Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Orlęta Reda |
3 - 2 |
Akademia Sportu Kolbudy |
2 sierpnia 2020
2.08 - 12:30 |
GKS Sierakowice |
1 - 6 |
Bałtyk II Gdynia |
2 sierpnia 2020
2.08 - 16:00 |
GTS Goszyn |
2 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
2 sierpnia 2020
2.08 - 18:00 |
Ogniwo Sopot |
2 - 0 |
Potok Pszczółki |
1 sierpnia 2020
1.08 - 13:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 1 |
GLKS Różyny |
2 sierpnia 2020
2.08 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 1 |
Sporting Leźno |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Zenit Łęczyce |
3 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 sierpnia 2020
1.08 - 14:00 |
Sztorm Kosakowo |
1 - 7 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 sierpnia 2020
1.08 - 13:30 |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Sportu Kolbudy |
4 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 1 |
Sztorm Kosakowo |
8 sierpnia 2020
8.08 - 18:00 |
Sporting Leźno |
1 - 4 |
Zenit Łęczyce |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Orkan Rumia MKS |
6 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
GLKS Różyny |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 3 |
Kamionka Sopot |
9 sierpnia 2020
9.08 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
1 - 4 |
Ogniwo Sopot |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 0 |
GTS Goszyn |
9 sierpnia 2020
9.08 - 13:00 |
Orlęta Reda |
5 - 0 |
GKS Sierakowice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 13:00 |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (2) |
GKS Sierakowice |
0 - 3 |
Akademia Sportu Kolbudy |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
GTS Goszyn |
0 - 6 |
Orlęta Reda |
16 sierpnia 2020
16.08 - 18:00 |
Ogniwo Sopot |
4 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
15 sierpnia 2020
15.08 - 12:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
16 sierpnia 2020
16.08 - 18:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Potok Pszczółki |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
GLKS Różyny |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Sztorm Kosakowo |
1 - 2 |
Sporting Leźno |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
15 sierpnia 2020
15.08 - 18:00 |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Akademia Sportu Kolbudy |
3 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Sporting Leźno |
0 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
5 - 1 |
Sztorm Kosakowo |
16 września 2020
16.09 - 17:45 |
GLKS Różyny |
3 - 2 |
Zenit Łęczyce |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 6 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
3 - 7 |
Czarni Pruszcz Gdański |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 3 |
Kamionka Sopot |
22 sierpnia 2020
22.08 - 14:00 |
Orlęta Reda |
2 - 2 |
Ogniwo Sopot |
23 sierpnia 2020
23.08 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
4 - 4 |
GTS Goszyn |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GTS Goszyn |
3 - 4 |
Akademia Sportu Kolbudy |
26 sierpnia 2020
26.08 - 20:00 |
Ogniwo Sopot |
2 - 5 |
GKS Sierakowice |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:15 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
25 sierpnia 2020
25.08 - 18:30 |
Zenit Łęczyce |
7 - 0 |
Potok Pszczółki |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Sztorm Kosakowo |
2 - 6 |
GLKS Różyny |
30 września 2020
30.09 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:30 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 0 |
Sporting Leźno |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Akademia Sportu Kolbudy |
1 - 1 |
Sporting Leźno |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
GLKS Różyny |
3 - 7 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 5 |
Sztorm Kosakowo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
1 - 3 |
Zenit Łęczyce |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Orlęta Reda |
2 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
GKS Sierakowice |
3 - 4 |
Kamionka Sopot |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
GTS Goszyn |
2 - 2 |
Ogniwo Sopot |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Ogniwo Sopot |
3 - 2 |
Akademia Sportu Kolbudy |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 0 |
GTS Goszyn |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
GKS Sierakowice |
5 września 2020
5.09 - 13:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 1 |
Orlęta Reda |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Zenit Łęczyce |
3 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
5 września 2020
5.09 - 13:30 |
Sztorm Kosakowo |
1 - 3 |
GTS Mokry Dwór |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 - 0 |
Potok Pszczółki |
5 września 2020
5.09 - 18:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 7 |
GLKS Różyny |
5 września 2020
5.09 - 18:00 |
Sporting Leźno |
1 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Akademia Sportu Kolbudy |
1 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
GLKS Różyny |
2 - 0 |
Sporting Leźno |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 7 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
4 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 2 |
Sztorm Kosakowo |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Orlęta Reda |
3 - 4 |
Zenit Łęczyce |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
GTS Goszyn |
1 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
12 września 2020
12.09 - 14:00 |
Ogniwo Sopot |
2 - 1 |
Kamionka Sopot |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Kamionka Sopot |
2 - 2 |
Akademia Sportu Kolbudy |
20 września 2020
20.09 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Ogniwo Sopot |
19 września 2020
19.09 - 13:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
7 - 2 |
GTS Goszyn |
20 września 2020
20.09 - 16:30 |
Zenit Łęczyce |
2 - 0 |
GKS Sierakowice |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Sztorm Kosakowo |
3 - 1 |
Orlęta Reda |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
19 września 2020
19.09 - 18:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
19 września 2020
19.09 - 16:30 |
Sporting Leźno |
4 - 1 |
Potok Pszczółki |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 2 |
GLKS Różyny |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Akademia Sportu Kolbudy |
2 - 4 |
GLKS Różyny |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 12 |
Orkan Rumia MKS |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 2 |
Sporting Leźno |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 6 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Orlęta Reda |
2 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
7 - 3 |
Sztorm Kosakowo |
26 września 2020
26.09 - 16:30 |
GTS Goszyn |
2 - 5 |
Zenit Łęczyce |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 6 |
Ogniwo Sopot |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
27 września 2020
27.09 - 17:00 |
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Akademia Sportu Kolbudy |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 1 |
Kamionka Sopot |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Zenit Łęczyce |
4 - 1 |
Ogniwo Sopot |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Sztorm Kosakowo |
1 - 2 |
GTS Goszyn |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 3 |
GKS Sierakowice |
14 listopada 2020
14.11 - 12:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 2 |
Orlęta Reda |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Sporting Leźno |
0 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Orkan Rumia MKS |
4 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
GLKS Różyny |
6 - 0 |
Potok Pszczółki |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Akademia Sportu Kolbudy |
12 - 0 |
Potok Pszczółki |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 4 |
GLKS Różyny |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Orlęta Reda |
4 - 0 |
Sporting Leźno |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
GTS Goszyn |
1 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Ogniwo Sopot |
1 - 2 |
Sztorm Kosakowo |
10 października 2020
10.10 - 18:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 0 |
Zenit Łęczyce |
11 października 2020
11.10 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 1 |
Akademia Sportu Kolbudy |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Zenit Łęczyce |
0 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
17 października 2020
17.10 - 14:30 |
Sztorm Kosakowo |
2 - 0 |
Kamionka Sopot |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 1 |
Ogniwo Sopot |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 0 |
GTS Goszyn |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Sporting Leźno |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 2 |
Orlęta Reda |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
GLKS Różyny |
3 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
17 października 2020
17.10 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 6 |
GTS Mokry Dwór |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Akademia Sportu Kolbudy |
5 - 3 |
GTS Mokry Dwór |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Orlęta Reda |
3 - 3 |
GLKS Różyny |
25 października 2020
25.10 - 13:30 |
GKS Sierakowice |
2 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
24 października 2020
24.10 - 15:30 |
GTS Goszyn |
2 - 0 |
Sporting Leźno |
25 października 2020
25.10 - 18:00 |
Ogniwo Sopot |
2 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 3 |
Sztorm Kosakowo |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 4 |
Zenit Łęczyce |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Zenit Łęczyce |
0 - 4 |
Akademia Sportu Kolbudy |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Sztorm Kosakowo |
2 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 1 |
Kamionka Sopot |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Sporting Leźno |
0 - 5 |
Ogniwo Sopot |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Orkan Rumia MKS |
7 - 2 |
GTS Goszyn |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
GLKS Różyny |
5 - 3 |
GKS Sierakowice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 15 |
Orlęta Reda |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
GTS Mokry Dwór |
1 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
31 października 2020
31.10 - 11:30 |
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Akademia Sportu Kolbudy |
1 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Orlęta Reda |
1 - 3 |
GTS Mokry Dwór |
7 listopada 2020
7.11 - 14:30 |
GKS Sierakowice |
10 - 0 |
Potok Pszczółki |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
GTS Goszyn |
2 - 6 |
GLKS Różyny |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Ogniwo Sopot |
5 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 4 |
Sporting Leźno |
7 listopada 2020
7.11 - 15:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
7 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Zenit Łęczyce |
4 - 1 |
Sztorm Kosakowo |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Kosakowo |
2 - 4 |
Akademia Sportu Kolbudy |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 5 |
Zenit Łęczyce |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Sporting Leźno |
0 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 4 |
Kamionka Sopot |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
GLKS Różyny |
4 - 5 |
Ogniwo Sopot |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 4 |
GTS Goszyn |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 1 |
GKS Sierakowice |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 4 |
Orlęta Reda |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Akademia Sportu Kolbudy |
1 - 3 |
Orlęta Reda |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 7 |
GKS Sierakowice |
7 marca 2021
7.03 - 13:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 3 |
GTS Goszyn |
6 marca 2021
6.03 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 13 |
Ogniwo Sopot |
7 marca 2021
7.03 - 14:00 |
GLKS Różyny |
1 - 1 |
Kamionka Sopot |
7 marca 2021
7.03 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
7 marca 2021
7.03 - 12:00 |
Sporting Leźno |
2 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
21 kwietnia 2021
21.04 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 4 |
Zenit Łęczyce |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 0 |
Sztorm Kosakowo |
6 marca 2021
6.03 - 19:00 |
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 - 1 |
Akademia Sportu Kolbudy |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Sztorm Kosakowo |
1 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Zenit Łęczyce |
3 - 0 |
Sporting Leźno |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
12 marca 2021
12.03 - 20:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 2 |
GLKS Różyny |
11 marca 2021
11.03 - 18:00 |
Kamionka Sopot |
9 - 0 |
Potok Pszczółki |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Ogniwo Sopot |
3 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:00 |
GTS Goszyn |
3 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 6 |
Orlęta Reda |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:30 |
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Orkan Rumia MKS |
4 - 0 |
Kamionka Sopot |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
1 - 0 |
Zenit Łęczyce |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
GLKS Różyny |
5 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Ogniwo Sopot |
4 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
Orlęta Reda |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
Sporting Leźno |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 0 |
Sztorm Kosakowo |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
GTS Goszyn |
0 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Pauza: Bałtyk II Gdynia, Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 2 |
Akademia Sportu Kolbudy |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 3 |
GLKS Różyny |
9 maja 2021
9.05 - 18:00 |
Ogniwo Sopot |
4 - 2 |
Zenit Łęczyce |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
Sporting Leźno |
0 - 2 |
GTS Goszyn |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
4 - 1 |
Potok Pszczółki |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
6 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
Orlęta Reda |
0 - 0 |
GKS Sierakowice |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Pauza: Sztorm Kosakowo, Kamionka Sopot, |
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Sportu Kolbudy |
2 - 1 |
Ogniwo Sopot |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Zenit Łęczyce |
4 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 4 |
GLKS Różyny |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Orlęta Reda |
0 - 1 |
GTS Goszyn |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Sztorm Kosakowo |
0 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 12 |
Sporting Leźno |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GLKS Różyny |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Zenit Łęczyce |
6 - 2 |
Kamionka Sopot |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
Ogniwo Sopot |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 3 |
Akademia Sportu Kolbudy |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Orlęta Reda |
2 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Bałtyk II Gdynia |
7 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
22 maja 2021
22.05 - 19:30 |
GTS Goszyn |
2 - 1 |
Potok Pszczółki |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Sporting Leźno |
3 - 0 |
Sztorm Kosakowo |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Pauza: GKS Sierakowice, Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Ogniwo Sopot |
0 - 2 |
GLKS Różyny |
29 maja 2021
29.05 - 12:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 6 |
Orkan Rumia MKS |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
3 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Kamionka Sopot |
4 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
30 maja 2021
30.05 - 16:30 |
GTS Goszyn |
1 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Sztorm Kosakowo |
3 - 2 |
GKS Sierakowice |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Sporting Leźno |
3 - 3 |
Orlęta Reda |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 9 |
Bałtyk II Gdynia |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Pauza: GTS Mokry Dwór, Zenit Łęczyce, |
Kolejka 25 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 5 |
Ogniwo Sopot |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
Zenit Łęczyce |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
GLKS Różyny |
0 - 6 |
Orkan Rumia MKS |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Pauza: Akademia Sportu Kolbudy, |
Kolejka 26 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Orkan Rumia MKS |
1 - 2 |
Zenit Łęczyce |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
Ogniwo Sopot |
3 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 1 |
Kamionka Sopot |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
5 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 0 |
GKS Sierakowice |
6 czerwca 2021
6.06 - 20:45 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
16 - 0 |
Potok Pszczółki |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:00 |
Sporting Leźno |
1 - 4 |
GTS Mokry Dwór |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
GTS Goszyn |
1 - 1 |
Sztorm Kosakowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
Pauza: Orlęta Reda, GLKS Różyny, |
Kolejka 27 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Kamionka Sopot |
0 - 5 |
Akademia Sportu Kolbudy |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
12 czerwca 2021
12.06 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 0 |
Ogniwo Sopot |
13 czerwca 2021
13.06 - 12:00 |
Zenit Łęczyce |
3 - 2 |
GLKS Różyny |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Sztorm Kosakowo |
9 - 0 |
Potok Pszczółki |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 3 |
GTS Goszyn |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
vo, na boisku 3-1 |
GTS Mokry Dwór |
3 - 1 |
Orlęta Reda |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Pauza: Sporting Leźno, Błyskawica Reda Rekowo Dolne, |
Kolejka 28 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Zenit Łęczyce |
3 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
GLKS Różyny |
3 - 2 |
Akademia Sportu Kolbudy |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 9 |
Orkan Rumia MKS |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 0 |
Kamionka Sopot |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
GTS Mokry Dwór |
1 - 4 |
Sztorm Kosakowo |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 - 2 |
Sporting Leźno |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 9 |
GKS Sierakowice |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Orlęta Reda |
0 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
19 czerwca 2021
19.06 - 14:00 |
Pauza: GTS Goszyn, Ogniwo Sopot, |
Kolejka 29 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 3 |
Sporting Leźno |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Sztorm Kosakowo |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 0 |
GTS Goszyn |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
GTS Mokry Dwór |
1 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, . |
|