MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




III liga kobiet - grupa pomorska - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GOSRiT Luzino 21 48 15 3 3 111 - 26
2. Lew Lębork 21 46 15 1 5 107 - 37
3. Sztorm II Gdańsk 20 44 14 2 4 83 - 25
4. Jastrz±b Malbork 20 42 13 3 4 73 - 39
5. Akademia Piłkarska II LG 21 41 12 5 4 79 - 31
6. GKS Żukowo 20 40 13 1 6 69 - 29
7. Stal Jezierzyce 20 27 8 3 9 40 - 48
8. Pogoń II Tczew 20 26 7 5 8 50 - 63
9. Chojniczanka Chojnice 20 23 7 2 11 50 - 49
10. Olimpia Czersk 20 17 5 2 13 33 - 79
11. Zenit Łęczyce 20 15 5 0 15 38 - 78
12. Potok Pszczółki 20 7 2 1 17 22 - 92
13. Canicuła Bytów 19 3 1 0 18 9 - 168




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Akademia Piłkarska II LG 2 - 2 Pogoń II Tczew 24 marca 2019 - 15:00
3. Jastrz±b Malbork 3 - 0 Stal Jezierzyce 23 marca 2019 - 12:00
vo. niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
4. Canicuła Bytów 0 - 3 Zenit Łęczyce 24 marca 2019 - 13:15
vo. niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
5. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Olimpia Czersk 24 marca 2019 - 11:00
6. GKS Żukowo 4 - 6 Lew Lębork 24 marca 2019 - 11:00
7. Potok Pszczółki 1 - 6 GOSRiT Luzino 24 marca 2019 - 16:30
Pauza: Sztorm II Gdańsk,
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. GOSRiT Luzino 5 - 1 GKS Żukowo 31 marca 2019 - 13:00
10. Lew Lębork 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 31 marca 2019 - 11:00
11. Olimpia Czersk 2 - 0 Canicuła Bytów 31 marca 2019 - 14:00
12. Zenit Łęczyce 2 - 3 Stal Jezierzyce 31 marca 2019 - 12:00
13. Jastrz±b Malbork 1 - 1 Akademia Piłkarska II LG 30 marca 2019 - 10:00
14. Pogoń II Tczew 0 - 0 Sztorm II Gdańsk 30 marca 2019 - 12:00
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Sztorm II Gdańsk 1 - 0 Jastrz±b Malbork 6 kwietnia 2019 - 15:00
17. Akademia Piłkarska II LG 5 - 0 Zenit Łęczyce 7 kwietnia 2019 - 17:00
18. Stal Jezierzyce 2 - 2 Olimpia Czersk 7 kwietnia 2019 - 11:00
19. Canicuła Bytów 0 - 8 Lew Lębork 7 kwietnia 2019 - 13:15
vo, zdekompletowanie składu
20. Chojniczanka Chojnice 2 - 7 GOSRiT Luzino 6 kwietnia 2019 - 11:00
21. GKS Żukowo 3 - 1 Potok Pszczółki 7 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: Pogoń II Tczew,
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Potok Pszczółki 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 13 kwietnia 2019 - 17:00
24. GOSRiT Luzino 15 - 0 Canicuła Bytów 14 kwietnia 2019 - 13:00
25. Lew Lębork 6 - 0 Stal Jezierzyce 14 kwietnia 2019 - 11:00
26. Olimpia Czersk 0 - 4 Akademia Piłkarska II LG 13 kwietnia 2019 - 11:00
27. Zenit Łęczyce 1 - 10 Sztorm II Gdańsk 14 kwietnia 2019 - 12:00
28. Jastrz±b Malbork 1 - 1 Pogoń II Tczew 13 kwietnia 2019 - 17:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Pogoń II Tczew 3 - 0 Zenit Łęczyce 17 kwietnia 2019 - 16:00
vo
31. Sztorm II Gdańsk 16 - 0 Olimpia Czersk 19 kwietnia 2019 - 19:00
32. Akademia Piłkarska II LG 4 - 0 Lew Lębork 17 kwietnia 2019 - 17:30
33. Stal Jezierzyce 1 - 1 GOSRiT Luzino 17 kwietnia 2019 - 18:00
34. Canicuła Bytów 0 - 5 Potok Pszczółki 17 kwietnia 2019 - 17:00
35. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 GKS Żukowo 17 kwietnia 2019 - 17:00
Pauza: Jastrz±b Malbork,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GKS Żukowo 10 - 0 Canicuła Bytów 28 kwietnia 2019 - 15:00
38. Potok Pszczółki 2 - 5 Stal Jezierzyce 27 kwietnia 2019 - 11:00
39. GOSRiT Luzino 4 - 0 Akademia Piłkarska II LG 25 kwietnia 2019 - 17:30
40. Lew Lębork 1 - 3 Sztorm II Gdańsk 28 kwietnia 2019 - 13:00
41. Olimpia Czersk 0 - 2 Pogoń II Tczew 28 kwietnia 2019 - 18:00
42. Zenit Łęczyce 0 - 6 Jastrz±b Malbork 28 kwietnia 2019 - 12:00
vo, zdekompletowanie składu
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Jastrz±b Malbork 2 - 1 Olimpia Czersk 4 maja 2019 - 15:00
45. Pogoń II Tczew 4 - 6 Lew Lębork 4 maja 2019 - 14:00
46. Sztorm II Gdańsk 1 - 6 GOSRiT Luzino 7 maja 2019 - 18:00
47. Akademia Piłkarska II LG 6 - 0 Potok Pszczółki 4 maja 2019 - 17:00
48. Stal Jezierzyce 0 - 1 GKS Żukowo 5 maja 2019 - 15:00
49. Canicuła Bytów 0 - 8 Chojniczanka Chojnice 5 maja 2019 - 13:00
Pauza: Zenit Łęczyce,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Stal Jezierzyce 12 maja 2019 - 11:00
52. GKS Żukowo 0 - 3 Akademia Piłkarska II LG 12 maja 2019 - 11:00
53. Potok Pszczółki 0 - 4 Sztorm II Gdańsk 11 maja 2019 - 14:00
54. GOSRiT Luzino 8 - 0 Pogoń II Tczew 12 maja 2019 - 13:00
55. Lew Lębork 5 - 4 Jastrz±b Malbork 12 maja 2019 - 11:00
56. Olimpia Czersk 1 - 2 Zenit Łęczyce 12 maja 2019 - 18:00
Pauza: Canicuła Bytów,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Zenit Łęczyce 2 - 7 Lew Lębork 19 maja 2019 - 12:00
59. Jastrz±b Malbork 4 - 1 GOSRiT Luzino 18 maja 2019 - 17:00
60. Pogoń II Tczew 3 - 2 Potok Pszczółki 19 maja 2019 - 11:00
61. Sztorm II Gdańsk 2 - 0 GKS Żukowo 19 maja 2019 - 16:00
62. Akademia Piłkarska II LG 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 19 maja 2019 - 13:00
63. Stal Jezierzyce - Canicuła Bytów 19 maja 2019 - 15:00
https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/stal-jezierzyce,canicula-bytow,2155729.html
Pauza: Olimpia Czersk,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Canicuła Bytów - Akademia Piłkarska II LG 26 maja 2019 - 13:00
66. Chojniczanka Chojnice - Sztorm II Gdańsk 22 maja 2019 - 16:00
67. GKS Żukowo - Pogoń II Tczew 26 maja 2019 - 11:00
68. Potok Pszczółki - Jastrz±b Malbork 25 maja 2019 - 11:00
69. GOSRiT Luzino - Zenit Łęczyce 26 maja 2019 - 13:00
70. Lew Lębork - Olimpia Czersk 26 maja 2019 - 11:00
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Olimpia Czersk - GOSRiT Luzino 2 czerwca 2019 - 15:00
73. Zenit Łęczyce - Potok Pszczółki 2 czerwca 2019 - 12:00
74. Jastrz±b Malbork - GKS Żukowo 1 czerwca 2019 - 17:00
75. Pogoń II Tczew - Chojniczanka Chojnice 2 czerwca 2019 - 11:00
76. Sztorm II Gdańsk - Canicuła Bytów 1 czerwca 2019
77. Akademia Piłkarska II LG - Stal Jezierzyce 2 czerwca 2019 - 15:00
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Stal Jezierzyce - Sztorm II Gdańsk 9 czerwca 2019 - 13:00
80. Canicuła Bytów - Pogoń II Tczew 9 czerwca 2019 - 13:00
81. Chojniczanka Chojnice - Jastrz±b Malbork 9 czerwca 2019 - 11:00
82. GKS Żukowo - Zenit Łęczyce 9 czerwca 2019 - 11:00
83. Potok Pszczółki - Olimpia Czersk 8 czerwca 2019 - 14:00
84. GOSRiT Luzino - Lew Lębork 9 czerwca 2019 - 13:00
Pauza: Akademia Piłkarska II LG,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Lew Lębork - Potok Pszczółki 15 czerwca 2019 - 15:00
87. Olimpia Czersk - GKS Żukowo 15 czerwca 2019 - 15:00
88. Zenit Łęczyce - Chojniczanka Chojnice 15 czerwca 2019 - 15:00
89. Jastrz±b Malbork - Canicuła Bytów 15 czerwca 2019 - 15:00
90. Pogoń II Tczew - Stal Jezierzyce 15 czerwca 2019 - 15:00
91. Sztorm II Gdańsk - Akademia Piłkarska II LG 15 czerwca 2019 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE