ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Centralna Liga Juniorów - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Korona Kielce 16 38 12 2 2 35 - 15
2. Zagłębie Lubin 17 32 10 2 5 33 - 21 1 3 1 0 0 1 - 0
3. Legia Warszawa 17 32 10 2 5 33 - 17 1 0 0 0 1 0 - 1
4. ¦l±sk Wrocław 17 31 10 1 6 46 - 36
5. Pogoń Szczecin 17 29 8 5 4 36 - 23
6. Lech Poznań 17 27 9 0 8 38 - 25 1 3 1 0 0 1 - 0
7. Wisła Kraków 17 27 8 3 6 22 - 17 1 0 0 0 1 0 - 1
8. Cracovia Kraków 17 23 6 5 6 33 - 35
9. Escola Varsovia Warszawa 17 22 7 1 9 34 - 36
10. Jagiellonia Białystok 17 21 5 6 6 30 - 35 1 1 0 1 0 1 - 1
11. Arka Gdynia 17 21 6 3 8 25 - 30 1 1 0 1 0 1 - 1
12. Górnik Zabrze 16 20 5 5 6 25 - 27
13. Motor Lublin 17 19 4 7 6 19 - 27
14. Ruch Chorzów 17 13 3 4 10 25 - 44
15. GKS Bełchatów 17 12 3 3 11 12 - 39
16. Elana Toruń 17 11 2 5 10 16 - 35




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 16 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Legia Warszawa 2 - 2 Motor Lublin
2. Elana Toruń 1 - 1 Pogoń Szczecin
3. Jagiellonia Białystok 3 - 2 Lech Poznań
4. Zagłębie Lubin 3 - 4 Wisła Kraków
5. Cracovia Kraków 0 - 3 ¦l±sk Wrocław
6. Arka Gdynia 3 - 2 Escola Varsovia Warszawa
7. Ruch Chorzów 1 - 0 Górnik Zabrze
8. GKS Bełchatów 0 - 2 Korona Kielce
Kolejka 17 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. GKS Bełchatów 0 - 3 Legia Warszawa
10. Korona Kielce 2 - 1 Ruch Chorzów
11. Górnik Zabrze 2 - 0 Arka Gdynia
12. Escola Varsovia Warszawa 2 - 3 Cracovia Kraków
13. ¦l±sk Wrocław 2 - 1 Zagłębie Lubin
14. Wisła Kraków 3 - 2 Jagiellonia Białystok
15. Lech Poznań 4 - 0 Elana Toruń
16. Pogoń Szczecin 1 - 2 Motor Lublin
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
18. Motor Lublin - Lech Poznań
19. Elana Toruń - Wisła Kraków
20. Jagiellonia Białystok - ¦l±sk Wrocław
21. Zagłębie Lubin - Escola Varsovia Warszawa
22. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze
23. Arka Gdynia - Korona Kielce
24. Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Ruch Chorzów - Legia Warszawa
26. Arka Gdynia - GKS Bełchatów
27. Korona Kielce - Cracovia Kraków
28. Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
29. Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok
30. ¦l±sk Wrocław - Elana Toruń
31. Wisła Kraków - Motor Lublin
32. Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Legia Warszawa - Lech Poznań
34. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
35. Motor Lublin - ¦l±sk Wrocław
36. Elana Toruń - Escola Varsovia Warszawa
37. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
38. Zagłębie Lubin - Korona Kielce
39. Cracovia Kraków - GKS Bełchatów
40. Arka Gdynia - Ruch Chorzów
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Arka Gdynia - Legia Warszawa
42. Ruch Chorzów - Cracovia Kraków
43. GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin
44. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
45. Górnik Zabrze - Elana Toruń
46. Escola Varsovia Warszawa - Motor Lublin
47. ¦l±sk Wrocław - Pogoń Szczecin
48. Wisła Kraków - Lech Poznań
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Legia Warszawa - Wisła Kraków
50. Lech Poznań - ¦l±sk Wrocław
51. Pogoń Szczecin - Escola Varsovia Warszawa
52. Motor Lublin - Górnik Zabrze
53. Elana Toruń - Korona Kielce
54. Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
55. Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
56. Cracovia Kraków - Arka Gdynia
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Cracovia Kraków - Legia Warszawa
58. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
59. Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
60. GKS Bełchatów - Elana Toruń
61. Korona Kielce - Motor Lublin
62. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
63. Escola Varsovia Warszawa - Lech Poznań
64. ¦l±sk Wrocław - Wisła Kraków
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Legia Warszawa - ¦l±sk Wrocław
66. Wisła Kraków - Escola Varsovia Warszawa
67. Lech Poznań - Górnik Zabrze
68. Pogoń Szczecin - Korona Kielce
69. Motor Lublin - GKS Bełchatów
70. Elana Toruń - Ruch Chorzów
71. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
72. Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
74. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok
75. Arka Gdynia - Elana Toruń
76. Ruch Chorzów - Motor Lublin
77. GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin
78. Korona Kielce - Lech Poznań
79. Górnik Zabrze - Wisła Kraków
80. Escola Varsovia Warszawa - ¦l±sk Wrocław
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
82. ¦l±sk Wrocław - Górnik Zabrze
83. Wisła Kraków - Korona Kielce
84. Lech Poznań - GKS Bełchatów
85. Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
86. Motor Lublin - Arka Gdynia
87. Elana Toruń - Cracovia Kraków
88. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
90. Zagłębie Lubin - Elana Toruń
91. Cracovia Kraków - Motor Lublin
92. Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
93. Ruch Chorzów - Lech Poznań
94. GKS Bełchatów - Wisła Kraków
95. Korona Kielce - ¦l±sk Wrocław
96. Górnik Zabrze - Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Legia Warszawa - Górnik Zabrze
98. Escola Varsovia Warszawa - Korona Kielce
99. ¦l±sk Wrocław - GKS Bełchatów
100. Wisła Kraków - Ruch Chorzów
101. Lech Poznań - Arka Gdynia
102. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
103. Motor Lublin - Zagłębie Lubin
104. Elana Toruń - Jagiellonia Białystok
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Elana Toruń - Legia Warszawa
106. Jagiellonia Białystok - Motor Lublin
107. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
108. Cracovia Kraków - Lech Poznań
109. Arka Gdynia - Wisła Kraków
110. Ruch Chorzów - ¦l±sk Wrocław
111. GKS Bełchatów - Escola Varsovia Warszawa
112. Korona Kielce - Górnik Zabrze
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Legia Warszawa - Korona Kielce
114. Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
115. Escola Varsovia Warszawa - Ruch Chorzów
116. ¦l±sk Wrocław - Arka Gdynia
117. Wisła Kraków - Cracovia Kraków
118. Lech Poznań - Zagłębie Lubin
119. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
120. Motor Lublin - Elana Toruń


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE