MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania Gdańsk 1 3 1 0 0 8 - 2
2. Bałtyk Gdynia AP 1 3 1 0 0 5 - 1
3. Gryf Słupsk KS 1 3 1 0 0 4 - 0
4. Jaguar Gdańsk 1 3 1 0 0 4 - 2
5. Lechia Gdańsk 1 3 1 0 0 3 - 1
6. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 1 0 1 0 1 - 1 1 1 0 1 0 1 - 1
7. Gryf Tczew MKS 2 1 0 1 1 3 - 5 1 1 0 1 0 1 - 1
8. Bytovia Bytów 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Cartusia Kartuzy 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Chojniczanka Chojnice 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Gryf Wejherowo 1 0 0 0 1 1 - 3
12. GTS Pruszcz Gdański 1 0 0 0 1 1 - 5
13. Jantar Ustka 1 0 0 0 1 0 - 4
14. KP Starogard Gdański 1 0 0 0 1 2 - 8




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gryf Tczew MKS 2 - 4 Jaguar Gdańsk 17 sierpnia 2019 - 11:00
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Chojniczanka Chojnice 28 sierpnia 2019 - 18:00
3. Lechia Gdańsk 3 - 1 Gryf Wejherowo 17 sierpnia 2019 - 11:00
4. Bytovia Bytów - Cartusia Kartuzy 4 września 2019 - 18:30
5. Gedania Gdańsk 8 - 2 KP Starogard Gdański 21 sierpnia 2019 - 14:00
6. Jantar Ustka 0 - 4 Gryf Słupsk KS 18 sierpnia 2019 - 18:00
7. Bałtyk Gdynia AP 5 - 1 GTS Pruszcz Gdański 17 sierpnia 2019 - 14:00
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Jaguar Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 24 sierpnia 2019 - 11:00
9. Gryf Słupsk KS - Bałtyk Gdynia AP 24 sierpnia 2019 - 13:15
10. KP Starogard Gdański - Jantar Ustka 25 sierpnia 2019 - 11:00
11. Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 15:00
12. Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 25 września 2019 - 17:30
13. Chojniczanka Chojnice - Lechia Gdańsk 25 września 2019 - 18:30
14. Gryf Tczew MKS 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 23 sierpnia 2019 - 18:00
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Jaguar Gdańsk 1 września 2019 - 11:00
16. Lechia Gdańsk - Gryf Tczew MKS 31 sierpnia 2019 - 11:00
17. Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 11 września 2019 - 18:30
18. Gedania Gdańsk - Gryf Wejherowo 1 września 2019 - 11:00
19. Jantar Ustka - Cartusia Kartuzy 1 września 2019 - 13:00
20. Bałtyk Gdynia AP - KP Starogard Gdański 1 września 2019 - 17:00
21. GTS Pruszcz Gdański - Gryf Słupsk KS 1 września 2019 - 11:00
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk KS 7 września 2019 - 11:00
23. KP Starogard Gdański - GTS Pruszcz Gdański 8 września 2019 - 11:00
24. Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia AP 8 września 2019 - 11:00
25. Gryf Wejherowo - Jantar Ustka 7 września 2019 - 13:00
26. Chojniczanka Chojnice - Gedania Gdańsk 8 września 2019 - 17:00
27. Gryf Tczew MKS - Bytovia Bytów 8 września 2019 - 13:00
28. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Lechia Gdańsk 11 września 2019 - 17:30
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Lechia Gdańsk - Jaguar Gdańsk 14 września 2019 - 11:00
30. Bytovia Bytów - Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 września 2019 - 11:00
31. Gedania Gdańsk - Gryf Tczew MKS 15 września 2019 - 16:30
32. Jantar Ustka - Chojniczanka Chojnice 14 września 2019 - 11:00
33. Bałtyk Gdynia AP - Gryf Wejherowo 15 września 2019 - 17:00
34. GTS Pruszcz Gdański - Cartusia Kartuzy 15 września 2019 - 18:00
35. Gryf Słupsk KS - KP Starogard Gdański 14 września 2019 - 13:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Jaguar Gdańsk - KP Starogard Gdański 21 września 2019 - 11:00
37. Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk KS 22 września 2019 - 11:00
38. Gryf Wejherowo - GTS Pruszcz Gdański 21 września 2019 - 13:00
39. Chojniczanka Chojnice - Bałtyk Gdynia AP 22 września 2019 - 17:00
40. Gryf Tczew MKS - Jantar Ustka 21 września 2019 - 11:00
41. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gedania Gdańsk 22 września 2019 - 11:00
42. Lechia Gdańsk - Bytovia Bytów 21 września 2019 - 11:00
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Bytovia Bytów - Jaguar Gdańsk 28 września 2019 - 11:00
44. Gedania Gdańsk - Lechia Gdańsk 28 września 2019 - 12:30
45. Jantar Ustka - Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 września 2019 - 11:00
46. Bałtyk Gdynia AP - Gryf Tczew MKS 28 września 2019 - 10:00
47. GTS Pruszcz Gdański - Chojniczanka Chojnice 29 września 2019 - 11:00
48. Gryf Słupsk KS - Gryf Wejherowo 28 września 2019 - 13:00
49. KP Starogard Gdański - Cartusia Kartuzy 29 września 2019 - 11:00
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy 5 października 2019 - 11:00
51. Gryf Wejherowo - KP Starogard Gdański 6 października 2019 - 13:00
52. Chojniczanka Chojnice - Gryf Słupsk KS 6 października 2019 - 17:00
53. Gryf Tczew MKS - GTS Pruszcz Gdański 5 października 2019 - 11:00
54. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia AP 6 października 2019 - 11:00
55. Lechia Gdańsk - Jantar Ustka 5 października 2019 - 11:00
56. Bytovia Bytów - Gedania Gdańsk 5 października 2019 - 11:00
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk 12 października 2019 - 12:30
58. Jantar Ustka - Bytovia Bytów 12 października 2019 - 11:00
59. Bałtyk Gdynia AP - Lechia Gdańsk 13 października 2019 - 15:00
60. GTS Pruszcz Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 października 2019 - 18:00
61. Gryf Słupsk KS - Gryf Tczew MKS 13 października 2019 - 13:00
62. KP Starogard Gdański - Chojniczanka Chojnice 13 października 2019 - 11:00
63. Cartusia Kartuzy - Gryf Wejherowo 12 października 2019 - 11:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jaguar Gdańsk - Gryf Wejherowo 19 października 2019 - 11:00
65. Chojniczanka Chojnice - Cartusia Kartuzy 20 października 2019 - 17:00
66. Gryf Tczew MKS - KP Starogard Gdański 19 października 2019 - 11:00
67. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gryf Słupsk KS 20 października 2019 - 11:00
68. Lechia Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 19 października 2019 - 11:00
69. Bytovia Bytów - Bałtyk Gdynia AP 19 października 2019 - 11:00
70. Gedania Gdańsk - Jantar Ustka 20 października 2019 - 11:00
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jantar Ustka - Jaguar Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
72. Bałtyk Gdynia AP - Gedania Gdańsk 27 października 2019 - 17:00
73. GTS Pruszcz Gdański - Bytovia Bytów 27 października 2019 - 11:00
74. Gryf Słupsk KS - Lechia Gdańsk 27 października 2019 - 11:00
75. KP Starogard Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański 27 października 2019 - 11:00
76. Cartusia Kartuzy - Gryf Tczew MKS 26 października 2019 - 15:00
77. Gryf Wejherowo - Chojniczanka Chojnice 27 października 2019 - 14:30
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Jaguar Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 2 listopada 2019 - 11:00
79. Gryf Tczew MKS - Gryf Wejherowo 2 listopada 2019 - 11:00
80. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Cartusia Kartuzy 3 listopada 2019 - 11:00
81. Lechia Gdańsk - KP Starogard Gdański 2 listopada 2019 - 11:00
82. Bytovia Bytów - Gryf Słupsk KS 2 listopada 2019 - 11:00
83. Gedania Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 3 listopada 2019 - 11:00
84. Jantar Ustka - Bałtyk Gdynia AP 2 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Bałtyk Gdynia AP - Jaguar Gdańsk 9 listopada 2019 - 10:00
86. GTS Pruszcz Gdański - Jantar Ustka 9 listopada 2019 - 18:00
87. Gryf Słupsk KS - Gedania Gdańsk 9 listopada 2019 - 11:00
88. KP Starogard Gdański - Bytovia Bytów 10 listopada 2019 - 11:00
89. Cartusia Kartuzy - Lechia Gdańsk 9 listopada 2019 - 11:00
90. Gryf Wejherowo - Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 listopada 2019 - 14:30
91. Chojniczanka Chojnice - Gryf Tczew MKS 10 listopada 2019 - 17:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE