PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2008 I MŁODSI - 01.05.2019
PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2010 I MŁODSI - 03.05.2019
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk KS 12 36 12 0 0 91 - 5
2. Salos Słupsk 12 29 9 2 1 42 - 7
3. Lew Lębork 12 26 8 2 2 55 - 11
4. Grasz Dwumiasto 12 19 6 1 5 41 - 24 1 3 1 0 0 3 - 2
5. Gryf Słupsk 12 19 6 1 5 44 - 29 1 0 0 0 1 2 - 3
6. KS Potęgowo 12 17 5 2 5 26 - 14
7. KS Bruskowo Wielkie 11 13 4 1 6 33 - 24
8. Chrobry Charbrowo 12 7 2 1 9 28 - 49
9. Wybrzeże Objazda 11 6 2 0 9 16 - 67
10. KS Włynkówko 12 0 0 0 12 4 - 150




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 10 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gryf Słupsk KS 16 - 0 KS Włynkówko
2. Salos Słupsk 3 - 0 Gryf Słupsk
3. KS Bruskowo Wielkie - Wybrzeże Objazda 8 maja 2019
4. KS Potęgowo 0 - 3 Lew Lębork
5. Grasz Dwumiasto 9 - 1 Chrobry Charbrowo
Kolejka 11 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Grasz Dwumiasto 1 - 3 Gryf Słupsk KS
7. Chrobry Charbrowo 1 - 2 KS Potęgowo
8. Lew Lębork 5 - 2 KS Bruskowo Wielkie
9. Wybrzeże Objazda 0 - 7 Salos Słupsk
10. Gryf Słupsk 5 - 0 KS Włynkówko
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Gryf Słupsk KS 10 - 0 Gryf Słupsk
12. KS Włynkówko 2 - 4 Wybrzeże Objazda
13. Salos Słupsk 1 - 0 Lew Lębork
14. KS Bruskowo Wielkie 3 - 1 Chrobry Charbrowo
15. KS Potęgowo 0 - 1 Grasz Dwumiasto
Kolejka 13 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. KS Potęgowo - Gryf Słupsk KS
17. Grasz Dwumiasto - KS Bruskowo Wielkie
18. Chrobry Charbrowo - Salos Słupsk
19. Lew Lębork - KS Włynkówko
20. Wybrzeże Objazda - Gryf Słupsk
Kolejka 14 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Gryf Słupsk KS - Wybrzeże Objazda
22. Gryf Słupsk - Lew Lębork
23. KS Włynkówko - Chrobry Charbrowo
24. Salos Słupsk - Grasz Dwumiasto
25. KS Bruskowo Wielkie - KS Potęgowo
Kolejka 15 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. KS Bruskowo Wielkie - Gryf Słupsk KS
27. KS Potęgowo - Salos Słupsk
28. Grasz Dwumiasto - KS Włynkówko
29. Chrobry Charbrowo - Gryf Słupsk
30. Lew Lębork - Wybrzeże Objazda
Kolejka 16 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Gryf Słupsk KS - Lew Lębork
32. Wybrzeże Objazda - Chrobry Charbrowo
33. Gryf Słupsk - Grasz Dwumiasto
34. KS Włynkówko - KS Potęgowo
35. Salos Słupsk - KS Bruskowo Wielkie
Kolejka 17 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Salos Słupsk - Gryf Słupsk KS
37. KS Bruskowo Wielkie - KS Włynkówko
38. KS Potęgowo - Gryf Słupsk
39. Grasz Dwumiasto - Wybrzeże Objazda
40. Chrobry Charbrowo - Lew Lębork
Kolejka 18 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Gryf Słupsk KS - Chrobry Charbrowo
42. Lew Lębork - Grasz Dwumiasto
43. Wybrzeże Objazda - KS Potęgowo
44. Gryf Słupsk - KS Bruskowo Wielkie
45. KS Włynkówko - Salos Słupsk


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE