MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Dragon Bojano 1 3 1 0 0 5 - 1
2. Lew Lębork 1 3 1 0 0 1 - 0
3. Sztorm Kosakowo 0 0 0 0 0 0 - 0
4. GOSRiT II Luzino 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Orkan Rumia MKS 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Arka II Gdynia SI 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Flota Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Gryf II Wejherowo 0 0 0 0 0 0 - 0
9. GKS Linia 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Zatoka Puck 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Stolem Gniewino 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Gedania Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Latarnik Choczewo 1 0 0 0 1 0 - 1
14. Kaszubia Starzyno 1 0 0 0 1 1 - 5




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gedania Gdańsk - Orkan Rumia MKS 16 października 2019 - 17:00
2. GOSRiT II Luzino - Flota Gdynia 18 sierpnia 2019 - 15:00
https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/kts-k-ii-luzino,flota-gdynia,2341400.html
3. Gryf II Wejherowo - Zatoka Puck 28 sierpnia 2019 - 16:30
4. Arka II Gdynia SI - Stolem Gniewino 28 sierpnia 2019 - 15:00
5. Dragon Bojano 5 - 1 Kaszubia Starzyno 21 sierpnia 2019 - 17:00
6. GKS Linia - Sztorm Kosakowo 4 września 2019 - 18:00
7. Lew Lębork 1 - 0 Latarnik Choczewo 18 sierpnia 2019 - 13:00
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Orkan Rumia MKS - Latarnik Choczewo 5 września 2019 - 17:00
9. Sztorm Kosakowo - Lew Lębork 12 września 2019 - 18:00
10. Kaszubia Starzyno - GKS Linia 24 sierpnia 2019 - 11:00
11. Stolem Gniewino - Dragon Bojano 24 sierpnia 2019 - 17:00
12. Zatoka Puck - Arka II Gdynia SI 24 sierpnia 2019 - 11:00
13. Flota Gdynia - Gryf II Wejherowo 25 sierpnia 2019 - 11:00
14. Gedania Gdańsk - GOSRiT II Luzino 24 sierpnia 2019 - 16:30
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. GOSRiT II Luzino - Orkan Rumia MKS 31 sierpnia 2019 - 11:00
16. Gryf II Wejherowo - Gedania Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 14:00
17. Arka II Gdynia SI - Flota Gdynia 31 sierpnia 2019 - 13:30
18. Dragon Bojano - Zatoka Puck 31 sierpnia 2019 - 17:00
19. GKS Linia - Stolem Gniewino 31 sierpnia 2019 - 11:00
20. Lew Lębork - Kaszubia Starzyno 26 września 2019 - 18:00
21. Latarnik Choczewo - Sztorm Kosakowo 1 września 2019 - 18:00
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Orkan Rumia MKS - Sztorm Kosakowo 7 września 2019 - 11:00
23. Kaszubia Starzyno - Latarnik Choczewo 7 września 2019 - 11:00
24. Stolem Gniewino - Lew Lębork 7 września 2019 - 15:00
25. Zatoka Puck - GKS Linia 7 września 2019 - 11:00
26. Flota Gdynia - Dragon Bojano 7 września 2019 - 13:00
27. Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia SI 8 września 2019 - 16:15
28. GOSRiT II Luzino - Gryf II Wejherowo 7 września 2019 - 11:00
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Gryf II Wejherowo - Orkan Rumia MKS 14 września 2019 - 14:00
30. Arka II Gdynia SI - GOSRiT II Luzino 14 września 2019 - 13:30
31. Dragon Bojano - Gedania Gdańsk 14 września 2019 - 11:00
32. GKS Linia - Flota Gdynia 15 września 2019 - 11:00
33. Lew Lębork - Zatoka Puck 15 września 2019 - 13:00
34. Latarnik Choczewo - Stolem Gniewino 14 września 2019 - 11:00
35. Sztorm Kosakowo - Kaszubia Starzyno 14 września 2019 - 15:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Orkan Rumia MKS - Kaszubia Starzyno 21 września 2019 - 12:30
37. Stolem Gniewino - Sztorm Kosakowo 21 września 2019 - 15:00
38. Zatoka Puck - Latarnik Choczewo 21 września 2019 - 13:00
39. Flota Gdynia - Lew Lębork 21 września 2019 - 11:00
40. Gedania Gdańsk - GKS Linia 22 września 2019 - 13:30
41. GOSRiT II Luzino - Dragon Bojano 21 września 2019 - 11:00
42. Gryf II Wejherowo - Arka II Gdynia SI 21 września 2019 - 16:30
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Arka II Gdynia SI - Orkan Rumia MKS 28 września 2019 - 13:30
44. Dragon Bojano - Gryf II Wejherowo 29 września 2019 - 14:30
45. GKS Linia - GOSRiT II Luzino 28 września 2019 - 11:00
46. Lew Lębork - Gedania Gdańsk 29 września 2019 - 11:00
47. Latarnik Choczewo - Flota Gdynia 28 września 2019 - 11:00
48. Sztorm Kosakowo - Zatoka Puck 29 września 2019 - 18:00
49. Kaszubia Starzyno - Stolem Gniewino 28 września 2019 - 11:00
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Orkan Rumia MKS - Stolem Gniewino 5 października 2019 - 13:00
51. Zatoka Puck - Kaszubia Starzyno 6 października 2019 - 11:00
52. Flota Gdynia - Sztorm Kosakowo 5 października 2019 - 11:00
53. Gedania Gdańsk - Latarnik Choczewo 6 października 2019 - 16:00
54. GOSRiT II Luzino - Lew Lębork 5 października 2019 - 13:00
55. Gryf II Wejherowo - GKS Linia 5 października 2019 - 12:30
56. Arka II Gdynia SI - Dragon Bojano 5 października 2019 - 18:30
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Dragon Bojano - Orkan Rumia MKS 13 października 2019 - 13:30
58. GKS Linia - Arka II Gdynia SI 13 października 2019 - 11:00
59. Lew Lębork - Gryf II Wejherowo 12 października 2019 - 13:00
60. Latarnik Choczewo - GOSRiT II Luzino 12 października 2019 - 11:00
61. Sztorm Kosakowo - Gedania Gdańsk 12 października 2019 - 12:00
62. Kaszubia Starzyno - Flota Gdynia 12 października 2019 - 11:00
63. Stolem Gniewino - Zatoka Puck 12 października 2019 - 15:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Orkan Rumia MKS - Zatoka Puck 19 października 2019 - 13:00
65. Flota Gdynia - Stolem Gniewino 19 października 2019 - 11:00
66. Gedania Gdańsk - Kaszubia Starzyno 20 października 2019 - 15:30
67. GOSRiT II Luzino - Sztorm Kosakowo 19 października 2019 - 11:00
68. Gryf II Wejherowo - Latarnik Choczewo 20 października 2019 - 12:30
69. Arka II Gdynia SI - Lew Lębork 19 października 2019 - 18:30
70. Dragon Bojano - GKS Linia 19 października 2019 - 13:30
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. GKS Linia - Orkan Rumia MKS 26 października 2019 - 11:00
72. Lew Lębork - Dragon Bojano 27 października 2019 - 13:00
73. Latarnik Choczewo - Arka II Gdynia SI 26 października 2019 - 11:00
74. Sztorm Kosakowo - Gryf II Wejherowo 26 października 2019 - 14:00
75. Kaszubia Starzyno - GOSRiT II Luzino 26 października 2019 - 11:00
76. Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 26 października 2019 - 15:00
77. Zatoka Puck - Flota Gdynia 26 października 2019 - 11:00
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Orkan Rumia MKS - Flota Gdynia 2 listopada 2019 - 13:00
79. Gedania Gdańsk - Zatoka Puck 3 listopada 2019 - 15:00
80. GOSRiT II Luzino - Stolem Gniewino 2 listopada 2019 - 11:00
81. Gryf II Wejherowo - Kaszubia Starzyno 2 listopada 2019 - 12:30
82. Arka II Gdynia SI - Sztorm Kosakowo 2 listopada 2019 - 11:00
83. Dragon Bojano - Latarnik Choczewo 3 listopada 2019 - 11:00
84. GKS Linia - Lew Lębork 2 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Lew Lębork - Orkan Rumia MKS 10 listopada 2019 - 11:00
86. Latarnik Choczewo - GKS Linia 9 listopada 2019 - 11:00
87. Sztorm Kosakowo - Dragon Bojano 10 listopada 2019 - 11:00
88. Kaszubia Starzyno - Arka II Gdynia SI 9 listopada 2019 - 11:00
89. Stolem Gniewino - Gryf II Wejherowo 9 listopada 2019 - 15:00
90. Zatoka Puck - GOSRiT II Luzino 9 listopada 2019 - 11:00
91. Flota Gdynia - Gedania Gdańsk 10 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE