Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka II Gdynia SI 10 30 10 0 0 80 - 6
2. Bałtyk II Gdynia AP 10 25 8 1 1 70 - 10
3. Pomorzanin Gdynia 10 24 8 0 2 57 - 18
4. Ejsmond Club 10 19 6 1 3 32 - 9
5. GTS Pruszcz Gdański 10 16 5 1 4 31 - 42
6. Cisowa Gdynia 10 15 5 0 5 29 - 46
7. Iskra Gdynia 10 11 3 2 5 23 - 34
8. KP Gdynia AP 10 7 2 1 7 10 - 60 1 3 1 0 0 5 - 3
9. Orkan Rumia MKS 10 7 2 1 7 18 - 36 1 0 0 0 1 3 - 5
10. Vigo Tuchom 10 3 1 0 9 11 - 66 1 3 1 0 0 3 - 0
11. Flota Gdynia 10 3 0 3 7 5 - 39 1 0 0 0 1 0 - 3
 Baner


Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
3. KP Gdynia AP - Pomorzanin Gdynia 14 marca 2020 - 17:00
5. Cisowa Gdynia - Iskra Gdynia 14 marca 2020 - 09:00
6. Ejsmond Club - GTS Pruszcz Gdański 14 marca 2020 - 11:00
7. Flota Gdynia - Orkan Rumia MKS 15 marca 2020 - 11:00
Pauza: Vigo Tuchom, Arka II Gdynia SI, Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Orkan Rumia MKS - Ejsmond Club 22 marca 2020 - 12:45
10. GTS Pruszcz Gdański - Cisowa Gdynia 21 marca 2020 - 11:00
11. Iskra Gdynia - Vigo Tuchom 21 marca 2020 - 13:00
13. Pomorzanin Gdynia - Arka II Gdynia SI 21 marca 2020 - 15:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, KP Gdynia AP, Flota Gdynia,
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Bałtyk II Gdynia AP - Pomorzanin Gdynia 29 marca 2020 - 11:00
18. KP Gdynia AP - Iskra Gdynia 28 marca 2020 - 17:00
19. Vigo Tuchom - GTS Pruszcz Gdański
20. Cisowa Gdynia - Orkan Rumia MKS 29 marca 2020 - 09:00
21. Ejsmond Club - Flota Gdynia 28 marca 2020 - 11:00
Pauza: Arka II Gdynia SI,
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Flota Gdynia - Cisowa Gdynia
24. Orkan Rumia MKS - Vigo Tuchom 5 kwietnia 2020 - 11:00
25. GTS Pruszcz Gdański - KP Gdynia AP 4 kwietnia 2020 - 12:00
26. Iskra Gdynia - Arka II Gdynia SI 4 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Pomorzanin Gdynia, Bałtyk II Gdynia AP, Ejsmond Club,
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Bałtyk II Gdynia AP - Iskra Gdynia 11 kwietnia 2020 - 15:00
32. Arka II Gdynia SI - GTS Pruszcz Gdański 11 kwietnia 2020 - 14:30
33. KP Gdynia AP - Orkan Rumia MKS 16 maja 2020 - 15:00
34. Vigo Tuchom - Flota Gdynia
35. Cisowa Gdynia - Ejsmond Club 11 kwietnia 2020 - 09:00
Pauza: Pomorzanin Gdynia,
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Ejsmond Club - Vigo Tuchom 18 kwietnia 2020 - 11:00
38. Flota Gdynia - KP Gdynia AP
39. Orkan Rumia MKS - Arka II Gdynia SI 19 kwietnia 2020 - 11:00
40. GTS Pruszcz Gdański - Bałtyk II Gdynia AP 19 kwietnia 2020 - 15:30
Pauza: Pomorzanin Gdynia, Iskra Gdynia, Cisowa Gdynia,
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Pomorzanin Gdynia - Iskra Gdynia 25 kwietnia 2020 - 11:00
46. Bałtyk II Gdynia AP - Orkan Rumia MKS 26 kwietnia 2020 - 17:00
47. Arka II Gdynia SI - Flota Gdynia 25 kwietnia 2020 - 14:30
48. KP Gdynia AP - Ejsmond Club 25 kwietnia 2020 - 15:00
49. Vigo Tuchom - Cisowa Gdynia
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Cisowa Gdynia - KP Gdynia AP 3 maja 2020 - 09:00
52. Ejsmond Club - Arka II Gdynia SI 2 maja 2020 - 11:00
53. Flota Gdynia - Bałtyk II Gdynia AP
55. GTS Pruszcz Gdański - Pomorzanin Gdynia 3 maja 2020 - 16:00
Pauza: Iskra Gdynia, Orkan Rumia MKS, Vigo Tuchom,
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
59. Pomorzanin Gdynia - Orkan Rumia MKS 10 maja 2020 - 11:00
61. Bałtyk II Gdynia AP - Ejsmond Club 9 maja 2020 - 19:00
62. Arka II Gdynia SI - Cisowa Gdynia 9 maja 2020 - 14:30
63. KP Gdynia AP - Vigo Tuchom 10 maja 2020 - 15:00
Pauza: Flota Gdynia, GTS Pruszcz Gdański, Iskra Gdynia,
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Vigo Tuchom - Arka II Gdynia SI
66. Cisowa Gdynia - Bałtyk II Gdynia AP 17 maja 2020 - 09:00
68. Flota Gdynia - Pomorzanin Gdynia
70. GTS Pruszcz Gdański - Iskra Gdynia 16 maja 2020 - 12:00
Pauza: Orkan Rumia MKS, Ejsmond Club, KP Gdynia AP,
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Iskra Gdynia - Orkan Rumia MKS 23 maja 2020 - 13:00
74. Pomorzanin Gdynia - Ejsmond Club 24 maja 2020 - 11:00
76. Bałtyk II Gdynia AP - Vigo Tuchom 24 maja 2020 - 15:00
77. Arka II Gdynia SI - KP Gdynia AP 23 maja 2020 - 17:00
Pauza: Cisowa Gdynia, Flota Gdynia, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. KP Gdynia AP - Bałtyk II Gdynia AP 31 maja 2020 - 17:00
81. Cisowa Gdynia - Pomorzanin Gdynia 31 maja 2020 - 11:00
83. Flota Gdynia - Iskra Gdynia
84. Orkan Rumia MKS - GTS Pruszcz Gdański 30 maja 2020 - 11:00
Pauza: Ejsmond Club, Vigo Tuchom, Arka II Gdynia SI,
Kolejka 26 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. GTS Pruszcz Gdański - Flota Gdynia 6 czerwca 2020 - 12:00
87. Iskra Gdynia - Ejsmond Club 6 czerwca 2020 - 11:00
89. Pomorzanin Gdynia - Vigo Tuchom
91. Bałtyk II Gdynia AP - Arka II Gdynia SI 7 czerwca 2020 - 17:00
Pauza: KP Gdynia AP, Cisowa Gdynia, Orkan Rumia MKS,


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE