ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Nogat Malbork 13 32 10 2 1 42 - 18 1 3 1 0 0 3 - 1
2. Powi¶le Stary Targ 13 32 10 2 1 58 - 19 1 0 0 0 1 1 - 3
3. Real Myszewo 13 27 9 0 4 27 - 21
4. AP Malbork 13 24 8 0 5 30 - 20
5. Jurand Lasowice 13 23 7 2 4 37 - 22
6. Bałtyk Sztutowo 13 22 7 1 5 46 - 30 1 3 1 0 0 5 - 2
7. Skra Kończewice 13 22 7 1 5 34 - 20 1 0 0 0 1 2 - 5
8. KS Czernin 13 21 6 3 4 35 - 27
9. Tęcza Szropy 13 19 6 1 6 37 - 26
10. Lisovia Lisewo 13 13 4 1 8 24 - 32
11. Wisła Drewnica 13 10 3 1 9 23 - 37
12. Centrum Pelplin 13 9 2 3 8 31 - 55
13. Błyskawica Postolin 13 6 2 0 11 17 - 69
14. Orzeł Z±browo 13 1 0 1 12 11 - 62
Ostatni komentarz dodał pogon123 19.02.2019, 10:33:37




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
1. Skra Kończewice - Tęcza Szropy
2. Real Myszewo - Wisła Drewnica
3. Błyskawica Postolin - Bałtyk Sztutowo
4. Centrum Pelplin - AP Malbork
5. Jurand Lasowice - Powi¶le Stary Targ
6. KS Czernin - Orzeł Z±browo
7. Lisovia Lisewo - Nogat Malbork
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Lisovia Lisewo - Skra Kończewice
9. Nogat Malbork - KS Czernin
10. Orzeł Z±browo - Jurand Lasowice
11. Powi¶le Stary Targ - Centrum Pelplin
12. AP Malbork - Błyskawica Postolin
13. Bałtyk Sztutowo - Real Myszewo
14. Wisła Drewnica - Tęcza Szropy
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Skra Kończewice - Wisła Drewnica
16. Tęcza Szropy - Bałtyk Sztutowo
17. Real Myszewo - AP Malbork
18. Błyskawica Postolin - Powi¶le Stary Targ
19. Centrum Pelplin - Orzeł Z±browo
20. Jurand Lasowice - Nogat Malbork
21. KS Czernin - Lisovia Lisewo
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KS Czernin - Skra Kończewice
23. Lisovia Lisewo - Jurand Lasowice
24. Nogat Malbork - Centrum Pelplin
25. Orzeł Z±browo - Błyskawica Postolin
26. Powi¶le Stary Targ - Real Myszewo
27. AP Malbork - Tęcza Szropy
28. Bałtyk Sztutowo - Wisła Drewnica
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Skra Kończewice - Bałtyk Sztutowo
30. Wisła Drewnica - AP Malbork
31. Tęcza Szropy - Powi¶le Stary Targ
32. Real Myszewo - Orzeł Z±browo
33. Błyskawica Postolin - Nogat Malbork
34. Centrum Pelplin - Lisovia Lisewo
35. Jurand Lasowice - KS Czernin
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Jurand Lasowice - Skra Kończewice
37. KS Czernin - Centrum Pelplin
38. Lisovia Lisewo - Błyskawica Postolin
39. Nogat Malbork - Real Myszewo
40. Orzeł Z±browo - Tęcza Szropy
41. Powi¶le Stary Targ - Wisła Drewnica
42. AP Malbork - Bałtyk Sztutowo
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Skra Kończewice - AP Malbork
44. Bałtyk Sztutowo - Powi¶le Stary Targ
45. Wisła Drewnica - Orzeł Z±browo
46. Tęcza Szropy - Nogat Malbork
47. Real Myszewo - Lisovia Lisewo
48. Błyskawica Postolin - KS Czernin
49. Centrum Pelplin - Jurand Lasowice
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Centrum Pelplin - Skra Kończewice
51. Jurand Lasowice - Błyskawica Postolin
52. KS Czernin - Real Myszewo
53. Lisovia Lisewo - Tęcza Szropy
54. Nogat Malbork - Wisła Drewnica
55. Orzeł Z±browo - Bałtyk Sztutowo
56. Powi¶le Stary Targ - AP Malbork
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Skra Kończewice - Powi¶le Stary Targ
58. AP Malbork - Orzeł Z±browo
59. Bałtyk Sztutowo - Nogat Malbork
60. Wisła Drewnica - Lisovia Lisewo
61. Tęcza Szropy - KS Czernin
62. Real Myszewo - Jurand Lasowice
63. Błyskawica Postolin - Centrum Pelplin
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Błyskawica Postolin - Skra Kończewice
65. Real Myszewo - Centrum Pelplin
66. Jurand Lasowice - Tęcza Szropy
67. KS Czernin - Wisła Drewnica
68. Lisovia Lisewo - Bałtyk Sztutowo
69. Nogat Malbork - AP Malbork
70. Orzeł Z±browo - Powi¶le Stary Targ
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Skra Kończewice - Orzeł Z±browo
72. Powi¶le Stary Targ - Nogat Malbork
73. AP Malbork - Lisovia Lisewo
74. Bałtyk Sztutowo - KS Czernin
75. Wisła Drewnica - Jurand Lasowice
76. Tęcza Szropy - Centrum Pelplin
77. Real Myszewo - Błyskawica Postolin
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Real Myszewo - Skra Kończewice
79. Błyskawica Postolin - Tęcza Szropy
80. Centrum Pelplin - Wisła Drewnica
81. Jurand Lasowice - Bałtyk Sztutowo
82. KS Czernin - AP Malbork
83. Lisovia Lisewo - Powi¶le Stary Targ
84. Nogat Malbork - Orzeł Z±browo
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Skra Kończewice - Nogat Malbork
86. Orzeł Z±browo - Lisovia Lisewo
87. Powi¶le Stary Targ - KS Czernin
88. AP Malbork - Jurand Lasowice
89. Bałtyk Sztutowo - Centrum Pelplin
90. Wisła Drewnica - Błyskawica Postolin
91. Real Myszewo - Tęcza Szropy


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE