MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




III liga kobiet - grupa pomorska - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 2 4 1 1 0 6 - 3
2. Jastrząb Malbork 2 3 1 0 1 9 - 4
3. Chojniczanka Chojnice 1 3 1 0 0 3 - 0
4. GKS Żukowo 1 3 1 0 0 3 - 0
5. Pogoń II Tczew 1 1 0 1 0 2 - 2
6. Marcus Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Lew Lębork 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Potok Pszczółki 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Stal Jezierzyce 1 0 0 0 1 0 - 3
10. Canicuła Bytów 1 0 0 0 1 0 - 3
11. Olimpia Czersk 1 0 0 0 1 0 - 8




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
3. Lechia Gdańsk 4 - 1 Jastrząb Malbork 17 sierpnia 2019 - 17:00
5. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Stal Jezierzyce 18 sierpnia 2019 - 14:00
vo, niestawienie się na zawody
6. GKS Żukowo 3 - 0 Canicuła Bytów 18 sierpnia 2019 - 18:00
vo, niestawienie się na zawody
7. Lew Lębork - Potok Pszczółki 17 listopada 2019 - 13:00
Pauza: Olimpia Czersk, Pogoń II Tczew, Marcus Gdynia,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Canicuła Bytów - Lew Lębork 8 września 2019 - 11:00
10. Stal Jezierzyce - GKS Żukowo 25 sierpnia 2019 - 11:00
12. Jastrząb Malbork 8 - 0 Olimpia Czersk 24 sierpnia 2019 - 14:00
13. Pogoń II Tczew 2 - 2 Lechia Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 16:00
Pauza: Marcus Gdynia, Chojniczanka Chojnice, Potok Pszczółki,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Lechia Gdańsk - Marcus Gdynia 1 września 2019 - 17:00
17. Olimpia Czersk - Pogoń II Tczew 1 września 2019 - 15:00
18. Chojniczanka Chojnice - Jastrząb Malbork 31 sierpnia 2019 - 11:00
20. Lew Lębork - Stal Jezierzyce 1 września 2019 - 11:00
21. Potok Pszczółki - Canicuła Bytów 1 września 2019 - 15:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Stal Jezierzyce - Potok Pszczółki 8 września 2019 - 11:00
25. Jastrząb Malbork - GKS Żukowo 7 września 2019 - 12:00
26. Pogoń II Tczew - Chojniczanka Chojnice 7 września 2019 - 16:15
27. Marcus Gdynia - Olimpia Czersk 7 września 2019
Pauza: Lechia Gdańsk, Lew Lębork, Canicuła Bytów,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Chojniczanka Chojnice - Marcus Gdynia 15 września 2019 - 14:00
32. GKS Żukowo - Pogoń II Tczew 15 września 2019 - 11:00
33. Lew Lębork - Jastrząb Malbork 15 września 2019 - 11:00
35. Canicuła Bytów - Stal Jezierzyce 15 września 2019 - 13:30
Pauza: Potok Pszczółki, Olimpia Czersk, Lechia Gdańsk,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Jastrząb Malbork - Potok Pszczółki 21 września 2019 - 17:00
39. Pogoń II Tczew - Lew Lębork 22 września 2019 - 16:15
40. Marcus Gdynia - GKS Żukowo 21 września 2019
42. Lechia Gdańsk - Olimpia Czersk 21 września 2019 - 15:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Canicuła Bytów, Stal Jezierzyce,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Chojniczanka Chojnice - Lechia Gdańsk 28 września 2019 - 14:00
46. Lew Lębork - Marcus Gdynia 29 września 2019 - 11:00
47. Potok Pszczółki - Pogoń II Tczew 28 września 2019
48. Canicuła Bytów - Jastrząb Malbork 29 września 2019 - 13:30
Pauza: Stal Jezierzyce, GKS Żukowo, Olimpia Czersk,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Jastrząb Malbork - Stal Jezierzyce 5 października 2019 - 15:00
52. Pogoń II Tczew - Canicuła Bytów 6 października 2019 - 15:00
53. Marcus Gdynia - Potok Pszczółki 5 października 2019
55. Lechia Gdańsk - GKS Żukowo 5 października 2019 - 15:00
56. Olimpia Czersk - Chojniczanka Chojnice 6 października 2019 - 15:00
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. GKS Żukowo - Olimpia Czersk 13 października 2019 - 11:00
59. Lew Lębork - Lechia Gdańsk 13 października 2019 - 11:00
61. Canicuła Bytów - Marcus Gdynia 13 października 2019 - 13:30
62. Stal Jezierzyce - Pogoń II Tczew 13 października 2019 - 11:00
Pauza: Jastrząb Malbork, Potok Pszczółki, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Marcus Gdynia - Stal Jezierzyce 19 października 2019
68. Lechia Gdańsk - Potok Pszczółki 19 października 2019 - 15:00
69. Olimpia Czersk - Lew Lębork 20 października 2019 - 11:00
70. Chojniczanka Chojnice - GKS Żukowo 19 października 2019 - 14:00
Pauza: Canicuła Bytów, Pogoń II Tczew, Jastrząb Malbork,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Lew Lębork - Chojniczanka Chojnice 27 października 2019 - 11:00
73. Potok Pszczółki - Olimpia Czersk 26 października 2019
74. Canicuła Bytów - Lechia Gdańsk 27 października 2019 - 11:00
77. Jastrząb Malbork - Pogoń II Tczew 26 października 2019 - 16:00
Pauza: Marcus Gdynia, Stal Jezierzyce, GKS Żukowo,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Marcus Gdynia - Jastrząb Malbork 2 listopada 2019
81. Lechia Gdańsk - Stal Jezierzyce 3 listopada 2019 - 11:00
82. Olimpia Czersk - Canicuła Bytów 3 listopada 2019 - 13:00
83. Chojniczanka Chojnice - Potok Pszczółki 2 listopada 2019 - 14:00
84. GKS Żukowo - Lew Lębork 3 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Pogoń II Tczew,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Potok Pszczółki - GKS Żukowo 9 listopada 2019
87. Canicuła Bytów - Chojniczanka Chojnice 10 listopada 2019 - 11:00
88. Stal Jezierzyce - Olimpia Czersk 10 listopada 2019 - 11:00
91. Pogoń II Tczew - Marcus Gdynia 9 listopada 2019


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE