ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 16.11.2019 (SOBOTA) 10:00 - 16:00 - 2 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 23.11.2019 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 30.11.2019 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




V liga - grupa Słupsk - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Anioły Garczegorze 14 35 11 2 1 49 - 11
2. Sparta Sycewice 14 33 10 3 1 42 - 19
3. Sokół Wyczechy 14 27 9 0 5 50 - 20
4. Piast Człuchów 14 26 7 5 2 38 - 16
5. Start Miastko 14 24 7 3 4 36 - 23
6. Myśliwiec Tuchomie 14 23 7 2 5 22 - 15 1 3 1 0 0 3 - 1
7. Jantaria Pobłocie 14 23 7 2 5 30 - 26 1 0 0 0 1 1 - 3
8. Bytovia II Bytów 14 19 5 4 5 20 - 21
9. Karol Pęplino 14 15 3 6 5 20 - 27
10. MKS Debrzno 14 14 4 2 8 22 - 38 3 6 2 0 1 5 - 4
11. Zawisza Borzytuchom 14 14 4 2 8 23 - 33 3 4 1 1 1 4 - 3
12. Kaszubia Studzienice 14 14 4 2 8 26 - 51 3 4 1 1 1 5 - 4
13. Chrobry Charbrowo 14 14 4 2 8 23 - 34 3 3 1 0 2 4 - 7
14. Barton Barcino 14 13 4 1 9 25 - 43
15. Echo Biesowice 14 12 3 3 8 24 - 49
16. GTS Czarna Dąbrówka 14 10 3 1 10 23 - 47
Ostatni komentarz dodał krz25 14.11.2019, 15:28:48




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (59) 
1. Karol Pęplino 0 - 0 MKS Debrzno 15 sierpnia 2019 - 18:00
2. Kaszubia Studzienice 3 - 2 Sokół Wyczechy 15 sierpnia 2019 - 13:00
3. Barton Barcino 3 - 1 Bytovia II Bytów 15 sierpnia 2019 - 16:00
4. Anioły Garczegorze 3 - 2 Jantaria Pobłocie 15 sierpnia 2019 - 12:00
5. Chrobry Charbrowo 0 - 3 Zawisza Borzytuchom 15 sierpnia 2019 - 11:00
6. Echo Biesowice 2 - 0 Myśliwiec Tuchomie 15 sierpnia 2019 - 16:00
7. Piast Człuchów 0 - 2 Sparta Sycewice 15 sierpnia 2019 - 15:00
8. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Start Miastko 15 sierpnia 2019 - 13:00
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (22) 
9. MKS Debrzno 2 - 2 Start Miastko 18 sierpnia 2019 - 17:30
10. Sparta Sycewice 4 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 18 sierpnia 2019 - 13:00
11. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Piast Człuchów 18 sierpnia 2019 - 18:00
12. Zawisza Borzytuchom 5 - 0 Echo Biesowice 18 sierpnia 2019 - 14:00
13. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Chrobry Charbrowo 18 sierpnia 2019 - 13:00
14. Bytovia II Bytów 0 - 3 Anioły Garczegorze 18 sierpnia 2019 - 11:00
15. Sokół Wyczechy 8 - 1 Barton Barcino 18 sierpnia 2019 - 18:00
16. Karol Pęplino 3 - 3 Kaszubia Studzienice 18 sierpnia 2019 - 18:00
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (27) 
17. Kaszubia Studzienice 1 - 2 MKS Debrzno 24 sierpnia 2019 - 16:00
18. Barton Barcino 1 - 0 Karol Pęplino 25 sierpnia 2019 - 13:00
19. Anioły Garczegorze 1 - 2 Sokół Wyczechy 25 sierpnia 2019 - 14:30
20. Chrobry Charbrowo 1 - 1 Bytovia II Bytów 25 sierpnia 2019 - 17:00
21. Echo Biesowice 1 - 2 Jantaria Pobłocie 24 sierpnia 2019 - 16:00
22. Piast Człuchów 4 - 2 Zawisza Borzytuchom 24 sierpnia 2019 - 15:00
23. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 24 sierpnia 2019 - 17:00
24. Start Miastko 2 - 3 Sparta Sycewice 24 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (35) 
25. MKS Debrzno 4 - 2 Sparta Sycewice 1 września 2019 - 16:30
26. Myśliwiec Tuchomie 2 - 0 Start Miastko 1 września 2019 - 16:00
27. Zawisza Borzytuchom 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 1 września 2019 - 14:00
28. Jantaria Pobłocie 0 - 0 Piast Człuchów 1 września 2019 - 13:00
29. Bytovia II Bytów 5 - 1 Echo Biesowice 31 sierpnia 2019 - 17:00
30. Sokół Wyczechy 7 - 0 Chrobry Charbrowo 31 sierpnia 2019 - 18:00
vo, zdekompletowanie składu gości na początku drugiej połowy
31. Karol Pęplino 0 - 3 Anioły Garczegorze 31 sierpnia 2019 - 17:00
32. Kaszubia Studzienice 1 - 4 Barton Barcino 1 września 2019 - 13:00
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (27) 
33. Barton Barcino 1 - 3 MKS Debrzno 8 września 2019 - 15:00
34. Anioły Garczegorze 9 - 2 Kaszubia Studzienice 8 września 2019 - 14:30
35. Chrobry Charbrowo 3 - 1 Karol Pęplino 7 września 2019 - 17:00
36. Echo Biesowice 1 - 6 Sokół Wyczechy 7 września 2019 - 16:00
37. Piast Człuchów 4 - 0 Bytovia II Bytów 7 września 2019 - 11:00
38. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 5 Jantaria Pobłocie 7 września 2019 - 17:00
39. Start Miastko 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 7 września 2019 - 14:00
40. Sparta Sycewice 3 - 1 Myśliwiec Tuchomie 7 września 2019 - 13:00
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (28) 
41. MKS Debrzno 1 - 3 Myśliwiec Tuchomie 15 września 2019 - 16:00
42. Zawisza Borzytuchom 2 - 2 Sparta Sycewice 15 września 2019 - 14:00
43. Jantaria Pobłocie 1 - 5 Start Miastko 15 września 2019 - 13:00
44. Bytovia II Bytów 4 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 15 września 2019 - 11:00
45. Sokół Wyczechy 3 - 0 Piast Człuchów 15 września 2019 - 16:00
46. Karol Pęplino 4 - 1 Echo Biesowice 15 września 2019 - 16:30
47. Kaszubia Studzienice 3 - 1 Chrobry Charbrowo 15 września 2019 - 14:00
48. Barton Barcino 1 - 3 Anioły Garczegorze 15 września 2019 - 11:00
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (21) 
49. Anioły Garczegorze 6 - 0 MKS Debrzno 22 września 2019 - 14:30
50. Chrobry Charbrowo 4 - 0 Barton Barcino 21 września 2019 - 15:00
51. Echo Biesowice 2 - 4 Kaszubia Studzienice 21 września 2019 - 16:00
52. Piast Człuchów 1 - 1 Karol Pęplino 21 września 2019 - 12:00
53. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 5 Sokół Wyczechy 22 września 2019 - 13:00
54. Start Miastko 1 - 1 Bytovia II Bytów 21 września 2019 - 15:00
55. Sparta Sycewice 1 - 0 Jantaria Pobłocie 21 września 2019 - 13:00
56. Myśliwiec Tuchomie 4 - 1 Zawisza Borzytuchom 22 września 2019 - 13:00
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (36) 
57. MKS Debrzno 2 - 0 Zawisza Borzytuchom 28 września 2019 - 16:00
58. Jantaria Pobłocie 1 - 3 Myśliwiec Tuchomie 29 września 2019 - 13:00
59. Bytovia II Bytów 0 - 3 Sparta Sycewice 28 września 2019 - 14:00
60. Sokół Wyczechy 4 - 1 Start Miastko 28 września 2019 - 16:00
61. Karol Pęplino 4 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 29 września 2019 - 16:00
62. Kaszubia Studzienice 1 - 7 Piast Człuchów 29 września 2019 - 13:00
63. Barton Barcino 2 - 4 Echo Biesowice 29 września 2019 - 12:00
64. Anioły Garczegorze 3 - 0 Chrobry Charbrowo 28 września 2019 - 12:00
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (28) 
65. Chrobry Charbrowo 3 - 1 MKS Debrzno 5 października 2019 - 14:00
66. Echo Biesowice 0 - 7 Anioły Garczegorze 5 października 2019 - 16:00
67. Piast Człuchów 4 - 0 Barton Barcino 5 października 2019 - 14:00
68. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 0 Kaszubia Studzienice 6 października 2019 - 13:00
vo, udział w meczu nie wpisanego zawodnika do sprawozdania
69. Start Miastko 4 - 1 Karol Pęplino 5 października 2019 - 15:00
70. Sparta Sycewice 4 - 3 Sokół Wyczechy 5 października 2019 - 13:00
71. Myśliwiec Tuchomie 0 - 0 Bytovia II Bytów 6 października 2019 - 16:00
72. Zawisza Borzytuchom 1 - 4 Jantaria Pobłocie 6 października 2019 - 14:00
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (19) 
73. MKS Debrzno 4 - 6 Jantaria Pobłocie 12 października 2019 - 15:00
74. Bytovia II Bytów 1 - 0 Zawisza Borzytuchom 13 października 2019 - 11:00
75. Sokół Wyczechy 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 12 października 2019 - 12:00
76. Karol Pęplino 1 - 6 Sparta Sycewice 13 października 2019 - 11:00
77. Kaszubia Studzienice 2 - 6 Start Miastko 13 października 2019 - 13:00
78. Barton Barcino 6 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 13 października 2019 - 13:00
79. Anioły Garczegorze 2 - 2 Piast Człuchów 12 października 2019 - 11:00
80. Chrobry Charbrowo 7 - 1 Echo Biesowice 12 października 2019 - 15:00
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (17) 
81. Echo Biesowice 5 - 1 MKS Debrzno 19 października 2019 - 16:00
82. Piast Człuchów 1 - 1 Chrobry Charbrowo 19 października 2019 - 14:00
83. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 3 Anioły Garczegorze 20 października 2019 - 13:00
84. Start Miastko 3 - 1 Barton Barcino 19 października 2019 - 15:00
85. Sparta Sycewice 6 - 1 Kaszubia Studzienice 19 października 2019 - 13:00
86. Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 Karol Pęplino 20 października 2019 - 15:30
87. Zawisza Borzytuchom 0 - 6 Sokół Wyczechy 20 października 2019 - 14:00
88. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Bytovia II Bytów 19 października 2019 - 16:00
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (33) 
89. MKS Debrzno 1 - 3 Bytovia II Bytów 26 października 2019 - 15:15
90. Sokół Wyczechy 0 - 1 Jantaria Pobłocie 26 października 2019 - 15:00
91. Karol Pęplino 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 27 października 2019 - 11:00
92. Kaszubia Studzienice 0 - 2 Myśliwiec Tuchomie 27 października 2019 - 13:00
93. Barton Barcino 1 - 1 Sparta Sycewice 27 października 2019 - 13:00
94. Anioły Garczegorze 3 - 0 Start Miastko 26 października 2019 - 14:30
95. Chrobry Charbrowo 0 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 26 października 2019 - 14:00
96. Echo Biesowice 2 - 2 Piast Człuchów 26 października 2019 - 15:00
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (28) 
97. Piast Człuchów 3 - 0 MKS Debrzno 2 listopada 2019 - 13:00
98. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 3 Echo Biesowice 3 listopada 2019 - 13:00
99. Start Miastko 5 - 0 Chrobry Charbrowo 2 listopada 2019 - 13:00
100. Sparta Sycewice 2 - 2 Anioły Garczegorze 2 listopada 2019 - 13:00
101. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Barton Barcino 3 listopada 2019 - 13:00
102. Zawisza Borzytuchom 1 - 1 Kaszubia Studzienice 3 listopada 2019 - 13:00
103. Jantaria Pobłocie 1 - 1 Karol Pęplino 3 listopada 2019 - 13:00
104. Bytovia II Bytów 3 - 1 Sokół Wyczechy 2 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (12) 
105. MKS Debrzno 1 - 3 Sokół Wyczechy 10 listopada 2019 - 13:00
106. Karol Pęplino 0 - 0 Bytovia II Bytów 9 listopada 2019 - 14:00
107. Kaszubia Studzienice 4 - 1 Jantaria Pobłocie 10 listopada 2019 - 13:00
108. Barton Barcino 3 - 4 Zawisza Borzytuchom 10 listopada 2019 - 13:00
109. Anioły Garczegorze 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 9 listopada 2019 - 13:00
110. Chrobry Charbrowo 2 - 3 Sparta Sycewice 9 listopada 2019 - 14:00
111. Echo Biesowice 1 - 1 Start Miastko 9 listopada 2019 - 14:00
112. Piast Człuchów 8 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 9 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
113. GTS Czarna Dąbrówka - MKS Debrzno 17 listopada 2019 - 13:00
114. Start Miastko - Piast Człuchów 16 listopada 2019 - 13:00
115. Sparta Sycewice - Echo Biesowice 16 listopada 2019 - 13:00
116. Myśliwiec Tuchomie - Chrobry Charbrowo 17 listopada 2019 - 13:00
117. Zawisza Borzytuchom - Anioły Garczegorze 17 listopada 2019 - 13:00
118. Jantaria Pobłocie - Barton Barcino 17 listopada 2019 - 13:00
119. Bytovia II Bytów - Kaszubia Studzienice 17 listopada 2019 - 11:00
120. Sokół Wyczechy - Karol Pęplino 16 listopada 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE