MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




III liga kobiet - grupa pomorska - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GOSRiT Luzino 24 57 18 3 3 131 - 29
2. Jastrząb Malbork 24 54 17 3 4 74 - 37
3. Lew Lębork 24 52 17 1 6 126 - 43
4. Akademia Piłkarska II LG 24 50 15 5 4 94 - 32 2 6 2 0 0 6 - 2
5. Sztorm II Gdańsk 24 50 16 2 6 89 - 31 2 0 0 0 2 2 - 6
6. GKS Żukowo 24 49 16 1 7 83 - 33
7. Pogoń II Tczew 24 35 10 5 9 62 - 70
8. Stal Jezierzyce 24 33 10 3 11 47 - 60
9. Chojniczanka Chojnice 24 26 8 2 14 57 - 59
10. Olimpia Czersk 24 18 5 3 16 34 - 99
11. Zenit Łęczyce 24 16 5 1 18 39 - 89
12. Potok Pszczółki 24 9 2 3 19 24 - 112
13. Canicuła Bytów (*) 24 3 1 0 23 5 - 171



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Pogoń II Tczew 3 - 0 Akademia Piłkarska II LG 18 sierpnia 2018 - 18:00
3. Jastrząb Malbork 3 - 0 Stal Jezierzyce 18 listopada 2018 - 12:00
4. Zenit Łęczyce 10 - 0 Canicuła Bytów 18 listopada 2018 - 14:00
5. Olimpia Czersk 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 19 sierpnia 2018 - 15:00
6. Lew Lębork 1 - 3 GKS Żukowo 18 sierpnia 2018 - 11:00
7. GOSRiT Luzino 7 - 0 Potok Pszczółki 19 sierpnia 2018 - 13:00
Pauza: Sztorm II Gdańsk,
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. GKS Żukowo 3 - 0 GOSRiT Luzino 26 sierpnia 2018 - 11:00
10. Chojniczanka Chojnice 2 - 6 Lew Lębork 25 sierpnia 2018 - 16:00
11. Canicuła Bytów 0 - 6 Olimpia Czersk 26 sierpnia 2018 - 13:30
12. Stal Jezierzyce 4 - 0 Zenit Łęczyce 26 sierpnia 2018 - 16:00
13. Akademia Piłkarska II LG 4 - 6 Jastrząb Malbork 26 sierpnia 2018 - 13:00
14. Sztorm II Gdańsk 0 - 3 Pogoń II Tczew 26 sierpnia 2018 - 11:00
vo
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Jastrząb Malbork 0 - 4 Sztorm II Gdańsk 1 września 2018 - 13:00
17. Zenit Łęczyce 2 - 7 Akademia Piłkarska II LG 2 września 2018 - 14:00
18. Olimpia Czersk 3 - 2 Stal Jezierzyce 2 września 2018 - 14:00
19. Lew Lębork 8 - 0 Canicuła Bytów 2 września 2018 - 11:00
20. GOSRiT Luzino 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 września 2018 - 13:00
21. Potok Pszczółki 0 - 6 GKS Żukowo 2 września 2018 - 15:00
Pauza: Pogoń II Tczew,
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Potok Pszczółki 9 września 2018 - 14:00
24. Canicuła Bytów 1 - 18 GOSRiT Luzino 9 września 2018 - 13:30
25. Stal Jezierzyce 0 - 2 Lew Lębork 9 września 2018 - 11:00
26. Akademia Piłkarska II LG 3 - 1 Olimpia Czersk 8 września 2018 - 17:00
27. Sztorm II Gdańsk 5 - 4 Zenit Łęczyce 8 września 2018 - 15:00
28. Pogoń II Tczew 4 - 4 Jastrząb Malbork 9 września 2018 - 11:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Zenit Łęczyce 0 - 6 Pogoń II Tczew 16 września 2018 - 14:00
31. Olimpia Czersk 1 - 3 Sztorm II Gdańsk 16 września 2018 - 14:00
32. Lew Lębork 2 - 2 Akademia Piłkarska II LG 15 września 2018 - 16:30
33. GOSRiT Luzino 9 - 1 Stal Jezierzyce 16 września 2018 - 13:00
34. Potok Pszczółki 4 - 1 Canicuła Bytów 16 września 2018 - 15:00
35. GKS Żukowo 5 - 2 Chojniczanka Chojnice 16 września 2018 - 11:00
Pauza: Jastrząb Malbork,
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Canicuła Bytów 0 - 3 GKS Żukowo 23 września 2018 - 13:30
38. Stal Jezierzyce 3 - 0 Potok Pszczółki 23 września 2018 - 16:00
39. Akademia Piłkarska II LG 2 - 2 GOSRiT Luzino 23 września 2018 - 15:00
40. Sztorm II Gdańsk 2 - 1 Lew Lębork 23 września 2018 - 17:00
41. Pogoń II Tczew 4 - 6 Olimpia Czersk 23 września 2018 - 13:30
42. Jastrząb Malbork 5 - 1 Zenit Łęczyce 22 września 2018 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Olimpia Czersk 2 - 4 Jastrząb Malbork 29 września 2018 - 11:00
45. Lew Lębork 11 - 1 Pogoń II Tczew 30 września 2018 - 11:00
46. GOSRiT Luzino 2 - 2 Sztorm II Gdańsk 30 września 2018 - 13:00
47. Potok Pszczółki 0 - 2 Akademia Piłkarska II LG 30 września 2018 - 15:00
48. GKS Żukowo 4 - 1 Stal Jezierzyce 30 września 2018 - 11:00
49. Chojniczanka Chojnice 9 - 0 Canicuła Bytów 29 września 2018 - 14:00
Pauza: Zenit Łęczyce,
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Stal Jezierzyce 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 7 października 2018 - 16:00
52. Akademia Piłkarska II LG 1 - 1 GKS Żukowo 6 października 2018 - 19:00
53. Sztorm II Gdańsk 7 - 0 Potok Pszczółki 7 października 2018 - 15:00
54. Pogoń II Tczew 1 - 4 GOSRiT Luzino 7 października 2018 - 14:00
55. Jastrząb Malbork 1 - 6 Lew Lębork 6 października 2018 - 11:00
56. Zenit Łęczyce 1 - 3 Olimpia Czersk 7 października 2018 - 14:00
Pauza: Canicuła Bytów,
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Lew Lębork 7 - 1 Zenit Łęczyce 14 października 2018 - 13:00
59. GOSRiT Luzino 1 - 3 Jastrząb Malbork 14 października 2018 - 13:00
60. Potok Pszczółki 2 - 8 Pogoń II Tczew 14 października 2018 - 15:00
61. GKS Żukowo 2 - 0 Sztorm II Gdańsk 14 października 2018 - 11:00
62. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Akademia Piłkarska II LG 14 października 2018 - 14:00
63. Canicuła Bytów 0 - 8 Stal Jezierzyce 14 października 2018 - 11:00
Pauza: Olimpia Czersk,
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Akademia Piłkarska II LG 23 - 0 Canicuła Bytów 21 października 2018 - 15:00
66. Sztorm II Gdańsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 21 października 2018 - 19:00
67. Pogoń II Tczew 1 - 9 GKS Żukowo 21 października 2018 - 13:00
68. Jastrząb Malbork 5 - 0 Potok Pszczółki 20 października 2018 - 11:00
69. Zenit Łęczyce 1 - 3 GOSRiT Luzino 21 października 2018 - 14:00
70. Olimpia Czersk 0 - 8 Lew Lębork 20 października 2018 - 12:00
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. GOSRiT Luzino 7 - 0 Olimpia Czersk 28 października 2018 - 13:00
73. Potok Pszczółki 0 - 6 Zenit Łęczyce 27 października 2018 - 12:00
74. GKS Żukowo 1 - 3 Jastrząb Malbork 28 października 2018 - 11:00
75. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Pogoń II Tczew 27 października 2018 - 11:00
76. Canicuła Bytów 0 - 13 Sztorm II Gdańsk 28 października 2018 - 11:00
vo, zdekompletowanie składu
77. Stal Jezierzyce 3 - 1 Akademia Piłkarska II LG 28 października 2018 - 11:00
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Sztorm II Gdańsk 5 - 1 Stal Jezierzyce 4 listopada 2018 - 15:00
80. Pogoń II Tczew 0 - 3 Canicuła Bytów 4 listopada 2018 - 13:00
vo, na boisku 0:3
81. Jastrząb Malbork 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 3 listopada 2018 - 15:00
82. Zenit Łęczyce 0 - 2 GKS Żukowo 4 listopada 2018 - 12:00
83. Olimpia Czersk 2 - 2 Potok Pszczółki 4 listopada 2018 - 13:00
84. Lew Lębork 1 - 3 GOSRiT Luzino 4 listopada 2018 - 11:00
Pauza: Akademia Piłkarska II LG,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Potok Pszczółki 1 - 11 Lew Lębork 10 listopada 2018 - 14:00
87. GKS Żukowo 10 - 1 Olimpia Czersk 12 listopada 2018 - 12:00
88. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Zenit Łęczyce 11 listopada 2018 - 14:00
89. Canicuła Bytów 0 - 3 Jastrząb Malbork 10 listopada 2018 - 11:00
90. Stal Jezierzyce 3 - 2 Pogoń II Tczew 11 listopada 2018 - 14:00
91. Akademia Piłkarska II LG 3 - 2 Sztorm II Gdańsk 10 listopada 2018 - 17:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
93. Akademia Piłkarska II LG 2 - 2 Pogoń II Tczew 24 marca 2019 - 15:00
94. Jastrząb Malbork 3 - 0 Stal Jezierzyce 23 marca 2019 - 12:00
vo. niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
95. Canicuła Bytów 0 - 3 Zenit Łęczyce 24 marca 2019 - 13:15
vo. niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
96. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Olimpia Czersk 24 marca 2019 - 11:00
97. GKS Żukowo 4 - 6 Lew Lębork 24 marca 2019 - 11:00
98. Potok Pszczółki 1 - 6 GOSRiT Luzino 24 marca 2019 - 16:30
Pauza: Sztorm II Gdańsk,
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. GOSRiT Luzino 5 - 1 GKS Żukowo 31 marca 2019 - 13:00
101. Lew Lębork 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 31 marca 2019 - 11:00
102. Olimpia Czersk 2 - 0 Canicuła Bytów 31 marca 2019 - 14:00
103. Zenit Łęczyce 2 - 3 Stal Jezierzyce 31 marca 2019 - 12:00
104. Jastrząb Malbork 1 - 1 Akademia Piłkarska II LG 30 marca 2019 - 10:00
105. Pogoń II Tczew 0 - 0 Sztorm II Gdańsk 30 marca 2019 - 12:00
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
107. Sztorm II Gdańsk 1 - 0 Jastrząb Malbork 6 kwietnia 2019 - 15:00
108. Akademia Piłkarska II LG 5 - 0 Zenit Łęczyce 7 kwietnia 2019 - 17:00
109. Stal Jezierzyce 2 - 2 Olimpia Czersk 7 kwietnia 2019 - 11:00
110. Canicuła Bytów 0 - 8 Lew Lębork 7 kwietnia 2019 - 13:15
vo, zdekompletowanie składu
111. Chojniczanka Chojnice 2 - 7 GOSRiT Luzino 6 kwietnia 2019 - 11:00
112. GKS Żukowo 3 - 1 Potok Pszczółki 7 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: Pogoń II Tczew,
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Potok Pszczółki 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 13 kwietnia 2019 - 17:00
115. GOSRiT Luzino 15 - 0 Canicuła Bytów 14 kwietnia 2019 - 13:00
116. Lew Lębork 6 - 0 Stal Jezierzyce 14 kwietnia 2019 - 11:00
117. Olimpia Czersk 0 - 4 Akademia Piłkarska II LG 13 kwietnia 2019 - 11:00
118. Zenit Łęczyce 1 - 10 Sztorm II Gdańsk 14 kwietnia 2019 - 12:00
119. Jastrząb Malbork 1 - 1 Pogoń II Tczew 13 kwietnia 2019 - 17:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Pogoń II Tczew 3 - 0 Zenit Łęczyce 17 kwietnia 2019 - 16:00
vo
122. Sztorm II Gdańsk 16 - 0 Olimpia Czersk 19 kwietnia 2019 - 19:00
123. Akademia Piłkarska II LG 4 - 0 Lew Lębork 17 kwietnia 2019 - 17:30
124. Stal Jezierzyce 1 - 1 GOSRiT Luzino 17 kwietnia 2019 - 18:00
125. Canicuła Bytów 0 - 5 Potok Pszczółki 17 kwietnia 2019 - 17:00
126. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 GKS Żukowo 17 kwietnia 2019 - 17:00
Pauza: Jastrząb Malbork,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. GKS Żukowo 10 - 0 Canicuła Bytów 28 kwietnia 2019 - 15:00
129. Potok Pszczółki 2 - 5 Stal Jezierzyce 27 kwietnia 2019 - 11:00
130. GOSRiT Luzino 4 - 0 Akademia Piłkarska II LG 25 kwietnia 2019 - 17:30
131. Lew Lębork 1 - 3 Sztorm II Gdańsk 28 kwietnia 2019 - 13:00
132. Olimpia Czersk 0 - 2 Pogoń II Tczew 28 kwietnia 2019 - 18:00
133. Zenit Łęczyce 0 - 6 Jastrząb Malbork 28 kwietnia 2019 - 12:00
vo, zdekompletowanie składu
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
135. Jastrząb Malbork 2 - 1 Olimpia Czersk 4 maja 2019 - 15:00
136. Pogoń II Tczew 4 - 6 Lew Lębork 4 maja 2019 - 14:00
137. Sztorm II Gdańsk 1 - 6 GOSRiT Luzino 7 maja 2019 - 18:00
138. Akademia Piłkarska II LG 6 - 0 Potok Pszczółki 4 maja 2019 - 17:00
139. Stal Jezierzyce 0 - 1 GKS Żukowo 5 maja 2019 - 15:00
140. Canicuła Bytów 0 - 8 Chojniczanka Chojnice 5 maja 2019 - 13:00
Pauza: Zenit Łęczyce,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
142. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Stal Jezierzyce 12 maja 2019 - 11:00
143. GKS Żukowo 0 - 3 Akademia Piłkarska II LG 12 maja 2019 - 11:00
144. Potok Pszczółki 0 - 4 Sztorm II Gdańsk 11 maja 2019 - 14:00
145. GOSRiT Luzino 8 - 0 Pogoń II Tczew 12 maja 2019 - 13:00
146. Lew Lębork 5 - 4 Jastrząb Malbork 12 maja 2019 - 11:00
147. Olimpia Czersk 1 - 2 Zenit Łęczyce 12 maja 2019 - 18:00
Pauza: Canicuła Bytów,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
149. Zenit Łęczyce 2 - 7 Lew Lębork 19 maja 2019 - 12:00
150. Jastrząb Malbork 4 - 1 GOSRiT Luzino 18 maja 2019 - 17:00
151. Pogoń II Tczew 3 - 2 Potok Pszczółki 19 maja 2019 - 11:00
152. Sztorm II Gdańsk 2 - 0 GKS Żukowo 19 maja 2019 - 16:00
153. Akademia Piłkarska II LG 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 19 maja 2019 - 13:00
154. Stal Jezierzyce 3 - 0 Canicuła Bytów 19 maja 2019 - 15:00
vo, goście nie przyjechali
Pauza: Olimpia Czersk,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
156. Canicuła Bytów 0 - 3 Akademia Piłkarska II LG
vo
157. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Sztorm II Gdańsk 22 maja 2019 - 16:00
158. GKS Żukowo 4 - 1 Pogoń II Tczew 26 maja 2019 - 11:00
159. Potok Pszczółki 0 - 6 Jastrząb Malbork 25 maja 2019 - 11:00
160. GOSRiT Luzino 2 - 0 Zenit Łęczyce 26 maja 2019 - 13:00
161. Lew Lębork 3 - 0 Olimpia Czersk 26 maja 2019 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Olimpia Czersk 0 - 13 GOSRiT Luzino 2 czerwca 2019 - 15:00
164. Zenit Łęczyce 1 - 1 Potok Pszczółki 2 czerwca 2019 - 12:00
165. Jastrząb Malbork 2 - 1 GKS Żukowo 1 czerwca 2019 - 17:00
166. Pogoń II Tczew 5 - 3 Chojniczanka Chojnice 2 czerwca 2019 - 11:00
167. Sztorm II Gdańsk 3 - 0 Canicuła Bytów
vo
168. Akademia Piłkarska II LG 9 - 1 Stal Jezierzyce 2 czerwca 2019 - 15:00
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
170. Stal Jezierzyce 3 - 0 Sztorm II Gdańsk 9 czerwca 2019 - 13:00
171. Canicuła Bytów 0 - 3 Pogoń II Tczew
vo
172. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Jastrząb Malbork 9 czerwca 2019 - 15:00
173. GKS Żukowo 5 - 0 Zenit Łęczyce 8 czerwca 2019 - 18:00
174. Potok Pszczółki 0 - 0 Olimpia Czersk 9 czerwca 2019 - 15:00
175. GOSRiT Luzino 5 - 3 Lew Lębork 9 czerwca 2019 - 13:00
Pauza: Akademia Piłkarska II LG,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Lew Lębork 13 - 0 Potok Pszczółki 15 czerwca 2019 - 15:00
178. Olimpia Czersk 1 - 4 GKS Żukowo 15 czerwca 2019 - 15:00
179. Zenit Łęczyce 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 15 czerwca 2019 - 15:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
180. Jastrząb Malbork 3 - 0 Canicuła Bytów 15 czerwca 2019 - 15:00
vo
181. Pogoń II Tczew 3 - 0 Stal Jezierzyce 15 czerwca 2019 - 15:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
182. Sztorm II Gdańsk 0 - 3 Akademia Piłkarska II LG 15 czerwca 2019 - 15:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE