ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Centralna Liga Juniorów U-18 - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zagłębie Lubin 15 35 11 2 2 37 - 16
2. Legia Warszawa 15 33 10 3 2 40 - 16
3. Górnik Zabrze 15 32 10 2 3 30 - 18
4. Pogoń Szczecin 15 29 9 2 4 30 - 21 1 3 1 0 0 3 - 1
5. Korona Kielce 15 29 9 2 4 31 - 20 1 0 0 0 1 1 - 3
6. Arka Gdynia 15 22 6 4 5 22 - 20
7. Śląsk Wrocław 15 21 6 3 6 39 - 33
8. Lechia Gdańsk 15 20 6 2 7 25 - 32 1 3 1 0 0 3 - 2
9. Lech Poznań 15 20 5 5 5 28 - 23 1 0 0 0 1 2 - 3
10. UKS SMS Łódź 15 19 6 1 8 26 - 34
11. Jagiellonia Białystok 15 18 4 6 5 20 - 22
12. Wisła Kraków 15 15 3 6 6 25 - 27
13. Cracovia Kraków 15 13 3 4 8 22 - 29 1 3 1 0 0 3 - 2
14. Escola Varsovia Warszawa 15 13 3 4 8 17 - 31 1 0 0 0 1 2 - 3
15. Gwarek Zabrze 15 12 3 3 9 19 - 32
16. Hutnik Kraków 15 4 1 1 13 12 - 49




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gwarek Zabrze 2 - 6 Lech Poznań 11 sierpnia 2019 - 11:00
2. Wisła Kraków 1 - 3 Śląsk Wrocław 10 sierpnia 2019 - 12:00
3. Lechia Gdańsk 0 - 3 Jagiellonia Białystok 11 sierpnia 2019 - 13:00
4. Hutnik Kraków 0 - 5 Legia Warszawa 11 sierpnia 2019 - 12:00
5. Arka Gdynia 2 - 1 Pogoń Szczecin 10 sierpnia 2019 - 12:00
6. UKS SMS Łódź 1 - 3 Escola Varsovia Warszawa 10 sierpnia 2019 - 15:00
7. Zagłębie Lubin 2 - 0 Cracovia Kraków 10 sierpnia 2019 - 12:00
8. Korona Kielce 2 - 1 Górnik Zabrze 9 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Lech Poznań 3 - 2 Górnik Zabrze 17 sierpnia 2019 - 12:00
10. Cracovia Kraków 1 - 3 Korona Kielce 17 sierpnia 2019 - 12:00
11. Escola Varsovia Warszawa 1 - 2 Zagłębie Lubin 17 sierpnia 2019 - 12:00
12. Pogoń Szczecin 4 - 0 UKS SMS Łódź 17 sierpnia 2019 - 11:00
13. Legia Warszawa 3 - 0 Arka Gdynia 17 sierpnia 2019 - 14:00
14. Jagiellonia Białystok 5 - 1 Hutnik Kraków 17 sierpnia 2019 - 12:00
15. Śląsk Wrocław 6 - 6 Lechia Gdańsk 18 sierpnia 2019 - 12:00
16. Gwarek Zabrze 0 - 2 Wisła Kraków 18 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Wisła Kraków 2 - 2 Lech Poznań 25 sierpnia 2019 - 12:00
18. Lechia Gdańsk 2 - 2 Gwarek Zabrze 25 sierpnia 2019 - 13:00
19. Hutnik Kraków 2 - 5 Śląsk Wrocław 25 sierpnia 2019 - 13:00
20. Arka Gdynia 4 - 0 Jagiellonia Białystok 24 sierpnia 2019 - 13:00
21. UKS SMS Łódź 1 - 3 Legia Warszawa 24 sierpnia 2019 - 12:00
22. Zagłębie Lubin 7 - 0 Pogoń Szczecin 24 sierpnia 2019 - 12:00
23. Korona Kielce 2 - 3 Escola Varsovia Warszawa 24 sierpnia 2019 - 14:00
24. Górnik Zabrze 3 - 0 Cracovia Kraków 25 sierpnia 2019 - 12:00
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Lech Poznań 1 - 1 Cracovia Kraków 31 sierpnia 2019 - 12:00
26. Escola Varsovia Warszawa 2 - 3 Górnik Zabrze 11 września 2019 - 16:00
27. Pogoń Szczecin 3 - 1 Korona Kielce 31 sierpnia 2019 - 11:00
28. Legia Warszawa 4 - 2 Zagłębie Lubin 30 sierpnia 2019 - 12:00
29. Jagiellonia Białystok 5 - 1 UKS SMS Łódź 31 sierpnia 2019 - 12:00
30. Śląsk Wrocław 3 - 2 Arka Gdynia 31 sierpnia 2019 - 12:00
31. Gwarek Zabrze 0 - 3 Hutnik Kraków 1 września 2019 - 11:30
32. Wisła Kraków 1 - 2 Lechia Gdańsk 30 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Lechia Gdańsk 3 - 2 Lech Poznań 8 września 2019 - 13:00
34. Hutnik Kraków 0 - 5 Wisła Kraków 8 września 2019 - 17:00
35. Arka Gdynia 3 - 1 Gwarek Zabrze 7 września 2019 - 11:00
36. UKS SMS Łódź 4 - 2 Śląsk Wrocław 7 września 2019 - 13:00
37. Zagłębie Lubin 1 - 0 Jagiellonia Białystok 7 września 2019 - 11:00
38. Korona Kielce 3 - 2 Legia Warszawa 7 września 2019 - 14:00
39. Górnik Zabrze 1 - 0 Pogoń Szczecin 7 września 2019 - 11:00
40. Cracovia Kraków 3 - 2 Escola Varsovia Warszawa 7 września 2019 - 12:00
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Lech Poznań 4 - 0 Escola Varsovia Warszawa 14 września 2019 - 12:00
42. Pogoń Szczecin 2 - 1 Cracovia Kraków 14 września 2019 - 11:00
43. Legia Warszawa 1 - 1 Górnik Zabrze 14 września 2019 - 14:00
44. Jagiellonia Białystok 2 - 1 Korona Kielce 15 września 2019 - 12:00
45. Śląsk Wrocław 1 - 2 Zagłębie Lubin 14 września 2019 - 12:00
46. Gwarek Zabrze 1 - 2 UKS SMS Łódź 15 września 2019 - 12:00
47. Wisła Kraków 1 - 1 Arka Gdynia 14 września 2019 - 16:30
48. Lechia Gdańsk 2 - 0 Hutnik Kraków 14 września 2019 - 11:00
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Hutnik Kraków 1 - 3 Lech Poznań 22 września 2019 - 15:00
50. Arka Gdynia 0 - 1 Lechia Gdańsk 22 września 2019 - 13:00
51. UKS SMS Łódź 3 - 2 Wisła Kraków 21 września 2019 - 12:00
52. Zagłębie Lubin 1 - 2 Gwarek Zabrze 21 września 2019 - 12:00
53. Korona Kielce 2 - 1 Śląsk Wrocław 21 września 2019 - 12:00
54. Górnik Zabrze 1 - 0 Jagiellonia Białystok 22 września 2019 - 16:00
55. Cracovia Kraków 0 - 1 Legia Warszawa 21 września 2019 - 12:00
56. Escola Varsovia Warszawa 0 - 2 Pogoń Szczecin 21 września 2019 - 12:00
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Lech Poznań 0 - 2 Pogoń Szczecin 27 września 2019 - 16:00
58. Legia Warszawa 0 - 0 Escola Varsovia Warszawa 28 września 2019 - 12:00
59. Jagiellonia Białystok 1 - 1 Cracovia Kraków 28 września 2019 - 12:00
60. Śląsk Wrocław 1 - 3 Górnik Zabrze 28 września 2019 - 12:00
61. Gwarek Zabrze 0 - 3 Korona Kielce 29 września 2019 - 12:30
62. Wisła Kraków 1 - 1 Zagłębie Lubin 28 września 2019 - 16:00
63. Lechia Gdańsk 0 - 4 UKS SMS Łódź 28 września 2019 - 14:00
64. Hutnik Kraków 0 - 2 Arka Gdynia 28 września 2019 - 13:30
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Arka Gdynia 0 - 0 Lech Poznań 3 października 2019 - 12:00
66. UKS SMS Łódź 3 - 1 Hutnik Kraków 5 października 2019 - 12:00
67. Zagłębie Lubin 2 - 1 Lechia Gdańsk 5 października 2019 - 12:00
68. Korona Kielce 2 - 2 Wisła Kraków 5 października 2019 - 12:00
69. Górnik Zabrze 3 - 1 Gwarek Zabrze 6 października 2019 - 11:00
70. Cracovia Kraków 1 - 1 Śląsk Wrocław 5 października 2019 - 12:00
71. Escola Varsovia Warszawa 1 - 1 Jagiellonia Białystok 5 października 2019 - 12:00
72. Pogoń Szczecin 4 - 2 Legia Warszawa 5 października 2019 - 11:00
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Lech Poznań 1 - 1 Legia Warszawa 23 października 2019 - 12:00
74. Jagiellonia Białystok 1 - 1 Pogoń Szczecin 12 października 2019 - 12:00
75. Śląsk Wrocław 5 - 1 Escola Varsovia Warszawa 12 października 2019 - 12:00
76. Gwarek Zabrze 2 - 0 Cracovia Kraków 13 października 2019 - 11:30
77. Wisła Kraków 1 - 2 Górnik Zabrze 13 października 2019 - 12:00
78. Lechia Gdańsk 0 - 2 Korona Kielce 13 października 2019 - 13:00
79. Hutnik Kraków 0 - 4 Zagłębie Lubin 13 października 2019 - 12:00
80. Arka Gdynia 2 - 1 UKS SMS Łódź 12 października 2019 - 13:00
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. UKS SMS Łódź 3 - 2 Lech Poznań 19 października 2019 - 12:00
82. Zagłębie Lubin 3 - 1 Arka Gdynia 19 października 2019 - 12:00
83. Korona Kielce 2 - 0 Hutnik Kraków 19 października 2019 - 12:00
84. Górnik Zabrze 2 - 1 Lechia Gdańsk 20 października 2019 - 12:00
85. Cracovia Kraków 2 - 3 Wisła Kraków 20 października 2019 - 11:00
86. Escola Varsovia Warszawa 0 - 4 Gwarek Zabrze 20 października 2019 - 13:00
87. Pogoń Szczecin 1 - 3 Śląsk Wrocław 19 października 2019 - 11:00
88. Legia Warszawa 4 - 0 Jagiellonia Białystok 19 października 2019 - 12:00
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Lech Poznań 0 - 0 Jagiellonia Białystok 26 października 2019 - 12:00
90. Śląsk Wrocław 0 - 3 Legia Warszawa 26 października 2019 - 12:00
91. Gwarek Zabrze 1 - 3 Pogoń Szczecin 27 października 2019 - 11:30
92. Wisła Kraków 1 - 2 Escola Varsovia Warszawa 27 października 2019 - 12:00
93. Lechia Gdańsk 3 - 2 Cracovia Kraków 26 października 2019 - 11:00
94. Hutnik Kraków 2 - 3 Górnik Zabrze 27 października 2019 - 12:00
95. Arka Gdynia 0 - 3 Korona Kielce 27 października 2019 - 15:00
96. UKS SMS Łódź 0 - 2 Zagłębie Lubin 26 października 2019 - 12:00
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Zagłębie Lubin 3 - 1 Lech Poznań 31 października 2019 - 14:00
98. Korona Kielce 1 - 1 UKS SMS Łódź 30 października 2019 - 14:00
99. Górnik Zabrze 0 - 2 Arka Gdynia 30 października 2019 - 12:00
100. Cracovia Kraków 4 - 0 Hutnik Kraków 3 listopada 2019 - 12:00
101. Escola Varsovia Warszawa 0 - 1 Lechia Gdańsk 2 listopada 2019 - 12:00
102. Pogoń Szczecin 1 - 1 Wisła Kraków 31 października 2019 - 11:00
103. Legia Warszawa 2 - 1 Gwarek Zabrze 30 października 2019 - 14:00
104. Jagiellonia Białystok 1 - 5 Śląsk Wrocław 30 października 2019 - 12:00
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Lech Poznań 2 - 1 Śląsk Wrocław 9 listopada 2019 - 12:00
106. Gwarek Zabrze 0 - 0 Jagiellonia Białystok 10 listopada 2019 - 11:30
107. Wisła Kraków 1 - 5 Legia Warszawa 9 listopada 2019 - 12:00
108. Lechia Gdańsk 1 - 2 Pogoń Szczecin 9 listopada 2019 - 15:00
109. Hutnik Kraków 2 - 2 Escola Varsovia Warszawa 10 listopada 2019 - 13:00
110. Arka Gdynia 3 - 3 Cracovia Kraków 9 listopada 2019 - 11:00
111. UKS SMS Łódź 0 - 3 Górnik Zabrze 9 listopada 2019 - 12:00
112. Zagłębie Lubin 3 - 2 Korona Kielce 9 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Korona Kielce 2 - 1 Lech Poznań 16 listopada 2019 - 12:00
114. Górnik Zabrze 2 - 2 Zagłębie Lubin 17 listopada 2019 - 12:00
115. Cracovia Kraków 3 - 2 UKS SMS Łódź 17 listopada 2019 - 12:00
116. Escola Varsovia Warszawa 0 - 0 Arka Gdynia 16 listopada 2019 - 12:00
117. Pogoń Szczecin 4 - 0 Hutnik Kraków 16 listopada 2019 - 11:00
118. Legia Warszawa 4 - 2 Lechia Gdańsk 16 listopada 2019 - 12:00
119. Jagiellonia Białystok 1 - 1 Wisła Kraków 16 listopada 2019 - 12:00
120. Śląsk Wrocław 2 - 2 Gwarek Zabrze 17 listopada 2019 - 12:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE