WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKARSKIE W POLSCE ZAWIESZONE DO 26 KWIETNIA 2020
CO DALEJ Z PIŁKARSKIM SEZONEM NA POMORZU? ZAGŁOSUJ W ANKIECIE

I liga kobiet - grupa północna - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 11 28 9 1 1 29 - 13
2. SMS II Łódź 11 27 9 0 2 39 - 11
3. Stomil Olsztyn KKP 11 22 7 1 3 31 - 16 2 6 2 0 0 9 - 3
4. Piastovia Piastów 11 22 7 1 3 24 - 22 2 3 1 0 1 4 - 7
5. Polonia Środa Wielkopolska 11 22 7 1 3 24 - 18 2 0 0 0 2 3 - 6
6. Praga Warszawa 11 19 6 1 4 26 - 13
7. Ząbkovia Ząbki 11 14 4 2 5 23 - 30
8. KS Raszyn 11 11 3 2 6 14 - 21 1 1 0 1 0 1 - 1
9. Medyk II Konin 11 11 3 2 6 23 - 18 1 1 0 1 0 1 - 1
10. Kotwica Kolobrzeg AP 11 9 3 0 8 9 - 28
11. Unifreeze Górzno 11 4 0 4 7 19 - 34
12. Polonia Poznań 11 1 0 1 10 5 - 42
 Baner


Kolejka 12 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. KS Raszyn - Medyk II Konin 15 marca 2020 - 12:00
2. Piastovia Piastów - Stomil Olsztyn KKP 15 marca 2020 - 15:00
3. Polonia Środa Wielkopolska - Praga Warszawa 15 marca 2020 - 12:00
4. Unifreeze Górzno - Ząbkovia Ząbki 14 marca 2020 - 12:00
5. Polonia Poznań - SMS II Łódź
6. Akademia Piłkarska LG - Kotwica Kolobrzeg AP 14 marca 2020 - 14:00
Kolejka 13 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Akademia Piłkarska LG - KS Raszyn 22 marca 2020 - 14:00
8. Kotwica Kolobrzeg AP - Polonia Poznań
9. SMS II Łódź - Unifreeze Górzno 21 marca 2020 - 15:00
10. Ząbkovia Ząbki - Polonia Środa Wielkopolska
11. Praga Warszawa - Piastovia Piastów 21 marca 2020 - 14:00
12. Stomil Olsztyn KKP - Medyk II Konin 21 marca 2020 - 19:30
Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. KS Raszyn - Stomil Olsztyn KKP 28 marca 2020 - 12:00
14. Medyk II Konin - Praga Warszawa 29 marca 2020 - 12:00
15. Piastovia Piastów - Ząbkovia Ząbki 29 marca 2020 - 16:00
16. Polonia Środa Wielkopolska - SMS II Łódź 29 marca 2020 - 12:00
17. Unifreeze Górzno - Kotwica Kolobrzeg AP
18. Polonia Poznań - Akademia Piłkarska LG
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Polonia Poznań - KS Raszyn
20. Akademia Piłkarska LG - Unifreeze Górzno 18 kwietnia 2020 - 14:00
21. Kotwica Kolobrzeg AP - Polonia Środa Wielkopolska 18 kwietnia 2020 - 14:00
22. SMS II Łódź - Piastovia Piastów 19 kwietnia 2020 - 15:00
23. Ząbkovia Ząbki - Medyk II Konin
24. Praga Warszawa - Stomil Olsztyn KKP 19 kwietnia 2020 - 12:00
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Praga Warszawa - KS Raszyn 25 kwietnia 2020 - 14:00
26. Stomil Olsztyn KKP - Ząbkovia Ząbki
27. Medyk II Konin - SMS II Łódź 25 kwietnia 2020 - 15:00
28. Piastovia Piastów - Kotwica Kolobrzeg AP 26 kwietnia 2020 - 16:00
29. Polonia Środa Wielkopolska - Akademia Piłkarska LG
30. Unifreeze Górzno - Polonia Poznań
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Unifreeze Górzno - KS Raszyn
32. Polonia Poznań - Polonia Środa Wielkopolska
33. Akademia Piłkarska LG - Piastovia Piastów 3 maja 2020 - 14:00
34. Kotwica Kolobrzeg AP - Medyk II Konin 3 maja 2020 - 16:00
35. SMS II Łódź - Stomil Olsztyn KKP 3 maja 2020 - 15:00
36. Ząbkovia Ząbki - Praga Warszawa
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. KS Raszyn - Ząbkovia Ząbki 9 maja 2020 - 14:00
38. Praga Warszawa - SMS II Łódź 9 maja 2020 - 16:00
39. Stomil Olsztyn KKP - Kotwica Kolobrzeg AP
40. Medyk II Konin - Akademia Piłkarska LG 9 maja 2020 - 15:00
41. Piastovia Piastów - Polonia Poznań 10 maja 2020 - 17:00
42. Polonia Środa Wielkopolska - Unifreeze Górzno
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Polonia Środa Wielkopolska - KS Raszyn
44. Unifreeze Górzno - Piastovia Piastów
45. Polonia Poznań - Medyk II Konin
46. Akademia Piłkarska LG - Stomil Olsztyn KKP 17 maja 2020 - 14:00
47. Kotwica Kolobrzeg AP - Praga Warszawa 17 maja 2020 - 14:00
48. SMS II Łódź - Ząbkovia Ząbki 16 maja 2020 - 12:00
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. KS Raszyn - SMS II Łódź 24 maja 2020 - 16:00
50. Ząbkovia Ząbki - Kotwica Kolobrzeg AP
51. Praga Warszawa - Akademia Piłkarska LG 24 maja 2020 - 12:00
52. Stomil Olsztyn KKP - Polonia Poznań
53. Medyk II Konin - Unifreeze Górzno 23 maja 2020 - 15:00
54. Piastovia Piastów - Polonia Środa Wielkopolska 24 maja 2020 - 17:00
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Piastovia Piastów - KS Raszyn 31 maja 2020 - 16:00
56. Polonia Środa Wielkopolska - Medyk II Konin 31 maja 2020 - 16:00
57. Unifreeze Górzno - Stomil Olsztyn KKP 31 maja 2020 - 16:00
58. Polonia Poznań - Praga Warszawa 31 maja 2020 - 16:00
59. Akademia Piłkarska LG - Ząbkovia Ząbki 31 maja 2020 - 16:00
60. Kotwica Kolobrzeg AP - SMS II Łódź 31 maja 2020 - 16:00
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. KS Raszyn - Kotwica Kolobrzeg AP 7 czerwca 2020 - 16:00
62. SMS II Łódź - Akademia Piłkarska LG 7 czerwca 2020 - 16:00
63. Ząbkovia Ząbki - Polonia Poznań 7 czerwca 2020 - 16:00
64. Praga Warszawa - Unifreeze Górzno 7 czerwca 2020 - 16:00
65. Stomil Olsztyn KKP - Polonia Środa Wielkopolska 7 czerwca 2020 - 16:00
66. Medyk II Konin - Piastovia Piastów 7 czerwca 2020 - 16:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE