PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk KS 18 51 17 0 1 135 - 12
2. Salos Słupsk 18 47 15 2 1 68 - 11
3. Lew Lębork 18 41 13 2 3 87 - 16
4. Grasz Dwumiasto 18 31 10 1 7 57 - 32
5. Gryf Słupsk 18 26 8 2 8 56 - 35
6. KS Potęgowo 18 25 7 4 7 45 - 22
7. KS Bruskowo Wielkie 18 23 7 2 9 48 - 43
8. Chrobry Charbrowo 18 10 3 1 14 37 - 85
9. Wybrzeże Objazda 18 9 3 0 15 24 - 111
10. KS Włynkówko 18 0 0 0 18 5 - 195



Kolejka 1 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. KS Włynkówko 0 - 24 Gryf Słupsk KS 1 września 2018 - 16:00
2. Gryf Słupsk 2 - 2 Salos Słupsk 4 września 2018 - 18:00
3. Wybrzeże Objazda 0 - 3 KS Bruskowo Wielkie 1 września 2018 - 15:00
4. Lew Lębork 1 - 1 KS Potęgowo 2 września 2018 - 13:00
5. Chrobry Charbrowo 2 - 4 Grasz Dwumiasto 2 września 2018 - 14:00
Kolejka 2 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Gryf Słupsk KS 6 - 0 Grasz Dwumiasto 8 września 2018 - 13:30
7. KS Potęgowo 4 - 0 Chrobry Charbrowo 8 września 2018 - 13:00
8. KS Bruskowo Wielkie 3 - 4 Lew Lębork 8 września 2018 - 11:00
9. Salos Słupsk 6 - 1 Wybrzeże Objazda 9 września 2018 - 11:00
10. KS Włynkówko 1 - 19 Gryf Słupsk 8 września 2018 - 15:00
Kolejka 3 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Gryf Słupsk 1 - 5 Gryf Słupsk KS 16 września 2018 - 15:30
12. Wybrzeże Objazda 8 - 0 KS Włynkówko 16 września 2018 - 12:00
13. Lew Lębork 0 - 0 Salos Słupsk 4 listopada 2018 - 16:00
14. Chrobry Charbrowo 3 - 3 KS Bruskowo Wielkie 16 września 2018 - 17:00
15. Grasz Dwumiasto 1 - 1 KS Potęgowo 15 września 2018 - 11:00
Kolejka 4 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Gryf Słupsk KS 2 - 1 KS Potęgowo 23 września 2018 - 11:00
17. KS Bruskowo Wielkie 2 - 1 Grasz Dwumiasto 22 września 2018 - 15:00
18. Salos Słupsk 6 - 1 Chrobry Charbrowo 22 września 2018 - 11:00
19. KS Włynkówko 1 - 14 Lew Lębork 22 września 2018 - 12:00
20. Gryf Słupsk 8 - 0 Wybrzeże Objazda 25 września 2018 - 18:00
Kolejka 5 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Wybrzeże Objazda 0 - 11 Gryf Słupsk KS 30 września 2018 - 13:00
22. Lew Lębork 1 - 0 Gryf Słupsk 30 września 2018 - 13:00
23. Chrobry Charbrowo 13 - 0 KS Włynkówko 30 września 2018 - 13:00
24. Grasz Dwumiasto 0 - 3 Salos Słupsk 29 września 2018 - 11:00
25. KS Potęgowo 3 - 0 KS Bruskowo Wielkie 29 września 2018 - 13:00
Kolejka 6 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Gryf Słupsk KS 4 - 0 KS Bruskowo Wielkie 6 października 2018 - 11:00
27. Salos Słupsk 3 - 0 KS Potęgowo 6 października 2018 - 11:00
28. KS Włynkówko 0 - 14 Grasz Dwumiasto 6 października 2018 - 12:00
29. Gryf Słupsk 3 - 2 Chrobry Charbrowo 6 października 2018 - 15:00
30. Wybrzeże Objazda 0 - 16 Lew Lębork 6 października 2018 - 15:00
Kolejka 7 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Lew Lębork 0 - 2 Gryf Słupsk KS 14 października 2018 - 11:00
32. Chrobry Charbrowo 4 - 1 Wybrzeże Objazda 14 października 2018 - 13:00
33. Grasz Dwumiasto 3 - 2 Gryf Słupsk 13 października 2018 - 14:00
34. KS Potęgowo 9 - 0 KS Włynkówko 13 października 2018 - 13:00
35. KS Bruskowo Wielkie 0 - 1 Salos Słupsk 15 października 2018 - 16:45
Kolejka 8 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Gryf Słupsk KS 3 - 2 Salos Słupsk 20 października 2018 - 17:00
37. KS Włynkówko 0 - 16 KS Bruskowo Wielkie 21 października 2018 - 11:00
38. Gryf Słupsk 2 - 1 KS Potęgowo 20 października 2018 - 10:00
39. Wybrzeże Objazda 2 - 6 Grasz Dwumiasto 20 października 2018 - 15:00
40. Lew Lębork 9 - 0 Chrobry Charbrowo 21 października 2018 - 12:00
Kolejka 9 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Chrobry Charbrowo 0 - 5 Gryf Słupsk KS 28 października 2018 - 12:00
42. Grasz Dwumiasto 1 - 2 Lew Lębork 27 października 2018 - 14:00
43. KS Potęgowo 4 - 0 Wybrzeże Objazda 27 października 2018 - 13:00
44. KS Bruskowo Wielkie 1 - 2 Gryf Słupsk 25 października 2018 - 16:30
45. Salos Słupsk 8 - 0 KS Włynkówko 27 października 2018 - 11:00
Kolejka 10 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Gryf Słupsk KS 16 - 0 KS Włynkówko 30 marca 2019 - 11:00
47. Salos Słupsk 3 - 0 Gryf Słupsk 31 marca 2019 - 10:30
48. KS Bruskowo Wielkie 3 - 0 Wybrzeże Objazda 8 maja 2019 - 17:00
49. KS Potęgowo 0 - 3 Lew Lębork 31 marca 2019 - 14:00
50. Grasz Dwumiasto 9 - 1 Chrobry Charbrowo 31 marca 2019 - 14:00
Kolejka 11 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Grasz Dwumiasto 1 - 3 Gryf Słupsk KS 7 kwietnia 2019 - 11:00
52. Chrobry Charbrowo 1 - 2 KS Potęgowo 7 kwietnia 2019 - 12:30
53. Lew Lębork 5 - 2 KS Bruskowo Wielkie 7 kwietnia 2019 - 11:00
54. Wybrzeże Objazda 0 - 7 Salos Słupsk 7 kwietnia 2019 - 11:00
55. Gryf Słupsk 5 - 0 KS Włynkówko 6 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Gryf Słupsk KS 10 - 0 Gryf Słupsk 13 kwietnia 2019 - 13:50
57. KS Włynkówko 2 - 4 Wybrzeże Objazda 13 kwietnia 2019 - 12:00
58. Salos Słupsk 1 - 0 Lew Lębork 14 kwietnia 2019 - 15:30
59. KS Bruskowo Wielkie 3 - 1 Chrobry Charbrowo 13 kwietnia 2019 - 11:00
60. KS Potęgowo 0 - 1 Grasz Dwumiasto 14 kwietnia 2019 - 14:00
Kolejka 13 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. KS Potęgowo 0 - 3 Gryf Słupsk KS 28 kwietnia 2019 - 14:00
62. Grasz Dwumiasto 7 - 0 KS Bruskowo Wielkie 28 kwietnia 2019 - 16:00
63. Chrobry Charbrowo 1 - 7 Salos Słupsk 28 kwietnia 2019 - 12:30
64. Lew Lębork 13 - 0 KS Włynkówko 28 kwietnia 2019 - 15:00
65. Wybrzeże Objazda 0 - 2 Gryf Słupsk 28 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 14 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Gryf Słupsk KS 22 - 0 Wybrzeże Objazda 4 maja 2019 - 11:00
67. Gryf Słupsk 0 - 1 Lew Lębork 5 maja 2019 - 11:00
68. KS Włynkówko 0 - 5 Chrobry Charbrowo 4 maja 2019 - 12:00
69. Salos Słupsk 3 - 1 Grasz Dwumiasto 5 maja 2019 - 15:30
70. KS Bruskowo Wielkie 0 - 0 KS Potęgowo 5 maja 2019 - 18:00
Kolejka 15 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. KS Bruskowo Wielkie 2 - 7 Gryf Słupsk KS 12 maja 2019 - 11:00
72. KS Potęgowo 0 - 4 Salos Słupsk 12 maja 2019 - 14:00
73. Grasz Dwumiasto 3 - 0 KS Włynkówko 12 maja 2019 - 13:00
74. Chrobry Charbrowo 0 - 7 Gryf Słupsk 12 maja 2019 - 12:30
75. Lew Lębork 4 - 0 Wybrzeże Objazda 11 maja 2019 - 17:00
Kolejka 16 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Gryf Słupsk KS 5 - 2 Lew Lębork 19 maja 2019 - 11:00
77. Wybrzeże Objazda 6 - 3 Chrobry Charbrowo 19 maja 2019 - 11:00
78. Gryf Słupsk 0 - 1 Grasz Dwumiasto 19 maja 2019 - 11:00
79. KS Włynkówko 0 - 12 KS Potęgowo 18 maja 2019 - 11:00
80. Salos Słupsk 3 - 1 KS Bruskowo Wielkie 17 maja 2019 - 18:00
Kolejka 17 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Salos Słupsk 3 - 0 Gryf Słupsk KS 26 maja 2019 - 11:00
82. KS Bruskowo Wielkie 6 - 0 KS Włynkówko 26 maja 2019 - 18:00
83. KS Potęgowo 1 - 1 Gryf Słupsk 26 maja 2019 - 14:00
84. Grasz Dwumiasto 4 - 2 Wybrzeże Objazda 26 maja 2019 - 11:00
85. Chrobry Charbrowo 0 - 9 Lew Lębork 26 maja 2019 - 12:30
Kolejka 18 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Gryf Słupsk KS 7 - 0 Chrobry Charbrowo 1 czerwca 2019 - 11:00
87. Lew Lębork 3 - 0 Grasz Dwumiasto 1 czerwca 2019 - 11:00
88. Wybrzeże Objazda 0 - 6 KS Potęgowo 1 czerwca 2019 - 10:00
89. Gryf Słupsk 2 - 3 KS Bruskowo Wielkie 30 maja 2019 - 18:00
90. KS Włynkówko 1 - 6 Salos Słupsk 29 maja 2019 - 18:30




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE