ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - NAGRODY DLA 16 DRUŻYN - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Nogat Malbork 13 32 10 2 1 42 - 18 1 3 1 0 0 3 - 1
2. Powiśle Stary Targ 13 32 10 2 1 58 - 19 1 0 0 0 1 1 - 3
3. Real Myszewo 13 27 9 0 4 27 - 21
4. AP Malbork 13 24 8 0 5 30 - 20
5. Jurand Lasowice 13 23 7 2 4 37 - 22
6. Bałtyk Sztutowo 13 22 7 1 5 46 - 30 1 3 1 0 0 5 - 2
7. Skra Kończewice 13 22 7 1 5 34 - 20 1 0 0 0 1 2 - 5
8. KS Czernin 13 21 6 3 4 35 - 27
9. Tęcza Szropy 13 19 6 1 6 37 - 26
10. Lisovia Lisewo 13 13 4 1 8 24 - 32
11. Wisła Drewnica 13 10 3 1 9 23 - 37
12. Centrum Pelplin 13 9 2 3 8 31 - 55
13. Błyskawica Postolin 13 6 2 0 11 17 - 69
14. Orzeł Ząbrowo 13 1 0 1 12 11 - 62
Ostatni komentarz dodał Kielonson 07.12.2018, 20:31:13




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (26) 
1. Tęcza Szropy 1 - 2 Skra Kończewice 18 sierpnia 2018 - 17:00
2. Wisła Drewnica 1 - 2 Real Myszewo 18 sierpnia 2018 - 18:00
3. Bałtyk Sztutowo 8 - 0 Błyskawica Postolin 18 sierpnia 2018 - 18:00
4. AP Malbork 4 - 2 Centrum Pelplin 18 sierpnia 2018 - 17:00
5. Powiśle Stary Targ 6 - 2 Jurand Lasowice 18 sierpnia 2018 - 15:00
6. Orzeł Ząbrowo 0 - 6 KS Czernin 19 sierpnia 2018 - 16:00
7. Nogat Malbork 3 - 0 Lisovia Lisewo 18 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (16) 
8. Skra Kończewice 1 - 2 Lisovia Lisewo 26 sierpnia 2018 - 14:00
9. KS Czernin 1 - 3 Nogat Malbork 26 sierpnia 2018 - 16:00
10. Jurand Lasowice 4 - 3 Orzeł Ząbrowo 25 sierpnia 2018 - 17:00
11. Centrum Pelplin 1 - 8 Powiśle Stary Targ 25 sierpnia 2018 - 16:00
12. Błyskawica Postolin 0 - 6 AP Malbork 26 sierpnia 2018 - 12:00
13. Real Myszewo 1 - 2 Bałtyk Sztutowo 25 sierpnia 2018 - 14:00
14. Tęcza Szropy 5 - 1 Wisła Drewnica 25 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
15. Wisła Drewnica 0 - 3 Skra Kończewice 1 września 2018 - 17:00
16. Bałtyk Sztutowo 2 - 2 Tęcza Szropy 1 września 2018 - 17:00
17. AP Malbork 2 - 0 Real Myszewo 1 września 2018 - 17:00
18. Powiśle Stary Targ 7 - 3 Błyskawica Postolin 1 września 2018 - 15:00
19. Orzeł Ząbrowo 3 - 3 Centrum Pelplin 1 września 2018 - 12:00
20. Nogat Malbork 2 - 2 Jurand Lasowice 1 września 2018 - 17:00
21. Lisovia Lisewo 1 - 3 KS Czernin 2 września 2018 - 15:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (20) 
22. Skra Kończewice 3 - 2 KS Czernin 9 września 2018 - 16:00
23. Jurand Lasowice 2 - 1 Lisovia Lisewo 8 września 2018 - 17:00
24. Centrum Pelplin 3 - 7 Nogat Malbork 8 września 2018 - 16:00
25. Błyskawica Postolin 4 - 0 Orzeł Ząbrowo 9 września 2018 - 12:00
26. Real Myszewo 2 - 6 Powiśle Stary Targ 8 września 2018 - 14:00
27. Tęcza Szropy 0 - 1 AP Malbork 8 września 2018 - 17:00
28. Wisła Drewnica 3 - 1 Bałtyk Sztutowo 8 września 2018 - 16:00
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (13) 
29. Bałtyk Sztutowo 5 - 2 Skra Kończewice 15 września 2018 - 16:00
30. AP Malbork 5 - 1 Wisła Drewnica 15 września 2018 - 17:00
31. Powiśle Stary Targ 6 - 1 Tęcza Szropy 15 września 2018 - 15:00
32. Orzeł Ząbrowo 0 - 7 Real Myszewo 15 września 2018 - 14:00
33. Nogat Malbork 3 - 1 Błyskawica Postolin 15 września 2018 - 16:00
34. Lisovia Lisewo 3 - 3 Centrum Pelplin 16 września 2018 - 15:00
35. KS Czernin 1 - 1 Jurand Lasowice 16 września 2018 - 14:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (11) 
36. Skra Kończewice 0 - 3 Jurand Lasowice 23 września 2018
vo, brak zabezpieczenia podczas zawodów (brak porządkowych)
37. Centrum Pelplin 1 - 1 KS Czernin 22 września 2018 - 16:00
38. Błyskawica Postolin 0 - 3 Lisovia Lisewo 23 września 2018 - 12:00
39. Real Myszewo 1 - 0 Nogat Malbork 22 września 2018 - 14:00
40. Tęcza Szropy 8 - 0 Orzeł Ząbrowo 22 września 2018 - 16:00
41. Wisła Drewnica 2 - 2 Powiśle Stary Targ 22 września 2018 - 16:00
42. Bałtyk Sztutowo 1 - 3 AP Malbork 22 września 2018 - 16:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
43. AP Malbork 1 - 2 Skra Kończewice 29 września 2018 - 17:00
44. Powiśle Stary Targ 3 - 1 Bałtyk Sztutowo 29 września 2018 - 15:00
45. Orzeł Ząbrowo 1 - 5 Wisła Drewnica 29 września 2018 - 14:00
46. Nogat Malbork 4 - 2 Tęcza Szropy 29 września 2018 - 15:00
47. Lisovia Lisewo 5 - 0 Real Myszewo 30 września 2018 - 15:00
48. KS Czernin 6 - 1 Błyskawica Postolin 30 września 2018 - 14:00
49. Jurand Lasowice 6 - 1 Centrum Pelplin 29 września 2018 - 16:30
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
50. Skra Kończewice 4 - 1 Centrum Pelplin 7 października 2018 - 14:00
51. Błyskawica Postolin 1 - 8 Jurand Lasowice 7 października 2018 - 12:00
52. Real Myszewo 3 - 1 KS Czernin 6 października 2018 - 14:00
53. Tęcza Szropy 2 - 1 Lisovia Lisewo 6 października 2018 - 16:00
54. Wisła Drewnica 0 - 4 Nogat Malbork 6 października 2018 - 15:00
55. Bałtyk Sztutowo 7 - 2 Orzeł Ząbrowo 6 października 2018 - 15:00
56. AP Malbork 0 - 3 Powiśle Stary Targ 6 października 2018 - 15:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
57. Powiśle Stary Targ 2 - 0 Skra Kończewice 13 października 2018 - 13:00
58. Orzeł Ząbrowo 0 - 1 AP Malbork 13 października 2018 - 14:00
59. Nogat Malbork 5 - 3 Bałtyk Sztutowo 13 października 2018 - 14:00
60. Lisovia Lisewo 4 - 2 Wisła Drewnica 14 października 2018 - 15:00
61. KS Czernin 5 - 3 Tęcza Szropy 14 października 2018 - 14:00
62. Jurand Lasowice 0 - 1 Real Myszewo 13 października 2018 - 15:30
63. Centrum Pelplin 7 - 2 Błyskawica Postolin 13 października 2018 - 15:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (15) 
64. Skra Kończewice 9 - 0 Błyskawica Postolin 21 października 2018 - 11:00
65. Centrum Pelplin 2 - 3 Real Myszewo 21 października 2018 - 15:00
66. Tęcza Szropy 1 - 0 Jurand Lasowice 20 października 2018 - 15:00
67. Wisła Drewnica 1 - 3 KS Czernin 21 października 2018 - 15:15
68. Bałtyk Sztutowo 3 - 1 Lisovia Lisewo 20 października 2018 - 15:00
69. AP Malbork 1 - 4 Nogat Malbork 20 października 2018 - 15:00
70. Powiśle Stary Targ 5 - 0 Orzeł Ząbrowo 20 października 2018 - 15:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
71. Orzeł Ząbrowo 0 - 6 Skra Kończewice 27 października 2018 - 12:00
vo, na boisku 0:6, gra nieuprawnionych zawodników
72. Nogat Malbork 3 - 1 Powiśle Stary Targ 27 października 2018 - 14:00
73. Lisovia Lisewo 1 - 3 AP Malbork 28 października 2018 - 15:00
74. KS Czernin 1 - 6 Bałtyk Sztutowo 27 października 2018 - 15:00
75. Jurand Lasowice 4 - 0 Wisła Drewnica 27 października 2018 - 14:30
vo, zdekompletowanie składu
76. Centrum Pelplin 1 - 5 Tęcza Szropy 27 października 2018 - 14:00
77. Błyskawica Postolin 1 - 4 Real Myszewo 28 października 2018 - 12:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
78. Skra Kończewice 1 - 2 Real Myszewo 4 listopada 2018 - 14:00
79. Tęcza Szropy 7 - 2 Błyskawica Postolin 3 listopada 2018 - 14:00
80. Wisła Drewnica 6 - 1 Centrum Pelplin 3 listopada 2018 - 14:15
81. Bałtyk Sztutowo 4 - 2 Jurand Lasowice 3 listopada 2018 - 14:00
82. AP Malbork 2 - 3 KS Czernin 3 listopada 2018 - 13:00
83. Powiśle Stary Targ 7 - 2 Lisovia Lisewo 3 listopada 2018 - 13:00
84. Orzeł Ząbrowo 2 - 3 Nogat Malbork 3 listopada 2018 - 12:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
85. Nogat Malbork 1 - 1 Skra Kończewice 10 listopada 2018 - 14:00
86. Lisovia Lisewo - - - Orzeł Ząbrowo 11 listopada 2018 - 13:00
obustronny vo, na boisku 3:4
87. KS Czernin 2 - 2 Powiśle Stary Targ 11 listopada 2018 - 13:00
88. Jurand Lasowice 3 - 1 AP Malbork 10 listopada 2018 - 14:00
89. Centrum Pelplin 5 - 3 Bałtyk Sztutowo 10 listopada 2018 - 13:00
90. Błyskawica Postolin 2 - 1 Wisła Drewnica 11 listopada 2018 - 12:00
91. Tęcza Szropy 0 - 1 Real Myszewo 10 listopada 2018 - 12:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE