ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 11 31 10 1 0 41 - 9
2. KP Starogard Gdański 11 30 10 0 1 64 - 6
3. Chojniczanka Chojnice 11 25 8 1 2 50 - 25
4. Olimpic Gdańsk 11 21 7 0 4 38 - 31
5. Gryf Wejherowo 11 19 6 1 4 38 - 28
6. GOSRiT Luzino 11 18 6 0 5 39 - 34
7. TeamSpirit Gdańsk 11 13 4 1 6 33 - 42
8. Wierzyca Pelplin 11 11 3 2 6 29 - 43
9. KS Bruskowo Wielkie 11 7 2 1 8 12 - 44 1 3 1 0 0 3 - 0
10. Sztorm Kosakowo 11 7 2 1 8 18 - 38 1 0 0 0 1 0 - 3
11. Gryf Słupsk KS 11 6 2 0 9 15 - 57
12. Skotawia Dębnica Kaszubska 11 4 0 4 7 4 - 24
13. Orliki Stary Dzierzgoń (*) 0 0 0 0 0 0 - 0




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. TeamSpirit Gdańsk 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 18 sierpnia 2019 - 11:00
3. Sztorm Kosakowo 6 - 3 Gryf Wejherowo 17 sierpnia 2019 - 11:00
4. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 KS Bruskowo Wielkie 18 września 2019 - 17:00
5. Orliki Stary Dzierzgoń - KP Starogard Gdański 17 sierpnia 2019 - 17:00
anulowany, było 1-7
6. Olimpic Gdańsk 5 - 0 Gryf Słupsk KS 18 sierpnia 2019 - 11:00
7. Bałtyk Gdynia 7 - 1 GOSRiT Luzino 17 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Gryf Słupsk KS 0 - 2 Bałtyk Gdynia 24 sierpnia 2019 - 11:00
10. KP Starogard Gdański 7 - 2 Olimpic Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 13:00
11. KS Bruskowo Wielkie - Orliki Stary Dzierzgoń 24 sierpnia 2019 - 13:00
anulowany, było 0-4
12. Gryf Wejherowo 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 24 sierpnia 2019 - 11:00
13. Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Sztorm Kosakowo 25 sierpnia 2019 - 11:00
14. Wierzyca Pelplin 5 - 6 TeamSpirit Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Sztorm Kosakowo 0 - 1 Wierzyca Pelplin 1 września 2019 - 11:00
17. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 31 sierpnia 2019 - 12:00
18. Orliki Stary Dzierzgoń - Gryf Wejherowo 31 sierpnia 2019 - 16:00
anulowany, było 1-2
19. Olimpic Gdańsk 5 - 2 KS Bruskowo Wielkie 1 września 2019 - 13:00
20. Bałtyk Gdynia 2 - 1 KP Starogard Gdański 1 września 2019 - 15:00
21. GOSRiT Luzino 5 - 1 Gryf Słupsk KS 1 września 2019 - 16:00
Pauza: TeamSpirit Gdańsk,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. KP Starogard Gdański 7 - 0 GOSRiT Luzino 8 września 2019 - 13:00
24. KS Bruskowo Wielkie 0 - 2 Bałtyk Gdynia 7 września 2019 - 13:00
25. Gryf Wejherowo 4 - 1 Olimpic Gdańsk 7 września 2019 - 11:00
26. Chojniczanka Chojnice - Orliki Stary Dzierzgoń 8 września 2019 - 11:00
anulowany, było 11-0
27. Wierzyca Pelplin 0 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 6 września 2019 - 17:30
28. TeamSpirit Gdańsk 3 - 1 Sztorm Kosakowo 8 września 2019 - 19:00
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 2 TeamSpirit Gdańsk 14 września 2019 - 12:00
31. Orliki Stary Dzierzgoń - Wierzyca Pelplin 13 września 2019 - 17:30
anulowany, było 1-5
32. Olimpic Gdańsk 1 - 5 Chojniczanka Chojnice 14 września 2019 - 19:00
33. Bałtyk Gdynia 8 - 1 Gryf Wejherowo 18 września 2019 - 16:00
34. GOSRiT Luzino 4 - 0 KS Bruskowo Wielkie 15 września 2019 - 15:00
35. Gryf Słupsk KS 1 - 11 KP Starogard Gdański 14 września 2019 - 13:00
Pauza: Sztorm Kosakowo,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. KS Bruskowo Wielkie 4 - 3 Gryf Słupsk KS 21 września 2019 - 13:00
38. Gryf Wejherowo 2 - 1 GOSRiT Luzino 21 września 2019 - 11:00
39. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Bałtyk Gdynia 21 września 2019 - 11:00
40. Wierzyca Pelplin 4 - 5 Olimpic Gdańsk 21 września 2019 - 10:30
41. TeamSpirit Gdańsk - Orliki Stary Dzierzgoń 22 września 2019 - 18:00
anulowany, było 4-1
42. Sztorm Kosakowo 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 21 września 2019 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
45. Olimpic Gdańsk 4 - 0 TeamSpirit Gdańsk 29 września 2019 - 17:00
46. Bałtyk Gdynia 5 - 1 Wierzyca Pelplin 29 września 2019 - 19:00
47. GOSRiT Luzino 3 - 5 Chojniczanka Chojnice 29 września 2019 - 15:00
48. Gryf Słupsk KS 1 - 3 Gryf Wejherowo 28 września 2019 - 13:00
49. KP Starogard Gdański 3 - 0 KS Bruskowo Wielkie 29 września 2019 - 13:00
Pauza: Sztorm Kosakowo, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Gryf Wejherowo 0 - 2 KP Starogard Gdański 30 października 2019 - 12:00
52. Chojniczanka Chojnice 10 - 0 Gryf Słupsk KS 6 października 2019 - 14:30
53. Wierzyca Pelplin 1 - 6 GOSRiT Luzino 6 października 2019 - 13:30
54. TeamSpirit Gdańsk 2 - 4 Bałtyk Gdynia 6 października 2019 - 18:00
55. Sztorm Kosakowo 2 - 3 Olimpic Gdańsk 6 października 2019 - 11:00
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, KS Bruskowo Wielkie,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Olimpic Gdańsk 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 12 października 2019 - 19:00
59. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Sztorm Kosakowo 12 października 2019 - 11:00
60. GOSRiT Luzino 6 - 3 TeamSpirit Gdańsk 12 października 2019 - 13:00
61. Gryf Słupsk KS 1 - 4 Wierzyca Pelplin 12 października 2019 - 11:00
62. KP Starogard Gdański 7 - 1 Chojniczanka Chojnice 13 października 2019 - 13:00
63. KS Bruskowo Wielkie 0 - 7 Gryf Wejherowo 12 października 2019 - 13:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Chojniczanka Chojnice 8 - 0 KS Bruskowo Wielkie 20 października 2019 - 14:00
66. Wierzyca Pelplin 0 - 9 KP Starogard Gdański 20 października 2019 - 13:30
67. TeamSpirit Gdańsk 10 - 0 Gryf Słupsk KS 20 października 2019 - 15:00
68. Sztorm Kosakowo 1 - 5 GOSRiT Luzino 20 października 2019 - 11:00
69. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Bałtyk Gdynia 19 października 2019 - 13:00
Pauza: Olimpic Gdańsk, Gryf Wejherowo,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. GOSRiT Luzino 4 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 26 października 2019 - 15:00
74. Gryf Słupsk KS 6 - 2 Sztorm Kosakowo 26 października 2019 - 11:00
75. KP Starogard Gdański 5 - 0 TeamSpirit Gdańsk 27 października 2019 - 13:00
76. KS Bruskowo Wielkie 2 - 6 Wierzyca Pelplin 27 października 2019 - 11:00
77. Gryf Wejherowo 3 - 5 Chojniczanka Chojnice 27 października 2019 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Wierzyca Pelplin 3 - 3 Gryf Wejherowo 3 listopada 2019 - 11:00
80. TeamSpirit Gdańsk 6 - 1 KS Bruskowo Wielkie 16 listopada 2019 - 13:00
81. Sztorm Kosakowo 0 - 6 KP Starogard Gdański 2 listopada 2019 - 14:00
82. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 Gryf Słupsk KS 3 listopada 2019 - 13:00
84. Olimpic Gdańsk 2 - 3 Bałtyk Gdynia 27 października 2019 - 17:00
Pauza: GOSRiT Luzino, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. GOSRiT Luzino 4 - 7 Olimpic Gdańsk 9 listopada 2019 - 13:00
88. KP Starogard Gdański 6 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 10 listopada 2019 - 13:00
89. KS Bruskowo Wielkie 3 - 0 Sztorm Kosakowo 9 listopada 2019 - 13:00
vo, niestawienie się na zawody
90. Gryf Wejherowo 10 - 0 TeamSpirit Gdańsk 9 listopada 2019 - 10:30
91. Chojniczanka Chojnice 6 - 4 Wierzyca Pelplin 9 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE