V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Władysławowo 15 41 13 2 0 46 - 12
2. Wietcisa Skarszewy 15 33 10 3 2 48 - 19 1 1 0 1 0 1 - 1
3. Sopocka Akademia Piłkarska 15 33 9 6 0 37 - 12 1 1 0 1 0 1 - 1
4. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 26 8 2 5 46 - 36
5. Bałtyk II Gdynia 15 25 8 1 6 41 - 29
6. GLKS Różyny 15 24 7 3 5 35 - 37
7. Potok Pszczółki 15 21 5 6 4 31 - 27
8. Czarni Pruszcz Gdański 15 20 6 2 7 32 - 31
9. GKS Kolbudy 15 19 5 4 6 23 - 24
10. Orzeł Trąbki Wielkie 15 17 4 5 6 24 - 31
11. Sporting Leźno 15 16 4 4 7 17 - 29 1 1 0 1 0 1 - 1
12. Sztorm Kosakowo 15 16 4 4 7 28 - 42 1 1 0 1 0 1 - 1
13. Zenit Łęczyce 15 14 4 2 9 18 - 29
14. Orlęta Reda 15 12 3 3 9 27 - 44
15. Orkan Rumia MKS 15 10 2 4 9 19 - 30
16. GTS Mokry Dwór 15 7 2 1 12 17 - 57
Ostatni komentarz dodał pilkarz3030 28.06.2020, 14:02:17
 Baner


Kolejka 16 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. Bałtyk II Gdynia - GTS Mokry Dwór 15 marca 2020 - 13:00
2. Sporting Leźno - Sopocka Akademia Piłkarska 14 marca 2020 - 15:00
3. Czarni Pruszcz Gdański - GLKS Różyny 14 marca 2020 - 15:00
4. GKS Kolbudy - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 14 marca 2020 - 14:00
5. Sztorm Kosakowo - Wietcisa Skarszewy 14 marca 2020 - 12:00
6. Orkan Rumia MKS - Orzeł Trąbki Wielkie 15 marca 2020 - 12:00
7. Zenit Łęczyce - Orlęta Reda 14 marca 2020 - 11:00
8. MKS Władysławowo - Potok Pszczółki 14 marca 2020 - 14:00
Kolejka 17 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. MKS Władysławowo - Bałtyk II Gdynia 21 marca 2020 - 14:00
10. Potok Pszczółki - Zenit Łęczyce 22 marca 2020 - 15:00
11. Orlęta Reda - Orkan Rumia MKS 22 marca 2020 - 12:00
12. Orzeł Trąbki Wielkie - Sztorm Kosakowo 21 marca 2020 - 14:00
13. Wietcisa Skarszewy - GKS Kolbudy 21 marca 2020 - 15:00
14. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Czarni Pruszcz Gdański 21 marca 2020 - 15:00
15. GLKS Różyny - Sporting Leźno 22 marca 2020 - 15:00
16. Sopocka Akademia Piłkarska - GTS Mokry Dwór 21 marca 2020 - 15:00
Kolejka 18 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Bałtyk II Gdynia - Sopocka Akademia Piłkarska 29 marca 2020 - 11:00
18. GTS Mokry Dwór - GLKS Różyny 28 marca 2020 - 15:00
19. Sporting Leźno - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 28 marca 2020 - 14:00
20. Czarni Pruszcz Gdański - Wietcisa Skarszewy 28 marca 2020 - 15:00
21. GKS Kolbudy - Orzeł Trąbki Wielkie 13 maja 2020 - 17:00
22. Sztorm Kosakowo - Orlęta Reda 28 marca 2020 - 12:00
23. Orkan Rumia MKS - Potok Pszczółki 29 marca 2020 - 12:00
24. Zenit Łęczyce - MKS Władysławowo 28 marca 2020 - 14:00
Kolejka 19 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Zenit Łęczyce - Bałtyk II Gdynia 4 kwietnia 2020 - 14:00
26. MKS Władysławowo - Orkan Rumia MKS 4 kwietnia 2020 - 14:00
27. Potok Pszczółki - Sztorm Kosakowo 4 kwietnia 2020 - 14:00
28. Orlęta Reda - GKS Kolbudy 5 kwietnia 2020 - 13:00
29. Orzeł Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański 5 kwietnia 2020 - 12:00
30. Wietcisa Skarszewy - Sporting Leźno 4 kwietnia 2020 - 15:00
31. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GTS Mokry Dwór 4 kwietnia 2020 - 16:00
32. GLKS Różyny - Sopocka Akademia Piłkarska 4 kwietnia 2020 - 15:00
Kolejka 20 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Bałtyk II Gdynia - GLKS Różyny 11 kwietnia 2020 - 19:00
34. Sopocka Akademia Piłkarska - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 8 kwietnia 2020 - 17:00
35. GTS Mokry Dwór - Wietcisa Skarszewy 8 kwietnia 2020 - 17:00
36. Orzeł Trąbki Wielkie - Sporting Leźno 8 kwietnia 2020 - 18:00
37. Czarni Pruszcz Gdański - Orlęta Reda 8 kwietnia 2020 - 16:00
38. GKS Kolbudy - Potok Pszczółki 8 kwietnia 2020 - 15:00
39. Sztorm Kosakowo - MKS Władysławowo 8 kwietnia 2020 - 17:00
40. Orkan Rumia MKS - Zenit Łęczyce 8 kwietnia 2020 - 18:00
Kolejka 21 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Orkan Rumia MKS - Bałtyk II Gdynia 19 kwietnia 2020 - 12:00
42. Zenit Łęczyce - Sztorm Kosakowo 18 kwietnia 2020 - 15:00
43. MKS Władysławowo - GKS Kolbudy 18 kwietnia 2020 - 14:00
44. Potok Pszczółki - Czarni Pruszcz Gdański 18 kwietnia 2020 - 14:00
45. Orlęta Reda - Sporting Leźno 19 kwietnia 2020 - 13:00
46. Orzeł Trąbki Wielkie - GTS Mokry Dwór 18 kwietnia 2020 - 14:00
47. Wietcisa Skarszewy - Sopocka Akademia Piłkarska 18 kwietnia 2020 - 15:00
48. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GLKS Różyny 18 kwietnia 2020 - 16:00
Kolejka 22 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Bałtyk II Gdynia - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 kwietnia 2020 - 13:00
50. GLKS Różyny - Wietcisa Skarszewy 25 kwietnia 2020 - 15:00
51. Sopocka Akademia Piłkarska - Orzeł Trąbki Wielkie 25 kwietnia 2020 - 17:00
52. GTS Mokry Dwór - Orlęta Reda 25 kwietnia 2020 - 17:00
53. Sporting Leźno - Potok Pszczółki 25 kwietnia 2020 - 16:00
54. Czarni Pruszcz Gdański - MKS Władysławowo 25 kwietnia 2020 - 15:00
55. GKS Kolbudy - Zenit Łęczyce 25 kwietnia 2020 - 15:00
56. Sztorm Kosakowo - Orkan Rumia MKS 25 kwietnia 2020 - 12:00
Kolejka 23 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Sztorm Kosakowo - Bałtyk II Gdynia 3 maja 2020 - 13:00
58. Orkan Rumia MKS - GKS Kolbudy 3 maja 2020 - 12:00
59. Zenit Łęczyce - Czarni Pruszcz Gdański 2 maja 2020 - 15:00
60. MKS Władysławowo - Sporting Leźno 2 maja 2020 - 14:00
61. Potok Pszczółki - GTS Mokry Dwór 30 kwietnia 2020 - 18:00
62. Orlęta Reda - Sopocka Akademia Piłkarska 3 maja 2020 - 13:00
63. Orzeł Trąbki Wielkie - GLKS Różyny
64. Wietcisa Skarszewy - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 maja 2020 - 15:00
Kolejka 24 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Bałtyk II Gdynia - Wietcisa Skarszewy 10 maja 2020 - 13:00
66. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Orzeł Trąbki Wielkie 9 maja 2020 - 16:00
67. GLKS Różyny - Orlęta Reda 9 maja 2020 - 15:00
68. Sopocka Akademia Piłkarska - Potok Pszczółki 9 maja 2020 - 17:00
69. GTS Mokry Dwór - MKS Władysławowo 9 maja 2020 - 17:00
70. Sporting Leźno - Zenit Łęczyce 9 maja 2020 - 16:00
71. Czarni Pruszcz Gdański - Orkan Rumia MKS 9 maja 2020 - 15:00
72. GKS Kolbudy - Sztorm Kosakowo 9 maja 2020 - 16:00
Kolejka 25 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. GKS Kolbudy - Bałtyk II Gdynia 17 maja 2020 - 16:00
74. Sztorm Kosakowo - Czarni Pruszcz Gdański 16 maja 2020 - 12:00
75. Orkan Rumia MKS - Sporting Leźno 17 maja 2020 - 12:00
76. Zenit Łęczyce - GTS Mokry Dwór 16 maja 2020 - 15:00
77. MKS Władysławowo - Sopocka Akademia Piłkarska 16 maja 2020 - 11:00
78. Potok Pszczółki - GLKS Różyny 16 maja 2020 - 14:00
79. Orlęta Reda - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 17 maja 2020 - 13:00
80. Orzeł Trąbki Wielkie - Wietcisa Skarszewy 16 maja 2020 - 14:00
Kolejka 26 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Bałtyk II Gdynia - Orzeł Trąbki Wielkie 24 maja 2020 - 15:00
82. Wietcisa Skarszewy - Orlęta Reda 23 maja 2020 - 15:00
83. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Potok Pszczółki 23 maja 2020 - 16:00
84. GLKS Różyny - MKS Władysławowo 23 maja 2020 - 15:00
85. Sopocka Akademia Piłkarska - Zenit Łęczyce 23 maja 2020 - 17:00
86. GTS Mokry Dwór - Orkan Rumia MKS 24 maja 2020 - 17:30
87. Sporting Leźno - Sztorm Kosakowo 23 maja 2020 - 16:00
88. Czarni Pruszcz Gdański - GKS Kolbudy
Kolejka 27 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Czarni Pruszcz Gdański - Bałtyk II Gdynia
90. GKS Kolbudy - Sporting Leźno 30 maja 2020 - 16:00
91. Sztorm Kosakowo - GTS Mokry Dwór 30 maja 2020 - 12:00
92. Orkan Rumia MKS - Sopocka Akademia Piłkarska 30 maja 2020 - 17:00
93. Zenit Łęczyce - GLKS Różyny 30 maja 2020 - 15:00
94. MKS Władysławowo - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 30 maja 2020 - 14:00
95. Potok Pszczółki - Wietcisa Skarszewy 30 maja 2020 - 14:00
96. Orlęta Reda - Orzeł Trąbki Wielkie 31 maja 2020 - 13:00
Kolejka 28 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Bałtyk II Gdynia - Orlęta Reda 7 czerwca 2020 - 18:00
98. Orzeł Trąbki Wielkie - Potok Pszczółki 6 czerwca 2020 - 14:00
99. Wietcisa Skarszewy - MKS Władysławowo 6 czerwca 2020 - 15:00
100. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Zenit Łęczyce 6 czerwca 2020 - 17:00
101. GLKS Różyny - Orkan Rumia MKS 6 czerwca 2020 - 15:00
102. Sopocka Akademia Piłkarska - Sztorm Kosakowo 6 czerwca 2020 - 17:00
103. GTS Mokry Dwór - GKS Kolbudy 6 czerwca 2020 - 17:00
104. Sporting Leźno - Czarni Pruszcz Gdański 6 czerwca 2020 - 16:00
Kolejka 29 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Sporting Leźno - Bałtyk II Gdynia 11 czerwca 2020 - 16:00
106. Czarni Pruszcz Gdański - GTS Mokry Dwór
107. GKS Kolbudy - Sopocka Akademia Piłkarska 11 czerwca 2020 - 17:00
108. Sztorm Kosakowo - GLKS Różyny 11 czerwca 2020 - 12:00
109. Orkan Rumia MKS - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 11 czerwca 2020 - 17:00
110. Zenit Łęczyce - Wietcisa Skarszewy 11 czerwca 2020 - 16:00
111. MKS Władysławowo - Orzeł Trąbki Wielkie 11 czerwca 2020 - 14:00
112. Potok Pszczółki - Orlęta Reda 10 czerwca 2020 - 18:00
Kolejka 30 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Bałtyk II Gdynia - Potok Pszczółki 14 czerwca 2020 - 15:00
114. Orlęta Reda - MKS Władysławowo 14 czerwca 2020 - 15:00
115. Orzeł Trąbki Wielkie - Zenit Łęczyce 14 czerwca 2020 - 15:00
116. Wietcisa Skarszewy - Orkan Rumia MKS 14 czerwca 2020 - 15:00
117. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Sztorm Kosakowo 14 czerwca 2020 - 15:00
118. GLKS Różyny - GKS Kolbudy 14 czerwca 2020 - 15:00
119. Sopocka Akademia Piłkarska - Czarni Pruszcz Gdański 14 czerwca 2020 - 15:00
120. GTS Mokry Dwór - Sporting Leźno 14 czerwca 2020 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE