ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów B - grupa Słupsk - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Debrzno 10 26 8 2 0 52 - 18
2. Pogoń Lębork 10 20 6 2 2 34 - 16
3. Stal Jezierzyce 10 19 6 1 3 31 - 20
4. Lipniczanka Lipnica 10 18 5 3 2 32 - 17
5. Kolejarz Chojnice 10 15 4 3 3 27 - 18 1 1 0 1 0 1 - 1
6. Słupia Kobylnica 10 15 4 3 3 23 - 17 1 1 0 1 0 1 - 1
7. U-2 Bytów 10 14 4 2 4 33 - 37
8. Start Miastko 10 13 4 1 5 40 - 44
9. Wybrzeże Objazda 10 7 2 1 7 12 - 39 1 3 1 0 0 3 - 2
10. Chrobry Charbrowo 10 7 2 1 7 31 - 51 1 0 0 0 1 2 - 3
11. Brda Przechlewo 10 1 0 1 9 13 - 51
Ostatni komentarz dodał Ligowiec1999 19.08.2019, 11:29:41




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Lipniczanka Lipnica 4 - 0 U-2 Bytów 23 sierpnia 2019 - 17:30
2. MKS Debrzno 7 - 4 Kolejarz Chojnice 25 sierpnia 2019 - 11:00
3. Stal Jezierzyce 4 - 0 Wybrzeże Objazda 10 września 2019 - 17:00
4. Chrobry Charbrowo 1 - 4 Pogoń Lębork 24 sierpnia 2019 - 13:15
5. Start Miastko 3 - 4 Słupia Kobylnica 24 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Brda Przechlewo,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Słupia Kobylnica 3 - 2 Brda Przechlewo 31 sierpnia 2019 - 12:00
9. Pogoń Lębork 5 - 2 Start Miastko 31 sierpnia 2019 - 11:30
10. Wybrzeże Objazda 3 - 2 Chrobry Charbrowo 1 września 2019 - 11:00
11. Kolejarz Chojnice 0 - 2 Stal Jezierzyce 1 września 2019 - 11:00
12. Lipniczanka Lipnica 2 - 2 MKS Debrzno 31 sierpnia 2019 - 14:00
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. MKS Debrzno 10 - 3 U-2 Bytów 7 września 2019 - 11:00
14. Stal Jezierzyce 2 - 1 Lipniczanka Lipnica 6 września 2019 - 18:00
15. Chrobry Charbrowo 1 - 3 Kolejarz Chojnice 8 września 2019 - 13:00
16. Start Miastko 3 - 2 Wybrzeże Objazda 7 września 2019 - 11:00
17. Brda Przechlewo 1 - 3 Pogoń Lębork 8 września 2019 - 15:00
Pauza: Słupia Kobylnica,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. U-2 Bytów 2 - 2 Słupia Kobylnica 14 września 2019 - 13:30
21. Wybrzeże Objazda 2 - 0 Brda Przechlewo 15 września 2019 - 11:00
22. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Start Miastko 14 września 2019 - 11:00
23. Lipniczanka Lipnica 4 - 2 Chrobry Charbrowo 14 września 2019 - 16:00
24. MKS Debrzno 6 - 0 Stal Jezierzyce 15 września 2019 - 11:00
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Stal Jezierzyce 8 - 2 U-2 Bytów 20 września 2019 - 17:00
26. Chrobry Charbrowo 3 - 3 MKS Debrzno 22 września 2019 - 13:00
27. Start Miastko 4 - 8 Lipniczanka Lipnica 20 września 2019 - 18:00
28. Brda Przechlewo 1 - 9 Kolejarz Chojnice 21 września 2019 - 11:00
30. Słupia Kobylnica 0 - 3 Pogoń Lębork 22 września 2019 - 11:00
Pauza: Wybrzeże Objazda,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. U-2 Bytów 0 - 0 Pogoń Lębork 1 października 2019 - 17:00
32. Wybrzeże Objazda 0 - 1 Słupia Kobylnica 29 września 2019 - 11:00
34. Lipniczanka Lipnica 1 - 1 Brda Przechlewo 27 września 2019 - 17:00
35. MKS Debrzno 7 - 0 Start Miastko 28 września 2019 - 11:00
36. Stal Jezierzyce 8 - 2 Chrobry Charbrowo 28 września 2019 - 11:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Chrobry Charbrowo 3 - 7 U-2 Bytów 6 października 2019 - 13:00
38. Start Miastko 5 - 3 Stal Jezierzyce 5 października 2019 - 11:00
39. Brda Przechlewo 0 - 6 MKS Debrzno 6 października 2019 - 15:00
41. Słupia Kobylnica 1 - 1 Kolejarz Chojnice 3 października 2019 - 16:00
42. Pogoń Lębork 12 - 0 Wybrzeże Objazda 5 października 2019 - 11:30
Pauza: Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. U-2 Bytów 7 - 3 Wybrzeże Objazda 12 października 2019 - 13:30
44. Kolejarz Chojnice 5 - 0 Pogoń Lębork 13 października 2019 - 11:00
45. Lipniczanka Lipnica 1 - 0 Słupia Kobylnica 13 października 2019 - 11:00
47. Stal Jezierzyce 3 - 1 Brda Przechlewo 12 października 2019 - 12:30
48. Chrobry Charbrowo 9 - 5 Start Miastko 13 października 2019 - 13:00
Pauza: MKS Debrzno,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Start Miastko 6 - 3 U-2 Bytów 19 października 2019 - 11:00
50. Brda Przechlewo 5 - 8 Chrobry Charbrowo 20 października 2019 - 11:00
52. Słupia Kobylnica 2 - 4 MKS Debrzno 19 października 2019 - 11:00
53. Pogoń Lębork 2 - 2 Lipniczanka Lipnica 19 października 2019 - 11:30
54. Wybrzeże Objazda 0 - 0 Kolejarz Chojnice 20 października 2019 - 15:30
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. U-2 Bytów 4 - 1 Kolejarz Chojnice 26 października 2019 - 13:30
56. Lipniczanka Lipnica 8 - 1 Wybrzeże Objazda 26 października 2019 - 15:00
57. MKS Debrzno 5 - 3 Pogoń Lębork 27 października 2019 - 14:00
58. Stal Jezierzyce 1 - 1 Słupia Kobylnica 26 października 2019 - 11:00
60. Start Miastko 11 - 2 Brda Przechlewo 27 października 2019 - 11:00
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Brda Przechlewo 0 - 5 U-2 Bytów 3 listopada 2019 - 13:00
63. Słupia Kobylnica 9 - 0 Chrobry Charbrowo 2 listopada 2019 - 11:00
64. Pogoń Lębork 2 - 0 Stal Jezierzyce 2 listopada 2019 - 11:00
65. Wybrzeże Objazda 1 - 2 MKS Debrzno 3 listopada 2019 - 11:00
66. Kolejarz Chojnice 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 3 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE