MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GOSRiT Luzino 1 3 1 0 0 8 - 1
2. Lechia Gdańsk 1 3 1 0 0 3 - 2
3. Chojniczanka Chojnice 1 3 1 0 0 3 - 2
4. KP Gdynia AP 1 1 0 1 0 2 - 2 1 1 0 1 0 2 - 2
5. Gryf Tczew MKS 1 1 0 1 0 2 - 2 1 1 0 1 0 2 - 2
6. Jaguar Gdańsk 1 1 0 1 0 2 - 2 1 1 0 1 0 2 - 2
7. Radunia Stężyca 1 1 0 1 0 2 - 2 1 1 0 1 0 2 - 2
8. Pomezania Malbork 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Gedania Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Olimpijczyk Kwakowo 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Jantar Ustka 1 0 0 0 1 2 - 3
12. KP Starogard Gdański 1 0 0 0 1 2 - 3
13. Gryf Słupsk KS 1 0 0 0 1 1 - 8




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Radunia Stężyca 2 - 2 KP Gdynia AP 17 sierpnia 2019 - 12:00
2. Pomezania Malbork - Gedania Gdańsk 28 sierpnia 2019 - 17:00
4. Gryf Tczew MKS 2 - 2 Jaguar Gdańsk 17 sierpnia 2019 - 11:00
5. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Jantar Ustka 18 sierpnia 2019 - 13:30
6. Lechia Gdańsk 3 - 2 KP Starogard Gdański 17 sierpnia 2019 - 13:00
7. GOSRiT Luzino 8 - 1 Gryf Słupsk KS 17 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KP Gdynia AP - Gryf Słupsk KS 25 sierpnia 2019 - 13:00
9. KP Starogard Gdański - GOSRiT Luzino 24 sierpnia 2019 - 15:00
10. Jantar Ustka - Lechia Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 12:00
11. Jaguar Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2019 - 13:00
13. Gedania Gdańsk - Olimpijczyk Kwakowo 24 sierpnia 2019 - 12:30
14. Radunia Stężyca - Pomezania Malbork 24 sierpnia 2019 - 12:00
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Pomezania Malbork - KP Gdynia AP 31 sierpnia 2019 - 11:00
16. Olimpijczyk Kwakowo - Radunia Stężyca 31 sierpnia 2019 - 11:00
17. Gryf Tczew MKS - Gedania Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 11:00
19. Lechia Gdańsk - Jaguar Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 13:00
20. GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 31 sierpnia 2019 - 11:00
21. Gryf Słupsk KS - KP Starogard Gdański 31 sierpnia 2019 - 13:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KP Gdynia AP - KP Starogard Gdański 8 września 2019 - 15:00
23. Jantar Ustka - Gryf Słupsk KS 7 września 2019 - 12:00
24. Jaguar Gdańsk - GOSRiT Luzino 7 września 2019 - 11:30
26. Gedania Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 8 września 2019 - 14:30
27. Radunia Stężyca - Gryf Tczew MKS 7 września 2019 - 12:00
28. Pomezania Malbork - Olimpijczyk Kwakowo 7 września 2019 - 11:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Olimpijczyk Kwakowo - KP Gdynia AP 15 września 2019 - 11:00
30. Gryf Tczew MKS - Pomezania Malbork 14 września 2019 - 11:00
31. Chojniczanka Chojnice - Radunia Stężyca 14 września 2019 - 13:30
32. Lechia Gdańsk - Gedania Gdańsk 14 września 2019 - 13:00
34. Gryf Słupsk KS - Jaguar Gdańsk 15 września 2019 - 15:00
35. KP Starogard Gdański - Jantar Ustka 14 września 2019 - 15:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KP Gdynia AP - Jantar Ustka 21 września 2019 - 13:00
37. Jaguar Gdańsk - KP Starogard Gdański 22 września 2019 - 19:00
39. Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 22 września 2019 - 11:00
40. Radunia Stężyca - Lechia Gdańsk 21 września 2019 - 12:00
41. Chojniczanka Chojnice - Pomezania Malbork 21 września 2019 - 14:00
42. Olimpijczyk Kwakowo - Gryf Tczew MKS 21 września 2019 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Gryf Tczew MKS - KP Gdynia AP 28 września 2019 - 11:00
44. Chojniczanka Chojnice - Olimpijczyk Kwakowo 29 września 2019 - 13:30
45. Lechia Gdańsk - Pomezania Malbork 28 września 2019 - 11:00
46. GOSRiT Luzino - Radunia Stężyca 28 września 2019 - 11:00
47. Gryf Słupsk KS - Gedania Gdańsk 29 września 2019 - 13:00
49. Jantar Ustka - Jaguar Gdańsk 28 września 2019 - 12:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. KP Gdynia AP - Jaguar Gdańsk 6 października 2019 - 15:00
52. Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański 6 października 2019 - 14:00
53. Radunia Stężyca - Gryf Słupsk KS 5 października 2019 - 12:00
54. Pomezania Malbork - GOSRiT Luzino 6 października 2019 - 11:00
55. Olimpijczyk Kwakowo - Lechia Gdańsk 6 października 2019 - 11:00
56. Gryf Tczew MKS - Chojniczanka Chojnice 5 października 2019 - 11:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Chojniczanka Chojnice - KP Gdynia AP 12 października 2019 - 16:30
58. Lechia Gdańsk - Gryf Tczew MKS 12 października 2019 - 11:00
59. GOSRiT Luzino - Olimpijczyk Kwakowo 12 października 2019 - 11:00
60. Gryf Słupsk KS - Pomezania Malbork 12 października 2019 - 13:15
61. KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 12 października 2019 - 15:00
62. Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 12 października 2019 - 12:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk 20 października 2019 - 13:30
66. Radunia Stężyca - Jantar Ustka 19 października 2019 - 12:00
67. Pomezania Malbork - KP Starogard Gdański 20 października 2019 - 11:00
68. Olimpijczyk Kwakowo - Gryf Słupsk KS 20 października 2019 - 11:00
69. Gryf Tczew MKS - GOSRiT Luzino 19 października 2019 - 11:00
70. Chojniczanka Chojnice - Lechia Gdańsk 20 października 2019 - 14:00
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Lechia Gdańsk - KP Gdynia AP 26 października 2019 - 11:00
72. GOSRiT Luzino - Chojniczanka Chojnice 26 października 2019 - 11:00
73. Gryf Tczew MKS - Gryf Słupsk KS 26 października 2019 - 11:00
74. KP Starogard Gdański - Olimpijczyk Kwakowo 26 października 2019 - 15:00
75. Jantar Ustka - Pomezania Malbork 26 października 2019 - 12:00
76. Jaguar Gdańsk - Radunia Stężyca 27 października 2019 - 17:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KP Gdynia AP - Gedania Gdańsk 3 listopada 2019 - 17:00
80. Pomezania Malbork - Jaguar Gdańsk 2 listopada 2019 - 11:00
81. Olimpijczyk Kwakowo - Jantar Ustka 2 listopada 2019
82. Gryf Tczew MKS - KP Starogard Gdański 2 listopada 2019 - 11:00
83. Chojniczanka Chojnice - Gryf Słupsk KS 2 listopada 2019 - 16:30
84. Lechia Gdańsk - GOSRiT Luzino 2 listopada 2019 - 13:00
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. GOSRiT Luzino - KP Gdynia AP 9 listopada 2019 - 11:00
86. Gryf Słupsk KS - Lechia Gdańsk 10 listopada 2019 - 11:00
87. KP Starogard Gdański - Chojniczanka Chojnice 9 listopada 2019 - 15:00
88. Jantar Ustka - Gryf Tczew MKS 9 listopada 2019 - 11:00
89. Jaguar Gdańsk - Olimpijczyk Kwakowo 9 listopada 2019 - 15:00
91. Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 9 listopada 2019 - 12:45


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE