MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Sportowa Pomorze 1 3 1 0 0 5 - 0
2. U-2 Bytów 1 3 1 0 0 4 - 1
3. Gryf Wejherowo 1 3 1 0 0 2 - 1
4. Gryf Tczew MKS 1 1 0 1 0 1 - 1 1 1 0 1 0 1 - 1
5. Chojniczanka Chojnice 1 1 0 1 0 1 - 1 1 1 0 1 0 1 - 1
6. DSPN Kwidzyn 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Arka Gdynia SI 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Jantar Ustka 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Radunia Stężyca 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Czarni Pruszcz Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Gedania Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Jaguar Gdańsk 1 0 0 0 1 1 - 2
13. Jedynka Reda 1 0 0 0 1 1 - 4
14. Borowiak Czersk 1 0 0 0 1 0 - 5




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. U-2 Bytów 4 - 1 Jedynka Reda 17 sierpnia 2019 - 13:00
2. Gedania Gdańsk - Arka Gdynia SI 11 września 2019 - 18:30
3. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 0 Borowiak Czersk 18 sierpnia 2019 - 18:00
4. Radunia Stężyca - DSPN Kwidzyn 28 sierpnia 2019 - 18:00
5. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Gryf Tczew MKS 21 sierpnia 2019 - 18:00
6. Jantar Ustka - Czarni Pruszcz Gdański 28 sierpnia 2019 - 17:00
7. Gryf Wejherowo 2 - 1 Jaguar Gdańsk 18 sierpnia 2019 - 12:30
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Jedynka Reda - Jaguar Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 11:00
9. Czarni Pruszcz Gdański - Gryf Wejherowo 24 sierpnia 2019 - 16:00
10. Gryf Tczew MKS - Jantar Ustka 24 sierpnia 2019 - 11:00
11. DSPN Kwidzyn - Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2019 - 11:00
12. Borowiak Czersk - Radunia Stężyca 25 sierpnia 2019 - 12:00
13. Arka Gdynia SI - Akademia Sportowa Pomorze 25 sierpnia 2019 - 11:00
14. U-2 Bytów - Gedania Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 13:00
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Gedania Gdańsk - Jedynka Reda 1 września 2019 - 15:30
16. Akademia Sportowa Pomorze - U-2 Bytów 28 sierpnia 2019 - 13:30
17. Radunia Stężyca - Arka Gdynia SI 1 września 2019 - 11:00
18. Chojniczanka Chojnice - Borowiak Czersk 31 sierpnia 2019 - 11:00
19. Jantar Ustka - DSPN Kwidzyn 31 sierpnia 2019 - 13:00
20. Gryf Wejherowo - Gryf Tczew MKS 31 sierpnia 2019 - 12:30
21. Jaguar Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 31 sierpnia 2019 - 15:30
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Jedynka Reda - Czarni Pruszcz Gdański 7 września 2019 - 11:00
23. Gryf Tczew MKS - Jaguar Gdańsk 7 września 2019 - 11:00
24. DSPN Kwidzyn - Gryf Wejherowo 7 września 2019 - 11:00
25. Borowiak Czersk - Jantar Ustka 7 września 2019 - 14:00
26. Arka Gdynia SI - Chojniczanka Chojnice 7 września 2019 - 11:00
27. U-2 Bytów - Radunia Stężyca 7 września 2019 - 13:00
28. Gedania Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 8 września 2019 - 13:15
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Akademia Sportowa Pomorze - Jedynka Reda 15 września 2019 - 09:00
30. Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk 14 września 2019 - 14:00
31. Chojniczanka Chojnice - U-2 Bytów 15 września 2019 - 11:00
32. Jantar Ustka - Arka Gdynia SI 14 września 2019 - 13:00
33. Gryf Wejherowo - Borowiak Czersk 14 września 2019 - 12:30
34. Jaguar Gdańsk - DSPN Kwidzyn 14 września 2019 - 15:30
35. Czarni Pruszcz Gdański - Gryf Tczew MKS 15 września 2019 - 14:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Jedynka Reda - Gryf Tczew MKS 21 września 2019 - 11:00
37. DSPN Kwidzyn - Czarni Pruszcz Gdański 21 września 2019 - 11:00
38. Borowiak Czersk - Jaguar Gdańsk 21 września 2019 - 14:00
39. Arka Gdynia SI - Gryf Wejherowo 21 września 2019 - 17:00
40. U-2 Bytów - Jantar Ustka 21 września 2019 - 13:00
41. Gedania Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 21 września 2019 - 13:30
42. Akademia Sportowa Pomorze - Radunia Stężyca 21 września 2019 - 16:00
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Radunia Stężyca - Jedynka Reda 28 września 2019 - 14:00
44. Chojniczanka Chojnice - Akademia Sportowa Pomorze 28 września 2019 - 13:30
45. Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 28 września 2019 - 13:00
46. Gryf Wejherowo - U-2 Bytów 29 września 2019 - 12:30
47. Jaguar Gdańsk - Arka Gdynia SI 28 września 2019 - 15:30
48. Czarni Pruszcz Gdański - Borowiak Czersk 28 września 2019 - 14:00
49. Gryf Tczew MKS - DSPN Kwidzyn 28 września 2019 - 13:30
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jedynka Reda - DSPN Kwidzyn 6 października 2019 - 11:00
51. Borowiak Czersk - Gryf Tczew MKS 5 października 2019 - 12:00
52. Arka Gdynia SI - Czarni Pruszcz Gdański 6 października 2019 - 11:00
53. U-2 Bytów - Jaguar Gdańsk 5 października 2019 - 15:00
54. Gedania Gdańsk - Gryf Wejherowo 6 października 2019 - 11:00
55. Akademia Sportowa Pomorze - Jantar Ustka 5 października 2019 - 18:00
56. Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice 6 października 2019 - 11:00
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Chojniczanka Chojnice - Jedynka Reda 12 października 2019 - 11:00
58. Jantar Ustka - Radunia Stężyca 12 października 2019 - 13:00
59. Gryf Wejherowo - Akademia Sportowa Pomorze 13 października 2019 - 11:00
60. Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk 12 października 2019 - 15:30
61. Czarni Pruszcz Gdański - U-2 Bytów 12 października 2019
62. Gryf Tczew MKS - Arka Gdynia SI 12 października 2019 - 11:00
63. DSPN Kwidzyn - Borowiak Czersk 12 października 2019 - 11:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jedynka Reda - Borowiak Czersk 19 października 2019 - 11:00
65. Arka Gdynia SI - DSPN Kwidzyn 20 października 2019 - 11:00
66. U-2 Bytów - Gryf Tczew MKS 19 października 2019 - 15:00
67. Gedania Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 19 października 2019 - 13:00
68. Akademia Sportowa Pomorze - Jaguar Gdańsk 19 października 2019 - 16:00
69. Radunia Stężyca - Gryf Wejherowo 20 października 2019 - 11:00
70. Chojniczanka Chojnice - Jantar Ustka 19 października 2019 - 13:30
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jantar Ustka - Jedynka Reda 26 października 2019 - 13:00
72. Gryf Wejherowo - Chojniczanka Chojnice 27 października 2019 - 11:00
73. Jaguar Gdańsk - Radunia Stężyca 26 października 2019 - 15:30
74. Czarni Pruszcz Gdański - Akademia Sportowa Pomorze 26 października 2019 - 11:00
75. Gryf Tczew MKS - Gedania Gdańsk 27 października 2019 - 13:00
76. DSPN Kwidzyn - U-2 Bytów 26 października 2019 - 11:00
77. Borowiak Czersk - Arka Gdynia SI 27 października 2019 - 14:00
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Jedynka Reda - Arka Gdynia SI 2 listopada 2019 - 11:00
79. U-2 Bytów - Borowiak Czersk 2 listopada 2019 - 15:00
80. Gedania Gdańsk - DSPN Kwidzyn 2 listopada 2019 - 15:30
81. Akademia Sportowa Pomorze - Gryf Tczew MKS 3 listopada 2019 - 16:00
82. Radunia Stężyca - Czarni Pruszcz Gdański 3 listopada 2019 - 11:00
83. Chojniczanka Chojnice - Jaguar Gdańsk 2 listopada 2019 - 11:00
84. Jantar Ustka - Gryf Wejherowo 2 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Gryf Wejherowo - Jedynka Reda 9 listopada 2019 - 11:00
86. Jaguar Gdańsk - Jantar Ustka 9 listopada 2019 - 15:30
87. Czarni Pruszcz Gdański - Chojniczanka Chojnice 9 listopada 2019
88. Gryf Tczew MKS - Radunia Stężyca 9 listopada 2019 - 11:00
89. DSPN Kwidzyn - Akademia Sportowa Pomorze 9 listopada 2019 - 11:00
90. Borowiak Czersk - Gedania Gdańsk 9 listopada 2019 - 11:00
91. Arka Gdynia SI - U-2 Bytów 9 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE