ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 12 31 10 1 1 49 - 16
2. Jantar Ustka 12 30 10 0 2 46 - 11 1 3 1 0 0 4 - 0
3. Lechia Gdańsk 12 30 10 0 2 34 - 18 1 0 0 0 1 0 - 4
4. GOSRiT Luzino 12 28 9 1 2 42 - 15
5. Olimpijczyk Kwakowo 12 21 6 3 3 28 - 17
6. Gedania Gdańsk 12 16 5 1 6 45 - 24
7. Radunia Stężyca 12 14 4 2 6 17 - 40
8. Gryf Słupsk KS 12 12 4 0 8 17 - 31
9. Pomezania Malbork 12 10 2 4 6 15 - 27 2 2 0 2 0 2 - 2
10. Gryf Tczew MKS 12 10 2 4 6 18 - 32 2 2 0 2 0 3 - 3
11. Jaguar Gdańsk 12 10 2 4 6 17 - 36 2 2 0 2 0 3 - 3
12. KP Starogard Gdański 12 5 1 2 9 12 - 43 1 3 1 0 0 2 - 0
13. KP Gdynia AP 12 5 1 2 9 15 - 45 1 0 0 0 1 0 - 2




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Radunia Stężyca 2 - 2 KP Gdynia AP 17 sierpnia 2019 - 12:00
2. Pomezania Malbork 1 - 1 Gedania Gdańsk 28 sierpnia 2019 - 17:00
4. Gryf Tczew MKS 2 - 2 Jaguar Gdańsk 17 sierpnia 2019 - 11:00
5. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Jantar Ustka 18 sierpnia 2019 - 13:30
6. Lechia Gdańsk 3 - 2 KP Starogard Gdański 17 sierpnia 2019 - 13:00
7. GOSRiT Luzino 8 - 1 Gryf Słupsk KS 17 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KP Gdynia AP 1 - 3 Gryf Słupsk KS 25 sierpnia 2019 - 13:00
9. KP Starogard Gdański 0 - 8 GOSRiT Luzino 24 sierpnia 2019 - 15:00
10. Jantar Ustka 4 - 0 Lechia Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 12:00
11. Jaguar Gdańsk 1 - 7 Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2019 - 13:00
13. Gedania Gdańsk 2 - 4 Olimpijczyk Kwakowo 24 sierpnia 2019 - 12:30
14. Radunia Stężyca 3 - 1 Pomezania Malbork 24 sierpnia 2019 - 12:00
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Pomezania Malbork 3 - 2 KP Gdynia AP 31 sierpnia 2019 - 11:00
16. Olimpijczyk Kwakowo 3 - 2 Radunia Stężyca 31 sierpnia 2019 - 11:00
17. Gryf Tczew MKS 3 - 2 Gedania Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 11:00
19. Lechia Gdańsk 6 - 2 Jaguar Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 13:00
20. GOSRiT Luzino 2 - 1 Jantar Ustka 31 sierpnia 2019 - 11:00
21. Gryf Słupsk KS 5 - 1 KP Starogard Gdański 31 sierpnia 2019 - 13:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KP Gdynia AP 0 - 2 KP Starogard Gdański 8 września 2019 - 15:00
23. Jantar Ustka 4 - 0 Gryf Słupsk KS 7 września 2019 - 12:00
24. Jaguar Gdańsk 0 - 2 GOSRiT Luzino 7 września 2019 - 11:30
26. Gedania Gdańsk 6 - 2 Chojniczanka Chojnice 8 września 2019 - 11:00
27. Radunia Stężyca 3 - 1 Gryf Tczew MKS 7 września 2019 - 12:00
28. Pomezania Malbork 0 - 3 Olimpijczyk Kwakowo 7 września 2019 - 11:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Olimpijczyk Kwakowo 4 - 0 KP Gdynia AP 15 września 2019 - 11:00
30. Gryf Tczew MKS 1 - 1 Pomezania Malbork 14 września 2019 - 11:00
31. Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Radunia Stężyca 14 września 2019 - 13:30
32. Lechia Gdańsk 2 - 1 Gedania Gdańsk 14 września 2019 - 13:00
34. Gryf Słupsk KS 1 - 2 Jaguar Gdańsk 15 września 2019 - 13:00
35. KP Starogard Gdański 0 - 2 Jantar Ustka 14 września 2019 - 15:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KP Gdynia AP 0 - 7 Jantar Ustka 21 września 2019 - 13:00
37. Jaguar Gdańsk 5 - 2 KP Starogard Gdański 22 września 2019 - 19:00
39. Gedania Gdańsk 2 - 3 GOSRiT Luzino 22 września 2019 - 11:00
40. Radunia Stężyca 0 - 4 Lechia Gdańsk 21 września 2019 - 13:00
41. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Pomezania Malbork 21 września 2019 - 14:00
42. Olimpijczyk Kwakowo 4 - 1 Gryf Tczew MKS 21 września 2019 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Gryf Tczew MKS 2 - 2 KP Gdynia AP 28 września 2019 - 11:00
44. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Olimpijczyk Kwakowo 28 września 2019 - 18:30
45. Lechia Gdańsk 5 - 1 Pomezania Malbork 28 września 2019 - 11:00
46. GOSRiT Luzino 5 - 0 Radunia Stężyca 28 września 2019 - 11:00
47. Gryf Słupsk KS 3 - 2 Gedania Gdańsk 29 września 2019 - 13:00
49. Jantar Ustka 6 - 0 Jaguar Gdańsk 28 września 2019 - 13:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. KP Gdynia AP 5 - 1 Jaguar Gdańsk 6 października 2019 - 15:00
52. Gedania Gdańsk 9 - 1 KP Starogard Gdański 5 października 2019 - 15:30
53. Radunia Stężyca 3 - 0 Gryf Słupsk KS 5 października 2019 - 13:00
54. Pomezania Malbork 1 - 1 GOSRiT Luzino 6 października 2019 - 11:00
55. Olimpijczyk Kwakowo 1 - 3 Lechia Gdańsk 6 października 2019 - 15:00
56. Gryf Tczew MKS 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 5 października 2019 - 14:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Chojniczanka Chojnice 7 - 1 KP Gdynia AP 12 października 2019 - 11:00
58. Lechia Gdańsk 3 - 1 Gryf Tczew MKS 12 października 2019 - 11:00
59. GOSRiT Luzino 4 - 3 Olimpijczyk Kwakowo 12 października 2019 - 11:00
60. Gryf Słupsk KS 2 - 1 Pomezania Malbork 12 października 2019 - 13:15
61. KP Starogard Gdański 1 - 2 Radunia Stężyca 12 października 2019 - 15:00
62. Jantar Ustka 5 - 2 Gedania Gdańsk 12 października 2019 - 13:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Gedania Gdańsk 1 - 0 Jaguar Gdańsk 20 października 2019 - 13:30
66. Radunia Stężyca 1 - 4 Jantar Ustka 19 października 2019 - 12:00
67. Pomezania Malbork 2 - 0 KP Starogard Gdański 20 października 2019 - 11:00
68. Gryf Słupsk KS 0 - 2 Olimpijczyk Kwakowo 30 października 2019 - 15:00
69. Gryf Tczew MKS 3 - 4 GOSRiT Luzino 19 października 2019 - 11:00
70. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Lechia Gdańsk 16 października 2019 - 17:00
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Lechia Gdańsk 4 - 2 KP Gdynia AP 26 października 2019 - 11:00
72. GOSRiT Luzino 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 26 października 2019 - 11:00
73. Gryf Tczew MKS 2 - 1 Gryf Słupsk KS 26 października 2019 - 11:00
74. KP Starogard Gdański 1 - 1 Olimpijczyk Kwakowo 26 października 2019 - 15:00
75. Jantar Ustka 5 - 2 Pomezania Malbork 26 października 2019 - 13:00
76. Radunia Stężyca 1 - 1 Jaguar Gdańsk 6 listopada 2019 - 18:30
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KP Gdynia AP 0 - 7 Gedania Gdańsk 3 listopada 2019 - 17:00
80. Pomezania Malbork 1 - 1 Jaguar Gdańsk 2 listopada 2019 - 11:00
81. Olimpijczyk Kwakowo 0 - 1 Jantar Ustka 3 listopada 2019 - 13:00
82. Gryf Tczew MKS 1 - 1 KP Starogard Gdański 2 listopada 2019 - 11:00
83. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Gryf Słupsk KS 2 listopada 2019 - 16:30
84. Lechia Gdańsk 1 - 0 GOSRiT Luzino 2 listopada 2019 - 13:00
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. GOSRiT Luzino 3 - 0 KP Gdynia AP 9 listopada 2019 - 11:00
86. Gryf Słupsk KS 1 - 2 Lechia Gdańsk 10 listopada 2019 - 11:00
87. KP Starogard Gdański 1 - 5 Chojniczanka Chojnice 9 listopada 2019 - 15:00
88. Jantar Ustka 5 - 1 Gryf Tczew MKS 9 listopada 2019 - 11:00
89. Jaguar Gdańsk 2 - 2 Olimpijczyk Kwakowo 9 listopada 2019 - 15:00
91. Gedania Gdańsk 10 - 0 Radunia Stężyca 9 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE