MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Centralna Liga Juniorów - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Legia Warszawa 2 6 2 0 0 8 - 0
2. Jagiellonia Białystok 2 6 2 0 0 8 - 1
3. Lech Poznań 2 6 2 0 0 9 - 4
4. Korona Kielce 2 6 2 0 0 5 - 2
5. Zagłębie Lubin 2 6 2 0 0 4 - 1
6. Śląsk Wrocław 2 4 1 1 0 9 - 7
7. Arka Gdynia 2 3 1 0 1 2 - 4 1 3 1 0 0 2 - 1
8. Escola Varsovia Warszawa 2 3 1 0 1 4 - 3
9. Wisła Kraków 2 3 1 0 1 3 - 3
10. Pogoń Szczecin 2 3 1 0 1 5 - 2 1 0 0 0 1 1 - 2
11. Lechia Gdańsk 2 1 0 1 1 6 - 9
12. Górnik Zabrze 2 0 0 0 2 3 - 5
13. Cracovia Kraków 2 0 0 0 2 1 - 5
14. Gwarek Zabrze 2 0 0 0 2 2 - 8
15. UKS SMS Łódź 2 0 0 0 2 1 - 7
16. Hutnik Kraków 2 0 0 0 2 1 - 10



Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gwarek Zabrze 2 - 6 Lech Poznań 11 sierpnia 2019 - 11:00
2. Wisła Kraków 1 - 3 Śląsk Wrocław 10 sierpnia 2019 - 12:00
3. Lechia Gdańsk 0 - 3 Jagiellonia Białystok 11 sierpnia 2019 - 13:00
4. Hutnik Kraków 0 - 5 Legia Warszawa 11 sierpnia 2019 - 12:00
5. Arka Gdynia 2 - 1 Pogoń Szczecin 10 sierpnia 2019 - 12:00
6. UKS SMS Łódź 1 - 3 Escola Varsovia Warszawa 10 sierpnia 2019 - 15:00
7. Zagłębie Lubin 2 - 0 Cracovia Kraków 10 sierpnia 2019 - 12:00
8. Korona Kielce 2 - 1 Górnik Zabrze 9 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Lech Poznań 3 - 2 Górnik Zabrze
10. Cracovia Kraków 1 - 3 Korona Kielce
11. Escola Varsovia Warszawa 1 - 2 Zagłębie Lubin
12. Pogoń Szczecin 4 - 0 UKS SMS Łódź
13. Legia Warszawa 3 - 0 Arka Gdynia
14. Jagiellonia Białystok 5 - 1 Hutnik Kraków
15. Śląsk Wrocław 6 - 6 Lechia Gdańsk
16. Gwarek Zabrze 0 - 2 Wisła Kraków
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Wisła Kraków - Lech Poznań
18. Lechia Gdańsk - Gwarek Zabrze
19. Hutnik Kraków - Śląsk Wrocław
20. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
21. UKS SMS Łódź - Legia Warszawa
22. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
23. Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa
24. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Lech Poznań - Cracovia Kraków
26. Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze
27. Pogoń Szczecin - Korona Kielce
28. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
29. Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź
30. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
31. Gwarek Zabrze - Hutnik Kraków
32. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Lechia Gdańsk - Lech Poznań
34. Hutnik Kraków - Wisła Kraków
35. Arka Gdynia - Gwarek Zabrze
36. UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław
37. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
38. Korona Kielce - Legia Warszawa
39. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
40. Cracovia Kraków - Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Lech Poznań - Escola Varsovia Warszawa
42. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
43. Legia Warszawa - Górnik Zabrze
44. Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
45. Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
46. Gwarek Zabrze - UKS SMS Łódź
47. Wisła Kraków - Arka Gdynia
48. Lechia Gdańsk - Hutnik Kraków
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Hutnik Kraków - Lech Poznań
50. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
51. UKS SMS Łódź - Wisła Kraków
52. Zagłębie Lubin - Gwarek Zabrze
53. Korona Kielce - Śląsk Wrocław
54. Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
55. Cracovia Kraków - Legia Warszawa
56. Escola Varsovia Warszawa - Pogoń Szczecin
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Lech Poznań - Pogoń Szczecin
58. Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
59. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków
60. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
61. Gwarek Zabrze - Korona Kielce
62. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
63. Lechia Gdańsk - UKS SMS Łódź
64. Hutnik Kraków - Arka Gdynia
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Arka Gdynia - Lech Poznań
66. UKS SMS Łódź - Hutnik Kraków
67. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
68. Korona Kielce - Wisła Kraków
69. Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze
70. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław
71. Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok
72. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Lech Poznań - Legia Warszawa
74. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
75. Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa
76. Gwarek Zabrze - Cracovia Kraków
77. Wisła Kraków - Górnik Zabrze
78. Lechia Gdańsk - Korona Kielce
79. Hutnik Kraków - Zagłębie Lubin
80. Arka Gdynia - UKS SMS Łódź
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. UKS SMS Łódź - Lech Poznań
82. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
83. Korona Kielce - Hutnik Kraków
84. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
85. Cracovia Kraków - Wisła Kraków
86. Escola Varsovia Warszawa - Gwarek Zabrze
87. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
88. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
90. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
91. Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin
92. Wisła Kraków - Escola Varsovia Warszawa
93. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków
94. Hutnik Kraków - Górnik Zabrze
95. Arka Gdynia - Korona Kielce
96. UKS SMS Łódź - Zagłębie Lubin
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Zagłębie Lubin - Lech Poznań
98. Korona Kielce - UKS SMS Łódź
99. Górnik Zabrze - Arka Gdynia
100. Cracovia Kraków - Hutnik Kraków
101. Escola Varsovia Warszawa - Lechia Gdańsk
102. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
103. Legia Warszawa - Gwarek Zabrze
104. Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Lech Poznań - Śląsk Wrocław
106. Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok
107. Wisła Kraków - Legia Warszawa
108. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
109. Hutnik Kraków - Escola Varsovia Warszawa
110. Arka Gdynia - Cracovia Kraków
111. UKS SMS Łódź - Górnik Zabrze
112. Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Korona Kielce - Lech Poznań
114. Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
115. Cracovia Kraków - UKS SMS Łódź
116. Escola Varsovia Warszawa - Arka Gdynia
117. Pogoń Szczecin - Hutnik Kraków
118. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
119. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
120. Śląsk Wrocław - Gwarek Zabrze
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Lech Poznań - Gwarek Zabrze
122. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
123. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
124. Legia Warszawa - Hutnik Kraków
125. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
126. Escola Varsovia Warszawa - UKS SMS Łódź
127. Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin
128. Górnik Zabrze - Korona Kielce
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Górnik Zabrze - Lech Poznań
130. Korona Kielce - Cracovia Kraków
131. Zagłębie Lubin - Escola Varsovia Warszawa
132. UKS SMS Łódź - Pogoń Szczecin
133. Arka Gdynia - Legia Warszawa
134. Hutnik Kraków - Jagiellonia Białystok
135. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
136. Wisła Kraków - Gwarek Zabrze
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Lech Poznań - Wisła Kraków
138. Gwarek Zabrze - Lechia Gdańsk
139. Śląsk Wrocław - Hutnik Kraków
140. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
141. Legia Warszawa - UKS SMS Łódź
142. Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
143. Escola Varsovia Warszawa - Korona Kielce
144. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Cracovia Kraków - Lech Poznań
146. Górnik Zabrze - Escola Varsovia Warszawa
147. Korona Kielce - Pogoń Szczecin
148. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
149. UKS SMS Łódź - Jagiellonia Białystok
150. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
151. Hutnik Kraków - Gwarek Zabrze
152. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Lech Poznań - Lechia Gdańsk
154. Wisła Kraków - Hutnik Kraków
155. Gwarek Zabrze - Arka Gdynia
156. Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź
157. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
158. Legia Warszawa - Korona Kielce
159. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
160. Escola Varsovia Warszawa - Cracovia Kraków
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Escola Varsovia Warszawa - Lech Poznań
162. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin
163. Górnik Zabrze - Legia Warszawa
164. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
165. Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
166. UKS SMS Łódź - Gwarek Zabrze
167. Arka Gdynia - Wisła Kraków
168. Hutnik Kraków - Lechia Gdańsk
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Lech Poznań - Hutnik Kraków
170. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
171. Wisła Kraków - UKS SMS Łódź
172. Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin
173. Śląsk Wrocław - Korona Kielce
174. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
175. Legia Warszawa - Cracovia Kraków
176. Pogoń Szczecin - Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Pogoń Szczecin - Lech Poznań
178. Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa
179. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok
180. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
181. Korona Kielce - Gwarek Zabrze
182. Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
183. UKS SMS Łódź - Lechia Gdańsk
184. Arka Gdynia - Hutnik Kraków
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Lech Poznań - Arka Gdynia
186. Hutnik Kraków - UKS SMS Łódź
187. Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
188. Wisła Kraków - Korona Kielce
189. Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze
190. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
191. Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa
192. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Legia Warszawa - Lech Poznań
194. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
195. Escola Varsovia Warszawa - Śląsk Wrocław
196. Cracovia Kraków - Gwarek Zabrze
197. Górnik Zabrze - Wisła Kraków
198. Korona Kielce - Lechia Gdańsk
199. Zagłębie Lubin - Hutnik Kraków
200. UKS SMS Łódź - Arka Gdynia
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Lech Poznań - UKS SMS Łódź
202. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
203. Hutnik Kraków - Korona Kielce
204. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
205. Wisła Kraków - Cracovia Kraków
206. Gwarek Zabrze - Escola Varsovia Warszawa
207. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
208. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
210. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
211. Pogoń Szczecin - Gwarek Zabrze
212. Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków
213. Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk
214. Górnik Zabrze - Hutnik Kraków
215. Korona Kielce - Arka Gdynia
216. Zagłębie Lubin - UKS SMS Łódź
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Lech Poznań - Zagłębie Lubin
218. UKS SMS Łódź - Korona Kielce
219. Arka Gdynia - Górnik Zabrze
220. Hutnik Kraków - Cracovia Kraków
221. Lechia Gdańsk - Escola Varsovia Warszawa
222. Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
223. Gwarek Zabrze - Legia Warszawa
224. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Śląsk Wrocław - Lech Poznań
226. Jagiellonia Białystok - Gwarek Zabrze
227. Legia Warszawa - Wisła Kraków
228. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
229. Escola Varsovia Warszawa - Hutnik Kraków
230. Cracovia Kraków - Arka Gdynia
231. Górnik Zabrze - UKS SMS Łódź
232. Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Lech Poznań - Korona Kielce
234. Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
235. UKS SMS Łódź - Cracovia Kraków
236. Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa
237. Hutnik Kraków - Pogoń Szczecin
238. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
239. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
240. Gwarek Zabrze - Śląsk Wrocław




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE