MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka II Gdynia SI 1 3 1 0 0 16 - 1
2. Pomorzanin Gdynia 1 3 1 0 0 9 - 0
3. Ejsmond Club 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Jaguar III Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Bałtyk II Gdynia AP 0 0 0 0 0 0 - 0
6. GTS Pruszcz Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Orkan Rumia MKS 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Flota Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Cisowa Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Iskra Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Vigo Tuchom 0 0 0 0 0 0 - 0
12. KP Gdynia AP 1 0 0 0 1 0 - 9
13. Sztorm Kosakowo 1 0 0 0 1 1 - 16




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Sztorm Kosakowo 1 - 16 Arka II Gdynia SI 22 sierpnia 2019 - 18:00
3. Pomorzanin Gdynia 9 - 0 KP Gdynia AP 17 sierpnia 2019 - 09:00
4. Jaguar III Gdańsk - Vigo Tuchom
5. Iskra Gdynia - Cisowa Gdynia 30 października 2019 - 19:00
6. GTS Pruszcz Gdański - Ejsmond Club 28 sierpnia 2019 - 13:00
7. Orkan Rumia MKS - Flota Gdynia 4 września 2019 - 16:15
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Ejsmond Club - Orkan Rumia MKS 24 sierpnia 2019 - 11:00
10. Cisowa Gdynia - GTS Pruszcz Gdański 24 sierpnia 2019 - 15:00
11. Vigo Tuchom - Iskra Gdynia 5 października 2019 - 11:00
12. KP Gdynia AP - Jaguar III Gdańsk
13. Arka II Gdynia SI - Pomorzanin Gdynia 25 sierpnia 2019 - 13:30
14. Bałtyk II Gdynia AP - Sztorm Kosakowo 25 sierpnia 2019 - 19:00
Pauza: Flota Gdynia,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Pomorzanin Gdynia - Bałtyk II Gdynia AP 31 sierpnia 2019 - 17:30
17. Jaguar III Gdańsk - Arka II Gdynia SI
18. Iskra Gdynia - KP Gdynia AP 31 sierpnia 2019 - 11:00
19. GTS Pruszcz Gdański - Vigo Tuchom 31 sierpnia 2019 - 12:00
20. Orkan Rumia MKS - Cisowa Gdynia 1 września 2019 - 11:00
21. Flota Gdynia - Ejsmond Club 31 sierpnia 2019
Pauza: Sztorm Kosakowo,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Cisowa Gdynia - Flota Gdynia 8 września 2019 - 19:00
24. Vigo Tuchom - Orkan Rumia MKS 7 września 2019 - 14:00
25. KP Gdynia AP - GTS Pruszcz Gdański 8 września 2019 - 17:00
26. Arka II Gdynia SI - Iskra Gdynia 8 września 2019 - 11:00
27. Bałtyk II Gdynia AP - Jaguar III Gdańsk
28. Sztorm Kosakowo - Pomorzanin Gdynia 8 września 2019 - 11:00
Pauza: Ejsmond Club,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Jaguar III Gdańsk - Sztorm Kosakowo
31. Iskra Gdynia - Bałtyk II Gdynia AP 14 września 2019 - 11:00
32. GTS Pruszcz Gdański - Arka II Gdynia SI 14 września 2019
33. Orkan Rumia MKS - KP Gdynia AP 15 września 2019 - 11:00
34. Flota Gdynia - Vigo Tuchom 14 września 2019 - 13:00
35. Ejsmond Club - Cisowa Gdynia 14 września 2019 - 11:00
Pauza: Pomorzanin Gdynia,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Vigo Tuchom - Ejsmond Club 21 września 2019 - 13:00
38. KP Gdynia AP - Flota Gdynia 21 września 2019 - 17:00
39. Arka II Gdynia SI - Orkan Rumia MKS 21 września 2019 - 16:00
40. Bałtyk II Gdynia AP - GTS Pruszcz Gdański 21 września 2019 - 11:00
41. Sztorm Kosakowo - Iskra Gdynia 21 września 2019 - 15:00
42. Pomorzanin Gdynia - Jaguar III Gdańsk
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Iskra Gdynia - Pomorzanin Gdynia 29 września 2019 - 11:00
45. GTS Pruszcz Gdański - Sztorm Kosakowo 28 września 2019
46. Orkan Rumia MKS - Bałtyk II Gdynia AP 29 września 2019 - 11:00
47. Flota Gdynia - Arka II Gdynia SI 29 września 2019 - 11:00
48. Ejsmond Club - KP Gdynia AP 28 września 2019 - 11:00
49. Cisowa Gdynia - Vigo Tuchom 28 września 2019 - 11:00
Pauza: Jaguar III Gdańsk,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. KP Gdynia AP - Cisowa Gdynia 6 października 2019 - 17:00
52. Arka II Gdynia SI - Ejsmond Club 5 października 2019 - 11:00
53. Bałtyk II Gdynia AP - Flota Gdynia 5 października 2019 - 17:00
54. Sztorm Kosakowo - Orkan Rumia MKS 6 października 2019 - 14:00
55. Pomorzanin Gdynia - GTS Pruszcz Gdański 5 października 2019
56. Jaguar III Gdańsk - Iskra Gdynia
Pauza: Vigo Tuchom,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. GTS Pruszcz Gdański - Jaguar III Gdańsk
59. Orkan Rumia MKS - Pomorzanin Gdynia 13 października 2019 - 11:00
60. Flota Gdynia - Sztorm Kosakowo 13 października 2019 - 11:00
61. Ejsmond Club - Bałtyk II Gdynia AP 12 października 2019 - 11:00
62. Cisowa Gdynia - Arka II Gdynia SI 12 października 2019 - 13:00
63. Vigo Tuchom - KP Gdynia AP 13 października 2019 - 10:00
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Arka II Gdynia SI - Vigo Tuchom 19 października 2019 - 11:00
66. Bałtyk II Gdynia AP - Cisowa Gdynia 19 października 2019 - 17:00
67. Sztorm Kosakowo - Ejsmond Club 20 października 2019 - 14:00
68. Pomorzanin Gdynia - Flota Gdynia 19 października 2019
69. Jaguar III Gdańsk - Orkan Rumia MKS
70. Iskra Gdynia - GTS Pruszcz Gdański 20 października 2019 - 13:00
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Orkan Rumia MKS - Iskra Gdynia 27 października 2019 - 11:00
73. Flota Gdynia - Jaguar III Gdańsk
74. Ejsmond Club - Pomorzanin Gdynia 26 października 2019 - 11:00
75. Cisowa Gdynia - Sztorm Kosakowo 26 października 2019 - 13:00
76. Vigo Tuchom - Bałtyk II Gdynia AP 26 października 2019
77. KP Gdynia AP - Arka II Gdynia SI 26 października 2019 - 17:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Bałtyk II Gdynia AP - KP Gdynia AP 3 listopada 2019 - 15:30
80. Sztorm Kosakowo - Vigo Tuchom 3 listopada 2019 - 11:00
81. Pomorzanin Gdynia - Cisowa Gdynia 3 listopada 2019 - 09:00
82. Jaguar III Gdańsk - Ejsmond Club
83. Iskra Gdynia - Flota Gdynia 3 listopada 2019 - 11:00
84. GTS Pruszcz Gdański - Orkan Rumia MKS 2 listopada 2019
Pauza: Arka II Gdynia SI,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Flota Gdynia - GTS Pruszcz Gdański 10 listopada 2019 - 13:00
87. Ejsmond Club - Iskra Gdynia 9 listopada 2019 - 11:00
88. Cisowa Gdynia - Jaguar III Gdańsk
89. Vigo Tuchom - Pomorzanin Gdynia 9 listopada 2019 - 16:00
90. KP Gdynia AP - Sztorm Kosakowo 9 listopada 2019 - 17:00
91. Arka II Gdynia SI - Bałtyk II Gdynia AP 10 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE