ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00 - 19:00) - 1 WOLNE MIEJSCE
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jedynka Reda 24 69 23 0 1 188 - 14
2. Arka Gdynia SI 24 64 21 1 2 141 - 8
3. Gryf II Wejherowo 24 60 20 0 4 95 - 36
4. Korona Żelistrzewo 24 58 19 1 4 118 - 29
5. Stolem Gniewino 24 37 12 1 11 85 - 79
6. Dragon Bojano 24 36 11 3 10 71 - 77
7. GOSRiT Luzino 24 31 9 4 11 58 - 63
8. Klif Chłapowo 24 27 9 0 15 55 - 88
9. PKS Jastarnia 24 23 7 2 15 66 - 136
10. Barca Bolszewo 24 21 5 6 13 26 - 44
11. Zatoka Puck 24 17 5 2 17 44 - 117
12. Latarnik Choczewo 24 7 2 1 21 27 - 155 2 3 1 0 1 9 - 3
13. Kaszuby Połchowo 24 7 2 1 21 19 - 147 2 3 1 0 1 3 - 9



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. GOSRiT Luzino 3 - 1 Stolem Gniewino 18 sierpnia 2018 - 13:00
2. Arka Gdynia SI 3 - 0 Barca Bolszewo 5 września 2018 - 20:30
3. PKS Jastarnia 2 - 4 Gryf II Wejherowo 18 października 2018 - 16:00
5. Dragon Bojano 1 - 0 Klif Chłapowo 5 września 2018 - 18:00
6. Latarnik Choczewo 0 - 14 Jedynka Reda 22 sierpnia 2018 - 17:00
7. Zatoka Puck 0 - 4 Korona Żelistrzewo 5 września 2018 - 18:00
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Stolem Gniewino 0 - 8 Korona Żelistrzewo 26 sierpnia 2018 - 11:00
9. Jedynka Reda 14 - 1 Zatoka Puck 11 września 2018 - 18:00
10. Klif Chłapowo 5 - 0 Latarnik Choczewo 25 sierpnia 2018 - 11:00
11. Kaszuby Połchowo 0 - 6 Dragon Bojano 12 września 2018 - 17:30
13. Barca Bolszewo 1 - 5 PKS Jastarnia 25 sierpnia 2018 - 11:30
14. GOSRiT Luzino 0 - 1 Arka Gdynia SI 26 sierpnia 2018 - 11:00
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Arka Gdynia SI 10 - 0 Stolem Gniewino 1 września 2018 - 17:00
16. PKS Jastarnia 3 - 1 GOSRiT Luzino 1 września 2018 - 11:00
18. Dragon Bojano 3 - 6 Gryf II Wejherowo 1 września 2018 - 11:00
19. Latarnik Choczewo 7 - 0 Kaszuby Połchowo 1 września 2018 - 11:00
20. Zatoka Puck 2 - 8 Klif Chłapowo 1 września 2018 - 13:00
21. Korona Żelistrzewo 2 - 9 Jedynka Reda 2 września 2018 - 11:00
Pauza: Barca Bolszewo,
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Stolem Gniewino 0 - 8 Jedynka Reda 8 września 2018 - 13:30
23. Klif Chłapowo 1 - 2 Korona Żelistrzewo 8 września 2018 - 11:00
24. Kaszuby Połchowo 0 - 9 Zatoka Puck 7 września 2018 - 17:30
25. Gryf II Wejherowo 6 - 0 Latarnik Choczewo 8 września 2018 - 11:00
26. Barca Bolszewo 0 - 0 Dragon Bojano 8 września 2018 - 11:00
28. Arka Gdynia SI 12 - 0 PKS Jastarnia 8 września 2018 - 10:30
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. PKS Jastarnia 3 - 5 Stolem Gniewino 15 września 2018 - 10:00
31. Dragon Bojano 2 - 1 GOSRiT Luzino 16 września 2018 - 11:00
32. Latarnik Choczewo 0 - 3 Barca Bolszewo 14 września 2018 - 18:00
33. Zatoka Puck 2 - 3 Gryf II Wejherowo 15 września 2018 - 13:00
34. Korona Żelistrzewo 11 - 0 Kaszuby Połchowo 16 września 2018 - 11:00
35. Jedynka Reda 11 - 0 Klif Chłapowo 16 września 2018 - 11:00
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Stolem Gniewino 3 - 4 Klif Chłapowo 22 września 2018 - 11:00
37. Kaszuby Połchowo 0 - 10 Jedynka Reda 23 września 2018 - 11:00
38. Gryf II Wejherowo 0 - 1 Korona Żelistrzewo 22 września 2018 - 11:00
39. Barca Bolszewo 6 - 0 Zatoka Puck 22 września 2018 - 11:30
40. GOSRiT Luzino 6 - 1 Latarnik Choczewo 22 września 2018 - 13:00
41. Arka Gdynia SI 5 - 0 Dragon Bojano 23 września 2018 - 10:30
Pauza: PKS Jastarnia,
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Dragon Bojano 15 - 1 PKS Jastarnia 30 września 2018 - 14:00
45. Latarnik Choczewo 0 - 5 Arka Gdynia SI 29 września 2018 - 11:00
46. Zatoka Puck 2 - 3 GOSRiT Luzino 29 września 2018 - 13:00
47. Korona Żelistrzewo 3 - 1 Barca Bolszewo 30 września 2018 - 11:00
48. Jedynka Reda 13 - 0 Gryf II Wejherowo 30 września 2018 - 13:00
49. Klif Chłapowo 4 - 2 Kaszuby Połchowo 4 października 2018 - 17:00
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Stolem Gniewino 7 - 0 Kaszuby Połchowo 6 października 2018 - 11:00
51. Gryf II Wejherowo 4 - 2 Klif Chłapowo 7 października 2018 - 11:00
52. Barca Bolszewo 0 - 3 Jedynka Reda 6 października 2018 - 11:30
53. GOSRiT Luzino 0 - 4 Korona Żelistrzewo 7 października 2018 - 11:00
54. Arka Gdynia SI 15 - 0 Zatoka Puck 7 października 2018 - 18:00
55. PKS Jastarnia 7 - 1 Latarnik Choczewo 6 października 2018 - 11:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Dragon Bojano 2 - 4 Stolem Gniewino 14 października 2018 - 13:30
59. Zatoka Puck 3 - 6 PKS Jastarnia 14 października 2018 - 10:30
60. Korona Żelistrzewo 0 - 0 Arka Gdynia SI 14 października 2018 - 15:00
61. Jedynka Reda 5 - 0 GOSRiT Luzino 16 października 2018 - 16:45
62. Klif Chłapowo 3 - 2 Barca Bolszewo 13 października 2018 - 11:00
63. Kaszuby Połchowo 2 - 5 Gryf II Wejherowo 14 października 2018 - 11:00
Pauza: Latarnik Choczewo,
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Stolem Gniewino 1 - 3 Gryf II Wejherowo 20 października 2018 - 11:00
65. Barca Bolszewo 2 - 0 Kaszuby Połchowo 20 października 2018 - 11:30
66. GOSRiT Luzino 0 - 2 Klif Chłapowo 21 października 2018 - 13:00
67. Arka Gdynia SI 0 - 2 Jedynka Reda 20 października 2018 - 18:00
68. PKS Jastarnia 1 - 5 Korona Żelistrzewo 20 października 2018 - 11:00
70. Dragon Bojano 6 - 1 Latarnik Choczewo 21 października 2018 - 11:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Latarnik Choczewo 2 - 8 Stolem Gniewino 27 października 2018 - 11:00
72. Zatoka Puck 1 - 1 Dragon Bojano 27 października 2018 - 14:30
74. Jedynka Reda 10 - 0 PKS Jastarnia 22 października 2018 - 16:45
75. Klif Chłapowo 0 - 6 Arka Gdynia SI 27 października 2018 - 11:00
76. Kaszuby Połchowo 0 - 4 GOSRiT Luzino 28 października 2018 - 11:00
77. Gryf II Wejherowo 2 - 0 Barca Bolszewo 19 września 2018 - 18:00
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Stolem Gniewino 1 - 0 Barca Bolszewo 3 listopada 2018 - 11:00
79. GOSRiT Luzino 0 - 4 Gryf II Wejherowo 2 listopada 2018 - 11:00
80. Arka Gdynia SI 17 - 0 Kaszuby Połchowo 4 listopada 2018 - 13:00
81. PKS Jastarnia 6 - 2 Klif Chłapowo 3 listopada 2018 - 11:00
83. Dragon Bojano 1 - 5 Korona Żelistrzewo 4 listopada 2018 - 11:00
84. Latarnik Choczewo 0 - 4 Zatoka Puck 3 listopada 2018 - 11:00
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Zatoka Puck 2 - 0 Stolem Gniewino 10 listopada 2018 - 13:45
86. Korona Żelistrzewo 9 - 2 Latarnik Choczewo 17 października 2018 - 17:00
87. Jedynka Reda 7 - 0 Dragon Bojano 10 listopada 2018 - 09:30
89. Kaszuby Połchowo 0 - 4 PKS Jastarnia 11 listopada 2018 - 11:00
90. Gryf II Wejherowo 0 - 1 Arka Gdynia SI 10 listopada 2018 - 13:00
91. Barca Bolszewo 0 - 0 GOSRiT Luzino 3 października 2018 - 17:15
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Stolem Gniewino 2 - 2 GOSRiT Luzino 16 marca 2019 - 13:30
93. Barca Bolszewo 0 - 4 Arka Gdynia SI 17 marca 2019 - 13:30
94. Gryf II Wejherowo 7 - 1 PKS Jastarnia 17 marca 2019 - 16:00
96. Klif Chłapowo 1 - 3 Dragon Bojano 16 marca 2019 - 11:00
97. Jedynka Reda 17 - 0 Latarnik Choczewo 16 marca 2019 - 11:00
98. Korona Żelistrzewo 5 - 1 Zatoka Puck 20 marca 2019 - 16:30
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Korona Żelistrzewo 4 - 3 Stolem Gniewino 23 marca 2019 - 11:00
100. Zatoka Puck 0 - 7 Jedynka Reda 23 marca 2019 - 12:30
101. Latarnik Choczewo 3 - 2 Klif Chłapowo 24 marca 2019 - 14:00
102. Dragon Bojano 6 - 3 Kaszuby Połchowo 23 marca 2019 - 11:00
104. PKS Jastarnia 1 - 1 Barca Bolszewo 23 marca 2019 - 11:00
105. Arka Gdynia SI 6 - 0 GOSRiT Luzino 23 marca 2019 - 11:00
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Stolem Gniewino 0 - 6 Arka Gdynia SI 30 marca 2019 - 11:00
107. GOSRiT Luzino 6 - 1 PKS Jastarnia 30 marca 2019 - 13:00
109. Gryf II Wejherowo 5 - 1 Dragon Bojano 30 marca 2019 - 11:00
110. Kaszuby Połchowo 3 - 2 Latarnik Choczewo 30 marca 2019 - 14:00
111. Klif Chłapowo 4 - 2 Zatoka Puck 2 kwietnia 2019 - 17:30
112. Jedynka Reda 3 - 1 Korona Żelistrzewo 30 marca 2019 - 11:00
Pauza: Barca Bolszewo,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Jedynka Reda 5 - 0 Stolem Gniewino 9 kwietnia 2019 - 18:00
114. Korona Żelistrzewo 7 - 0 Klif Chłapowo 10 kwietnia 2019 - 17:00
115. Zatoka Puck 2 - 1 Kaszuby Połchowo 6 kwietnia 2019 - 13:30
116. Latarnik Choczewo 1 - 6 Gryf II Wejherowo 6 kwietnia 2019 - 11:00
117. Dragon Bojano 1 - 0 Barca Bolszewo 6 kwietnia 2019 - 15:00
119. PKS Jastarnia 2 - 11 Arka Gdynia SI 6 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Stolem Gniewino 9 - 5 PKS Jastarnia 13 kwietnia 2019 - 11:00
122. GOSRiT Luzino 3 - 3 Dragon Bojano 13 kwietnia 2019 - 11:00
123. Barca Bolszewo 4 - 0 Latarnik Choczewo 14 kwietnia 2019 - 11:00
124. Gryf II Wejherowo 10 - 0 Zatoka Puck 13 kwietnia 2019 - 11:00
125. Kaszuby Połchowo 0 - 9 Korona Żelistrzewo 14 kwietnia 2019 - 11:00
126. Klif Chłapowo 1 - 9 Jedynka Reda 13 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Klif Chłapowo 1 - 3 Stolem Gniewino 27 kwietnia 2019 - 11:00
128. Jedynka Reda 7 - 0 Kaszuby Połchowo 27 kwietnia 2019 - 11:00
129. Korona Żelistrzewo 0 - 3 Gryf II Wejherowo 8 maja 2019 - 17:30
130. Zatoka Puck 1 - 1 Barca Bolszewo 22 maja 2019 - 18:00
131. Latarnik Choczewo 2 - 8 GOSRiT Luzino 27 kwietnia 2019 - 15:00
132. Dragon Bojano 1 - 4 Arka Gdynia SI 27 kwietnia 2019 - 14:00
Pauza: PKS Jastarnia,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
135. PKS Jastarnia 2 - 9 Dragon Bojano 5 maja 2019 - 15:00
136. Arka Gdynia SI 15 - 0 Latarnik Choczewo 5 czerwca 2019 - 20:00
137. GOSRiT Luzino 5 - 3 Zatoka Puck 8 maja 2019 - 18:30
138. Barca Bolszewo 0 - 6 Korona Żelistrzewo 5 maja 2019 - 17:00
139. Gryf II Wejherowo 3 - 0 Jedynka Reda 4 maja 2019 - 14:30
140. Kaszuby Połchowo 0 - 6 Klif Chłapowo 5 maja 2019 - 16:30
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Kaszuby Połchowo 3 - 11 Stolem Gniewino 21 maja 2019 - 17:30
142. Klif Chłapowo 3 - 4 Gryf II Wejherowo 11 maja 2019 - 11:00
143. Jedynka Reda 5 - 0 Barca Bolszewo 11 maja 2019 - 11:00
144. Korona Żelistrzewo 5 - 0 GOSRiT Luzino 12 maja 2019 - 11:00
145. Zatoka Puck 0 - 4 Arka Gdynia SI 11 maja 2019 - 13:30
146. Latarnik Choczewo 1 - 1 PKS Jastarnia 14 maja 2019 - 18:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Stolem Gniewino 4 - 0 Dragon Bojano 18 maja 2019 - 13:00
150. PKS Jastarnia 8 - 1 Zatoka Puck 28 maja 2019 - 17:00
151. Arka Gdynia SI 3 - 0 Korona Żelistrzewo 19 maja 2019 - 12:00
152. GOSRiT Luzino 0 - 5 Jedynka Reda 22 maja 2019 - 17:00
153. Barca Bolszewo 2 - 1 Klif Chłapowo 19 maja 2019 - 11:00
154. Gryf II Wejherowo 6 - 0 Kaszuby Połchowo 19 maja 2019 - 15:00
Pauza: Latarnik Choczewo,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Gryf II Wejherowo 4 - 0 Stolem Gniewino 26 maja 2019 - 10:00
156. Kaszuby Połchowo 1 - 1 Barca Bolszewo 26 maja 2019 - 13:30
157. Klif Chłapowo 1 - 8 GOSRiT Luzino 25 maja 2019 - 11:00
158. Jedynka Reda 2 - 1 Arka Gdynia SI 25 maja 2019 - 11:00
159. Korona Żelistrzewo 15 - 1 PKS Jastarnia 26 maja 2019 - 11:00
161. Latarnik Choczewo 2 - 6 Dragon Bojano 26 maja 2019 - 14:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Stolem Gniewino 13 - 0 Latarnik Choczewo 4 czerwca 2019 - 17:00
163. Dragon Bojano 2 - 1 Zatoka Puck 1 czerwca 2019 - 11:00
165. PKS Jastarnia 3 - 10 Jedynka Reda 1 czerwca 2019 - 11:00
166. Arka Gdynia SI 7 - 0 Klif Chłapowo 29 maja 2019 - 20:00
167. GOSRiT Luzino 6 - 0 Kaszuby Połchowo 1 czerwca 2019 - 11:00
168. Barca Bolszewo 0 - 1 Gryf II Wejherowo 2 czerwca 2019 - 11:00
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Barca Bolszewo 1 - 2 Stolem Gniewino 8 czerwca 2019 - 11:00
170. Gryf II Wejherowo 9 - 1 GOSRiT Luzino 9 czerwca 2019 - 12:30
171. Kaszuby Połchowo 1 - 3 Arka Gdynia SI 9 czerwca 2019 - 11:00
172. Klif Chłapowo 4 - 1 PKS Jastarnia 4 czerwca 2019 - 17:00
174. Korona Żelistrzewo 9 - 0 Dragon Bojano 8 czerwca 2019 - 11:00
175. Zatoka Puck 4 - 2 Latarnik Choczewo 8 czerwca 2019 - 12:30
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Stolem Gniewino 8 - 3 Zatoka Puck 15 czerwca 2019 - 11:00
177. Latarnik Choczewo 0 - 3 Korona Żelistrzewo 15 czerwca 2019 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody
178. Dragon Bojano 2 - 12 Jedynka Reda 15 czerwca 2019 - 13:00
180. PKS Jastarnia 2 - 3 Kaszuby Połchowo 15 czerwca 2019 - 11:00
181. Arka Gdynia SI 2 - 0 Gryf II Wejherowo 15 czerwca 2019 - 18:00
182. GOSRiT Luzino 1 - 1 Barca Bolszewo 16 czerwca 2019 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE