WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKARSKIE W POLSCE ZAWIESZONE DO 26 KWIETNIA 2020

Centralna Liga Juniorów U-18 - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Górnik Zabrze 17 38 12 2 3 34 - 19
2. Legia Warszawa 17 37 11 4 2 42 - 17
3. Zagłębie Lubin 17 36 11 3 3 40 - 20
4. Pogoń Szczecin 17 35 11 2 4 37 - 24
5. Korona Kielce 17 29 9 2 6 32 - 25
6. Lechia Gdańsk 17 24 7 3 7 32 - 36 2 4 1 1 0 10 - 7
7. Śląsk Wrocław 17 24 7 3 7 43 - 38 2 1 0 1 1 7 - 10
8. Arka Gdynia 17 23 6 5 6 25 - 24
9. Jagiellonia Białystok 17 22 5 7 5 28 - 27
10. Lech Poznań 17 20 5 5 7 30 - 27
11. Cracovia Kraków 17 19 5 4 8 28 - 32 1 3 1 0 0 3 - 2
12. UKS SMS Łódź 17 19 6 1 10 27 - 40 1 0 0 0 1 2 - 3
13. Escola Varsovia Warszawa 17 17 4 5 8 20 - 32
14. Wisła Kraków 17 16 3 7 7 29 - 33 2 4 1 1 0 5 - 3
15. Gwarek Zabrze 17 16 4 4 9 24 - 36 2 1 0 1 1 3 - 5
16. Hutnik Kraków 17 4 1 1 15 14 - 55
 Baner


Kolejka 17 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Górnik Zabrze 2 - 1 Lech Poznań 8 marca 2020 - 11:00
2. Korona Kielce 1 - 3 Cracovia Kraków 7 marca 2020 - 12:00
3. Zagłębie Lubin 1 - 1 Escola Varsovia Warszawa 8 marca 2020 - 15:30
4. UKS SMS Łódź 1 - 4 Pogoń Szczecin 7 marca 2020 - 12:00
5. Arka Gdynia 1 - 1 Legia Warszawa 7 marca 2020 - 12:15
6. Hutnik Kraków 2 - 5 Jagiellonia Białystok 8 marca 2020 - 12:00
7. Lechia Gdańsk 4 - 1 Śląsk Wrocław 7 marca 2020 - 12:00
8. Wisła Kraków 3 - 3 Gwarek Zabrze 7 marca 2020 - 12:00
Kolejka 18 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Lech Poznań - Wisła Kraków 15 marca 2020 - 12:00
10. Gwarek Zabrze - Lechia Gdańsk 15 marca 2020 - 11:00
11. Śląsk Wrocław - Hutnik Kraków 14 marca 2020 - 12:00
12. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 14 marca 2020 - 12:00
13. Legia Warszawa - UKS SMS Łódź 14 marca 2020 - 17:00
14. Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 14 marca 2020 - 11:00
15. Escola Varsovia Warszawa - Korona Kielce 15 marca 2020 - 12:15
16. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 14 marca 2020 - 12:00
Kolejka 19 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Cracovia Kraków - Lech Poznań 22 marca 2020 - 12:00
18. Górnik Zabrze - Escola Varsovia Warszawa 22 marca 2020 - 15:00
19. Korona Kielce - Pogoń Szczecin 21 marca 2020 - 12:00
20. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 21 marca 2020 - 14:15
21. UKS SMS Łódź - Jagiellonia Białystok 22 marca 2020 - 12:00
22. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 21 marca 2020 - 13:00
23. Hutnik Kraków - Gwarek Zabrze 22 marca 2020 - 12:00
24. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 21 marca 2020 - 12:00
Kolejka 20 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Lech Poznań - Lechia Gdańsk 29 marca 2020 - 12:15
26. Wisła Kraków - Hutnik Kraków
27. Gwarek Zabrze - Arka Gdynia 29 marca 2020 - 11:30
28. Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź 28 marca 2020 - 12:00
29. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 8 kwietnia 2020
30. Legia Warszawa - Korona Kielce 28 marca 2020 - 12:00
31. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 28 marca 2020 - 11:00
32. Escola Varsovia Warszawa - Cracovia Kraków 29 marca 2020 - 13:30
Kolejka 21 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Escola Varsovia Warszawa - Lech Poznań 4 kwietnia 2020 - 12:00
34. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 4 kwietnia 2020 - 12:00
35. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 5 kwietnia 2020 - 12:00
36. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 4 kwietnia 2020 - 12:00
37. Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 5 kwietnia 2020 - 12:00
38. UKS SMS Łódź - Gwarek Zabrze 4 kwietnia 2020 - 12:00
39. Arka Gdynia - Wisła Kraków 5 kwietnia 2020 - 11:00
40. Hutnik Kraków - Lechia Gdańsk 5 kwietnia 2020 - 12:00
Kolejka 22 - 11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Lech Poznań - Hutnik Kraków
42. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 11 kwietnia 2020 - 12:00
43. Wisła Kraków - UKS SMS Łódź
44. Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin
45. Śląsk Wrocław - Korona Kielce
46. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 11 kwietnia 2020 - 12:00
47. Legia Warszawa - Cracovia Kraków
48. Pogoń Szczecin - Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 23 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Pogoń Szczecin - Lech Poznań
50. Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa 18 kwietnia 2020 - 12:00
51. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 18 kwietnia 2020 - 12:00
52. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
53. Korona Kielce - Gwarek Zabrze 18 kwietnia 2020 - 12:00
54. Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
55. UKS SMS Łódź - Lechia Gdańsk 18 kwietnia 2020 - 13:00
56. Arka Gdynia - Hutnik Kraków 18 kwietnia 2020 - 11:00
Kolejka 24 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Lech Poznań - Arka Gdynia
58. Hutnik Kraków - UKS SMS Łódź 26 kwietnia 2020 - 12:00
59. Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 26 kwietnia 2020 - 12:00
60. Wisła Kraków - Korona Kielce
61. Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze 26 kwietnia 2020 - 11:30
62. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
63. Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa 25 kwietnia 2020 - 12:00
64. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 24 kwietnia 2020 - 11:00
Kolejka 25 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Legia Warszawa - Lech Poznań
66. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
67. Escola Varsovia Warszawa - Śląsk Wrocław
68. Cracovia Kraków - Gwarek Zabrze 2 maja 2020 - 12:00
69. Górnik Zabrze - Wisła Kraków
70. Korona Kielce - Lechia Gdańsk 30 kwietnia 2020 - 12:00
71. Zagłębie Lubin - Hutnik Kraków
72. UKS SMS Łódź - Arka Gdynia 2 maja 2020 - 13:00
Kolejka 26 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Lech Poznań - UKS SMS Łódź
74. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 9 maja 2020 - 11:00
75. Hutnik Kraków - Korona Kielce 10 maja 2020 - 12:00
76. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 10 maja 2020 - 12:00
77. Wisła Kraków - Cracovia Kraków
78. Gwarek Zabrze - Escola Varsovia Warszawa 10 maja 2020 - 12:00
79. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
80. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 9 maja 2020 - 12:00
Kolejka 27 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 16 maja 2020 - 12:00
82. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
83. Pogoń Szczecin - Gwarek Zabrze 16 maja 2020 - 11:00
84. Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków
85. Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 16 maja 2020 - 12:00
86. Górnik Zabrze - Hutnik Kraków
87. Korona Kielce - Arka Gdynia 16 maja 2020 - 12:00
88. Zagłębie Lubin - UKS SMS Łódź
Kolejka 28 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Lech Poznań - Zagłębie Lubin
90. UKS SMS Łódź - Korona Kielce 23 maja 2020 - 16:00
91. Arka Gdynia - Górnik Zabrze 23 maja 2020 - 11:00
92. Hutnik Kraków - Cracovia Kraków 23 maja 2020 - 12:00
93. Lechia Gdańsk - Escola Varsovia Warszawa 24 maja 2020 - 12:00
94. Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
95. Gwarek Zabrze - Legia Warszawa 24 maja 2020 - 12:00
96. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Kolejka 29 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Śląsk Wrocław - Lech Poznań
98. Jagiellonia Białystok - Gwarek Zabrze 30 maja 2020 - 12:00
99. Legia Warszawa - Wisła Kraków
100. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 30 maja 2020 - 11:00
101. Escola Varsovia Warszawa - Hutnik Kraków
102. Cracovia Kraków - Arka Gdynia 30 maja 2020 - 12:00
103. Górnik Zabrze - UKS SMS Łódź
104. Korona Kielce - Zagłębie Lubin 30 maja 2020 - 12:00
Kolejka 30 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Lech Poznań - Korona Kielce
106. Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
107. UKS SMS Łódź - Cracovia Kraków 6 czerwca 2020 - 12:00
108. Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa 6 czerwca 2020 - 13:30
109. Hutnik Kraków - Pogoń Szczecin 6 czerwca 2020 - 12:00
110. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 7 czerwca 2020 - 12:00
111. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
112. Gwarek Zabrze - Śląsk Wrocław 7 czerwca 2020 - 12:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE