Liga Juniorów B - grupa Malbork - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Tczew MKS 22 55 18 1 3 153 - 21
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 52 16 4 2 106 - 34
3. Orliki Stary Dzierzgoń 22 51 16 3 3 79 - 22
4. Sobieski Gniew 22 45 14 3 5 72 - 40
5. Pogoń Prabuty 22 44 13 5 4 82 - 33
6. Pomezania Malbork 22 35 11 2 9 67 - 43
7. Supra Kwidzyn 22 28 9 1 12 75 - 65
8. Grom Nowy Staw 22 26 8 2 12 63 - 62
9. Mady Ostaszewo 22 18 4 6 12 36 - 91
10. KP Wandowo 22 13 4 1 17 21 - 108
11. Pogoń Smętowo 22 12 3 3 16 37 - 99
12. Morze Stegna (*) 22 1 0 1 21 9 - 182
Ostatni komentarz dodał zaginiony 27.04.2019, 11:30:13
* Morze Stegna wycofało się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
Pomezania Malbork 1 - 0 Grom Nowy Staw 25 sierpnia 2018 - 11:00
Morze Stegna 3 - 3 Mady Ostaszewo
KP Wandowo 0 - 4 Gryf Tczew MKS 5 września 2018 - 17:00
Supra Kwidzyn 2 - 5 Orliki Stary Dzierzgoń 26 sierpnia 2018 - 11:00
Sobieski Gniew 0 - 2 Pogoń Prabuty 25 sierpnia 2018 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 - 3 Pogoń Smętowo 25 sierpnia 2018 - 13:00
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
Grom Nowy Staw 6 - 3 Pogoń Smętowo 2 września 2018 - 11:00
Pogoń Prabuty 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 września 2018 - 14:00
Orliki Stary Dzierzgoń 1 - 2 Sobieski Gniew 1 września 2018 - 17:00
Gryf Tczew MKS 4 - 1 Supra Kwidzyn 1 września 2018 - 17:30
Mady Ostaszewo 4 - 1 KP Wandowo 1 września 2018 - 17:00
Pomezania Malbork 12 - 1 Morze Stegna
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
Morze Stegna 0 - 11 Grom Nowy Staw
KP Wandowo 0 - 2 Pomezania Malbork 12 września 2018 - 17:00
Supra Kwidzyn 4 - 1 Mady Ostaszewo 9 września 2018 - 11:00
Sobieski Gniew 5 - 4 Gryf Tczew MKS 9 września 2018 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 6 Orliki Stary Dzierzgoń 8 września 2018 - 13:00
Pogoń Smętowo 1 - 6 Pogoń Prabuty 8 września 2018 - 12:00
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
Grom Nowy Staw 1 - 4 Pogoń Prabuty 15 września 2018 - 11:00
Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 0 Pogoń Smętowo 15 września 2018 - 17:00
Gryf Tczew MKS 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 września 2018 - 17:00
Mady Ostaszewo 2 - 4 Sobieski Gniew 16 września 2018 - 11:00
Pomezania Malbork 0 - 1 Supra Kwidzyn 16 września 2018 - 11:00
Morze Stegna 0 - 3 KP Wandowo
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Wandowo 0 - 3 Grom Nowy Staw 23 września 2018 - 11:00
Supra Kwidzyn 26 - 0 Morze Stegna
Sobieski Gniew 1 - 0 Pomezania Malbork 22 września 2018 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 1 Mady Ostaszewo 22 września 2018 - 13:00
Pogoń Smętowo 1 - 3 Gryf Tczew MKS 22 września 2018 - 12:00
Pogoń Prabuty 2 - 2 Orliki Stary Dzierzgoń 22 września 2018 - 11:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw 1 - 3 Orliki Stary Dzierzgoń 30 września 2018 - 11:00
Gryf Tczew MKS 1 - 1 Pogoń Prabuty 29 września 2018 - 13:00
Mady Ostaszewo 2 - 1 Pogoń Smętowo 29 września 2018 - 11:00
Pomezania Malbork 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 września 2018 - 13:00
Morze Stegna 2 - 9 Sobieski Gniew
KP Wandowo 0 - 3 Supra Kwidzyn 30 września 2018 - 14:00
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Supra Kwidzyn 6 - 0 Grom Nowy Staw 7 października 2018 - 11:00
Sobieski Gniew 3 - 0 KP Wandowo 6 października 2018 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 - 0 Morze Stegna
Pogoń Smętowo 1 - 6 Pomezania Malbork 6 października 2018 - 12:00
Pogoń Prabuty 5 - 0 Mady Ostaszewo 6 października 2018 - 11:00
Orliki Stary Dzierzgoń 4 - 0 Gryf Tczew MKS 6 października 2018 - 11:00
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw 1 - 4 Gryf Tczew MKS 14 października 2018 - 15:00
Mady Ostaszewo 2 - 2 Orliki Stary Dzierzgoń 14 października 2018 - 14:00
Pomezania Malbork 2 - 1 Pogoń Prabuty 24 października 2018 - 19:00
Morze Stegna 3 - 8 Pogoń Smętowo
KP Wandowo 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 października 2018 - 14:00
Supra Kwidzyn 0 - 3 Sobieski Gniew 14 października 2018 - 11:00
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sobieski Gniew 4 - 1 Grom Nowy Staw 21 października 2018 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Supra Kwidzyn 20 października 2018 - 11:00
Pogoń Smętowo 0 - 1 KP Wandowo 20 października 2018 - 12:00
Pogoń Prabuty 15 - 0 Morze Stegna
Orliki Stary Dzierzgoń 1 - 0 Pomezania Malbork 20 października 2018 - 11:00
Gryf Tczew MKS 9 - 1 Mady Ostaszewo 20 października 2018 - 13:00
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw 1 - 4 Mady Ostaszewo 28 października 2018 - 11:00
Pomezania Malbork 0 - 3 Gryf Tczew MKS 28 października 2018 - 11:00
Morze Stegna 0 - 8 Orliki Stary Dzierzgoń
KP Wandowo 0 - 2 Pogoń Prabuty 27 października 2018 - 11:00
Supra Kwidzyn 5 - 0 Pogoń Smętowo 28 października 2018 - 14:00
Sobieski Gniew 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 października 2018 - 11:00
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw 4 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 listopada 2018 - 13:30
Pogoń Smętowo 2 - 2 Sobieski Gniew 3 listopada 2018 - 12:00
Pogoń Prabuty 2 - 0 Supra Kwidzyn 3 listopada 2018 - 10:00
Orliki Stary Dzierzgoń 5 - 1 KP Wandowo 3 listopada 2018 - 11:00
Gryf Tczew MKS 34 - 0 Morze Stegna
Mady Ostaszewo 0 - 0 Pomezania Malbork 3 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
Grom Nowy Staw 3 - 1 Pomezania Malbork 23 marca 2019 - 10:30
Mady Ostaszewo 3 - 0 Morze Stegna
Gryf Tczew MKS 20 - 2 KP Wandowo 23 marca 2019 - 14:30
Orliki Stary Dzierzgoń 4 - 0 Supra Kwidzyn 23 marca 2019 - 11:00
Pogoń Prabuty 3 - 2 Sobieski Gniew 23 marca 2019 - 11:00
Pogoń Smętowo 2 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 marca 2019 - 12:00
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Smętowo 1 - 4 Grom Nowy Staw 31 marca 2019 - 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Pogoń Prabuty 30 marca 2019 - 11:00
Sobieski Gniew 1 - 1 Orliki Stary Dzierzgoń 31 marca 2019 - 11:00
Supra Kwidzyn 0 - 7 Gryf Tczew MKS 31 marca 2019 - 11:00
KP Wandowo 0 - 0 Mady Ostaszewo 31 marca 2019 - 11:00
Morze Stegna 0 - 3 Pomezania Malbork
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw 3 - 0 Morze Stegna
Pomezania Malbork 9 - 0 KP Wandowo 6 kwietnia 2019 - 13:00
Mady Ostaszewo 4 - 4 Supra Kwidzyn 7 kwietnia 2019 - 14:00
Gryf Tczew MKS 4 - 0 Sobieski Gniew 6 kwietnia 2019 - 14:30
Orliki Stary Dzierzgoń 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 kwietnia 2019 - 11:00
Pogoń Prabuty 8 - 1 Pogoń Smętowo 6 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
Pogoń Prabuty 1 - 1 Grom Nowy Staw 13 kwietnia 2019 - 10:30
Pogoń Smętowo 0 - 4 Orliki Stary Dzierzgoń 13 kwietnia 2019 - 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Gryf Tczew MKS 13 kwietnia 2019 - 11:00
Sobieski Gniew 5 - 0 Mady Ostaszewo 14 kwietnia 2019 - 11:00
Supra Kwidzyn 0 - 2 Pomezania Malbork 14 kwietnia 2019 - 11:00
KP Wandowo 3 - 0 Morze Stegna
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw 12 - 3 KP Wandowo 27 kwietnia 2019 - 13:30
Morze Stegna 0 - 3 Supra Kwidzyn
Pomezania Malbork 1 - 3 Sobieski Gniew 27 kwietnia 2019 - 11:00
Mady Ostaszewo 2 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 kwietnia 2019 - 17:00
Gryf Tczew MKS 9 - 0 Pogoń Smętowo 27 kwietnia 2019 - 16:30
Orliki Stary Dzierzgoń 4 - 0 Pogoń Prabuty 27 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 2 Grom Nowy Staw 2 maja 2019 - 12:00
Pogoń Prabuty 0 - 6 Gryf Tczew MKS 28 maja 2019 - 17:00
Pogoń Smętowo 1 - 1 Mady Ostaszewo 4 maja 2019 - 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Pomezania Malbork 7 maja 2019 - 17:30
Sobieski Gniew 3 - 0 Morze Stegna
Supra Kwidzyn 7 - 2 KP Wandowo 5 maja 2019 - 11:00
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw 2 - 3 Supra Kwidzyn 11 maja 2019 - 15:30
KP Wandowo 2 - 6 Sobieski Gniew 12 maja 2019 - 11:00
Morze Stegna 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pomezania Malbork 11 - 0 Pogoń Smętowo 12 maja 2019 - 12:45
Mady Ostaszewo 2 - 7 Pogoń Prabuty 12 maja 2019 - 11:00
Gryf Tczew MKS 2 - 0 Orliki Stary Dzierzgoń 11 maja 2019 - 11:00
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 12 - 0 Grom Nowy Staw 18 maja 2019 - 15:00
Orliki Stary Dzierzgoń 10 - 0 Mady Ostaszewo 18 maja 2019 - 11:00
Pogoń Prabuty 2 - 3 Pomezania Malbork 18 maja 2019 - 11:00
Pogoń Smętowo 3 - 0 Morze Stegna
Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 - 0 KP Wandowo 18 maja 2019 - 13:00
Sobieski Gniew 12 - 1 Supra Kwidzyn 18 maja 2019 - 11:00
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw 1 - 3 Sobieski Gniew 26 maja 2019 - 11:00
Supra Kwidzyn 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 maja 2019 - 11:00
KP Wandowo 2 - 1 Pogoń Smętowo 26 maja 2019 - 11:00
Morze Stegna 0 - 3 Pogoń Prabuty
Pomezania Malbork 0 - 3 Orliki Stary Dzierzgoń 25 maja 2019 - 11:00
Mady Ostaszewo 1 - 6 Gryf Tczew MKS 26 maja 2019 - 14:00
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Mady Ostaszewo 0 - 6 Grom Nowy Staw 1 czerwca 2019 - 09:00
Gryf Tczew MKS 14 - 1 Pomezania Malbork 1 czerwca 2019 - 11:00
Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 0 Morze Stegna
Pogoń Prabuty 8 - 0 KP Wandowo 1 czerwca 2019 - 15:00
Pogoń Smętowo 5 - 4 Supra Kwidzyn 2 czerwca 2019 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 0 Sobieski Gniew 1 czerwca 2019 - 13:00
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Grom Nowy Staw 8 czerwca 2019 - 10:00
Sobieski Gniew 3 - 3 Pogoń Smętowo 9 czerwca 2019 - 11:00
Supra Kwidzyn 3 - 6 Pogoń Prabuty 9 czerwca 2019 - 11:00
KP Wandowo 0 - 6 Orliki Stary Dzierzgoń 9 czerwca 2019 - 11:00
Morze Stegna 0 - 3 Gryf Tczew MKS
Pomezania Malbork 10 - 3 Mady Ostaszewo 9 czerwca 2019 - 11:00