MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Agra Ostrowite 22 50 16 2 4 87 - 40
2. Nowi Nowa Cerkiew 22 48 15 3 4 96 - 32
3. Unia Klawkowo 22 43 13 4 5 73 - 35
4. Czarni Piece 22 39 11 6 5 81 - 41
5. Grom Leśno 22 33 9 6 7 47 - 35
6. Brda Wielkie Chełmy 22 32 9 5 8 63 - 54
7. Piast II Człuchów 22 29 9 2 11 54 - 57 2 6 2 0 0 7 - 1
8. Olimpia Czersk 22 29 8 5 9 52 - 50 2 0 0 0 2 1 - 7
9. Meteor Silno 22 27 7 6 9 56 - 62
10. Perła Czyczkowy 22 24 6 6 10 46 - 65
11. Orkan Huta 22 15 3 6 13 38 - 62
12. Zieloni Łąg 22 1 0 1 21 9 - 169
Ostatni komentarz dodał kintek3 01.06.2019, 16:52:53




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Agra Ostrowite 6 - 0 Zieloni Łąg 30 marca 2019 - 16:00
2. Czarni Piece 3 - 3 Unia Klawkowo 30 marca 2019 - 11:00
3. Grom Leśno 1 - 1 Brda Wielkie Chełmy 31 marca 2019 - 14:00
4. Meteor Silno 1 - 1 Orkan Huta 30 marca 2019 - 15:00
5. Nowi Nowa Cerkiew 6 - 2 Perła Czyczkowy 30 marca 2019 - 14:00
6. Olimpia Czersk 0 - 2 Piast II Człuchów 30 marca 2019 - 13:00
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Olimpia Czersk 1 - 2 Agra Ostrowite 6 kwietnia 2019 - 16:30
8. Piast II Człuchów 0 - 6 Nowi Nowa Cerkiew 7 kwietnia 2019 - 11:00
9. Perła Czyczkowy 1 - 1 Meteor Silno 7 kwietnia 2019 - 14:00
10. Orkan Huta 1 - 1 Grom Leśno 6 kwietnia 2019 - 16:30
11. Brda Wielkie Chełmy 2 - 2 Czarni Piece 7 kwietnia 2019 - 14:00
12. Unia Klawkowo 7 - 0 Zieloni Łąg 7 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
13. Agra Ostrowite 4 - 3 Unia Klawkowo 13 kwietnia 2019 - 14:00
14. Zieloni Łąg 0 - 6 Brda Wielkie Chełmy 14 kwietnia 2019 - 15:00
15. Czarni Piece 3 - 0 Orkan Huta 13 kwietnia 2019 - 16:00
16. Grom Leśno 1 - 0 Perła Czyczkowy 14 kwietnia 2019 - 14:00
17. Meteor Silno 5 - 1 Piast II Człuchów 13 kwietnia 2019 - 16:00
18. Nowi Nowa Cerkiew 4 - 1 Olimpia Czersk 13 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 15 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
19. Nowi Nowa Cerkiew 2 - 4 Agra Ostrowite 17 kwietnia 2019 - 17:00
20. Olimpia Czersk 4 - 4 Meteor Silno 17 kwietnia 2019 - 17:00
21. Piast II Człuchów 3 - 4 Grom Leśno 20 kwietnia 2019 - 16:00
22. Perła Czyczkowy 1 - 1 Czarni Piece 17 kwietnia 2019 - 17:00
23. Orkan Huta 15 - 0 Zieloni Łąg 20 kwietnia 2019 - 16:30
24. Brda Wielkie Chełmy 1 - 5 Unia Klawkowo 20 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
25. Agra Ostrowite 3 - 3 Brda Wielkie Chełmy 27 kwietnia 2019 - 16:00
26. Unia Klawkowo 4 - 0 Orkan Huta 28 kwietnia 2019 - 11:00
27. Zieloni Łąg 1 - 3 Perła Czyczkowy 28 kwietnia 2019 - 15:00
28. Czarni Piece 5 - 2 Piast II Człuchów 27 kwietnia 2019 - 16:00
29. Grom Leśno 1 - 2 Olimpia Czersk 28 kwietnia 2019 - 14:00
30. Meteor Silno 3 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 27 kwietnia 2019 - 16:00
vo, na boisku 2:11
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
31. Meteor Silno 1 - 7 Agra Ostrowite 5 maja 2019 - 11:00
32. Nowi Nowa Cerkiew 3 - 1 Grom Leśno 4 maja 2019 - 15:00
33. Olimpia Czersk 2 - 4 Czarni Piece 4 maja 2019 - 16:00
34. Piast II Człuchów 2 - 0 Zieloni Łąg 5 maja 2019 - 11:00
35. Perła Czyczkowy 2 - 0 Unia Klawkowo 5 maja 2019 - 14:00
36. Orkan Huta 2 - 3 Brda Wielkie Chełmy 4 maja 2019 - 16:30
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
37. Agra Ostrowite 5 - 0 Orkan Huta 11 maja 2019 - 16:00
38. Brda Wielkie Chełmy 2 - 1 Perła Czyczkowy 12 maja 2019 - 14:00
39. Unia Klawkowo 3 - 0 Piast II Człuchów 11 maja 2019 - 16:00
vo, na boisku 2:1
40. Zieloni Łąg 1 - 2 Olimpia Czersk 12 maja 2019 - 15:00
41. Czarni Piece 4 - 6 Nowi Nowa Cerkiew 11 maja 2019 - 16:00
42. Grom Leśno 2 - 1 Meteor Silno 12 maja 2019 - 14:00
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Grom Leśno 2 - 4 Agra Ostrowite 19 maja 2019 - 14:00
44. Meteor Silno 3 - 2 Czarni Piece 18 maja 2019 - 16:00
45. Nowi Nowa Cerkiew 9 - 0 Zieloni Łąg 18 maja 2019 - 15:00
46. Olimpia Czersk 1 - 3 Unia Klawkowo 18 maja 2019 - 16:00
47. Piast II Człuchów 4 - 3 Brda Wielkie Chełmy 19 maja 2019 - 11:00
48. Perła Czyczkowy 2 - 2 Orkan Huta 19 maja 2019 - 14:00
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
49. Agra Ostrowite 5 - 0 Perła Czyczkowy 25 maja 2019 - 11:00
50. Orkan Huta 1 - 3 Piast II Człuchów 25 maja 2019 - 16:30
51. Brda Wielkie Chełmy 3 - 4 Olimpia Czersk 26 maja 2019 - 14:00
52. Unia Klawkowo 2 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 25 maja 2019 - 15:30
53. Zieloni Łąg 1 - 2 Meteor Silno 26 maja 2019 - 15:00
54. Czarni Piece 6 - 3 Grom Leśno 25 maja 2019 - 16:00
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
55. Czarni Piece 1 - 2 Agra Ostrowite 1 czerwca 2019 - 11:00
56. Grom Leśno 8 - 0 Zieloni Łąg 2 czerwca 2019 - 14:00
57. Meteor Silno 2 - 5 Unia Klawkowo 1 czerwca 2019 - 16:00
58. Nowi Nowa Cerkiew 3 - 0 Brda Wielkie Chełmy 1 czerwca 2019 - 13:30
59. Olimpia Czersk 4 - 1 Orkan Huta 1 czerwca 2019 - 16:00
60. Piast II Człuchów 2 - 3 Perła Czyczkowy 2 czerwca 2019 - 11:00
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Agra Ostrowite 5 - 5 Piast II Człuchów 9 czerwca 2019 - 13:00
62. Perła Czyczkowy 2 - 2 Olimpia Czersk 9 czerwca 2019 - 13:00
63. Orkan Huta 0 - 4 Nowi Nowa Cerkiew 9 czerwca 2019 - 13:00
64. Brda Wielkie Chełmy 7 - 3 Meteor Silno 9 czerwca 2019 - 13:00
65. Unia Klawkowo 1 - 2 Grom Leśno 9 czerwca 2019 - 13:00
66. Zieloni Łąg 0 - 3 Czarni Piece 9 czerwca 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE