ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI) - WOLNE MIEJSCA

II liga - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Widzew Łódź 20 43 13 4 3 44 - 16
2. Górnik Łęczna 20 42 12 6 2 29 - 18
3. GKS Katowice 20 40 12 4 4 36 - 19
4. Resovia Rzeszów 20 38 11 5 4 35 - 19
5. Olimpia Elbląg 20 32 8 8 4 28 - 18
6. Stal Rzeszów 20 30 9 3 8 33 - 28
7. Bytovia Bytów 20 29 8 5 7 30 - 32 1 3 1 0 0 1 - 0
8. Błękitni Stargard 20 29 9 2 9 30 - 32 1 0 0 0 1 0 - 1
9. Znicz Pruszków 20 27 8 3 9 29 - 35
10. Elana Toruń 20 26 7 5 8 24 - 26
11. Garbarnia Kraków 20 25 6 7 7 20 - 23
12. Górnik Polkowice 20 24 6 6 8 32 - 24 2 4 1 1 0 4 - 1
13. Lech II Poznań 20 24 6 6 8 24 - 28 2 3 1 0 1 2 - 3
14. Pogoń Siedlce 20 24 7 3 10 28 - 32 2 1 0 1 1 1 - 3
15. Stal Stalowa Wola 20 22 6 4 10 23 - 34 1 1 0 1 0 0 - 0
16. Skra Częstochowa 20 22 6 4 10 15 - 27 1 1 0 1 0 0 - 0
17. Legionovia Legionowo 20 12 3 3 14 16 - 38
18. Gryf Wejherowo 20 10 2 4 14 14 - 41
Ostatni komentarz dodał Krzys 22.09.2019, 19:23:51

 Baner


Kolejka 21 - 29 lutego /1. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 1 marca 2020 - 12:00
2. Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo 29 lutego 2020 - 14:00
3. Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów 29 lutego 2020 - 19:38
4. GKS Katowice - Błękitni Stargard 29 lutego 2020 - 17:00
5. Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 1 marca 2020 - 13:05
6. Elana Toruń - Górnik Łęczna 29 lutego 2020 - 20:08
7. Górnik Polkowice - Skra Częstochowa 29 lutego 2020 - 16:00
8. Lech II Poznań - Stal Rzeszów 29 lutego 2020 - 12:00
9. Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo 29 lutego 2020 - 13:00
Kolejka 22 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 7 marca 2020 - 14:00
11. Legionovia Legionowo - Lech II Poznań 7 marca 2020 - 13:00
12. Stal Rzeszów - Górnik Polkowice 7 marca 2020 - 14:00
13. Skra Częstochowa - Elana Toruń 7 marca 2020 - 13:30
14. Górnik Łęczna - Widzew Łódź 8 marca 2020 - 13:05
15. Olimpia Elbląg - GKS Katowice 7 marca 2020 - 17:00
16. Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 7 marca 2020 - 13:00
17. Bytovia Bytów - Resovia Rzeszów 7 marca 2020 - 16:00
18. Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 8 marca 2020 - 14:00
Kolejka 23 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 15 marca 2020 - 14:00
20. Znicz Pruszków - Bytovia Bytów
21. Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard 14 marca 2020 - 15:00
22. Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 14 marca 2020 - 19:00
23. GKS Katowice - Górnik Łęczna 15 marca 2020 - 13:05
24. Widzew Łódź - Skra Częstochowa 14 marca 2020 - 19:10
25. Elana Toruń - Stal Rzeszów 14 marca 2020 - 18:00
26. Górnik Polkowice - Legionovia Legionowo 14 marca 2020 - 16:00
27. Lech II Poznań - Garbarnia Kraków 14 marca 2020 - 12:00
Kolejka 24 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Lech II Poznań - Pogoń Siedlce 22 marca 2020 - 12:00
29. Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice
30. Legionovia Legionowo - Elana Toruń 21 marca 2020 - 15:00
31. Stal Rzeszów - Widzew Łódź 22 marca 2020 - 13:05
32. Skra Częstochowa - GKS Katowice 22 marca 2020 - 14:00
33. Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 21 marca 2020 - 18:00
34. Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów 21 marca 2020 - 17:00
35. Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 21 marca 2020 - 13:00
36. Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo 21 marca 2020 - 16:00
Kolejka 25 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 28 marca 2020 - 15:00
38. Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 29 marca 2020 - 14:00
39. Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
40. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 29 marca 2020 - 13:05
41. Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 28 marca 2020 - 19:00
42. GKS Katowice - Stal Rzeszów 28 marca 2020 - 18:00
43. Widzew Łódź - Legionovia Legionowo 28 marca 2020 - 19:10
44. Elana Toruń - Garbarnia Kraków 28 marca 2020 - 18:00
45. Górnik Polkowice - Lech II Poznań
Kolejka 26 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice 4 kwietnia 2020 - 16:00
47. Lech II Poznań - Elana Toruń
48. Garbarnia Kraków - Widzew Łódź
49. Legionovia Legionowo - GKS Katowice 4 kwietnia 2020 - 16:00
50. Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 4 kwietnia 2020 - 19:00
51. Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów 4 kwietnia 2020 - 16:00
52. Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 4 kwietnia 2020 - 17:00
53. Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo 4 kwietnia 2020 - 18:00
54. Błękitni Stargard - Bytovia Bytów 4 kwietnia 2020 - 15:00
Kolejka 27 - 11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 11 kwietnia 2020 - 13:00
56. Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg 11 kwietnia 2020 - 16:00
57. Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 11 kwietnia 2020 - 16:00
58. Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
59. Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów 11 kwietnia 2020 - 13:00
60. Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 11 kwietnia 2020 - 19:00
61. GKS Katowice - Garbarnia Kraków 11 kwietnia 2020 - 18:00
62. Widzew Łódź - Lech II Poznań 11 kwietnia 2020 - 19:10
63. Elana Toruń - Górnik Polkowice 11 kwietnia 2020 - 15:00
Kolejka 28 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Pogoń Siedlce - Elana Toruń 18 kwietnia 2020 - 16:00
65. Górnik Polkowice - Widzew Łódź
66. Lech II Poznań - GKS Katowice
67. Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
68. Legionovia Legionowo - Resovia Rzeszów 18 kwietnia 2020 - 16:30
69. Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 18 kwietnia 2020 - 15:00
70. Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo
71. Górnik Łęczna - Bytovia Bytów 19 kwietnia 2020 - 17:00
72. Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 18 kwietnia 2020 - 18:00
Kolejka 29 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 25 kwietnia 2020 - 18:00
74. Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 25 kwietnia 2020 - 15:00
75. Bytovia Bytów - Skra Częstochowa 25 kwietnia 2020 - 16:00
76. Gryf Wejherowo - Stal Rzeszów 25 kwietnia 2020 - 16:00
77. Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo
78. Resovia Rzeszów - Garbarnia Kraków 25 kwietnia 2020 - 17:00
79. Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań
80. GKS Katowice - Górnik Polkowice 25 kwietnia 2020 - 18:00
81. Widzew Łódź - Elana Toruń 25 kwietnia 2020 - 19:10
Kolejka 30 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 2 maja 2020 - 17:00
83. Elana Toruń - GKS Katowice 3 maja 2020 - 18:00
84. Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice
85. Lech II Poznań - Resovia Rzeszów
86. Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
87. Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo 2 maja 2020 - 17:00
88. Stal Rzeszów - Bytovia Bytów 2 maja 2020 - 17:00
89. Skra Częstochowa - Błękitni Stargard
90. Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 3 maja 2020 - 17:00
Kolejka 31 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 9 maja 2020 - 17:00
92. Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 9 maja 2020 - 18:00
93. Błękitni Stargard - Stal Rzeszów 9 maja 2020 - 15:00
94. Bytovia Bytów - Legionovia Legionowo 9 maja 2020 - 18:00
95. Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków 9 maja 2020 - 16:00
96. Znicz Pruszków - Lech II Poznań
97. Resovia Rzeszów - Górnik Polkowice 9 maja 2020 - 17:00
98. Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
99. GKS Katowice - Widzew Łódź 9 maja 2020 - 18:00
Kolejka 32 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Pogoń Siedlce - GKS Katowice 16 maja 2020 - 17:00
101. Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 16 maja 2020 - 19:10
102. Elana Toruń - Resovia Rzeszów 16 maja 2020 - 18:00
103. Górnik Polkowice - Znicz Pruszków
104. Lech II Poznań - Gryf Wejherowo
105. Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
106. Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard 16 maja 2020 - 18:00
107. Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 16 maja 2020 - 17:00
108. Skra Częstochowa - Górnik Łęczna
Kolejka 33 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
110. Górnik Łęczna - Stal Rzeszów 23 maja 2020 - 17:00
111. Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo 23 maja 2020 - 18:00
112. Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków 23 maja 2020 - 15:00
113. Bytovia Bytów - Lech II Poznań 23 maja 2020 - 18:00
114. Gryf Wejherowo - Górnik Polkowice 23 maja 2020 - 16:00
115. Znicz Pruszków - Elana Toruń
116. Resovia Rzeszów - Widzew Łódź
117. Stal Stalowa Wola - GKS Katowice
Kolejka 34 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce
119. GKS Katowice - Resovia Rzeszów 30 maja 2020 - 18:00
120. Widzew Łódź - Znicz Pruszków 30 maja 2020 - 19:10
121. Elana Toruń - Gryf Wejherowo 30 maja 2020 - 18:00
122. Górnik Polkowice - Bytovia Bytów
123. Lech II Poznań - Błękitni Stargard
124. Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
125. Legionovia Legionowo - Górnik Łęczna 30 maja 2020 - 18:00
126. Stal Rzeszów - Skra Częstochowa 30 maja 2020 - 17:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE