ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 23.11.2019 (SOBOTA) - 3 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 30.11.2019 (SOBOTA) - 2 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 01.12.2019 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




I liga kobiet - grupa północna - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 11 28 9 1 1 29 - 13
2. SMS II Łódź 11 27 9 0 2 39 - 11
3. Piastovia Piastów 11 22 7 1 3 23 - 21 1 3 1 0 0 3 - 1
4. Polonia Środa Wielkopolska 10 22 7 1 2 22 - 15 1 0 0 0 1 1 - 3
5. Praga Warszawa 11 19 6 1 4 26 - 13 1 3 1 0 0 2 - 0
6. Stomil Olsztyn KKP 10 19 6 1 3 28 - 14 1 0 0 0 1 0 - 2
7. Ząbkovia Ząbki 11 14 4 2 5 23 - 30
8. KS Raszyn 11 11 3 2 6 13 - 20 1 1 0 1 0 1 - 1
9. Medyk II Konin 11 11 3 2 6 23 - 18 1 1 0 1 0 1 - 1
10. Kotwica Kolobrzeg AP 11 9 3 0 8 9 - 28
11. Unifreeze Górzno 11 4 0 4 7 19 - 34
12. Polonia Poznań 11 1 0 1 10 5 - 42




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Medyk II Konin 1 - 1 KS Raszyn 18 sierpnia 2019 - 17:00
2. Stomil Olsztyn KKP 6 - 1 Piastovia Piastów 18 sierpnia 2019 - 12:00
3. Praga Warszawa 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 17 sierpnia 2019 - 12:30
4. Ząbkovia Ząbki 1 - 1 Unifreeze Górzno 18 sierpnia 2019 - 16:00
5. SMS II Łódź 6 - 0 Polonia Poznań 17 sierpnia 2019 - 12:00
6. Kotwica Kolobrzeg AP 1 - 3 Akademia Piłkarska LG 18 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. KS Raszyn 0 - 2 Akademia Piłkarska LG 25 sierpnia 2019 - 15:00
8. Polonia Poznań 1 - 3 Kotwica Kolobrzeg AP 25 sierpnia 2019 - 14:00
9. Unifreeze Górzno 1 - 5 SMS II Łódź 24 sierpnia 2019 - 12:00
10. Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Ząbkovia Ząbki 25 sierpnia 2019 - 12:00
11. Piastovia Piastów 0 - 1 Praga Warszawa 25 sierpnia 2019 - 16:00
12. Medyk II Konin 0 - 3 Stomil Olsztyn KKP 24 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Stomil Olsztyn KKP 3 - 1 KS Raszyn 8 września 2019 - 12:00
14. Praga Warszawa 1 - 1 Medyk II Konin 8 września 2019 - 12:30
15. Ząbkovia Ząbki 3 - 5 Piastovia Piastów 8 września 2019 - 13:30
16. SMS II Łódź 5 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 8 września 2019 - 12:00
17. Kotwica Kolobrzeg AP 2 - 1 Unifreeze Górzno 8 września 2019 - 16:00
18. Akademia Piłkarska LG 4 - 1 Polonia Poznań 8 września 2019 - 12:00
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. KS Raszyn 1 - 0 Polonia Poznań 15 września 2019 - 15:00
20. Unifreeze Górzno 3 - 4 Akademia Piłkarska LG 14 września 2019 - 12:00
21. Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Kotwica Kolobrzeg AP 15 września 2019 - 12:00
22. Piastovia Piastów 1 - 6 SMS II Łódź 15 września 2019 - 16:00
23. Medyk II Konin 0 - 2 Ząbkovia Ząbki 15 września 2019 - 16:00
24. Stomil Olsztyn KKP 0 - 2 Praga Warszawa 15 września 2019 - 12:00
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. KS Raszyn 3 - 1 Praga Warszawa 21 września 2019 - 19:00
26. Ząbkovia Ząbki 3 - 3 Stomil Olsztyn KKP 21 września 2019 - 14:15
27. SMS II Łódź 2 - 1 Medyk II Konin 21 września 2019 - 12:00
28. Kotwica Kolobrzeg AP 0 - 2 Piastovia Piastów 22 września 2019 - 16:00
29. Akademia Piłkarska LG 2 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 22 września 2019 - 14:00
30. Polonia Poznań 2 - 2 Unifreeze Górzno 21 września 2019 - 19:00
Kolejka 6 - 25. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. KS Raszyn 3 - 3 Unifreeze Górzno 25 września 2019 - 18:00
32. Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 Polonia Poznań 26 września 2019 - 17:00
33. Piastovia Piastów 2 - 0 Akademia Piłkarska LG 25 września 2019 - 16:00
34. Medyk II Konin 5 - 0 Kotwica Kolobrzeg AP 25 września 2019 - 16:00
35. Stomil Olsztyn KKP 1 - 0 SMS II Łódź 25 września 2019 - 12:00
36. Praga Warszawa 6 - 1 Ząbkovia Ząbki 25 września 2019 - 17:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Ząbkovia Ząbki 2 - 1 KS Raszyn 13 października 2019 - 18:00
38. SMS II Łódź 3 - 2 Praga Warszawa 13 października 2019 - 12:00
39. Kotwica Kolobrzeg AP 2 - 1 Stomil Olsztyn KKP 13 października 2019 - 14:00
40. Akademia Piłkarska LG 3 - 2 Medyk II Konin 13 października 2019 - 14:00
41. Polonia Poznań 0 - 3 Piastovia Piastów 13 października 2019 - 14:00
42. Unifreeze Górzno 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 13 października 2019 - 12:00
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. KS Raszyn 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 20 października 2019 - 15:00
44. Piastovia Piastów 2 - 2 Unifreeze Górzno 20 października 2019 - 15:00
45. Medyk II Konin 7 - 0 Polonia Poznań 20 października 2019 - 13:00
46. Stomil Olsztyn KKP 2 - 3 Akademia Piłkarska LG 20 października 2019 - 12:00
47. Praga Warszawa 5 - 0 Kotwica Kolobrzeg AP 19 października 2019 - 12:30
48. Ząbkovia Ząbki 1 - 6 SMS II Łódź 20 października 2019 - 12:00
Kolejka 9 - 23. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. SMS II Łódź 5 - 1 KS Raszyn 9 listopada 2019 - 17:00
50. Kotwica Kolobrzeg AP 1 - 4 Ząbkovia Ząbki 23 października 2019 - 17:00
51. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Praga Warszawa 23 października 2019 - 17:00
52. Polonia Poznań 0 - 5 Stomil Olsztyn KKP 23 października 2019 - 12:00
53. Unifreeze Górzno 2 - 4 Medyk II Konin 23 października 2019 - 14:00
54. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 3 Piastovia Piastów 23 października 2019 - 15:30
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. KS Raszyn 0 - 1 Piastovia Piastów 27 października 2019 - 18:00
56. Medyk II Konin 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 27 października 2019 - 11:00
57. Stomil Olsztyn KKP 4 - 2 Unifreeze Górzno 27 października 2019 - 12:00
58. Praga Warszawa 2 - 0 Polonia Poznań 27 października 2019 - 12:30
59. Ząbkovia Ząbki 0 - 3 Akademia Piłkarska LG 27 października 2019 - 14:00
60. SMS II Łódź 1 - 0 Kotwica Kolobrzeg AP 27 października 2019 - 12:00
Kolejka 11 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Kotwica Kolobrzeg AP 0 - 2 KS Raszyn 17 listopada 2019 - 13:00
62. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 SMS II Łódź 17 listopada 2019 - 14:00
63. Polonia Poznań 1 - 5 Ząbkovia Ząbki 17 listopada 2019 - 14:00
64. Unifreeze Górzno 0 - 4 Praga Warszawa 17 listopada 2019 - 12:00
65. Polonia Środa Wielkopolska - Stomil Olsztyn KKP 17 listopada 2019 - 12:00
https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/polonia-sroda-wlkp,kkp-stomilanki-olsztyn,2309490.html
66. Piastovia Piastów 3 - 2 Medyk II Konin 17 listopada 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE