MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Długie Pole 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Czarni Pruszcz Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Motława Suchy Dąb 0 0 0 0 0 0 - 0
4. GTS Pruszcz Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Jaguar II Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Morena Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Olimpic Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Akademia Sportowa Pomorze 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Gedania II Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Lechia II Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
3. Akademia Sportowa Pomorze - Czarni Pruszcz Gdański 25 sierpnia 2019 - 15:00
4. Olimpic Gdańsk - Motława Suchy Dąb 24 sierpnia 2019 - 17:00
5. Morena Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 11 września 2019 - 18:00
6. Jaguar II Gdańsk - Lechia II Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Gedania II Gdańsk, Wisła Długie Pole,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. GTS Pruszcz Gdański - Jaguar II Gdańsk 1 września 2019 - 18:00
9. Motława Suchy Dąb - Morena Gdańsk 25 września 2019 - 17:00
10. Czarni Pruszcz Gdański - Olimpic Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 15:00
12. Wisła Długie Pole - Gedania II Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Lechia II Gdańsk,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Akademia Sportowa Pomorze - Wisła Długie Pole 8 września 2019 - 17:00
16. Morena Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 7 września 2019 - 11:00
17. Motława Suchy Dąb - Jaguar II Gdańsk 7 września 2019 - 15:00
18. Lechia II Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 8 września 2019 - 11:00
Pauza: Olimpic Gdańsk, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Motława Suchy Dąb - Lechia II Gdańsk 14 września 2019 - 17:00
21. Czarni Pruszcz Gdański - Jaguar II Gdańsk 15 września 2019 - 11:00
23. Wisła Długie Pole - Olimpic Gdańsk 14 września 2019 - 11:00
24. Gedania II Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 14 września 2019 - 14:30
Pauza: Morena Gdańsk, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Olimpic Gdańsk - Gedania II Gdańsk 21 września 2019 - 09:00
27. Morena Gdańsk - Wisła Długie Pole 21 września 2019 - 11:00
29. Lechia II Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 21 września 2019 - 13:00
30. GTS Pruszcz Gdański - Motława Suchy Dąb 22 września 2019 - 17:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Czarni Pruszcz Gdański - GTS Pruszcz Gdański 29 września 2019 - 11:00
34. Wisła Długie Pole - Jaguar II Gdańsk 28 września 2019 - 11:00
35. Gedania II Gdańsk - Morena Gdańsk 28 września 2019 - 14:30
36. Akademia Sportowa Pomorze - Olimpic Gdańsk 28 września 2019 - 15:00
Pauza: Lechia II Gdańsk, Motława Suchy Dąb,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Morena Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 5 października 2019 - 11:00
39. Jaguar II Gdańsk - Gedania II Gdańsk 6 października 2019 - 09:00
40. Lechia II Gdańsk - Wisła Długie Pole 5 października 2019 - 19:00
42. Motława Suchy Dąb - Czarni Pruszcz Gdański 6 października 2019 - 16:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
45. Wisła Długie Pole - GTS Pruszcz Gdański 12 października 2019 - 11:00
46. Gedania II Gdańsk - Lechia II Gdańsk 12 października 2019 - 14:30
47. Akademia Sportowa Pomorze - Jaguar II Gdańsk 13 października 2019 - 17:00
48. Olimpic Gdańsk - Morena Gdańsk 12 października 2019
Pauza: Motława Suchy Dąb, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jaguar II Gdańsk - Olimpic Gdańsk 20 października 2019 - 09:00
51. Lechia II Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 19 października 2019 - 13:00
52. GTS Pruszcz Gdański - Gedania II Gdańsk 20 października 2019 - 16:00
53. Motława Suchy Dąb - Wisła Długie Pole 19 października 2019 - 14:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Morena Gdańsk,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Wisła Długie Pole - Czarni Pruszcz Gdański 26 października 2019 - 11:00
57. Gedania II Gdańsk - Motława Suchy Dąb 26 października 2019 - 12:30
58. Akademia Sportowa Pomorze - GTS Pruszcz Gdański 26 października 2019 - 17:00
59. Olimpic Gdańsk - Lechia II Gdańsk 26 października 2019
60. Morena Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Lechia II Gdańsk - Morena Gdańsk 3 listopada 2019 - 11:00
63. GTS Pruszcz Gdański - Olimpic Gdańsk 3 listopada 2019 - 14:00
64. Motława Suchy Dąb - Akademia Sportowa Pomorze 2 listopada 2019 - 13:00
65. Czarni Pruszcz Gdański - Gedania II Gdańsk 2 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE