WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKARSKIE W POLSCE ZAWIESZONE DO 26 KWIETNIA 2020
CO DALEJ Z PIŁKARSKIM SEZONEM NA POMORZU? ZAGŁOSUJ W ANKIECIE

Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 11 31 10 1 0 41 - 9
2. KP Starogard Gdański 11 30 10 0 1 64 - 6
3. Chojniczanka Chojnice 11 25 8 1 2 50 - 25
4. Olimpic Gdańsk 11 21 7 0 4 38 - 31
5. Gryf Wejherowo 11 19 6 1 4 38 - 28
6. GOSRiT Luzino 11 18 6 0 5 39 - 34
7. TeamSpirit Gdańsk 11 13 4 1 6 33 - 42
8. Wierzyca Pelplin 11 11 3 2 6 29 - 43
9. KS Bruskowo Wielkie 11 7 2 1 8 12 - 44 1 3 1 0 0 3 - 0
10. Sztorm Kosakowo 11 7 2 1 8 18 - 38 1 0 0 0 1 0 - 3
11. Gryf Słupsk KS 11 6 2 0 9 15 - 57
12. Skotawia Dębnica Kaszubska 11 4 0 4 7 4 - 24
13. Orliki Stary Dzierzgoń (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
 Baner


Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Chojniczanka Chojnice - TeamSpirit Gdańsk 5 kwietnia 2020 - 16:00
3. Gryf Wejherowo - Sztorm Kosakowo
4. KS Bruskowo Wielkie - Skotawia Dębnica Kaszubska 25 kwietnia 2020 - 13:00
6. Gryf Słupsk KS - Olimpic Gdańsk 14 marca 2020 - 11:00
7. GOSRiT Luzino - Bałtyk Gdynia
Pauza: KP Starogard Gdański, Wierzyca Pelplin,
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Bałtyk Gdynia - Gryf Słupsk KS
10. Olimpic Gdańsk - KP Starogard Gdański
12. Skotawia Dębnica Kaszubska - Gryf Wejherowo 21 marca 2020 - 14:00
13. Sztorm Kosakowo - Chojniczanka Chojnice
14. TeamSpirit Gdańsk - Wierzyca Pelplin 22 marca 2020 - 16:00
Pauza: KS Bruskowo Wielkie, GOSRiT Luzino,
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Wierzyca Pelplin - Sztorm Kosakowo
17. Chojniczanka Chojnice - Skotawia Dębnica Kaszubska 28 marca 2020 - 11:00
19. KS Bruskowo Wielkie - Olimpic Gdańsk 28 marca 2020 - 13:00
20. KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia
21. Gryf Słupsk KS - GOSRiT Luzino 28 marca 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Wejherowo, TeamSpirit Gdańsk,
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. GOSRiT Luzino - KP Starogard Gdański
24. Bałtyk Gdynia - KS Bruskowo Wielkie
25. Olimpic Gdańsk - Gryf Wejherowo 5 kwietnia 2020 - 15:00
27. Skotawia Dębnica Kaszubska - Wierzyca Pelplin
28. Sztorm Kosakowo - TeamSpirit Gdańsk
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gryf Słupsk KS,
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. TeamSpirit Gdańsk - Skotawia Dębnica Kaszubska 11 kwietnia 2020 - 12:00
32. Chojniczanka Chojnice - Olimpic Gdańsk 8 kwietnia 2020 - 17:30
33. Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia
34. KS Bruskowo Wielkie - GOSRiT Luzino 8 kwietnia 2020 - 16:00
35. KP Starogard Gdański - Gryf Słupsk KS
Pauza: Wierzyca Pelplin, Sztorm Kosakowo,
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Gryf Słupsk KS - KS Bruskowo Wielkie 18 kwietnia 2020 - 11:00
38. GOSRiT Luzino - Gryf Wejherowo
39. Bałtyk Gdynia - Chojniczanka Chojnice
40. Olimpic Gdańsk - Wierzyca Pelplin 19 kwietnia 2020 - 11:00
42. Skotawia Dębnica Kaszubska - Sztorm Kosakowo
Pauza: TeamSpirit Gdańsk, KP Starogard Gdański,
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
45. TeamSpirit Gdańsk - Olimpic Gdańsk 26 kwietnia 2020 - 12:00
46. Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia
47. Chojniczanka Chojnice - GOSRiT Luzino 25 kwietnia 2020 - 14:00
48. Gryf Wejherowo - Gryf Słupsk KS
49. KS Bruskowo Wielkie - KP Starogard Gdański
Pauza: Sztorm Kosakowo, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. KP Starogard Gdański - Gryf Wejherowo
52. Gryf Słupsk KS - Chojniczanka Chojnice 2 maja 2020 - 13:30
53. GOSRiT Luzino - Wierzyca Pelplin
54. Bałtyk Gdynia - TeamSpirit Gdańsk
55. Olimpic Gdańsk - Sztorm Kosakowo
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, KS Bruskowo Wielkie,
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Skotawia Dębnica Kaszubska - Olimpic Gdańsk 9 maja 2020 - 12:00
59. Sztorm Kosakowo - Bałtyk Gdynia
60. TeamSpirit Gdańsk - GOSRiT Luzino 10 maja 2020 - 19:00
61. Wierzyca Pelplin - Gryf Słupsk KS
62. Chojniczanka Chojnice - KP Starogard Gdański
63. Gryf Wejherowo - KS Bruskowo Wielkie
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. KS Bruskowo Wielkie - Chojniczanka Chojnice 16 maja 2020 - 13:00
66. KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin
67. Gryf Słupsk KS - TeamSpirit Gdańsk 16 maja 2020 - 11:00
68. GOSRiT Luzino - Sztorm Kosakowo
69. Bałtyk Gdynia - Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: Olimpic Gdańsk, Gryf Wejherowo,
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Skotawia Dębnica Kaszubska - GOSRiT Luzino 23 maja 2020 - 11:00
74. Sztorm Kosakowo - Gryf Słupsk KS
75. TeamSpirit Gdańsk - KP Starogard Gdański
76. Wierzyca Pelplin - KS Bruskowo Wielkie
77. Chojniczanka Chojnice - Gryf Wejherowo 23 maja 2020 - 16:30
Pauza: Bałtyk Gdynia, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Gryf Wejherowo - Wierzyca Pelplin
80. KS Bruskowo Wielkie - TeamSpirit Gdańsk 30 maja 2020 - 13:00
81. KP Starogard Gdański - Sztorm Kosakowo
82. Gryf Słupsk KS - Skotawia Dębnica Kaszubska 30 maja 2020 - 13:00
84. Bałtyk Gdynia - Olimpic Gdańsk
Pauza: GOSRiT Luzino, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 26 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Olimpic Gdańsk - GOSRiT Luzino 6 czerwca 2020 - 13:00
88. Skotawia Dębnica Kaszubska - KP Starogard Gdański
89. Sztorm Kosakowo - KS Bruskowo Wielkie 6 czerwca 2020 - 13:00
90. TeamSpirit Gdańsk - Gryf Wejherowo 6 czerwca 2020 - 13:00
91. Wierzyca Pelplin - Chojniczanka Chojnice 6 czerwca 2020 - 13:00
Pauza: Gryf Słupsk KS, Bałtyk Gdynia,


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE