Centralna Liga Juniorek U-17 - grupa północna - sezon 2019/2020

kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Medyk Konin 10 25 8 1 1 43 - 11
2. Praga Warszawa 10 22 7 1 2 41 - 9
3. Stomil Olsztyn 10 20 6 2 2 22 - 13
4. Akademia Piłkarska LG 10 19 6 1 3 34 - 15
5. Ząbkovia Ząbki 10 16 5 1 4 56 - 22 1 3 1 0 0 10 - 0
6. Pogoń Tczew 10 16 5 1 4 27 - 41 1 0 0 0 1 0 - 10
7. Olimpia Szczecin 10 12 3 3 4 13 - 29
8. Sportowa Czwórka Radom 10 8 2 2 6 12 - 35
9. Stilon Gorzów Wielkopolski 10 4 1 1 8 4 - 37
10. Włókniarz Białystok 10 1 0 1 9 4 - 44


 Baner


Kolejka 1 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Medyk Konin 8 - 0 Sportowa Czwórka Radom 8 września 2019 - 13:00
Pogoń Tczew 2 - 1 Praga Warszawa 7 września 2019 - 13:30
Olimpia Szczecin 0 - 9 Ząbkovia Ząbki 7 września 2019 - 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 2 Akademia Piłkarska LG 7 września 2019 - 12:00
Stomil Olsztyn 2 - 1 Włókniarz Białystok 7 września 2019 - 16:15
Kolejka 2 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sportowa Czwórka Radom 5 - 0 Włókniarz Białystok 14 września 2019 - 13:00
Akademia Piłkarska LG 3 - 3 Stomil Olsztyn 14 września 2019 - 16:00
Ząbkovia Ząbki 8 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 14 września 2019 - 12:00
Praga Warszawa 1 - 1 Olimpia Szczecin 15 września 2019 - 11:00
Medyk Konin 6 - 3 Pogoń Tczew 14 września 2019 - 15:00
Kolejka 3 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Tczew 6 - 1 Sportowa Czwórka Radom 22 września 2019 - 13:30
Olimpia Szczecin 0 - 4 Medyk Konin 22 września 2019 - 12:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 6 Praga Warszawa 22 września 2019 - 12:00
Stomil Olsztyn 1 - 5 Ząbkovia Ząbki 22 września 2019 - 15:00
Włókniarz Białystok 0 - 3 Akademia Piłkarska LG 22 września 2019 - 13:30
Kolejka 4 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sportowa Czwórka Radom 0 - 6 Akademia Piłkarska LG 28 września 2019 - 13:00
Ząbkovia Ząbki 15 - 0 Włókniarz Białystok 29 września 2019 - 14:00
Praga Warszawa 1 - 0 Stomil Olsztyn 28 września 2019 - 12:30
Medyk Konin 4 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 29 września 2019 - 15:00
Pogoń Tczew 5 - 5 Olimpia Szczecin 28 września 2019 - 11:00
Kolejka 5 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Szczecin 1 - 0 Sportowa Czwórka Radom 12 października 2019 - 12:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 5 Pogoń Tczew 13 października 2019 - 12:00
Stomil Olsztyn 4 - 1 Medyk Konin 23 października 2019 - 14:00
Włókniarz Białystok 0 - 7 Praga Warszawa 12 października 2019 - 14:00
Ząbkovia Ząbki 2 - 5 Akademia Piłkarska LG 13 października 2019 - 16:00
Kolejka 6 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sportowa Czwórka Radom 4 - 4 Ząbkovia Ząbki 19 października 2019 - 16:30
Akademia Piłkarska LG 1 - 6 Praga Warszawa 20 października 2019 - 14:00
Medyk Konin 2 - 2 Włókniarz Białystok 17 października 2019 - 13:00
Pogoń Tczew 1 - 2 Stomil Olsztyn 20 października 2019 - 14:00
Olimpia Szczecin 0 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 20 października 2019 - 12:00
Kolejka 7 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 2 Sportowa Czwórka Radom 27 października 2019 - 13:00
Stomil Olsztyn 4 - 0 Olimpia Szczecin 27 października 2019 - 14:15
Włókniarz Białystok 1 - 3 Pogoń Tczew 27 października 2019 - 11:00
Akademia Piłkarska LG 0 - 2 Medyk Konin 26 października 2019 - 16:00
Ząbkovia Ząbki 1 - 3 Praga Warszawa 26 października 2019 - 10:00
Kolejka 8 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sportowa Czwórka Radom 0 - 2 Praga Warszawa 3 listopada 2019 - 17:30
Medyk Konin 5 - 1 Ząbkovia Ząbki 3 listopada 2019 - 13:00
Pogoń Tczew 2 - 1 Akademia Piłkarska LG 3 listopada 2019 - 13:30
Olimpia Szczecin 2 - 0 Włókniarz Białystok 31 października 2019 - 11:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 2 Stomil Olsztyn 3 listopada 2019 - 12:00
Kolejka 9 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 0 - 0 Sportowa Czwórka Radom 10 listopada 2019 - 13:30
Włókniarz Białystok 0 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 9 listopada 2019 - 13:30
Akademia Piłkarska LG 5 - 0 Olimpia Szczecin 9 listopada 2019 - 15:00
Ząbkovia Ząbki 10 - 0 Pogoń Tczew 9 listopada 2019 - 12:00
Praga Warszawa 1 - 3 Medyk Konin 9 listopada 2019 - 12:30
Kolejka 10 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sportowa Czwórka Radom 0 - 8 Medyk Konin 7 marca 2020 - 14:00
Praga Warszawa 13 - 0 Pogoń Tczew 7 marca 2020 - 14:00
Ząbkovia Ząbki 1 - 4 Olimpia Szczecin 1 marca 2020 - 12:00
Akademia Piłkarska LG 8 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 7 marca 2020 - 14:00
Włókniarz Białystok 0 - 4 Stomil Olsztyn 10 marca 2020 - 17:00
Kolejka 11 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Włókniarz Białystok - Sportowa Czwórka Radom 15 marca 2020 - 15:00
Stomil Olsztyn - Akademia Piłkarska LG 14 marca 2020 - 14:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Ząbkovia Ząbki 15 marca 2020 - 13:00
Olimpia Szczecin - Praga Warszawa 14 marca 2020 - 12:00
Pogoń Tczew - Medyk Konin 14 marca 2020 - 13:30
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sportowa Czwórka Radom - Pogoń Tczew
Medyk Konin - Olimpia Szczecin 29 marca 2020 - 12:00
Praga Warszawa - Stilon Gorzów Wielkopolski 29 marca 2020 - 14:00
Ząbkovia Ząbki - Stomil Olsztyn 28 marca 2020 - 12:00
Akademia Piłkarska LG - Włókniarz Białystok 29 marca 2020 - 14:00
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG - Sportowa Czwórka Radom 4 kwietnia 2020 - 15:00
Włókniarz Białystok - Ząbkovia Ząbki 4 kwietnia 2020 - 16:30
Stomil Olsztyn - Praga Warszawa 5 kwietnia 2020 - 11:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Medyk Konin 5 kwietnia 2020 - 13:00
Olimpia Szczecin - Pogoń Tczew 4 kwietnia 2020 - 12:00
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sportowa Czwórka Radom - Olimpia Szczecin
Pogoń Tczew - Stilon Gorzów Wielkopolski 18 kwietnia 2020 - 12:00
Medyk Konin - Stomil Olsztyn 19 kwietnia 2020 - 12:00
Praga Warszawa - Włókniarz Białystok 19 kwietnia 2020 - 16:00
Akademia Piłkarska LG - Ząbkovia Ząbki 18 kwietnia 2020 - 14:00
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ząbkovia Ząbki - Sportowa Czwórka Radom 2 maja 2020 - 12:15
Praga Warszawa - Akademia Piłkarska LG 3 maja 2020 - 14:00
Włókniarz Białystok - Medyk Konin 2 maja 2020 - 17:00
Stomil Olsztyn - Pogoń Tczew 3 maja 2020 - 16:30
Stilon Gorzów Wielkopolski - Olimpia Szczecin 3 maja 2020 - 13:00
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sportowa Czwórka Radom - Stilon Gorzów Wielkopolski
Olimpia Szczecin - Stomil Olsztyn 9 maja 2020 - 14:30
Pogoń Tczew - Włókniarz Białystok 10 maja 2020 - 14:00
Medyk Konin - Akademia Piłkarska LG 10 maja 2020 - 15:00
Praga Warszawa - Ząbkovia Ząbki 9 maja 2020 - 14:00
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Praga Warszawa - Sportowa Czwórka Radom 17 maja 2020 - 14:00
Ząbkovia Ząbki - Medyk Konin 17 maja 2020 - 14:00
Akademia Piłkarska LG - Pogoń Tczew 17 maja 2020 - 14:00
Włókniarz Białystok - Olimpia Szczecin 17 maja 2020 - 14:00
Stomil Olsztyn - Stilon Gorzów Wielkopolski 17 maja 2020 - 14:00
Kolejka 18 - 24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sportowa Czwórka Radom - Stomil Olsztyn 24 maja 2020 - 14:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Włókniarz Białystok 24 maja 2020 - 14:00
Olimpia Szczecin - Akademia Piłkarska LG 24 maja 2020 - 14:00
Pogoń Tczew - Ząbkovia Ząbki 24 maja 2020 - 14:00
Medyk Konin - Praga Warszawa 24 maja 2020 - 14:00