ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C2 - grupa Malbork - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 16 48 16 0 0 170 - 4
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 39 13 0 3 109 - 27
3. AP Malbork 16 30 10 0 6 64 - 52
4. Unia Tczew 16 27 8 3 5 41 - 38
5. Gryf II Tczew MKS 16 22 7 1 8 62 - 79
6. Grom Nowy Staw 16 20 6 2 8 63 - 89
7. Orły Tczew 16 14 4 2 10 30 - 93
8. Supra Kwidzyn 16 7 2 1 13 39 - 122
9. Pogoń Tczew 16 4 1 1 14 26 - 100



Kolejka 1 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gryf II Tczew MKS 5 - 7 Grom Nowy Staw 1 września 2018 - 13:00
2. Supra Kwidzyn 1 - 8 AP Malbork 2 września 2018 - 13:00
3. Unia Tczew 4 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 września 2018 - 13:00
4. Pogoń Tczew 2 - 2 Orły Tczew 1 września 2018 - 13:15
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 2 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Orły Tczew 0 - 14 Pomezania Malbork 9 września 2018 - 09:00
8. Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 - 1 Pogoń Tczew 9 września 2018 - 11:00
9. AP Malbork 3 - 0 Unia Tczew 8 września 2018 - 15:00
10. Gryf II Tczew MKS 3 - 4 Supra Kwidzyn 8 września 2018 - 11:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 3 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Supra Kwidzyn 5 - 7 Grom Nowy Staw 16 września 2018 - 11:00
12. Unia Tczew 1 - 3 Gryf II Tczew MKS 16 września 2018 - 12:00
13. Pogoń Tczew 2 - 4 AP Malbork 15 września 2018 - 14:00
14. Pomezania Malbork 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 września 2018 - 09:00
Pauza: Orły Tczew,
Kolejka 4 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Grom Nowy Staw 8 - 1 Orły Tczew 21 września 2018 - 17:00
18. AP Malbork 0 - 12 Pomezania Malbork 3 października 2018 - 19:00
19. Gryf II Tczew MKS 14 - 3 Pogoń Tczew 23 września 2018 - 11:00
20. Supra Kwidzyn 1 - 2 Unia Tczew 23 września 2018 - 11:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 5 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Unia Tczew 4 - 2 Grom Nowy Staw 29 września 2018 - 09:00
22. Pogoń Tczew 2 - 1 Supra Kwidzyn 29 września 2018 - 14:00
23. Pomezania Malbork 14 - 1 Gryf II Tczew MKS 29 września 2018 - 14:15
25. Orły Tczew 0 - 11 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 września 2018 - 09:00
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 6 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Grom Nowy Staw 1 - 9 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 października 2018 - 15:30
27. AP Malbork 9 - 0 Orły Tczew 6 października 2018 - 11:00
29. Supra Kwidzyn 0 - 10 Pomezania Malbork 7 października 2018 - 11:00
30. Unia Tczew 4 - 3 Pogoń Tczew 6 października 2018 - 11:00
Pauza: Gryf II Tczew MKS,
Kolejka 7 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Pogoń Tczew 3 - 6 Grom Nowy Staw 14 października 2018 - 11:00
32. Pomezania Malbork 6 - 1 Unia Tczew 13 października 2018 - 13:00
34. Orły Tczew 2 - 4 Gryf II Tczew MKS 14 października 2018 - 09:00
35. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 AP Malbork 13 października 2018 - 15:00
Pauza: Supra Kwidzyn,
Kolejka 8 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Grom Nowy Staw 2 - 5 AP Malbork 20 października 2018 - 10:00
37. Gryf II Tczew MKS 3 - 9 Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 października 2018 - 13:00
38. Supra Kwidzyn 4 - 7 Orły Tczew 21 października 2018 - 15:00
40. Pogoń Tczew 0 - 12 Pomezania Malbork 21 października 2018 - 11:00
Pauza: Unia Tczew,
Kolejka 9 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Pomezania Malbork 10 - 0 Grom Nowy Staw 27 października 2018 - 09:00
43. Orły Tczew 2 - 2 Unia Tczew 27 października 2018 - 09:00
44. Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 - 0 Supra Kwidzyn 28 października 2018 - 13:00
45. AP Malbork 3 - 1 Gryf II Tczew MKS 27 października 2018 - 13:00
Pauza: Pogoń Tczew,
Kolejka 10 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Grom Nowy Staw 6 - 8 Gryf II Tczew MKS 30 marca 2019 - 10:00
47. AP Malbork 8 - 3 Supra Kwidzyn 30 marca 2019 - 16:00
48. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 Unia Tczew 30 marca 2019 - 13:00
49. Orły Tczew 2 - 1 Pogoń Tczew 30 marca 2019 - 09:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 11 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
52. Pomezania Malbork 13 - 0 Orły Tczew 7 kwietnia 2019 - 11:00
53. Pogoń Tczew 0 - 9 Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 kwietnia 2019 - 11:00
54. Unia Tczew 3 - 1 AP Malbork 7 kwietnia 2019 - 13:00
55. Supra Kwidzyn 3 - 5 Gryf II Tczew MKS 7 kwietnia 2019 - 13:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Grom Nowy Staw 9 - 9 Supra Kwidzyn 14 kwietnia 2019 - 11:00
57. Gryf II Tczew MKS 2 - 2 Unia Tczew 14 kwietnia 2019 - 13:00
58. AP Malbork 5 - 2 Pogoń Tczew 13 kwietnia 2019 - 13:00
59. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 6 Pomezania Malbork 14 kwietnia 2019 - 13:00
Pauza: Orły Tczew,
Kolejka 13 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Orły Tczew 4 - 1 Grom Nowy Staw 27 kwietnia 2019 - 09:00
63. Pomezania Malbork 7 - 0 AP Malbork 27 kwietnia 2019 - 13:00
64. Pogoń Tczew 2 - 4 Gryf II Tczew MKS 27 kwietnia 2019 - 11:00
65. Unia Tczew 4 - 0 Supra Kwidzyn 28 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 14 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Grom Nowy Staw 2 - 2 Unia Tczew 5 maja 2019 - 13:30
67. Supra Kwidzyn 5 - 3 Pogoń Tczew 5 maja 2019 - 11:00
68. Gryf II Tczew MKS 0 - 10 Pomezania Malbork 4 maja 2019 - 11:00
70. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 0 Orły Tczew 5 maja 2019 - 13:00
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 15 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 - 1 Grom Nowy Staw 12 maja 2019 - 15:00
72. Orły Tczew 3 - 10 AP Malbork 11 maja 2019 - 11:00
74. Pomezania Malbork 22 - 0 Supra Kwidzyn 11 maja 2019 - 13:00
75. Pogoń Tczew 0 - 7 Unia Tczew 11 maja 2019 - 14:00
Pauza: Gryf II Tczew MKS,
Kolejka 16 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Grom Nowy Staw 5 - 2 Pogoń Tczew 19 maja 2019 - 11:00
77. Unia Tczew 0 - 7 Pomezania Malbork 18 maja 2019 - 12:00
79. Gryf II Tczew MKS 3 - 1 Orły Tczew 18 maja 2019 - 16:00
80. AP Malbork 1 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 18 maja 2019 - 13:00
Pauza: Supra Kwidzyn,
Kolejka 17 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. AP Malbork 3 - 6 Grom Nowy Staw 25 maja 2019 - 09:00
82. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 3 Gryf II Tczew MKS 26 maja 2019 - 15:00
83. Orły Tczew 6 - 2 Supra Kwidzyn 25 maja 2019 - 09:00
85. Pomezania Malbork 13 - 0 Pogoń Tczew 29 maja 2019 - 17:00
Pauza: Unia Tczew,
Kolejka 18 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Grom Nowy Staw 0 - 9 Pomezania Malbork 1 czerwca 2019 - 12:30
88. Unia Tczew 4 - 0 Orły Tczew 1 czerwca 2019 - 12:00
89. Supra Kwidzyn 1 - 12 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 czerwca 2019 - 13:00
90. Gryf II Tczew MKS 3 - 4 AP Malbork 1 czerwca 2019 - 16:30




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE