WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKARSKIE W POLSCE ZAWIESZONE DO 26 KWIETNIA 2020

Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania Gdańsk 11 29 9 2 0 81 - 19
2. Dragon Bojano 11 25 8 1 2 41 - 16
3. Zatoka Puck 11 24 8 0 3 56 - 16
4. Latarnik Choczewo 11 22 7 1 3 37 - 14
5. Sztorm Kosakowo 11 19 5 4 2 31 - 25
6. Lew Lębork 11 18 5 3 3 30 - 26
7. Orkan Rumia MKS 11 17 5 2 4 36 - 32
8. Gryf II Wejherowo 11 13 4 1 6 41 - 34
9. Arka II Gdynia SI 11 12 4 0 7 29 - 34
10. Kaszubia Starzyno 11 4 1 1 9 19 - 66 1 3 1 0 0 6 - 3
11. Stolem Gniewino 11 4 1 1 9 20 - 86 1 0 0 0 1 3 - 6
12. GOSRiT II Luzino 11 3 1 0 10 17 - 70
13. GKS Linia (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
* GKS Linia wycofała się po 7 kolejce

 Baner


Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Orkan Rumia MKS - Gedania Gdańsk 14 marca 2020 - 11:00
3. Zatoka Puck - Gryf II Wejherowo 15 marca 2020 - 11:00
4. Stolem Gniewino - Arka II Gdynia SI 14 marca 2020 - 11:00
5. Kaszubia Starzyno - Dragon Bojano 14 marca 2020 - 11:00
7. Latarnik Choczewo - Lew Lębork 14 marca 2020 - 11:00
Pauza: Sztorm Kosakowo, GOSRiT II Luzino,
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Latarnik Choczewo - Orkan Rumia MKS 21 marca 2020 - 11:00
9. Lew Lębork - Sztorm Kosakowo 22 marca 2020 - 13:00
11. Dragon Bojano - Stolem Gniewino 21 marca 2020 - 14:00
12. Arka II Gdynia SI - Zatoka Puck 21 marca 2020 - 16:00
14. GOSRiT II Luzino - Gedania Gdańsk 22 marca 2020 - 15:00
Pauza: Gryf II Wejherowo, Kaszubia Starzyno,
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Orkan Rumia MKS - GOSRiT II Luzino 28 marca 2020 - 11:00
16. Gedania Gdańsk - Gryf II Wejherowo 29 marca 2020 - 13:00
18. Zatoka Puck - Dragon Bojano 28 marca 2020 - 11:00
20. Kaszubia Starzyno - Lew Lębork 28 marca 2020 - 11:00
21. Sztorm Kosakowo - Latarnik Choczewo 29 marca 2020 - 11:00
Pauza: Stolem Gniewino, Arka II Gdynia SI,
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Sztorm Kosakowo - Orkan Rumia MKS 5 kwietnia 2020 - 11:00
23. Latarnik Choczewo - Kaszubia Starzyno 4 kwietnia 2020 - 11:00
24. Lew Lębork - Stolem Gniewino 5 kwietnia 2020 - 11:00
27. Arka II Gdynia SI - Gedania Gdańsk 5 kwietnia 2020 - 12:00
28. Gryf II Wejherowo - GOSRiT II Luzino
Pauza: Dragon Bojano, Zatoka Puck,
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Orkan Rumia MKS - Gryf II Wejherowo 8 kwietnia 2020 - 17:00
30. GOSRiT II Luzino - Arka II Gdynia SI 7 kwietnia 2020 - 16:30
31. Gedania Gdańsk - Dragon Bojano 11 kwietnia 2020 - 11:00
33. Zatoka Puck - Lew Lębork
34. Stolem Gniewino - Latarnik Choczewo 11 kwietnia 2020 - 11:00
35. Kaszubia Starzyno - Sztorm Kosakowo 8 kwietnia 2020 - 17:00
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Kaszubia Starzyno - Orkan Rumia MKS 18 kwietnia 2020 - 11:00
37. Sztorm Kosakowo - Stolem Gniewino 19 kwietnia 2020 - 11:00
38. Latarnik Choczewo - Zatoka Puck 19 kwietnia 2020 - 12:00
41. Dragon Bojano - GOSRiT II Luzino 19 kwietnia 2020 - 12:00
42. Arka II Gdynia SI - Gryf II Wejherowo 19 kwietnia 2020 - 12:00
Pauza: Gedania Gdańsk, Lew Lębork,
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Orkan Rumia MKS - Arka II Gdynia SI 25 kwietnia 2020 - 13:00
44. Gryf II Wejherowo - Dragon Bojano
46. Gedania Gdańsk - Lew Lębork 26 kwietnia 2020 - 15:00
48. Zatoka Puck - Sztorm Kosakowo
49. Stolem Gniewino - Kaszubia Starzyno 25 kwietnia 2020 - 14:00
Pauza: Latarnik Choczewo, GOSRiT II Luzino,
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 2 maja 2020 - 11:00
51. Zatoka Puck - Kaszubia Starzyno
53. Latarnik Choczewo - Gedania Gdańsk 3 maja 2020 - 16:00
54. Lew Lębork - GOSRiT II Luzino 3 maja 2020 - 13:00
56. Dragon Bojano - Arka II Gdynia SI 3 maja 2020 - 11:00
Pauza: Gryf II Wejherowo, Sztorm Kosakowo,
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Dragon Bojano - Orkan Rumia MKS 9 maja 2020 - 12:00
59. Gryf II Wejherowo - Lew Lębork
60. GOSRiT II Luzino - Latarnik Choczewo 9 maja 2020 - 11:00
61. Gedania Gdańsk - Sztorm Kosakowo 10 maja 2020 - 11:00
63. Zatoka Puck - Stolem Gniewino
Pauza: Kaszubia Starzyno, Arka II Gdynia SI,
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Zatoka Puck - Orkan Rumia MKS
66. Kaszubia Starzyno - Gedania Gdańsk 16 maja 2020 - 11:00
67. Sztorm Kosakowo - GOSRiT II Luzino 17 maja 2020 - 11:00
68. Latarnik Choczewo - Gryf II Wejherowo 16 maja 2020 - 11:00
69. Lew Lębork - Arka II Gdynia SI 17 maja 2020 - 11:00
Pauza: Dragon Bojano, Stolem Gniewino,
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Dragon Bojano - Lew Lębork 23 maja 2020 - 11:00
73. Arka II Gdynia SI - Latarnik Choczewo 23 maja 2020 - 14:30
74. Gryf II Wejherowo - Sztorm Kosakowo
75. GOSRiT II Luzino - Kaszubia Starzyno 23 maja 2020 - 11:00
76. Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 24 maja 2020 - 11:00
Pauza: Zatoka Puck, Orkan Rumia MKS,
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Zatoka Puck - Gedania Gdańsk
80. Stolem Gniewino - GOSRiT II Luzino 31 maja 2020 - 11:00
81. Kaszubia Starzyno - Gryf II Wejherowo 30 maja 2020 - 11:00
82. Sztorm Kosakowo - Arka II Gdynia SI 31 maja 2020 - 11:00
83. Latarnik Choczewo - Dragon Bojano 30 maja 2020 - 11:00
Pauza: Lew Lębork, Orkan Rumia MKS,
Kolejka 26 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Orkan Rumia MKS - Lew Lębork 6 czerwca 2020 - 11:00
87. Dragon Bojano - Sztorm Kosakowo 7 czerwca 2020 - 11:00
88. Arka II Gdynia SI - Kaszubia Starzyno 6 czerwca 2020 - 12:00
89. Gryf II Wejherowo - Stolem Gniewino
90. GOSRiT II Luzino - Zatoka Puck 6 czerwca 2020 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE