ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia II Gdańsk 8 21 7 0 1 65 - 14
2. Olimpic Gdańsk 7 18 6 0 1 42 - 17 1 3 1 0 0 6 - 2
3. Gedania II Gdańsk 7 18 6 0 1 43 - 12 1 0 0 0 1 2 - 6
4. Jaguar II Gdańsk 8 12 4 0 4 47 - 30 1 3 1 0 0 7 - 3
5. Czarni Pruszcz Gdański 8 12 4 0 4 43 - 29 1 0 0 0 1 3 - 7
6. Motława Suchy Dąb 8 9 3 0 5 32 - 30
7. Morena Gdańsk 8 7 2 1 5 16 - 34
8. Wisła Długie Pole 8 4 1 1 6 18 - 49
9. GTS Pruszcz Gdański 6 0 0 0 6 5 - 96
10. Akademia Sportowa Pomorze (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
* Akademia Sportowa Pomorze wycofała się po 6. kolejce




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
3. Akademia Sportowa Pomorze - Czarni Pruszcz Gdański 25 sierpnia 2019 - 15:00
anulowany, było 8-3
4. Olimpic Gdańsk 6 - 1 Motława Suchy Dąb 24 sierpnia 2019 - 17:00
5. Morena Gdańsk 4 - 1 GTS Pruszcz Gdański 15 września 2019 - 15:00
6. Jaguar II Gdańsk 3 - 9 Lechia II Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Gedania II Gdańsk, Wisła Długie Pole,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. GTS Pruszcz Gdański 0 - 22 Jaguar II Gdańsk 1 września 2019 - 18:00
9. Motława Suchy Dąb 1 - 3 Morena Gdańsk 25 września 2019 - 17:00
10. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 4 Olimpic Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 15:00
12. Wisła Długie Pole 2 - 8 Gedania II Gdańsk 3 września 2019 - 18:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Lechia II Gdańsk,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Akademia Sportowa Pomorze - Wisła Długie Pole 8 września 2019 - 17:00
anulowany, było 10-4
16. Morena Gdańsk 3 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 19 października 2019 - 11:00
17. Motława Suchy Dąb 3 - 1 Jaguar II Gdańsk 7 września 2019 - 15:00
18. Lechia II Gdańsk 22 - 0 GTS Pruszcz Gdański 8 września 2019 - 11:00
Pauza: Olimpic Gdańsk, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Motława Suchy Dąb 1 - 7 Lechia II Gdańsk 14 września 2019 - 17:00
21. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 7 Jaguar II Gdańsk 15 września 2019 - 11:00
23. Wisła Długie Pole 6 - 12 Olimpic Gdańsk 14 września 2019 - 11:00
24. Gedania II Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 14 września 2019 - 16:00
anulowany, było 10-5
Pauza: Morena Gdańsk, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Olimpic Gdańsk 6 - 2 Gedania II Gdańsk 21 września 2019 - 09:00
27. Morena Gdańsk 1 - 1 Wisła Długie Pole 2 października 2019 - 17:30
29. Lechia II Gdańsk 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 21 września 2019 - 13:00
30. GTS Pruszcz Gdański 0 - 21 Motława Suchy Dąb 22 września 2019 - 17:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Czarni Pruszcz Gdański 21 - 3 GTS Pruszcz Gdański 9 października 2019 - 17:00
34. Wisła Długie Pole 0 - 7 Jaguar II Gdańsk 28 września 2019 - 11:00
35. Gedania II Gdańsk 13 - 1 Morena Gdańsk 28 września 2019 - 14:30
36. Akademia Sportowa Pomorze - Olimpic Gdańsk 28 września 2019 - 15:00
anulowany, było 1-9
Pauza: Lechia II Gdańsk, Motława Suchy Dąb,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
39. Jaguar II Gdańsk 1 - 7 Gedania II Gdańsk 6 października 2019 - 09:00
40. Lechia II Gdańsk 13 - 1 Wisła Długie Pole 5 października 2019 - 19:00
42. Motława Suchy Dąb 2 - 6 Czarni Pruszcz Gdański 6 października 2019 - 16:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Morena Gdańsk, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
45. Wisła Długie Pole 6 - 1 GTS Pruszcz Gdański 12 października 2019 - 11:00
46. Gedania II Gdańsk 3 - 1 Lechia II Gdańsk 13 października 2019 - 13:30
48. Olimpic Gdańsk 5 - 1 Morena Gdańsk 13 października 2019 - 19:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Motława Suchy Dąb, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jaguar II Gdańsk 2 - 7 Olimpic Gdańsk 20 października 2019 - 09:00
52. GTS Pruszcz Gdański - Gedania II Gdańsk
53. Motława Suchy Dąb 3 - 1 Wisła Długie Pole 19 października 2019 - 14:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Lechia II Gdańsk, Morena Gdańsk,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Wisła Długie Pole 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 26 października 2019 - 11:00
57. Gedania II Gdańsk 6 - 0 Motława Suchy Dąb 27 października 2019 - 13:30
59. Olimpic Gdańsk 2 - 3 Lechia II Gdańsk 23 października 2019 - 19:00
60. Morena Gdańsk 1 - 4 Jaguar II Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Lechia II Gdańsk 5 - 2 Morena Gdańsk 3 listopada 2019 - 11:00
63. GTS Pruszcz Gdański - Olimpic Gdańsk
65. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Gedania II Gdańsk 2 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE