ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GOSRiT Luzino 8 24 8 0 0 51 - 7
2. FC Gowidlino 9 21 7 0 2 39 - 16
3. Akademia Sportowa Pomorze 8 19 6 1 1 26 - 7
4. Dragon Bojano 9 16 5 1 3 56 - 22
5. Lider Dębogórze 8 15 5 0 3 57 - 20
6. MKS Władysławowo 9 11 3 2 4 24 - 28
7. Zatoka Puck 8 10 3 1 4 12 - 22
8. GKS Linia 8 9 3 0 5 27 - 27
9. Jedynka Reda 7 8 2 2 3 26 - 32 1 3 1 0 0 8 - 2
10. GKS Przodkowo 8 8 2 2 4 16 - 19 1 0 0 0 1 2 - 8
11. GKS Sierakowice 8 6 2 0 6 18 - 46 1 3 1 0 0 2 - 1
12. KP Gdynia AP 8 6 2 0 6 15 - 26 1 0 0 0 1 1 - 2
13. Ogniwo Sopot 8 1 0 1 7 4 - 99
Ostatni komentarz dodał dziadek 16.09.2018, 12:54:16




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Lider Dębogórze 5 - 1 KP Gdynia AP
3. Jedynka Reda 1 - 5 FC Gowidlino 19 września 2018
4. Akademia Sportowa Pomorze 7 - 2 Zatoka Puck 30 sierpnia 2018 - 16:30
5. GKS Linia 7 - 3 GKS Sierakowice
6. MKS Władysławowo 0 - 4 GOSRiT Luzino 28 sierpnia 2018 - 17:00
7. Dragon Bojano 24 - 0 Ogniwo Sopot 12 września 2018
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. GOSRiT Luzino 5 - 1 Dragon Bojano
10. GKS Sierakowice 1 - 4 MKS Władysławowo
11. Zatoka Puck 2 - 1 GKS Linia
12. FC Gowidlino 1 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
13. Jedynka Reda - KP Gdynia AP 26 września 2018 - 17:30
https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/uks-jedynka-reda,ap-kp-gdynia,2033971.html
14. GKS Przodkowo 3 - 0 Lider Dębogórze
vo, na boisku 0:9
Pauza: Ogniwo Sopot,
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Jedynka Reda 8 - 2 GKS Przodkowo
17. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 KP Gdynia AP
18. GKS Linia 2 - 5 FC Gowidlino
19. MKS Władysławowo 1 - 2 Zatoka Puck 6 września 2018
20. Dragon Bojano 13 - 2 GKS Sierakowice
21. Ogniwo Sopot 0 - 16 GOSRiT Luzino
Pauza: Lider Dębogórze,
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. GKS Sierakowice 8 - 2 Ogniwo Sopot
24. Zatoka Puck 0 - 3 Dragon Bojano
25. FC Gowidlino 5 - 2 MKS Władysławowo
26. KP Gdynia AP 3 - 1 GKS Linia
27. GKS Przodkowo 0 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
28. Lider Dębogórze 9 - 2 Jedynka Reda
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
30. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Lider Dębogórze
31. GKS Linia 5 - 1 GKS Przodkowo
32. MKS Władysławowo 2 - 0 KP Gdynia AP
33. Dragon Bojano 5 - 3 FC Gowidlino
34. Ogniwo Sopot 1 - 1 Zatoka Puck
35. GOSRiT Luzino 7 - 0 GKS Sierakowice 25 września 2018
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Zatoka Puck 1 - 6 GOSRiT Luzino
38. FC Gowidlino 10 - 1 Ogniwo Sopot
39. KP Gdynia AP 1 - 7 Dragon Bojano
40. GKS Przodkowo 2 - 2 MKS Władysławowo
41. Lider Dębogórze 5 - 3 GKS Linia
42. Jedynka Reda 2 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. GKS Linia 8 - 4 Jedynka Reda
45. MKS Władysławowo 6 - 3 Lider Dębogórze
46. Dragon Bojano 0 - 0 GKS Przodkowo
47. Ogniwo Sopot 0 - 6 KP Gdynia AP
48. GOSRiT Luzino 4 - 0 FC Gowidlino
49. GKS Sierakowice 1 - 4 Zatoka Puck
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. FC Gowidlino 8 - 1 GKS Sierakowice 10 października 2018
52. KP Gdynia AP 3 - 6 GOSRiT Luzino
53. GKS Przodkowo 6 - 0 Ogniwo Sopot
54. Lider Dębogórze 7 - 2 Dragon Bojano
55. Jedynka Reda 5 - 5 MKS Władysławowo
56. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 0 GKS Linia
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. MKS Władysławowo 2 - 6 Akademia Sportowa Pomorze
59. Dragon Bojano 1 - 4 Jedynka Reda
60. Ogniwo Sopot 0 - 28 Lider Dębogórze
61. GOSRiT Luzino 3 - 2 GKS Przodkowo
62. GKS Sierakowice 2 - 1 KP Gdynia AP
63. Zatoka Puck 0 - 2 FC Gowidlino
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. KP Gdynia AP - Zatoka Puck
66. GKS Przodkowo - GKS Sierakowice
67. Lider Dębogórze - GOSRiT Luzino
68. Jedynka Reda - Ogniwo Sopot
69. Akademia Sportowa Pomorze - Dragon Bojano
70. GKS Linia - MKS Władysławowo
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Dragon Bojano - GKS Linia
73. Ogniwo Sopot - Akademia Sportowa Pomorze
74. GOSRiT Luzino - Jedynka Reda
75. GKS Sierakowice - Lider Dębogórze
76. Zatoka Puck - GKS Przodkowo
77. FC Gowidlino - KP Gdynia AP
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. GKS Przodkowo - FC Gowidlino
80. Lider Dębogórze - Zatoka Puck
81. Jedynka Reda - GKS Sierakowice
82. Akademia Sportowa Pomorze - GOSRiT Luzino
83. GKS Linia - Ogniwo Sopot
84. MKS Władysławowo - Dragon Bojano
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Ogniwo Sopot - MKS Władysławowo
87. GOSRiT Luzino - GKS Linia
88. GKS Sierakowice - Akademia Sportowa Pomorze
89. Zatoka Puck - Jedynka Reda
90. FC Gowidlino - Lider Dębogórze
91. KP Gdynia AP - GKS Przodkowo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE