Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. AP Gdynia Dąbrowa 8 22 7 1 0 71 - 15
2. GOSRiT II Luzino 8 20 6 2 0 62 - 4
3. Sopocka Akademia Piłkarska 8 13 4 1 3 33 - 33
4. Orkan Rumia MKS 8 12 4 0 4 30 - 35
5. Bałtyk Gdynia AP 8 11 3 2 3 27 - 28
6. Jedynka Reda 8 10 3 1 4 24 - 22
7. Korona Żelistrzewo 8 7 2 1 5 38 - 50
8. MKS Władysławowo 8 6 2 0 6 21 - 74
9. Olimpia Osowa 8 3 1 0 7 22 - 67
 Baner


Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. GOSRiT II Luzino - Bałtyk Gdynia AP 28 marca 2020 - 13:00
2. Sopocka Akademia Piłkarska - Orkan Rumia MKS 28 marca 2020 - 11:00
3. AP Gdynia Dąbrowa - Olimpia Osowa
5. Korona Żelistrzewo - Jedynka Reda
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Korona Żelistrzewo - GOSRiT II Luzino 4 kwietnia 2020 - 14:00
8. MKS Władysławowo - AP Gdynia Dąbrowa
9. Olimpia Osowa - Sopocka Akademia Piłkarska
10. Orkan Rumia MKS - Bałtyk Gdynia AP 4 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. GOSRiT II Luzino - Orkan Rumia MKS 7 kwietnia 2020 - 15:00
12. Bałtyk Gdynia AP - Olimpia Osowa
13. Sopocka Akademia Piłkarska - MKS Władysławowo
14. AP Gdynia Dąbrowa - Jedynka Reda
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Korona Żelistrzewo - AP Gdynia Dąbrowa 18 kwietnia 2020 - 14:00
18. Jedynka Reda - Sopocka Akademia Piłkarska
19. MKS Władysławowo - Bałtyk Gdynia AP
20. Olimpia Osowa - Orkan Rumia MKS
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. GOSRiT II Luzino - Olimpia Osowa
22. Orkan Rumia MKS - MKS Władysławowo
23. Bałtyk Gdynia AP - Jedynka Reda
24. Sopocka Akademia Piłkarska - Korona Żelistrzewo 25 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. AP Gdynia Dąbrowa - GOSRiT II Luzino 2 maja 2020 - 14:30
28. Korona Żelistrzewo - Bałtyk Gdynia AP 2 maja 2020 - 14:00
29. Jedynka Reda - Orkan Rumia MKS
30. MKS Władysławowo - Olimpia Osowa
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. GOSRiT II Luzino - MKS Władysławowo 9 maja 2020 - 13:00
32. Olimpia Osowa - Jedynka Reda
33. Orkan Rumia MKS - Korona Żelistrzewo 9 maja 2020 - 11:00
35. Sopocka Akademia Piłkarska - AP Gdynia Dąbrowa 10 maja 2020 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Sopocka Akademia Piłkarska - GOSRiT II Luzino 16 maja 2020 - 11:00
37. AP Gdynia Dąbrowa - Bałtyk Gdynia AP 16 maja 2020 - 14:30
39. Korona Żelistrzewo - Olimpia Osowa
40. Jedynka Reda - MKS Władysławowo
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. GOSRiT II Luzino - Jedynka Reda 23 maja 2020 - 13:00
42. MKS Władysławowo - Korona Żelistrzewo
44. Orkan Rumia MKS - AP Gdynia Dąbrowa 23 maja 2020 - 11:00
45. Bałtyk Gdynia AP - Sopocka Akademia Piłkarska 24 maja 2020 - 11:00
Pauza: Olimpia Osowa,


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE