ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GTS Rotmanka 11 29 9 2 0 29 - 7
2. Sokół Ełganowo 11 20 6 2 3 22 - 20
3. KS Grabiny Zameczek 11 19 6 1 4 42 - 35
4. GKS Trąbki Wielkie 11 18 5 3 3 19 - 23
5. GKS Żukowo 11 16 5 1 5 31 - 27 1 3 1 0 0 5 - 2
6. Czarni II Pruszcz Gdański 11 16 5 1 5 32 - 34 1 0 0 0 1 2 - 5
7. GTS Rokitnica 11 15 5 0 6 26 - 32 1 3 1 0 0 3 - 2
8. Korona Cedry Małe 11 15 5 0 6 29 - 27 1 0 0 0 1 2 - 3
9. Wisła Steblewo 11 14 4 2 5 31 - 24
10. Osiczanka II Osice 11 11 3 2 6 25 - 30
11. GTS Pruszcz Gdański 11 9 3 0 8 21 - 32
12. GTS Juszkowo 11 8 2 2 7 22 - 38
Ostatni komentarz dodał Mirek57 10.11.2019, 22:29:48




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
1. Wisła Steblewo 6 - 1 Osiczanka II Osice 17 sierpnia 2019 - 17:00
2. Sokół Ełganowo 1 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański 17 sierpnia 2019 - 17:00
4. KS Grabiny Zameczek 7 - 2 GKS Żukowo 18 sierpnia 2019 - 11:00
5. Korona Cedry Małe 5 - 0 GKS Trąbki Wielkie 17 sierpnia 2019 - 17:00
6. GTS Rotmanka 3 - 0 GTS Juszkowo 17 sierpnia 2019 - 16:00
7. GTS Rokitnica 3 - 0 GTS Pruszcz Gdański 17 sierpnia 2019 - 17:00
vo, na boisku 1:5
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
8. Osiczanka II Osice 2 - 3 GTS Pruszcz Gdański 25 sierpnia 2019 - 15:00
9. GTS Juszkowo 2 - 6 GTS Rokitnica 24 sierpnia 2019 - 17:00
10. GKS Trąbki Wielkie 0 - 0 GTS Rotmanka 25 sierpnia 2019 - 12:00
11. GKS Żukowo 3 - 1 Korona Cedry Małe 25 sierpnia 2019 - 11:00
14. Wisła Steblewo 2 - 1 Sokół Ełganowo 24 sierpnia 2019 - 17:00
Pauza: Czarni II Pruszcz Gdański, KS Grabiny Zameczek,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
15. Sokół Ełganowo 3 - 3 Osiczanka II Osice 1 września 2019 - 16:00
17. KS Grabiny Zameczek 3 - 6 Czarni II Pruszcz Gdański 1 września 2019 - 11:00
19. GTS Rotmanka 1 - 0 GKS Żukowo 1 września 2019 - 12:00
20. GTS Rokitnica 4 - 1 GKS Trąbki Wielkie 31 sierpnia 2019 - 17:00
21. GTS Pruszcz Gdański 3 - 4 GTS Juszkowo 31 sierpnia 2019 - 16:00
Pauza: Korona Cedry Małe, Wisła Steblewo,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
22. Osiczanka II Osice 0 - 3 GTS Juszkowo 8 września 2019 - 15:00
vo, na boisku 2:2
23. GKS Trąbki Wielkie 4 - 0 GTS Pruszcz Gdański 11 września 2019 - 19:00
24. GKS Żukowo 6 - 1 GTS Rokitnica 8 września 2019 - 11:00
26. Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 8 Korona Cedry Małe 8 września 2019 - 17:00
27. Wisła Steblewo 1 - 1 KS Grabiny Zameczek 7 września 2019 - 17:00
Pauza: Sokół Ełganowo, GTS Rotmanka,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
30. KS Grabiny Zameczek 5 - 2 Sokół Ełganowo 15 września 2019 - 16:30
31. Korona Cedry Małe 3 - 7 Wisła Steblewo 14 września 2019 - 16:00
32. GTS Rotmanka 4 - 4 Czarni II Pruszcz Gdański 14 września 2019 - 15:00
34. GTS Pruszcz Gdański 1 - 3 GKS Żukowo 14 września 2019 - 17:00
35. GTS Juszkowo 2 - 4 GKS Trąbki Wielkie 14 września 2019 - 16:00
Pauza: GTS Rokitnica, Osiczanka II Osice,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
36. Osiczanka II Osice 1 - 1 GKS Trąbki Wielkie 22 września 2019 - 16:15
37. GKS Żukowo 2 - 2 GTS Juszkowo 22 września 2019 - 11:00
39. Czarni II Pruszcz Gdański 6 - 3 GTS Rokitnica 22 września 2019 - 11:00
40. Wisła Steblewo 0 - 1 GTS Rotmanka 21 września 2019 - 16:30
41. Sokół Ełganowo 4 - 0 Korona Cedry Małe 22 września 2019 - 16:30
Pauza: KS Grabiny Zameczek, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. KS Grabiny Zameczek 4 - 2 Osiczanka II Osice 29 września 2019 - 11:00
45. GTS Rotmanka 5 - 1 Sokół Ełganowo 28 września 2019 - 15:00
46. GTS Rokitnica 3 - 2 Wisła Steblewo 29 września 2019 - 15:00
47. GTS Pruszcz Gdański 3 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 28 września 2019 - 15:00
49. GKS Trąbki Wielkie 3 - 2 GKS Żukowo 29 września 2019 - 12:00
Pauza: GTS Juszkowo, Korona Cedry Małe,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Osiczanka II Osice 5 - 3 GKS Żukowo 6 października 2019 - 15:15
52. Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 1 GTS Juszkowo 6 października 2019 - 11:00
53. GTS Pruszcz Gdański 3 - 6 Wisła Steblewo 9 października 2019 - 19:00
54. Sokół Ełganowo 2 - 1 GTS Rokitnica 6 października 2019 - 16:00
56. KS Grabiny Zameczek 3 - 2 Korona Cedry Małe 6 października 2019 - 11:00
Pauza: GTS Rotmanka, GKS Trąbki Wielkie,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
57. Korona Cedry Małe 3 - 2 Osiczanka II Osice 12 października 2019 - 15:00
58. GTS Rotmanka 7 - 1 KS Grabiny Zameczek 12 października 2019 - 12:00
60. GTS Pruszcz Gdański 2 - 3 Sokół Ełganowo 12 października 2019 - 19:00
61. GTS Juszkowo 3 - 3 Wisła Steblewo 12 października 2019 - 16:30
62. GKS Trąbki Wielkie 0 - 5 Czarni II Pruszcz Gdański 13 października 2019 - 12:00
Pauza: GKS Żukowo, GTS Rokitnica,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 5 GKS Żukowo 20 października 2019 - 11:00
66. Wisła Steblewo 1 - 2 GKS Trąbki Wielkie 19 października 2019 - 15:30
67. Sokół Ełganowo 3 - 1 GTS Juszkowo 20 października 2019 - 16:00
69. KS Grabiny Zameczek 5 - 0 GTS Rokitnica 20 października 2019 - 11:00
70. Korona Cedry Małe 0 - 2 GTS Rotmanka 19 października 2019 - 15:30
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Osiczanka II Osice,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
71. GTS Rotmanka 3 - 0 Osiczanka II Osice 26 października 2019 - 12:00
72. GTS Rokitnica 3 - 2 Korona Cedry Małe 27 października 2019 - 14:30
73. GTS Pruszcz Gdański 6 - 3 KS Grabiny Zameczek 26 października 2019 - 16:00
75. GKS Trąbki Wielkie 0 - 0 Sokół Ełganowo 27 października 2019 - 12:00
76. GKS Żukowo 4 - 2 Wisła Steblewo 27 października 2019 - 13:00
Pauza: Czarni II Pruszcz Gdański, GTS Juszkowo,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Osiczanka II Osice 5 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański 2 listopada 2019 - 13:45
80. Sokół Ełganowo 2 - 1 GKS Żukowo 3 listopada 2019 - 14:00
82. KS Grabiny Zameczek 7 - 3 GTS Juszkowo 3 listopada 2019 - 11:00
83. Korona Cedry Małe 2 - 0 GTS Pruszcz Gdański 2 listopada 2019 - 14:00
84. GTS Rotmanka 2 - 1 GTS Rokitnica 2 listopada 2019 - 12:00
Pauza: GKS Trąbki Wielkie, Wisła Steblewo,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
85. GTS Rokitnica 1 - 4 Osiczanka II Osice 9 listopada 2019 - 15:00
86. GTS Pruszcz Gdański 0 - 1 GTS Rotmanka 10 listopada 2019 - 18:00
87. GTS Juszkowo 1 - 3 Korona Cedry Małe 10 listopada 2019 - 12:00
88. GKS Trąbki Wielkie 4 - 3 KS Grabiny Zameczek 10 listopada 2019 - 12:00
91. Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 1 Wisła Steblewo 10 listopada 2019 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE