Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk I - sezon 2019/2020

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk 7 18 6 0 1 60 - 7
2. Pogoń Lębork 7 16 5 1 1 29 - 8
3. Jantar Ustka 7 15 5 0 2 46 - 15
4. Grasz Dwumiasto 7 13 4 1 2 31 - 17
5. UKS GAP Bruskowo Wielkie 7 12 4 0 3 32 - 24
6. Gryf Słupsk KS 7 6 2 0 5 15 - 47
7. Stal Jezierzyce 7 3 1 0 6 16 - 45
8. Błękitni Główczyce 7 0 0 0 7 5 - 71
 Baner


Kolejka 8 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Gryf Słupsk KS 4 kwietnia 2020 - 11:00
2. Pogoń Lębork - Błękitni Główczyce 4 kwietnia 2020 - 13:00
3. Stal Jezierzyce - Jantar Ustka
4. Gryf Słupsk - Grasz Dwumiasto
Kolejka 9 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. Gryf Słupsk - UKS GAP Bruskowo Wielkie
6. Grasz Dwumiasto - Stal Jezierzyce 11 kwietnia 2020 - 14:00
7. Jantar Ustka - Pogoń Lębork 8 kwietnia 2020 - 15:00
8. Błękitni Główczyce - Gryf Słupsk KS 8 kwietnia 2020 - 17:00
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Błękitni Główczyce 18 kwietnia 2020 - 11:00
10. Gryf Słupsk KS - Jantar Ustka 19 kwietnia 2020 - 11:00
11. Pogoń Lębork - Grasz Dwumiasto 18 kwietnia 2020 - 13:00
12. Stal Jezierzyce - Gryf Słupsk
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Stal Jezierzyce - UKS GAP Bruskowo Wielkie
14. Gryf Słupsk - Pogoń Lębork
15. Grasz Dwumiasto - Gryf Słupsk KS 26 kwietnia 2020 - 11:00
16. Jantar Ustka - Błękitni Główczyce 26 kwietnia 2020 - 14:00
Kolejka 12 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Jantar Ustka 3 maja 2020 - 17:00
18. Błękitni Główczyce - Grasz Dwumiasto 2 maja 2020 - 11:00
19. Gryf Słupsk KS - Gryf Słupsk 2 maja 2020 - 16:00
20. Pogoń Lębork - Stal Jezierzyce 2 maja 2020 - 16:00
Kolejka 13 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Pogoń Lębork - UKS GAP Bruskowo Wielkie 9 maja 2020 - 11:00
22. Stal Jezierzyce - Gryf Słupsk KS
23. Gryf Słupsk - Błękitni Główczyce
24. Grasz Dwumiasto - Jantar Ustka 9 maja 2020 - 17:00
Kolejka 14 - 17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Grasz Dwumiasto 17 maja 2020 - 13:00
26. Jantar Ustka - Gryf Słupsk 17 maja 2020 - 13:00
27. Błękitni Główczyce - Stal Jezierzyce 17 maja 2020 - 13:00
28. Gryf Słupsk KS - Pogoń Lębork 17 maja 2020 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE