V liga - grupa Słupsk - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Anioły Garczegorze 15 38 12 2 1 55 - 11
2. Sparta Sycewice 15 36 11 3 1 47 - 21
3. Sokół Wyczechy 15 27 9 0 6 52 - 23 1 3 1 0 0 3 - 0
4. Piast Człuchów 15 27 7 6 2 39 - 17 1 0 0 0 1 0 - 3
5. Myśliwiec Tuchomie 15 26 8 2 5 28 - 16 1 3 1 0 0 3 - 1
6. Jantaria Pobłocie 15 26 8 2 5 35 - 26 1 0 0 0 1 1 - 3
7. Start Miastko 15 25 7 4 4 37 - 24
8. Bytovia II Bytów 15 19 5 4 6 20 - 22
9. Karol Pęplino 15 18 4 6 5 23 - 29
10. Kaszubia Studzienice 15 17 5 2 8 27 - 51
11. MKS Debrzno 15 15 4 3 8 23 - 39
12. Zawisza Borzytuchom 15 14 4 2 9 23 - 39 1 3 1 0 0 3 - 0
13. Chrobry Charbrowo 15 14 4 2 9 24 - 40 1 0 0 0 1 0 - 3
14. Barton Barcino 15 13 4 1 10 25 - 48
15. Echo Biesowice 15 12 3 3 9 26 - 54
16. GTS Czarna Dąbrówka 15 11 3 2 10 24 - 48
Ostatni komentarz dodał Danio123 10.07.2020, 17:04:29


 Baner


Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (59) 
Karol Pęplino 0 - 0 MKS Debrzno 15 sierpnia 2019 - 18:00
Kaszubia Studzienice 3 - 2 Sokół Wyczechy 15 sierpnia 2019 - 13:00
Barton Barcino 3 - 1 Bytovia II Bytów 15 sierpnia 2019 - 16:00
Anioły Garczegorze 3 - 2 Jantaria Pobłocie 15 sierpnia 2019 - 12:00
Chrobry Charbrowo 0 - 3 Zawisza Borzytuchom 15 sierpnia 2019 - 11:00
Echo Biesowice 2 - 0 Myśliwiec Tuchomie 15 sierpnia 2019 - 16:00
Piast Człuchów 0 - 2 Sparta Sycewice 15 sierpnia 2019 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Start Miastko 15 sierpnia 2019 - 13:00
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (22) 
MKS Debrzno 2 - 2 Start Miastko 18 sierpnia 2019 - 17:30
Sparta Sycewice 4 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 18 sierpnia 2019 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Piast Człuchów 18 sierpnia 2019 - 18:00
Zawisza Borzytuchom 5 - 0 Echo Biesowice 18 sierpnia 2019 - 14:00
Jantaria Pobłocie 3 - 1 Chrobry Charbrowo 18 sierpnia 2019 - 13:00
Bytovia II Bytów 0 - 3 Anioły Garczegorze 18 sierpnia 2019 - 11:00
Sokół Wyczechy 8 - 1 Barton Barcino 18 sierpnia 2019 - 18:00
Karol Pęplino 3 - 3 Kaszubia Studzienice 18 sierpnia 2019 - 18:00
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (27) 
Kaszubia Studzienice 1 - 2 MKS Debrzno 24 sierpnia 2019 - 16:00
Barton Barcino 1 - 0 Karol Pęplino 25 sierpnia 2019 - 13:00
Anioły Garczegorze 1 - 2 Sokół Wyczechy 25 sierpnia 2019 - 14:30
Chrobry Charbrowo 1 - 1 Bytovia II Bytów 25 sierpnia 2019 - 17:00
Echo Biesowice 1 - 2 Jantaria Pobłocie 24 sierpnia 2019 - 16:00
Piast Człuchów 4 - 2 Zawisza Borzytuchom 24 sierpnia 2019 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 24 sierpnia 2019 - 17:00
Start Miastko 2 - 3 Sparta Sycewice 24 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (35) 
MKS Debrzno 4 - 2 Sparta Sycewice 1 września 2019 - 16:30
Myśliwiec Tuchomie 2 - 0 Start Miastko 1 września 2019 - 16:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 1 września 2019 - 14:00
Jantaria Pobłocie 0 - 0 Piast Człuchów 1 września 2019 - 13:00
Bytovia II Bytów 5 - 1 Echo Biesowice 31 sierpnia 2019 - 17:00
Sokół Wyczechy 7 - 0 Chrobry Charbrowo 31 sierpnia 2019 - 18:00
vo, zdekompletowanie składu gości na początku drugiej połowy
Karol Pęplino 0 - 3 Anioły Garczegorze 31 sierpnia 2019 - 17:00
Kaszubia Studzienice 1 - 4 Barton Barcino 1 września 2019 - 13:00
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (27) 
Barton Barcino 1 - 3 MKS Debrzno 8 września 2019 - 15:00
Anioły Garczegorze 9 - 2 Kaszubia Studzienice 8 września 2019 - 14:30
Chrobry Charbrowo 3 - 1 Karol Pęplino 7 września 2019 - 17:00
Echo Biesowice 1 - 6 Sokół Wyczechy 7 września 2019 - 16:00
Piast Człuchów 4 - 0 Bytovia II Bytów 7 września 2019 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 5 Jantaria Pobłocie 7 września 2019 - 17:00
Start Miastko 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 7 września 2019 - 14:00
Sparta Sycewice 3 - 1 Myśliwiec Tuchomie 7 września 2019 - 13:00
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (28) 
MKS Debrzno 1 - 3 Myśliwiec Tuchomie 15 września 2019 - 16:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 2 Sparta Sycewice 15 września 2019 - 14:00
Jantaria Pobłocie 1 - 5 Start Miastko 15 września 2019 - 13:00
Bytovia II Bytów 4 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 15 września 2019 - 11:00
Sokół Wyczechy 3 - 0 Piast Człuchów 15 września 2019 - 16:00
Karol Pęplino 4 - 1 Echo Biesowice 15 września 2019 - 16:30
Kaszubia Studzienice 3 - 1 Chrobry Charbrowo 15 września 2019 - 14:00
Barton Barcino 1 - 3 Anioły Garczegorze 15 września 2019 - 11:00
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (21) 
Anioły Garczegorze 6 - 0 MKS Debrzno 22 września 2019 - 14:30
Chrobry Charbrowo 4 - 0 Barton Barcino 21 września 2019 - 15:00
Echo Biesowice 2 - 4 Kaszubia Studzienice 21 września 2019 - 16:00
Piast Człuchów 1 - 1 Karol Pęplino 21 września 2019 - 12:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 5 Sokół Wyczechy 22 września 2019 - 13:00
Start Miastko 1 - 1 Bytovia II Bytów 21 września 2019 - 15:00
Sparta Sycewice 1 - 0 Jantaria Pobłocie 21 września 2019 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 4 - 1 Zawisza Borzytuchom 22 września 2019 - 13:00
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (36) 
MKS Debrzno 2 - 0 Zawisza Borzytuchom 28 września 2019 - 16:00
Jantaria Pobłocie 1 - 3 Myśliwiec Tuchomie 29 września 2019 - 13:00
Bytovia II Bytów 0 - 3 Sparta Sycewice 28 września 2019 - 14:00
Sokół Wyczechy 4 - 1 Start Miastko 28 września 2019 - 16:00
Karol Pęplino 4 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 29 września 2019 - 16:00
Kaszubia Studzienice 1 - 7 Piast Człuchów 29 września 2019 - 13:00
Barton Barcino 2 - 4 Echo Biesowice 29 września 2019 - 12:00
Anioły Garczegorze 3 - 0 Chrobry Charbrowo 28 września 2019 - 12:00
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (28) 
Chrobry Charbrowo 3 - 1 MKS Debrzno 5 października 2019 - 14:00
Echo Biesowice 0 - 7 Anioły Garczegorze 5 października 2019 - 16:00
Piast Człuchów 4 - 0 Barton Barcino 5 października 2019 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 5 - 0 Kaszubia Studzienice 6 października 2019 - 13:00
vo, udział w meczu nie wpisanego zawodnika do sprawozdania
Start Miastko 4 - 1 Karol Pęplino 5 października 2019 - 15:00
Sparta Sycewice 4 - 3 Sokół Wyczechy 5 października 2019 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 0 Bytovia II Bytów 6 października 2019 - 16:00
Zawisza Borzytuchom 1 - 4 Jantaria Pobłocie 6 października 2019 - 14:00
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (19) 
MKS Debrzno 4 - 6 Jantaria Pobłocie 12 października 2019 - 15:00
Bytovia II Bytów 1 - 0 Zawisza Borzytuchom 13 października 2019 - 11:00
Sokół Wyczechy 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 12 października 2019 - 12:00
Karol Pęplino 1 - 6 Sparta Sycewice 13 października 2019 - 11:00
Kaszubia Studzienice 2 - 6 Start Miastko 13 października 2019 - 13:00
Barton Barcino 6 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 13 października 2019 - 13:00
Anioły Garczegorze 2 - 2 Piast Człuchów 12 października 2019 - 11:00
Chrobry Charbrowo 7 - 1 Echo Biesowice 12 października 2019 - 15:00
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (17) 
Echo Biesowice 5 - 1 MKS Debrzno 19 października 2019 - 16:00
Piast Człuchów 1 - 1 Chrobry Charbrowo 19 października 2019 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 3 Anioły Garczegorze 20 października 2019 - 13:00
Start Miastko 3 - 1 Barton Barcino 19 października 2019 - 15:00
Sparta Sycewice 6 - 1 Kaszubia Studzienice 19 października 2019 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 Karol Pęplino 20 października 2019 - 15:30
Zawisza Borzytuchom 0 - 6 Sokół Wyczechy 20 października 2019 - 14:00
Jantaria Pobłocie 3 - 1 Bytovia II Bytów 19 października 2019 - 16:00
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (33) 
MKS Debrzno 1 - 3 Bytovia II Bytów 26 października 2019 - 15:15
Sokół Wyczechy 0 - 1 Jantaria Pobłocie 26 października 2019 - 15:00
Karol Pęplino 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 27 października 2019 - 11:00
Kaszubia Studzienice 0 - 2 Myśliwiec Tuchomie 27 października 2019 - 13:00
Barton Barcino 1 - 1 Sparta Sycewice 27 października 2019 - 13:00
Anioły Garczegorze 3 - 0 Start Miastko 26 października 2019 - 14:30
Chrobry Charbrowo 0 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 26 października 2019 - 14:00
Echo Biesowice 2 - 2 Piast Człuchów 26 października 2019 - 15:00
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (28) 
Piast Człuchów 3 - 0 MKS Debrzno 2 listopada 2019 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 3 Echo Biesowice 3 listopada 2019 - 13:00
Start Miastko 5 - 0 Chrobry Charbrowo 2 listopada 2019 - 13:00
Sparta Sycewice 2 - 2 Anioły Garczegorze 2 listopada 2019 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Barton Barcino 3 listopada 2019 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 1 - 1 Kaszubia Studzienice 3 listopada 2019 - 13:00
Jantaria Pobłocie 1 - 1 Karol Pęplino 3 listopada 2019 - 13:00
Bytovia II Bytów 3 - 1 Sokół Wyczechy 2 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (12) 
MKS Debrzno 1 - 3 Sokół Wyczechy 10 listopada 2019 - 13:00
Karol Pęplino 0 - 0 Bytovia II Bytów 9 listopada 2019 - 14:00
Kaszubia Studzienice 4 - 1 Jantaria Pobłocie 10 listopada 2019 - 13:00
Barton Barcino 3 - 4 Zawisza Borzytuchom 10 listopada 2019 - 13:00
Anioły Garczegorze 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 9 listopada 2019 - 13:00
Chrobry Charbrowo 2 - 3 Sparta Sycewice 9 listopada 2019 - 14:00
Echo Biesowice 1 - 1 Start Miastko 9 listopada 2019 - 14:00
Piast Człuchów 8 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 9 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (18) 
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 MKS Debrzno 17 listopada 2019 - 13:00
Start Miastko 1 - 1 Piast Człuchów 16 listopada 2019 - 13:00
Sparta Sycewice 5 - 2 Echo Biesowice 16 listopada 2019 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 6 - 1 Chrobry Charbrowo 17 listopada 2019 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 6 Anioły Garczegorze 17 listopada 2019 - 13:00
Jantaria Pobłocie 5 - 0 Barton Barcino 17 listopada 2019 - 13:00
Bytovia II Bytów 0 - 1 Kaszubia Studzienice 17 listopada 2019 - 11:00
Sokół Wyczechy 2 - 3 Karol Pęplino 16 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 16 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (40) 
MKS Debrzno - Karol Pęplino 15 marca 2020 - 15:00
Sokół Wyczechy - Kaszubia Studzienice 15 marca 2020 - 16:00
Bytovia II Bytów - Barton Barcino 15 marca 2020 - 11:00
Jantaria Pobłocie - Anioły Garczegorze 15 marca 2020 - 13:00
Zawisza Borzytuchom - Chrobry Charbrowo 15 marca 2020 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie - Echo Biesowice 15 marca 2020 - 13:00
Sparta Sycewice - Piast Człuchów 14 marca 2020 - 13:00
Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka 14 marca 2020 - 13:00
Kolejka 17 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Start Miastko - MKS Debrzno 21 marca 2020 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka - Sparta Sycewice 22 marca 2020 - 13:00
Piast Człuchów - Myśliwiec Tuchomie 22 marca 2020 - 15:00
Echo Biesowice - Zawisza Borzytuchom 21 marca 2020 - 16:00
Chrobry Charbrowo - Jantaria Pobłocie 21 marca 2020 - 16:00
Anioły Garczegorze - Bytovia II Bytów 21 marca 2020 - 15:00
Barton Barcino - Sokół Wyczechy 21 marca 2020 - 16:00
Kaszubia Studzienice - Karol Pęplino 21 marca 2020 - 15:00
Kolejka 18 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno - Kaszubia Studzienice 29 marca 2020 - 16:00
Karol Pęplino - Barton Barcino 29 marca 2020 - 11:00
Sokół Wyczechy - Anioły Garczegorze 28 marca 2020 - 15:00
Bytovia II Bytów - Chrobry Charbrowo 29 marca 2020 - 11:00
Jantaria Pobłocie - Echo Biesowice 29 marca 2020 - 13:00
Zawisza Borzytuchom - Piast Człuchów 29 marca 2020 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie - GTS Czarna Dąbrówka 29 marca 2020 - 13:00
Sparta Sycewice - Start Miastko 28 marca 2020 - 15:30
Kolejka 19 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Sycewice - MKS Debrzno 4 kwietnia 2020 - 13:00
Start Miastko - Myśliwiec Tuchomie 4 kwietnia 2020 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka - Zawisza Borzytuchom 5 kwietnia 2020 - 15:00
Piast Człuchów - Jantaria Pobłocie 4 kwietnia 2020 - 14:00
Echo Biesowice - Bytovia II Bytów 4 kwietnia 2020 - 16:00
Chrobry Charbrowo - Sokół Wyczechy 4 kwietnia 2020 - 17:00
Anioły Garczegorze - Karol Pęplino 5 kwietnia 2020 - 15:00
Barton Barcino - Kaszubia Studzienice 4 kwietnia 2020 - 16:00
Kolejka 20 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno - Barton Barcino 11 kwietnia 2020 - 16:00
Kaszubia Studzienice - Anioły Garczegorze 8 kwietnia 2020 - 16:00
Karol Pęplino - Chrobry Charbrowo 11 kwietnia 2020 - 11:00
Sokół Wyczechy - Echo Biesowice 11 kwietnia 2020 - 15:00
Bytovia II Bytów - Piast Człuchów 11 kwietnia 2020 - 11:00
Jantaria Pobłocie - GTS Czarna Dąbrówka 11 kwietnia 2020 - 13:00
Zawisza Borzytuchom - Start Miastko 11 kwietnia 2020 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie - Sparta Sycewice 11 kwietnia 2020 - 14:00
Kolejka 21 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Myśliwiec Tuchomie - MKS Debrzno 19 kwietnia 2020 - 13:00
Sparta Sycewice - Zawisza Borzytuchom 18 kwietnia 2020 - 13:00
Start Miastko - Jantaria Pobłocie 18 kwietnia 2020 - 12:00
GTS Czarna Dąbrówka - Bytovia II Bytów 18 kwietnia 2020 - 17:00
Piast Człuchów - Sokół Wyczechy 18 kwietnia 2020 - 14:00
Echo Biesowice - Karol Pęplino 18 kwietnia 2020 - 16:00
Chrobry Charbrowo - Kaszubia Studzienice 18 kwietnia 2020 - 17:00
Anioły Garczegorze - Barton Barcino 19 kwietnia 2020 - 15:00
Kolejka 22 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno - Anioły Garczegorze 26 kwietnia 2020 - 16:00
Barton Barcino - Chrobry Charbrowo 25 kwietnia 2020 - 16:00
Kaszubia Studzienice - Echo Biesowice 25 kwietnia 2020 - 16:00
Karol Pęplino - Piast Człuchów 26 kwietnia 2020 - 11:00
Sokół Wyczechy - GTS Czarna Dąbrówka 25 kwietnia 2020 - 15:00
Bytovia II Bytów - Start Miastko 26 kwietnia 2020 - 11:00
Jantaria Pobłocie - Sparta Sycewice 26 kwietnia 2020 - 13:00
Zawisza Borzytuchom - Myśliwiec Tuchomie 26 kwietnia 2020 - 14:00
Kolejka 23 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Borzytuchom - MKS Debrzno 3 maja 2020 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie - Jantaria Pobłocie 3 maja 2020 - 13:00
Sparta Sycewice - Bytovia II Bytów 2 maja 2020 - 13:00
Start Miastko - Sokół Wyczechy 2 maja 2020 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka - Karol Pęplino 1 maja 2020 - 13:00
Piast Człuchów - Kaszubia Studzienice 2 maja 2020 - 15:00
Echo Biesowice - Barton Barcino 2 maja 2020 - 16:00
Chrobry Charbrowo - Anioły Garczegorze 2 maja 2020 - 17:00
Kolejka 24 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno - Chrobry Charbrowo 10 maja 2020 - 17:00
Anioły Garczegorze - Echo Biesowice 10 maja 2020 - 17:00
Barton Barcino - Piast Człuchów 9 maja 2020 - 16:00
Kaszubia Studzienice - GTS Czarna Dąbrówka 9 maja 2020 - 16:00
Karol Pęplino - Start Miastko 10 maja 2020 - 11:00
Sokół Wyczechy - Sparta Sycewice 9 maja 2020 - 15:00
Bytovia II Bytów - Myśliwiec Tuchomie 10 maja 2020 - 11:00
Jantaria Pobłocie - Zawisza Borzytuchom 10 maja 2020 - 13:00
Kolejka 25 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantaria Pobłocie - MKS Debrzno 17 maja 2020 - 13:00
Zawisza Borzytuchom - Bytovia II Bytów 17 maja 2020 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie - Sokół Wyczechy 16 maja 2020 - 11:00
Sparta Sycewice - Karol Pęplino 16 maja 2020 - 13:00
Start Miastko - Kaszubia Studzienice 17 maja 2020 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka - Barton Barcino 16 maja 2020 - 17:00
Piast Człuchów - Anioły Garczegorze 16 maja 2020 - 15:00
Echo Biesowice - Chrobry Charbrowo 16 maja 2020 - 16:00
Kolejka 26 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno - Echo Biesowice 23 maja 2020 - 17:00
Chrobry Charbrowo - Piast Człuchów 23 maja 2020 - 17:00
Anioły Garczegorze - GTS Czarna Dąbrówka 24 maja 2020 - 16:00
Barton Barcino - Start Miastko 23 maja 2020 - 16:00
Kaszubia Studzienice - Sparta Sycewice 23 maja 2020 - 16:00
Karol Pęplino - Myśliwiec Tuchomie 24 maja 2020 - 11:00
Sokół Wyczechy - Zawisza Borzytuchom 23 maja 2020 - 15:00
Bytovia II Bytów - Jantaria Pobłocie 24 maja 2020 - 11:00
Kolejka 27 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia II Bytów - MKS Debrzno 31 maja 2020 - 11:00
Jantaria Pobłocie - Sokół Wyczechy 31 maja 2020 - 13:00
Zawisza Borzytuchom - Karol Pęplino 31 maja 2020 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie - Kaszubia Studzienice 31 maja 2020 - 13:00
Sparta Sycewice - Barton Barcino 30 maja 2020 - 13:00
Start Miastko - Anioły Garczegorze 30 maja 2020 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka - Chrobry Charbrowo 30 maja 2020 - 17:00
Piast Człuchów - Echo Biesowice 30 maja 2020 - 15:00
Kolejka 28 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno - Piast Człuchów 7 czerwca 2020 - 17:30
Echo Biesowice - GTS Czarna Dąbrówka 6 czerwca 2020 - 16:00
Chrobry Charbrowo - Start Miastko 6 czerwca 2020 - 17:00
Anioły Garczegorze - Sparta Sycewice 7 czerwca 2020 - 16:00
Barton Barcino - Myśliwiec Tuchomie 6 czerwca 2020 - 16:00
Kaszubia Studzienice - Zawisza Borzytuchom 6 czerwca 2020 - 16:00
Karol Pęplino - Jantaria Pobłocie 7 czerwca 2020 - 11:00
Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów 6 czerwca 2020 - 15:00
Kolejka 29 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Wyczechy - MKS Debrzno 11 czerwca 2020 - 15:00
Bytovia II Bytów - Karol Pęplino 11 czerwca 2020 - 11:00
Jantaria Pobłocie - Kaszubia Studzienice 11 czerwca 2020 - 13:00
Zawisza Borzytuchom - Barton Barcino 11 czerwca 2020 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie - Anioły Garczegorze 11 czerwca 2020 - 16:00
Sparta Sycewice - Chrobry Charbrowo 11 czerwca 2020 - 13:00
Start Miastko - Echo Biesowice 11 czerwca 2020 - 16:00
GTS Czarna Dąbrówka - Piast Człuchów 11 czerwca 2020 - 15:00
Kolejka 30 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno - GTS Czarna Dąbrówka 14 czerwca 2020 - 15:00
Piast Człuchów - Start Miastko 14 czerwca 2020 - 15:00
Echo Biesowice - Sparta Sycewice 14 czerwca 2020 - 15:00
Chrobry Charbrowo - Myśliwiec Tuchomie 14 czerwca 2020 - 15:00
Anioły Garczegorze - Zawisza Borzytuchom 14 czerwca 2020 - 15:00
Barton Barcino - Jantaria Pobłocie 14 czerwca 2020 - 15:00
Kaszubia Studzienice - Bytovia II Bytów 14 czerwca 2020 - 15:00
Karol Pęplino - Sokół Wyczechy 14 czerwca 2020 - 15:00