ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Debrzno 8 21 7 0 1 50 - 16
2. Lider Rychnowy 8 17 5 2 1 37 - 14 1 1 0 1 0 0 - 0
3. Myśliwiec Tuchomie 8 17 5 2 1 18 - 4 1 1 0 1 0 0 - 0
4. Junior Football Academy Przechlewo 8 14 4 2 2 21 - 14
5. Piast Człuchów 8 13 4 1 3 28 - 9
6. Start Miastko 8 10 3 1 4 16 - 16
7. Chojniczanka Chojnice 8 6 2 0 6 9 - 18 1 3 1 0 0 2 - 0
8. Kaszubia Studzienice 8 6 2 0 6 13 - 35 1 0 0 0 1 0 - 2
9. Kolejarz Chojnice 8 0 0 0 8 3 - 69




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Myśliwiec Tuchomie - Kaszubia Studzienice
3. Junior Football Academy Przechlewo - Start Miastko
4. Kolejarz Chojnice - Lider Rychnowy
5. Piast Człuchów - Chojniczanka Chojnice
Pauza: MKS Debrzno,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Chojniczanka Chojnice - Kolejarz Chojnice
8. Lider Rychnowy - Junior Football Academy Przechlewo
9. Start Miastko - Myśliwiec Tuchomie
10. Kaszubia Studzienice - MKS Debrzno
Pauza: Piast Człuchów,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
12. MKS Debrzno - Start Miastko
13. Myśliwiec Tuchomie - Lider Rychnowy
14. Junior Football Academy Przechlewo - Chojniczanka Chojnice
15. Kolejarz Chojnice - Piast Człuchów
Pauza: Kaszubia Studzienice,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Piast Człuchów - Junior Football Academy Przechlewo
18. Chojniczanka Chojnice - Myśliwiec Tuchomie
19. Lider Rychnowy - MKS Debrzno
20. Start Miastko - Kaszubia Studzienice
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Kaszubia Studzienice - Lider Rychnowy
23. MKS Debrzno - Chojniczanka Chojnice
24. Myśliwiec Tuchomie - Piast Człuchów
25. Junior Football Academy Przechlewo - Kolejarz Chojnice
Pauza: Start Miastko,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
27. Kolejarz Chojnice - Myśliwiec Tuchomie
28. Piast Człuchów - MKS Debrzno
29. Chojniczanka Chojnice - Kaszubia Studzienice
30. Lider Rychnowy - Start Miastko
Pauza: Junior Football Academy Przechlewo,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Start Miastko - Chojniczanka Chojnice
33. Kaszubia Studzienice - Piast Człuchów
34. MKS Debrzno - Kolejarz Chojnice
35. Myśliwiec Tuchomie - Junior Football Academy Przechlewo
Pauza: Lider Rychnowy,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Junior Football Academy Przechlewo - MKS Debrzno
38. Kolejarz Chojnice - Kaszubia Studzienice
39. Piast Człuchów - Start Miastko
40. Chojniczanka Chojnice - Lider Rychnowy
Pauza: Myśliwiec Tuchomie,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. Lider Rychnowy - Piast Człuchów
43. Start Miastko - Kolejarz Chojnice
44. Kaszubia Studzienice - Junior Football Academy Przechlewo
45. MKS Debrzno - Myśliwiec Tuchomie


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE