PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2008 I MŁODSI - 01.05.2019
PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2010 I MŁODSI - 03.05.2019
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Agra Ostrowite 15 33 11 0 4 56 - 28 2 3 1 0 1 5 - 5
2. Nowi Nowa Cerkiew 15 33 10 3 2 70 - 22 2 3 1 0 1 5 - 5
3. Unia Klawkowo 15 28 8 4 3 55 - 27
4. Czarni Piece 15 27 7 6 2 56 - 23
5. Grom Leśno 15 24 6 6 3 28 - 18
6. Brda Wielkie Chełmy 15 22 6 4 5 42 - 34
7. Piast II Człuchów 15 19 6 1 8 36 - 37
8. Meteor Silno 15 18 4 6 5 41 - 38
9. Olimpia Czersk 15 16 4 4 7 35 - 35
10. Orkan Huta 15 14 3 5 7 32 - 37
11. Perła Czyczkowy 15 13 3 4 8 33 - 51
12. Zieloni Łąg 15 1 0 1 14 6 - 140
Ostatni komentarz dodał wariesz2 22.04.2019, 19:10:24




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Agra Ostrowite 6 - 0 Zieloni Łąg 30 marca 2019 - 16:00
2. Czarni Piece 3 - 3 Unia Klawkowo 30 marca 2019 - 11:00
3. Grom Leśno 1 - 1 Brda Wielkie Chełmy 31 marca 2019 - 14:00
4. Meteor Silno 1 - 1 Orkan Huta 30 marca 2019 - 15:00
5. Nowi Nowa Cerkiew 6 - 2 Perła Czyczkowy 30 marca 2019 - 14:00
6. Olimpia Czersk 0 - 2 Piast II Człuchów 30 marca 2019 - 13:00
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Olimpia Czersk 1 - 2 Agra Ostrowite 6 kwietnia 2019 - 16:30
8. Piast II Człuchów 0 - 6 Nowi Nowa Cerkiew 7 kwietnia 2019 - 11:00
9. Perła Czyczkowy 1 - 1 Meteor Silno 7 kwietnia 2019 - 14:00
10. Orkan Huta 1 - 1 Grom Leśno 6 kwietnia 2019 - 16:30
11. Brda Wielkie Chełmy 2 - 2 Czarni Piece 7 kwietnia 2019 - 14:00
12. Unia Klawkowo 7 - 0 Zieloni Łąg 7 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
13. Agra Ostrowite 4 - 3 Unia Klawkowo 13 kwietnia 2019 - 14:00
14. Zieloni Łąg 0 - 6 Brda Wielkie Chełmy 14 kwietnia 2019 - 15:00
15. Czarni Piece 3 - 0 Orkan Huta 13 kwietnia 2019 - 16:00
16. Grom Leśno 1 - 0 Perła Czyczkowy 14 kwietnia 2019 - 14:00
17. Meteor Silno 5 - 1 Piast II Człuchów 13 kwietnia 2019 - 16:00
18. Nowi Nowa Cerkiew 4 - 1 Olimpia Czersk 13 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 15 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
19. Nowi Nowa Cerkiew 2 - 4 Agra Ostrowite 17 kwietnia 2019 - 17:00
20. Olimpia Czersk 4 - 4 Meteor Silno 17 kwietnia 2019 - 17:00
21. Piast II Człuchów 3 - 4 Grom Leśno 20 kwietnia 2019 - 16:00
22. Perła Czyczkowy 1 - 1 Czarni Piece 17 kwietnia 2019 - 17:00
23. Orkan Huta 15 - 0 Zieloni Łąg 20 kwietnia 2019 - 16:30
24. Brda Wielkie Chełmy 1 - 5 Unia Klawkowo 20 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
25. Agra Ostrowite - Brda Wielkie Chełmy 27 kwietnia 2019 - 16:00
26. Unia Klawkowo - Orkan Huta 28 kwietnia 2019 - 11:00
27. Zieloni Łąg - Perła Czyczkowy 28 kwietnia 2019 - 15:00
28. Czarni Piece - Piast II Człuchów 27 kwietnia 2019 - 16:00
29. Grom Leśno - Olimpia Czersk 28 kwietnia 2019 - 14:00
30. Meteor Silno - Nowi Nowa Cerkiew 27 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Meteor Silno - Agra Ostrowite 4 maja 2019 - 16:00
32. Nowi Nowa Cerkiew - Grom Leśno 4 maja 2019 - 15:00
33. Olimpia Czersk - Czarni Piece 4 maja 2019 - 16:00
34. Piast II Człuchów - Zieloni Łąg 5 maja 2019 - 11:00
35. Perła Czyczkowy - Unia Klawkowo 5 maja 2019 - 14:00
36. Orkan Huta - Brda Wielkie Chełmy 4 maja 2019 - 16:30
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Agra Ostrowite - Orkan Huta 11 maja 2019 - 16:00
38. Brda Wielkie Chełmy - Perła Czyczkowy 12 maja 2019 - 14:00
39. Unia Klawkowo - Piast II Człuchów 11 maja 2019 - 16:00
40. Zieloni Łąg - Olimpia Czersk 12 maja 2019 - 15:00
41. Czarni Piece - Nowi Nowa Cerkiew 11 maja 2019 - 16:00
42. Grom Leśno - Meteor Silno 12 maja 2019 - 14:00
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Grom Leśno - Agra Ostrowite 19 maja 2019 - 14:00
44. Meteor Silno - Czarni Piece 18 maja 2019 - 16:00
45. Nowi Nowa Cerkiew - Zieloni Łąg 18 maja 2019 - 15:00
46. Olimpia Czersk - Unia Klawkowo 18 maja 2019 - 16:00
47. Piast II Człuchów - Brda Wielkie Chełmy 19 maja 2019 - 11:00
48. Perła Czyczkowy - Orkan Huta 19 maja 2019 - 14:00
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Agra Ostrowite - Perła Czyczkowy 25 maja 2019 - 11:00
50. Orkan Huta - Piast II Człuchów 25 maja 2019 - 16:30
51. Brda Wielkie Chełmy - Olimpia Czersk 26 maja 2019 - 14:00
52. Unia Klawkowo - Nowi Nowa Cerkiew 26 maja 2019 - 11:00
53. Zieloni Łąg - Meteor Silno 26 maja 2019 - 15:00
54. Czarni Piece - Grom Leśno 25 maja 2019 - 16:00
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Czarni Piece - Agra Ostrowite 1 czerwca 2019 - 14:30
56. Grom Leśno - Zieloni Łąg 2 czerwca 2019 - 14:00
57. Meteor Silno - Unia Klawkowo 1 czerwca 2019 - 16:00
58. Nowi Nowa Cerkiew - Brda Wielkie Chełmy 1 czerwca 2019 - 13:30
59. Olimpia Czersk - Orkan Huta 1 czerwca 2019 - 16:00
60. Piast II Człuchów - Perła Czyczkowy 2 czerwca 2019 - 11:00
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Agra Ostrowite - Piast II Człuchów 9 czerwca 2019 - 13:00
62. Perła Czyczkowy - Olimpia Czersk 9 czerwca 2019 - 14:00
63. Orkan Huta - Nowi Nowa Cerkiew 9 czerwca 2019 - 13:00
64. Brda Wielkie Chełmy - Meteor Silno 9 czerwca 2019 - 14:00
65. Unia Klawkowo - Grom Leśno 9 czerwca 2019 - 13:00
66. Zieloni Łąg - Czarni Piece 9 czerwca 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE