MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Barton Barcino 26 65 20 5 1 89 - 32
2. Echo Biesowice 26 62 20 2 4 90 - 35
3. KS Damnica 26 52 16 4 6 90 - 35
4. KS Włynkówko 26 50 16 2 8 59 - 33
5. Polonez Bobrowniki 26 40 11 7 8 61 - 43
6. Unison Machowino 26 37 11 4 11 45 - 54 2 3 1 0 1 5 - 4
7. Wybrzeże Objazda 26 37 11 4 11 52 - 53 2 3 1 0 1 4 - 5
8. Sokół Szczypkowice 26 33 9 6 11 57 - 61
9. Rowokół Smołdzino 26 32 10 2 14 53 - 55
10. Garbarnia Kępice 26 31 8 7 11 37 - 48
11. Pomorze Potęgowo 26 25 8 1 17 38 - 84
12. Dąb Kusowo 26 19 4 7 15 44 - 77
13. Granit Kończewo 26 18 4 6 16 31 - 64
14. Diament Trzebielino 26 14 3 5 18 25 - 97
Ostatni komentarz dodał jan7630 29.06.2019, 20:21:11



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (24) 
1. Rowokół Smołdzino 0 - 3 Wybrzeże Objazda 12 września 2018 - 17:30
2. Pomorze Potęgowo 0 - 3 Polonez Bobrowniki 18 sierpnia 2018 - 17:00
3. Garbarnia Kępice 1 - 0 Diament Trzebielino 19 sierpnia 2018 - 17:00
4. Dąb Kusowo 1 - 4 Sokół Szczypkowice 18 sierpnia 2018 - 17:00
5. Barton Barcino 2 - 1 Echo Biesowice 18 sierpnia 2018 - 18:00
6. KS Damnica 0 - 2 KS Włynkówko 18 sierpnia 2018 - 16:00
7. Unison Machowino 2 - 1 Granit Kończewo 18 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (26) 
8. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Granit Kończewo 26 sierpnia 2018 - 14:00
9. KS Włynkówko 4 - 0 Unison Machowino 26 sierpnia 2018 - 18:00
10. Echo Biesowice 1 - 6 KS Damnica 26 sierpnia 2018 - 17:00
11. Sokół Szczypkowice 3 - 5 Barton Barcino 26 sierpnia 2018 - 11:30
12. Diament Trzebielino 1 - 4 Dąb Kusowo 26 sierpnia 2018 - 16:00
13. Polonez Bobrowniki 2 - 1 Garbarnia Kępice 25 sierpnia 2018 - 16:00
14. Rowokół Smołdzino 4 - 0 Pomorze Potęgowo 25 sierpnia 2018 - 18:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
15. Pomorze Potęgowo 2 - 6 Wybrzeże Objazda 1 września 2018 - 17:00
16. Garbarnia Kępice 1 - 0 Rowokół Smołdzino 1 września 2018 - 17:00
17. Dąb Kusowo 0 - 0 Polonez Bobrowniki 1 września 2018 - 16:00
18. Barton Barcino 7 - 0 Diament Trzebielino 2 września 2018 - 11:00
19. KS Damnica 4 - 0 Sokół Szczypkowice 2 września 2018 - 17:00
20. Unison Machowino 0 - 3 Echo Biesowice 1 września 2018 - 17:00
21. Granit Kończewo 3 - 1 KS Włynkówko 1 września 2018 - 17:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
22. Wybrzeże Objazda 1 - 0 KS Włynkówko 9 września 2018 - 14:00
23. Echo Biesowice 7 - 0 Granit Kończewo 8 września 2018 - 17:00
24. Sokół Szczypkowice 7 - 3 Unison Machowino 8 września 2018 - 17:00
25. Diament Trzebielino 2 - 2 KS Damnica 9 września 2018 - 16:00
26. Polonez Bobrowniki 4 - 0 Barton Barcino 8 września 2018 - 18:00
27. Rowokół Smołdzino 9 - 2 Dąb Kusowo 8 września 2018 - 17:00
28. Pomorze Potęgowo 3 - 3 Garbarnia Kępice 9 września 2018 - 16:30
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (24) 
29. Garbarnia Kępice 3 - 1 Wybrzeże Objazda 15 września 2018 - 17:00
30. Dąb Kusowo 8 - 1 Pomorze Potęgowo 15 września 2018 - 16:00
31. Barton Barcino 2 - 0 Rowokół Smołdzino 15 września 2018 - 16:00
32. KS Damnica 1 - 2 Polonez Bobrowniki 16 września 2018 - 15:00
33. Unison Machowino 1 - 1 Diament Trzebielino 15 września 2018 - 16:00
34. Granit Kończewo 0 - 2 Sokół Szczypkowice 15 września 2018 - 17:00
35. KS Włynkówko 1 - 4 Echo Biesowice 15 września 2018 - 17:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (14) 
36. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Echo Biesowice 23 września 2018 - 14:00
37. Sokół Szczypkowice 1 - 0 KS Włynkówko 22 września 2018 - 17:00
38. Diament Trzebielino 2 - 0 Granit Kończewo 23 września 2018 - 16:00
39. Polonez Bobrowniki 1 - 1 Unison Machowino 23 września 2018 - 16:00
40. Rowokół Smołdzino 3 - 2 KS Damnica 22 września 2018 - 16:00
41. Pomorze Potęgowo 0 - 2 Barton Barcino 23 września 2018 - 15:00
42. Garbarnia Kępice 1 - 1 Dąb Kusowo 22 września 2018 - 11:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (24) 
43. Dąb Kusowo 3 - 3 Wybrzeże Objazda 29 września 2018 - 16:30
44. Barton Barcino 3 - 2 Garbarnia Kępice 29 września 2018 - 16:00
45. KS Damnica 4 - 0 Pomorze Potęgowo 30 września 2018 - 11:00
46. Unison Machowino 3 - 2 Rowokół Smołdzino 29 września 2018 - 16:00
47. Granit Kończewo 2 - 6 Polonez Bobrowniki 29 września 2018 - 17:00
48. KS Włynkówko 6 - 1 Diament Trzebielino 29 września 2018 - 17:00
49. Echo Biesowice 3 - 2 Sokół Szczypkowice 29 września 2018 - 16:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (17) 
50. Wybrzeże Objazda 2 - 2 Sokół Szczypkowice 7 października 2018 - 14:00
51. Diament Trzebielino 1 - 4 Echo Biesowice 6 października 2018 - 15:30
52. Polonez Bobrowniki 0 - 2 KS Włynkówko 6 października 2018 - 16:00
53. Rowokół Smołdzino 1 - 3 Granit Kończewo 6 października 2018 - 14:00
54. Pomorze Potęgowo 0 - 1 Unison Machowino 6 października 2018 - 16:00
55. Garbarnia Kępice 0 - 1 KS Damnica 7 października 2018 - 11:00
56. Dąb Kusowo 3 - 3 Barton Barcino 6 października 2018 - 16:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
57. Barton Barcino 4 - 2 Wybrzeże Objazda 13 października 2018 - 16:00
58. KS Damnica 8 - 1 Dąb Kusowo 14 października 2018 - 14:00
59. Unison Machowino 2 - 0 Garbarnia Kępice 13 października 2018 - 16:00
60. Granit Kończewo 0 - 3 Pomorze Potęgowo 14 października 2018 - 14:00
61. KS Włynkówko 0 - 1 Rowokół Smołdzino 13 października 2018 - 15:00
62. Echo Biesowice 4 - 0 Polonez Bobrowniki 13 października 2018 - 16:00
63. Sokół Szczypkowice 5 - 2 Diament Trzebielino 14 października 2018 - 12:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
64. Wybrzeże Objazda 7 - 0 Diament Trzebielino 21 października 2018 - 14:00
65. Polonez Bobrowniki 4 - 2 Sokół Szczypkowice 21 października 2018 - 14:00
66. Rowokół Smołdzino 4 - 0 Echo Biesowice 21 października 2018 - 14:00
67. Pomorze Potęgowo 1 - 5 KS Włynkówko 20 października 2018 - 15:00
68. Garbarnia Kępice 1 - 1 Granit Kończewo 20 października 2018 - 15:00
69. Dąb Kusowo 1 - 2 Unison Machowino 20 października 2018 - 15:00
70. Barton Barcino 5 - 2 KS Damnica 20 października 2018 - 15:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (18) 
71. KS Damnica 4 - 2 Wybrzeże Objazda 28 października 2018 - 14:00
72. Unison Machowino 0 - 2 Barton Barcino 27 października 2018 - 14:00
73. Granit Kończewo 1 - 4 Dąb Kusowo 28 października 2018 - 13:00
74. KS Włynkówko 2 - 0 Garbarnia Kępice 28 października 2018 - 14:00
75. Echo Biesowice 8 - 2 Pomorze Potęgowo 27 października 2018 - 15:00
76. Sokół Szczypkowice 3 - 1 Rowokół Smołdzino 28 października 2018 - 12:00
77. Diament Trzebielino 0 - 3 Polonez Bobrowniki 28 października 2018 - 15:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (29) 
78. Wybrzeże Objazda 1 - 4 Polonez Bobrowniki 4 listopada 2018 - 14:00
79. Rowokół Smołdzino 3 - 0 Diament Trzebielino 3 listopada 2018 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
80. Pomorze Potęgowo 6 - 2 Sokół Szczypkowice 3 listopada 2018 - 14:00
81. Garbarnia Kępice 0 - 6 Echo Biesowice 3 listopada 2018 - 13:00
82. Dąb Kusowo 0 - 2 KS Włynkówko 4 listopada 2018 - 13:00
83. Barton Barcino 7 - 0 Granit Kończewo 3 listopada 2018 - 14:00
84. KS Damnica 2 - 1 Unison Machowino 4 listopada 2018 - 12:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (22) 
85. Unison Machowino 4 - 1 Wybrzeże Objazda 10 listopada 2018 - 14:00
86. Granit Kończewo 1 - 1 KS Damnica 11 listopada 2018 - 13:00
87. KS Włynkówko 1 - 2 Barton Barcino 10 listopada 2018 - 13:00
88. Echo Biesowice 3 - 2 Dąb Kusowo 10 listopada 2018 - 14:00
89. Sokół Szczypkowice 4 - 5 Garbarnia Kępice 11 listopada 2018 - 12:00
90. Diament Trzebielino 0 - 1 Pomorze Potęgowo 10 listopada 2018 - 13:30
91. Polonez Bobrowniki 1 - 2 Rowokół Smołdzino 10 listopada 2018 - 14:00
Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
92. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Rowokół Smołdzino 24 marca 2019 - 14:00
93. Polonez Bobrowniki 5 - 0 Pomorze Potęgowo 23 marca 2019 - 15:00
94. Diament Trzebielino 0 - 5 Garbarnia Kępice 23 marca 2019 - 16:00
95. Sokół Szczypkowice 3 - 0 Dąb Kusowo 23 marca 2019 - 16:00
96. Echo Biesowice 0 - 0 Barton Barcino 23 marca 2019 - 16:00
97. KS Włynkówko 1 - 1 KS Damnica 23 marca 2019 - 12:00
98. Granit Kończewo 1 - 2 Unison Machowino 24 marca 2019 - 15:00
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
99. Granit Kończewo 2 - 3 Wybrzeże Objazda 31 marca 2019 - 13:00
100. Unison Machowino 1 - 2 KS Włynkówko 30 marca 2019 - 16:00
101. KS Damnica 1 - 3 Echo Biesowice 30 marca 2019 - 15:00
102. Barton Barcino 1 - 1 Sokół Szczypkowice 30 marca 2019 - 16:00
103. Dąb Kusowo 1 - 1 Diament Trzebielino 30 marca 2019 - 16:00
104. Garbarnia Kępice 1 - 1 Polonez Bobrowniki 30 marca 2019 - 15:00
105. Pomorze Potęgowo 2 - 1 Rowokół Smołdzino 31 marca 2019 - 16:00
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
106. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Pomorze Potęgowo 7 kwietnia 2019 - 14:00
107. Rowokół Smołdzino 1 - 4 Garbarnia Kępice 7 kwietnia 2019 - 13:00
108. Polonez Bobrowniki 5 - 1 Dąb Kusowo 6 kwietnia 2019 - 16:00
109. Diament Trzebielino 1 - 4 Barton Barcino 6 kwietnia 2019 - 16:30
110. Sokół Szczypkowice 0 - 2 KS Damnica 7 kwietnia 2019 - 16:00
111. Echo Biesowice 3 - 0 Unison Machowino 6 kwietnia 2019 - 17:00
112. KS Włynkówko 4 - 3 Granit Kończewo 6 kwietnia 2019 - 16:30
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (20) 
113. KS Włynkówko 0 - 2 Wybrzeże Objazda 13 kwietnia 2019 - 15:00
114. Granit Kończewo 1 - 2 Echo Biesowice 14 kwietnia 2019 - 13:00
115. Unison Machowino 1 - 3 Sokół Szczypkowice 13 kwietnia 2019 - 16:30
116. KS Damnica 9 - 0 Diament Trzebielino 13 kwietnia 2019 - 16:00
117. Barton Barcino 4 - 2 Polonez Bobrowniki 13 kwietnia 2019 - 16:00
118. Dąb Kusowo 0 - 2 Rowokół Smołdzino 14 kwietnia 2019 - 14:00
119. Garbarnia Kępice 0 - 2 Pomorze Potęgowo 13 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
120. Wybrzeże Objazda 0 - 1 Garbarnia Kępice 20 kwietnia 2019 - 17:00
121. Pomorze Potęgowo 4 - 0 Dąb Kusowo 20 kwietnia 2019 - 17:00
122. Rowokół Smołdzino 0 - 3 Barton Barcino 17 kwietnia 2019 - 17:00
123. Polonez Bobrowniki 0 - 2 KS Damnica 20 kwietnia 2019 - 15:00
124. Diament Trzebielino 1 - 9 Unison Machowino 17 kwietnia 2019 - 16:30
125. Sokół Szczypkowice 1 - 0 Granit Kończewo 20 kwietnia 2019 - 15:00
126. Echo Biesowice 3 - 0 KS Włynkówko 20 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
127. Echo Biesowice 2 - 0 Wybrzeże Objazda 27 kwietnia 2019 - 16:00
128. KS Włynkówko 3 - 2 Sokół Szczypkowice 27 kwietnia 2019 - 16:00
129. Granit Kończewo 2 - 2 Diament Trzebielino 28 kwietnia 2019 - 13:00
130. Unison Machowino 2 - 1 Polonez Bobrowniki 27 kwietnia 2019 - 16:30
131. KS Damnica 4 - 0 Rowokół Smołdzino 27 kwietnia 2019 - 16:00
132. Barton Barcino 6 - 0 Pomorze Potęgowo 27 kwietnia 2019 - 16:00
133. Dąb Kusowo 2 - 3 Garbarnia Kępice 28 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
134. Wybrzeże Objazda 0 - 2 Dąb Kusowo 5 maja 2019 - 14:00
135. Garbarnia Kępice 0 - 3 Barton Barcino 4 maja 2019 - 17:00
136. Pomorze Potęgowo 0 - 5 KS Damnica 4 maja 2019 - 16:00
137. Rowokół Smołdzino 1 - 2 Unison Machowino 5 maja 2019 - 15:00
138. Polonez Bobrowniki 2 - 2 Granit Kończewo 5 maja 2019 - 16:00
139. Diament Trzebielino 1 - 6 KS Włynkówko 4 maja 2019 - 16:30
140. Sokół Szczypkowice 1 - 1 Echo Biesowice 5 maja 2019 - 12:00
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
141. Sokół Szczypkowice 1 - 1 Wybrzeże Objazda 12 maja 2019 - 12:00
142. Echo Biesowice 6 - 0 Diament Trzebielino 1 maja 2019 - 18:30
143. KS Włynkówko 2 - 1 Polonez Bobrowniki 11 maja 2019 - 16:00
144. Granit Kończewo 2 - 3 Rowokół Smołdzino 12 maja 2019 - 13:00
145. Unison Machowino 5 - 1 Pomorze Potęgowo 11 maja 2019 - 16:30
146. KS Damnica 2 - 2 Garbarnia Kępice 12 maja 2019 - 13:00
147. Barton Barcino 7 - 1 Dąb Kusowo 11 maja 2019 - 16:00
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (11) 
148. Wybrzeże Objazda 1 - 6 Barton Barcino 19 maja 2019 - 14:00
149. Dąb Kusowo 2 - 5 KS Damnica 19 maja 2019 - 13:00
150. Garbarnia Kępice 0 - 0 Unison Machowino 18 maja 2019 - 17:00
151. Pomorze Potęgowo 0 - 1 Granit Kończewo 18 maja 2019 - 16:00
152. Rowokół Smołdzino 2 - 5 KS Włynkówko 19 maja 2019 - 15:00
153. Polonez Bobrowniki 3 - 5 Echo Biesowice 19 maja 2019 - 16:00
154. Diament Trzebielino 2 - 1 Sokół Szczypkowice 19 maja 2019 - 11:00
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (36) 
155. Diament Trzebielino 3 - 2 Wybrzeże Objazda 25 maja 2019 - 16:30
156. Sokół Szczypkowice 3 - 3 Polonez Bobrowniki 25 maja 2019 - 17:00
157. Echo Biesowice 4 - 1 Rowokół Smołdzino 25 maja 2019 - 16:00
158. KS Włynkówko 3 - 0 Pomorze Potęgowo 25 maja 2019 - 16:00
159. Granit Kończewo 3 - 0 Garbarnia Kępice 26 maja 2019 - 13:00
vo, na boisku 2:2
160. Unison Machowino 2 - 2 Dąb Kusowo 25 maja 2019 - 16:30
161. KS Damnica 4 - 5 Barton Barcino 25 maja 2019 - 16:00
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (36) 
162. Wybrzeże Objazda 2 - 4 KS Damnica 2 czerwca 2019 - 14:00
163. Barton Barcino 2 - 0 Unison Machowino 1 czerwca 2019 - 16:00
164. Dąb Kusowo 0 - 0 Granit Kończewo 2 czerwca 2019 - 13:00
165. Garbarnia Kępice 0 - 3 KS Włynkówko 1 czerwca 2019 - 14:00
vo, na boisku 2:2
166. Pomorze Potęgowo 2 - 7 Echo Biesowice 1 czerwca 2019 - 15:00
167. Rowokół Smołdzino 5 - 1 Sokół Szczypkowice 2 czerwca 2019 - 15:00
168. Polonez Bobrowniki 3 - 0 Diament Trzebielino 1 czerwca 2019 - 16:00
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (12) 
169. Polonez Bobrowniki 1 - 1 Wybrzeże Objazda 8 czerwca 2019 - 16:00
170. Diament Trzebielino 2 - 2 Rowokół Smołdzino 8 czerwca 2019 - 16:30
171. Sokół Szczypkowice 1 - 4 Pomorze Potęgowo 8 czerwca 2019 - 17:00
172. Echo Biesowice 3 - 1 Garbarnia Kępice 8 czerwca 2019 - 16:00
173. KS Włynkówko 1 - 0 Dąb Kusowo 8 czerwca 2019 - 16:00
174. Granit Kończewo 1 - 1 Barton Barcino 9 czerwca 2019 - 13:00
175. Unison Machowino 0 - 9 KS Damnica 8 czerwca 2019 - 16:30
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (28) 
176. Wybrzeże Objazda 3 - 1 Unison Machowino 16 czerwca 2019 - 15:00
177. KS Damnica 5 - 0 Granit Kończewo 16 czerwca 2019 - 15:00
178. Barton Barcino 3 - 3 KS Włynkówko 16 czerwca 2019 - 15:00
179. Dąb Kusowo 3 - 6 Echo Biesowice 16 czerwca 2019 - 15:00
180. Garbarnia Kępice 2 - 2 Sokół Szczypkowice 16 czerwca 2019 - 15:00
181. Pomorze Potęgowo 3 - 2 Diament Trzebielino 16 czerwca 2019 - 15:00
182. Rowokół Smołdzino 4 - 4 Polonez Bobrowniki 16 czerwca 2019 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE