ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jedynka Reda 12 36 12 0 0 106 - 3
2. Arka Gdynia SI 12 31 10 1 1 75 - 2 1 1 0 1 0 0 - 0
3. Korona Żelistrzewo 12 31 10 1 1 54 - 15 1 1 0 1 0 0 - 0
4. Gryf II Wejherowo 12 27 9 0 3 37 - 27
5. PKS Jastarnia 12 18 6 0 6 38 - 59 1 3 1 0 0 6 - 2
6. Klif Chłapowo 12 18 6 0 6 31 - 39 1 0 0 0 1 2 - 6
7. Dragon Bojano 12 17 5 2 5 37 - 31
8. Stolem Gniewino 12 15 5 0 7 30 - 45
9. GOSRiT Luzino 12 13 4 1 7 18 - 25
10. Barca Bolszewo 12 11 3 2 7 15 - 20
11. Zatoka Puck 12 10 3 1 8 26 - 60
12. Latarnik Choczewo 12 3 1 0 11 14 - 73
13. Kaszuby Połchowo 12 0 0 0 12 4 - 86




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino
2. Barca Bolszewo - Arka Gdynia SI
3. Gryf II Wejherowo - PKS Jastarnia
5. Klif Chłapowo - Dragon Bojano
6. Jedynka Reda - Latarnik Choczewo
7. Korona Żelistrzewo - Zatoka Puck
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Korona Żelistrzewo - Stolem Gniewino
9. Zatoka Puck - Jedynka Reda
10. Latarnik Choczewo - Klif Chłapowo
11. Dragon Bojano - Kaszuby Połchowo
13. PKS Jastarnia - Barca Bolszewo
14. Arka Gdynia SI - GOSRiT Luzino
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Stolem Gniewino - Arka Gdynia SI
16. GOSRiT Luzino - PKS Jastarnia
18. Gryf II Wejherowo - Dragon Bojano
19. Kaszuby Połchowo - Latarnik Choczewo
20. Klif Chłapowo - Zatoka Puck
21. Jedynka Reda - Korona Żelistrzewo
Pauza: Barca Bolszewo,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Jedynka Reda - Stolem Gniewino
23. Korona Żelistrzewo - Klif Chłapowo
24. Zatoka Puck - Kaszuby Połchowo
25. Latarnik Choczewo - Gryf II Wejherowo
26. Dragon Bojano - Barca Bolszewo
28. PKS Jastarnia - Arka Gdynia SI
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Stolem Gniewino - PKS Jastarnia
31. GOSRiT Luzino - Dragon Bojano
32. Barca Bolszewo - Latarnik Choczewo
33. Gryf II Wejherowo - Zatoka Puck
34. Kaszuby Połchowo - Korona Żelistrzewo
35. Klif Chłapowo - Jedynka Reda
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Klif Chłapowo - Stolem Gniewino
37. Jedynka Reda - Kaszuby Połchowo
38. Korona Żelistrzewo - Gryf II Wejherowo
39. Zatoka Puck - Barca Bolszewo
40. Latarnik Choczewo - GOSRiT Luzino
41. Dragon Bojano - Arka Gdynia SI
Pauza: PKS Jastarnia,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. PKS Jastarnia - Dragon Bojano
45. Arka Gdynia SI - Latarnik Choczewo
46. GOSRiT Luzino - Zatoka Puck
47. Barca Bolszewo - Korona Żelistrzewo
48. Gryf II Wejherowo - Jedynka Reda
49. Kaszuby Połchowo - Klif Chłapowo
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Kaszuby Połchowo - Stolem Gniewino
51. Klif Chłapowo - Gryf II Wejherowo
52. Jedynka Reda - Barca Bolszewo
53. Korona Żelistrzewo - GOSRiT Luzino
54. Zatoka Puck - Arka Gdynia SI
55. Latarnik Choczewo - PKS Jastarnia
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Stolem Gniewino - Dragon Bojano
59. PKS Jastarnia - Zatoka Puck
60. Arka Gdynia SI - Korona Żelistrzewo
61. GOSRiT Luzino - Jedynka Reda
62. Barca Bolszewo - Klif Chłapowo
63. Gryf II Wejherowo - Kaszuby Połchowo
Pauza: Latarnik Choczewo,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Gryf II Wejherowo - Stolem Gniewino
65. Kaszuby Połchowo - Barca Bolszewo
66. Klif Chłapowo - GOSRiT Luzino
67. Jedynka Reda - Arka Gdynia SI
68. Korona Żelistrzewo - PKS Jastarnia
70. Latarnik Choczewo - Dragon Bojano
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Stolem Gniewino - Latarnik Choczewo
72. Dragon Bojano - Zatoka Puck
74. PKS Jastarnia - Jedynka Reda
75. Arka Gdynia SI - Klif Chłapowo
76. GOSRiT Luzino - Kaszuby Połchowo
77. Barca Bolszewo - Gryf II Wejherowo
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Barca Bolszewo - Stolem Gniewino
79. Gryf II Wejherowo - GOSRiT Luzino
80. Kaszuby Połchowo - Arka Gdynia SI
81. Klif Chłapowo - PKS Jastarnia
83. Korona Żelistrzewo - Dragon Bojano
84. Zatoka Puck - Latarnik Choczewo
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Stolem Gniewino - Zatoka Puck
86. Latarnik Choczewo - Korona Żelistrzewo
87. Dragon Bojano - Jedynka Reda
89. PKS Jastarnia - Kaszuby Połchowo
90. Arka Gdynia SI - Gryf II Wejherowo
91. GOSRiT Luzino - Barca Bolszewo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE