ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (STYCZEŃ - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)

Liga Juniorów B - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Władysławowo 9 21 7 0 2 57 - 23 1 3 1 0 0 3 - 0
2. Gryf II Wejherowo 9 21 7 0 2 32 - 21 1 0 0 0 1 0 - 3
3. GOSRiT Luzino 9 19 6 1 2 45 - 24
4. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 9 16 5 1 3 42 - 29 1 3 1 0 0 7 - 1
5. Stolem Gniewino 9 16 5 1 3 49 - 25 1 0 0 0 1 1 - 7
6. Lider Dębogórze 9 12 4 0 5 35 - 35
7. KP Gdynia AP 9 11 3 2 4 26 - 34
8. Dragon Bojano 9 10 3 1 5 18 - 25
9. Bałtyk Gdynia AP 9 5 1 2 6 29 - 46
10. Iskra Gdynia 9 0 0 0 9 7 - 78

 Baner


Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. KP Gdynia AP - Lider Dębogórze
2. Bałtyk Gdynia AP - Stolem Gniewino
3. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - MKS Władysławowo
4. Gryf II Wejherowo - Dragon Bojano
5. Iskra Gdynia - GOSRiT Luzino
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Iskra Gdynia - KP Gdynia AP
7. GOSRiT Luzino - Gryf II Wejherowo
8. Dragon Bojano - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
9. MKS Władysławowo - Bałtyk Gdynia AP
10. Stolem Gniewino - Lider Dębogórze
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. KP Gdynia AP - Stolem Gniewino
12. Lider Dębogórze - MKS Władysławowo
13. Bałtyk Gdynia AP - Dragon Bojano
14. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GOSRiT Luzino
15. Gryf II Wejherowo - Iskra Gdynia
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Gryf II Wejherowo - KP Gdynia AP
17. Iskra Gdynia - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
18. GOSRiT Luzino - Bałtyk Gdynia AP
19. Dragon Bojano - Lider Dębogórze
20. MKS Władysławowo - Stolem Gniewino
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. KP Gdynia AP - MKS Władysławowo
22. Stolem Gniewino - Dragon Bojano
23. Lider Dębogórze - GOSRiT Luzino
24. Bałtyk Gdynia AP - Iskra Gdynia
25. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Gryf II Wejherowo
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - KP Gdynia AP
27. Gryf II Wejherowo - Bałtyk Gdynia AP
28. Iskra Gdynia - Lider Dębogórze
29. GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino
30. Dragon Bojano - MKS Władysławowo
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. KP Gdynia AP - Dragon Bojano
32. MKS Władysławowo - GOSRiT Luzino
33. Stolem Gniewino - Iskra Gdynia
34. Lider Dębogórze - Gryf II Wejherowo
35. Bałtyk Gdynia AP - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Bałtyk Gdynia AP - KP Gdynia AP
37. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Lider Dębogórze
38. Gryf II Wejherowo - Stolem Gniewino
39. Iskra Gdynia - MKS Władysławowo
40. GOSRiT Luzino - Dragon Bojano
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. KP Gdynia AP - GOSRiT Luzino
42. Dragon Bojano - Iskra Gdynia
43. MKS Władysławowo - Gryf II Wejherowo
44. Stolem Gniewino - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
45. Lider Dębogórze - Bałtyk Gdynia AP


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE