MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania Gdańsk 8 22 7 1 0 54 - 13
2. Zatoka Puck 9 21 7 0 2 53 - 10
3. Latarnik Choczewo 8 16 5 1 2 31 - 11 1 3 1 0 0 2 - 1
4. Orkan Rumia MKS 7 16 5 1 1 31 - 11 1 0 0 0 1 1 - 2
5. Dragon Bojano 7 15 5 0 2 28 - 12
6. Sztorm Kosakowo 9 15 4 3 2 29 - 23
7. Lew Lębork 7 12 3 3 1 20 - 16
8. Gryf II Wejherowo 7 7 2 1 4 23 - 24
9. Kaszubia Starzyno 8 7 2 1 5 20 - 34
10. Arka II Gdynia SI 7 6 2 0 5 18 - 25
11. GKS Linia 5 3 1 0 4 10 - 48
12. Stolem Gniewino 8 1 0 1 7 13 - 59
13. GOSRiT II Luzino 8 0 0 0 8 12 - 56




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gedania Gdańsk - Orkan Rumia MKS 16 października 2019 - 17:00
3. Gryf II Wejherowo 2 - 6 Zatoka Puck 28 sierpnia 2019 - 16:30
4. Arka II Gdynia SI 6 - 0 Stolem Gniewino 28 sierpnia 2019 - 15:00
5. Dragon Bojano 5 - 1 Kaszubia Starzyno 21 sierpnia 2019 - 17:00
6. GKS Linia 1 - 6 Sztorm Kosakowo 4 września 2019 - 18:00
7. Lew Lębork 1 - 0 Latarnik Choczewo 18 sierpnia 2019 - 13:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Orkan Rumia MKS 1 - 2 Latarnik Choczewo 5 września 2019 - 17:00
9. Sztorm Kosakowo 2 - 2 Lew Lębork 12 września 2019 - 18:00
10. Kaszubia Starzyno 7 - 3 GKS Linia 24 sierpnia 2019 - 11:00
11. Stolem Gniewino 2 - 7 Dragon Bojano 24 sierpnia 2019 - 17:00
12. Zatoka Puck 2 - 1 Arka II Gdynia SI 24 sierpnia 2019 - 11:00
14. Gedania Gdańsk 11 - 0 GOSRiT II Luzino 24 sierpnia 2019 - 16:30
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. GOSRiT II Luzino 3 - 5 Orkan Rumia MKS 31 sierpnia 2019 - 11:00
16. Gryf II Wejherowo 3 - 3 Gedania Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 14:00
18. Dragon Bojano 1 - 2 Zatoka Puck 4 września 2019 - 17:00
19. GKS Linia - Stolem Gniewino 23 października 2019 - 18:00
20. Lew Lębork 1 - 1 Kaszubia Starzyno 26 września 2019 - 18:00
21. Latarnik Choczewo 2 - 2 Sztorm Kosakowo 1 września 2019 - 18:00
Pauza: Arka II Gdynia SI,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Orkan Rumia MKS 4 - 4 Sztorm Kosakowo 7 września 2019 - 11:00
23. Kaszubia Starzyno 1 - 5 Latarnik Choczewo 7 września 2019 - 11:00
24. Stolem Gniewino 6 - 6 Lew Lębork 7 września 2019 - 15:00
25. Zatoka Puck 16 - 0 GKS Linia 9 września 2019 - 18:15
27. Gedania Gdańsk 8 - 3 Arka II Gdynia SI 8 września 2019 - 14:30
28. GOSRiT II Luzino 2 - 11 Gryf II Wejherowo 7 września 2019 - 11:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Gryf II Wejherowo 0 - 5 Orkan Rumia MKS 14 września 2019 - 16:00
30. Arka II Gdynia SI 5 - 2 GOSRiT II Luzino 14 września 2019 - 13:30
31. Dragon Bojano 2 - 3 Gedania Gdańsk 14 września 2019 - 11:00
33. Lew Lębork 4 - 1 Zatoka Puck 15 września 2019 - 13:00
34. Latarnik Choczewo 11 - 1 Stolem Gniewino 14 września 2019 - 11:00
35. Sztorm Kosakowo 5 - 2 Kaszubia Starzyno 14 września 2019 - 15:00
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Orkan Rumia MKS 4 - 2 Kaszubia Starzyno 21 września 2019 - 12:30
37. Stolem Gniewino 1 - 5 Sztorm Kosakowo 21 września 2019 - 15:00
38. Zatoka Puck 1 - 2 Latarnik Choczewo 21 września 2019 - 14:00
40. Gedania Gdańsk 16 - 0 GKS Linia 22 września 2019 - 13:00
41. GOSRiT II Luzino 1 - 6 Dragon Bojano 21 września 2019 - 11:00
42. Gryf II Wejherowo 5 - 1 Arka II Gdynia SI 21 września 2019 - 16:30
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Arka II Gdynia SI 0 - 5 Orkan Rumia MKS 28 września 2019 - 11:00
44. Dragon Bojano 4 - 1 Gryf II Wejherowo 29 września 2019 - 14:30
45. GKS Linia 6 - 3 GOSRiT II Luzino 28 września 2019 - 11:00
46. Lew Lębork 1 - 5 Gedania Gdańsk 29 września 2019 - 11:00
48. Sztorm Kosakowo 0 - 6 Zatoka Puck 29 września 2019 - 18:00
49. Kaszubia Starzyno 6 - 3 Stolem Gniewino 28 września 2019 - 11:00
Pauza: Latarnik Choczewo,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Orkan Rumia MKS 7 - 0 Stolem Gniewino 5 października 2019 - 13:00
51. Kaszubia Starzyno 0 - 8 Zatoka Puck 8 października 2019 - 16:45
53. Gedania Gdańsk 4 - 2 Latarnik Choczewo 6 października 2019 - 14:00
54. GOSRiT II Luzino 1 - 5 Lew Lębork 5 października 2019 - 13:00
55. Gryf II Wejherowo - GKS Linia 5 października 2019 - 12:30
56. Arka II Gdynia SI 2 - 3 Dragon Bojano 5 października 2019 - 18:30
Pauza: Sztorm Kosakowo,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Dragon Bojano - Orkan Rumia MKS 13 października 2019 - 14:00
58. GKS Linia - Arka II Gdynia SI 13 października 2019 - 11:00
59. Lew Lębork - Gryf II Wejherowo 17 października 2019 - 18:00
60. Latarnik Choczewo 7 - 0 GOSRiT II Luzino 12 października 2019 - 11:00
61. Sztorm Kosakowo 2 - 4 Gedania Gdańsk 12 października 2019 - 12:00
63. Stolem Gniewino 0 - 11 Zatoka Puck 12 października 2019 - 11:00
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Orkan Rumia MKS - Zatoka Puck 19 października 2019 - 13:00
66. Gedania Gdańsk - Kaszubia Starzyno 20 października 2019 - 15:30
67. GOSRiT II Luzino - Sztorm Kosakowo 19 października 2019 - 11:00
68. Gryf II Wejherowo - Latarnik Choczewo 20 października 2019 - 11:30
69. Arka II Gdynia SI - Lew Lębork 19 października 2019 - 18:30
70. Dragon Bojano - GKS Linia 19 października 2019 - 13:30
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. GKS Linia - Orkan Rumia MKS 26 października 2019 - 11:00
72. Lew Lębork - Dragon Bojano 27 października 2019 - 13:00
73. Latarnik Choczewo - Arka II Gdynia SI 27 października 2019 - 13:30
74. Sztorm Kosakowo 3 - 1 Gryf II Wejherowo 5 października 2019 - 09:00
75. Kaszubia Starzyno - GOSRiT II Luzino 26 października 2019 - 11:00
76. Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Gedania Gdańsk - Zatoka Puck 3 listopada 2019 - 15:00
80. GOSRiT II Luzino - Stolem Gniewino 2 listopada 2019 - 11:00
81. Gryf II Wejherowo - Kaszubia Starzyno 2 listopada 2019 - 12:30
82. Arka II Gdynia SI - Sztorm Kosakowo 2 listopada 2019 - 11:00
83. Dragon Bojano - Latarnik Choczewo 3 listopada 2019 - 11:00
84. GKS Linia - Lew Lębork 2 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Lew Lębork - Orkan Rumia MKS 10 listopada 2019 - 11:00
86. Latarnik Choczewo - GKS Linia 9 listopada 2019 - 11:00
87. Sztorm Kosakowo - Dragon Bojano 10 listopada 2019 - 11:00
88. Kaszubia Starzyno - Arka II Gdynia SI 9 listopada 2019 - 11:00
89. Stolem Gniewino - Gryf II Wejherowo 9 listopada 2019 - 15:00
90. Zatoka Puck - GOSRiT II Luzino 9 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE