ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Barton Barcino 13 34 11 1 1 44 - 18
2. Echo Biesowice 13 27 9 0 4 45 - 22
3. Polonez Bobrowniki 13 26 8 2 3 30 - 16
4. KS Damnica 13 23 7 2 4 37 - 20
5. Rowokół Smołdzino 13 21 7 0 6 30 - 20 1 3 1 0 0 1 - 0
6. KS Włynkówko 13 21 7 0 6 26 - 14 1 0 0 0 1 0 - 1
7. Unison Machowino 13 20 6 2 5 20 - 25 1 3 1 0 0 4 - 1
8. Wybrzeże Objazda 13 20 6 2 5 33 - 28 1 0 0 0 1 1 - 4
9. Sokół Szczypkowice 13 19 6 1 6 37 - 36
10. Garbarnia Kępice 13 15 4 3 6 18 - 26
11. Dąb Kusowo 13 13 3 4 6 30 - 38
12. Pomorze Potęgowo 13 10 3 1 9 19 - 46
13. Granit Kończewo 13 8 2 2 9 13 - 39
14. Diament Trzebielino 13 5 1 2 10 10 - 44
Ostatni komentarz dodał KibDiament 14.11.2018, 20:54:18




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (24) 
1. Rowokół Smołdzino 0 - 3 Wybrzeże Objazda 12 września 2018 - 17:30
2. Pomorze Potęgowo 0 - 3 Polonez Bobrowniki 18 sierpnia 2018 - 17:00
3. Garbarnia Kępice 1 - 0 Diament Trzebielino 19 sierpnia 2018 - 17:00
4. Dąb Kusowo 1 - 4 Sokół Szczypkowice 18 sierpnia 2018 - 17:00
5. Barton Barcino 2 - 1 Echo Biesowice 18 sierpnia 2018 - 18:00
6. KS Damnica 0 - 2 KS Włynkówko 18 sierpnia 2018 - 16:00
7. Unison Machowino 2 - 1 Granit Kończewo 18 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (26) 
8. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Granit Kończewo 26 sierpnia 2018 - 14:00
9. KS Włynkówko 4 - 0 Unison Machowino 26 sierpnia 2018 - 18:00
10. Echo Biesowice 1 - 6 KS Damnica 26 sierpnia 2018 - 17:00
11. Sokół Szczypkowice 3 - 5 Barton Barcino 26 sierpnia 2018 - 11:30
12. Diament Trzebielino 1 - 4 Dąb Kusowo 26 sierpnia 2018 - 16:00
13. Polonez Bobrowniki 2 - 1 Garbarnia Kępice 25 sierpnia 2018 - 16:00
14. Rowokół Smołdzino 4 - 0 Pomorze Potęgowo 25 sierpnia 2018 - 18:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
15. Pomorze Potęgowo 2 - 6 Wybrzeże Objazda 1 września 2018 - 17:00
16. Garbarnia Kępice 1 - 0 Rowokół Smołdzino 1 września 2018 - 17:00
17. Dąb Kusowo 0 - 0 Polonez Bobrowniki 1 września 2018 - 16:00
18. Barton Barcino 7 - 0 Diament Trzebielino 2 września 2018 - 11:00
19. KS Damnica 4 - 0 Sokół Szczypkowice 2 września 2018 - 17:00
20. Unison Machowino 0 - 3 Echo Biesowice 1 września 2018 - 17:00
21. Granit Kończewo 3 - 1 KS Włynkówko 1 września 2018 - 17:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
22. Wybrzeże Objazda 1 - 0 KS Włynkówko 9 września 2018 - 14:00
23. Echo Biesowice 7 - 0 Granit Kończewo 8 września 2018 - 17:00
24. Sokół Szczypkowice 7 - 3 Unison Machowino 8 września 2018 - 17:00
25. Diament Trzebielino 2 - 2 KS Damnica 9 września 2018 - 16:00
26. Polonez Bobrowniki 4 - 0 Barton Barcino 8 września 2018 - 18:00
27. Rowokół Smołdzino 9 - 2 Dąb Kusowo 8 września 2018 - 17:00
28. Pomorze Potęgowo 3 - 3 Garbarnia Kępice 9 września 2018 - 16:30
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
29. Garbarnia Kępice 3 - 1 Wybrzeże Objazda 15 września 2018 - 17:00
30. Dąb Kusowo 8 - 1 Pomorze Potęgowo 15 września 2018 - 16:00
31. Barton Barcino 2 - 0 Rowokół Smołdzino 15 września 2018 - 16:00
32. KS Damnica 1 - 2 Polonez Bobrowniki 16 września 2018 - 15:00
33. Unison Machowino 1 - 1 Diament Trzebielino 15 września 2018 - 16:00
34. Granit Kończewo 0 - 2 Sokół Szczypkowice 15 września 2018 - 17:00
35. KS Włynkówko 1 - 4 Echo Biesowice 15 września 2018 - 17:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (14) 
36. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Echo Biesowice 23 września 2018 - 14:00
37. Sokół Szczypkowice 1 - 0 KS Włynkówko 22 września 2018 - 17:00
38. Diament Trzebielino 2 - 0 Granit Kończewo 23 września 2018 - 16:00
39. Polonez Bobrowniki 1 - 1 Unison Machowino 23 września 2018 - 16:00
40. Rowokół Smołdzino 3 - 2 KS Damnica 22 września 2018 - 16:00
41. Pomorze Potęgowo 0 - 2 Barton Barcino 23 września 2018 - 15:00
42. Garbarnia Kępice 1 - 1 Dąb Kusowo 22 września 2018 - 11:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (24) 
43. Dąb Kusowo 3 - 3 Wybrzeże Objazda 29 września 2018 - 16:30
44. Barton Barcino 3 - 2 Garbarnia Kępice 29 września 2018 - 16:00
45. KS Damnica 4 - 0 Pomorze Potęgowo 30 września 2018 - 11:00
46. Unison Machowino 3 - 2 Rowokół Smołdzino 29 września 2018 - 16:00
47. Granit Kończewo 2 - 6 Polonez Bobrowniki 29 września 2018 - 17:00
48. KS Włynkówko 6 - 1 Diament Trzebielino 29 września 2018 - 17:00
49. Echo Biesowice 3 - 2 Sokół Szczypkowice 29 września 2018 - 16:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (17) 
50. Wybrzeże Objazda 2 - 2 Sokół Szczypkowice 7 października 2018 - 14:00
51. Diament Trzebielino 1 - 4 Echo Biesowice 6 października 2018 - 15:30
52. Polonez Bobrowniki 0 - 2 KS Włynkówko 6 października 2018 - 16:00
53. Rowokół Smołdzino 1 - 3 Granit Kończewo 6 października 2018 - 14:00
54. Pomorze Potęgowo 0 - 1 Unison Machowino 6 października 2018 - 16:00
55. Garbarnia Kępice 0 - 1 KS Damnica 7 października 2018 - 11:00
56. Dąb Kusowo 3 - 3 Barton Barcino 6 października 2018 - 16:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
57. Barton Barcino 4 - 2 Wybrzeże Objazda 13 października 2018 - 16:00
58. KS Damnica 8 - 1 Dąb Kusowo 14 października 2018 - 14:00
59. Unison Machowino 2 - 0 Garbarnia Kępice 13 października 2018 - 16:00
60. Granit Kończewo 0 - 3 Pomorze Potęgowo 14 października 2018 - 14:00
61. KS Włynkówko 0 - 1 Rowokół Smołdzino 13 października 2018 - 15:00
62. Echo Biesowice 4 - 0 Polonez Bobrowniki 13 października 2018 - 16:00
63. Sokół Szczypkowice 5 - 2 Diament Trzebielino 14 października 2018 - 12:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
64. Wybrzeże Objazda 7 - 0 Diament Trzebielino 21 października 2018 - 14:00
65. Polonez Bobrowniki 4 - 2 Sokół Szczypkowice 21 października 2018 - 14:00
66. Rowokół Smołdzino 4 - 0 Echo Biesowice 21 października 2018 - 14:00
67. Pomorze Potęgowo 1 - 5 KS Włynkówko 20 października 2018 - 15:00
68. Garbarnia Kępice 1 - 1 Granit Kończewo 20 października 2018 - 15:00
69. Dąb Kusowo 1 - 2 Unison Machowino 20 października 2018 - 15:00
70. Barton Barcino 5 - 2 KS Damnica 20 października 2018 - 15:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (17) 
71. KS Damnica 4 - 2 Wybrzeże Objazda 28 października 2018 - 14:00
72. Unison Machowino 0 - 2 Barton Barcino 27 października 2018 - 14:00
73. Granit Kończewo 1 - 4 Dąb Kusowo 28 października 2018 - 13:00
74. KS Włynkówko 2 - 0 Garbarnia Kępice 28 października 2018 - 14:00
75. Echo Biesowice 8 - 2 Pomorze Potęgowo 27 października 2018 - 15:00
76. Sokół Szczypkowice 3 - 1 Rowokół Smołdzino 28 października 2018 - 12:00
77. Diament Trzebielino 0 - 3 Polonez Bobrowniki 28 października 2018 - 15:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (29) 
78. Wybrzeże Objazda 1 - 4 Polonez Bobrowniki 4 listopada 2018 - 14:00
79. Rowokół Smołdzino 3 - 0 Diament Trzebielino 3 listopada 2018 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
80. Pomorze Potęgowo 6 - 2 Sokół Szczypkowice 3 listopada 2018 - 14:00
81. Garbarnia Kępice 0 - 6 Echo Biesowice 3 listopada 2018 - 13:00
82. Dąb Kusowo 0 - 2 KS Włynkówko 4 listopada 2018 - 13:00
83. Barton Barcino 7 - 0 Granit Kończewo 3 listopada 2018 - 14:00
84. KS Damnica 2 - 1 Unison Machowino 4 listopada 2018 - 12:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (19) 
85. Unison Machowino 4 - 1 Wybrzeże Objazda 10 listopada 2018 - 14:00
86. Granit Kończewo 1 - 1 KS Damnica 11 listopada 2018 - 13:00
87. KS Włynkówko 1 - 2 Barton Barcino 10 listopada 2018 - 13:00
88. Echo Biesowice 3 - 2 Dąb Kusowo 10 listopada 2018 - 14:00
89. Sokół Szczypkowice 4 - 5 Garbarnia Kępice 11 listopada 2018 - 12:00
90. Diament Trzebielino 0 - 1 Pomorze Potęgowo 10 listopada 2018 - 13:30
91. Polonez Bobrowniki 1 - 2 Rowokół Smołdzino 10 listopada 2018 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE