ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka II Gdynia SI 10 30 10 0 0 80 - 6
2. Bałtyk II Gdynia AP 10 25 8 1 1 70 - 10
3. Pomorzanin Gdynia 10 24 8 0 2 57 - 18
4. Ejsmond Club 10 19 6 1 3 32 - 9
5. GTS Pruszcz Gdański 10 16 5 1 4 31 - 42
6. Cisowa Gdynia 10 15 5 0 5 29 - 46
7. Iskra Gdynia 10 11 3 2 5 23 - 34
8. KP Gdynia AP 10 7 2 1 7 10 - 60 1 3 1 0 0 5 - 3
9. Orkan Rumia MKS 10 7 2 1 7 18 - 36 1 0 0 0 1 3 - 5
10. Vigo Tuchom 10 3 1 0 9 11 - 66 1 3 1 0 0 3 - 0
11. Flota Gdynia 10 3 0 3 7 5 - 39 1 0 0 0 1 0 - 3




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
3. Pomorzanin Gdynia 9 - 0 KP Gdynia AP 17 sierpnia 2019 - 09:00
5. Iskra Gdynia 1 - 3 Cisowa Gdynia 23 września 2019 - 16:15
6. GTS Pruszcz Gdański 1 - 0 Ejsmond Club 28 sierpnia 2019 - 13:00
7. Orkan Rumia MKS 3 - 0 Flota Gdynia 4 września 2019 - 16:15
vo, na boisku 2:3
Pauza: Vigo Tuchom, Arka II Gdynia SI, Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Ejsmond Club 1 - 0 Orkan Rumia MKS 24 sierpnia 2019 - 11:00
10. Cisowa Gdynia 4 - 5 GTS Pruszcz Gdański 24 sierpnia 2019 - 15:00
11. Vigo Tuchom 0 - 7 Iskra Gdynia 5 października 2019 - 12:30
13. Arka II Gdynia SI 8 - 0 Pomorzanin Gdynia 25 sierpnia 2019 - 13:30
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, KP Gdynia AP, Flota Gdynia,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Pomorzanin Gdynia 0 - 5 Bałtyk II Gdynia AP 31 sierpnia 2019 - 17:30
18. Iskra Gdynia 2 - 1 KP Gdynia AP 31 sierpnia 2019 - 11:00
19. GTS Pruszcz Gdański 11 - 2 Vigo Tuchom 1 września 2019 - 17:00
20. Orkan Rumia MKS 0 - 3 Cisowa Gdynia 1 września 2019 - 11:00
21. Flota Gdynia 0 - 4 Ejsmond Club 1 września 2019 - 11:00
vo
Pauza: Arka II Gdynia SI,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Cisowa Gdynia 3 - 0 Flota Gdynia 8 września 2019 - 19:00
vo, brak uprawnionych zawodników do gry
24. Vigo Tuchom 1 - 7 Orkan Rumia MKS 7 września 2019 - 14:00
25. KP Gdynia AP 0 - 8 GTS Pruszcz Gdański 7 września 2019 - 09:00
26. Arka II Gdynia SI 7 - 0 Iskra Gdynia 7 września 2019 - 11:00
Pauza: Pomorzanin Gdynia, Bałtyk II Gdynia AP, Ejsmond Club,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Iskra Gdynia 2 - 9 Bałtyk II Gdynia AP 14 września 2019 - 11:00
32. GTS Pruszcz Gdański 2 - 7 Arka II Gdynia SI 14 września 2019 - 16:00
33. Orkan Rumia MKS 3 - 5 KP Gdynia AP 15 września 2019 - 11:00
34. Flota Gdynia 0 - 3 Vigo Tuchom 14 września 2019 - 13:00
35. Ejsmond Club 8 - 0 Cisowa Gdynia 14 września 2019 - 11:00
Pauza: Pomorzanin Gdynia,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Vigo Tuchom 1 - 5 Ejsmond Club 21 września 2019 - 13:00
38. KP Gdynia AP 2 - 2 Flota Gdynia 21 września 2019 - 15:00
39. Arka II Gdynia SI 4 - 0 Orkan Rumia MKS 22 września 2019 - 09:00
40. Bałtyk II Gdynia AP 10 - 1 GTS Pruszcz Gdański 21 września 2019 - 11:00
Pauza: Pomorzanin Gdynia, Iskra Gdynia, Cisowa Gdynia,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Iskra Gdynia 1 - 9 Pomorzanin Gdynia 29 września 2019 - 11:00
46. Orkan Rumia MKS 2 - 9 Bałtyk II Gdynia AP 29 września 2019 - 11:00
47. Flota Gdynia 1 - 12 Arka II Gdynia SI 29 września 2019 - 11:00
48. Ejsmond Club 9 - 0 KP Gdynia AP 28 września 2019 - 11:00
49. Cisowa Gdynia 9 - 0 Vigo Tuchom 28 września 2019 - 11:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. KP Gdynia AP 0 - 3 Cisowa Gdynia 6 października 2019 - 17:00
52. Arka II Gdynia SI 2 - 0 Ejsmond Club 5 października 2019 - 11:00
53. Bałtyk II Gdynia AP 8 - 0 Flota Gdynia 5 października 2019 - 17:00
55. Pomorzanin Gdynia 10 - 0 GTS Pruszcz Gdański 5 października 2019 - 09:00
Pauza: Iskra Gdynia, Orkan Rumia MKS, Vigo Tuchom,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
59. Orkan Rumia MKS 0 - 9 Pomorzanin Gdynia 13 października 2019 - 11:00
61. Ejsmond Club 2 - 2 Bałtyk II Gdynia AP 12 października 2019 - 11:00
62. Cisowa Gdynia 3 - 12 Arka II Gdynia SI 12 października 2019 - 13:00
63. Vigo Tuchom 1 - 2 KP Gdynia AP 12 października 2019 - 13:00
Pauza: Flota Gdynia, GTS Pruszcz Gdański, Iskra Gdynia,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Arka II Gdynia SI 10 - 0 Vigo Tuchom 19 października 2019 - 11:00
66. Bałtyk II Gdynia AP 10 - 0 Cisowa Gdynia 19 października 2019 - 11:00
68. Pomorzanin Gdynia 3 - 1 Flota Gdynia 20 października 2019 - 09:00
70. Iskra Gdynia 7 - 0 GTS Pruszcz Gdański 20 października 2019 - 11:00
Pauza: Orkan Rumia MKS, Ejsmond Club, KP Gdynia AP,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Orkan Rumia MKS 1 - 1 Iskra Gdynia 27 października 2019 - 11:00
74. Ejsmond Club 0 - 2 Pomorzanin Gdynia 26 października 2019 - 11:00
76. Vigo Tuchom 1 - 10 Bałtyk II Gdynia AP 26 października 2019 - 10:00
77. KP Gdynia AP 0 - 16 Arka II Gdynia SI 26 października 2019 - 17:00
Pauza: Cisowa Gdynia, Flota Gdynia, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Bałtyk II Gdynia AP 7 - 0 KP Gdynia AP 3 listopada 2019 - 15:30
81. Pomorzanin Gdynia 10 - 1 Cisowa Gdynia 3 listopada 2019 - 17:30
83. Iskra Gdynia 1 - 1 Flota Gdynia 3 listopada 2019 - 11:00
84. GTS Pruszcz Gdański 3 - 2 Orkan Rumia MKS 3 listopada 2019 - 15:00
Pauza: Ejsmond Club, Vigo Tuchom, Arka II Gdynia SI,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Flota Gdynia 0 - 0 GTS Pruszcz Gdański 10 listopada 2019 - 13:00
87. Ejsmond Club 3 - 1 Iskra Gdynia 9 listopada 2019 - 11:00
89. Vigo Tuchom 2 - 5 Pomorzanin Gdynia 9 listopada 2019 - 15:00
91. Arka II Gdynia SI 2 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 9 listopada 2019 - 16:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE