Kolejka 1 - 4/5. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Motor Lublin |
0 - 2 |
Legia Warszawa |
|
Pogoń Szczecin |
2 - 0 |
Elana Toruń |
|
Lech Poznań |
2 - 3 |
Jagiellonia Białystok |
21 sierpnia 2018
21.08 - 11:00 |
Wisła Kraków |
0 - 0 |
Zagłębie Lubin |
|
Śląsk Wrocław |
3 - 1 |
Cracovia Kraków |
|
Escola Varsovia Warszawa |
3 - 0 |
Arka Gdynia |
|
Górnik Zabrze |
3 - 3 |
Ruch Chorzów |
29 sierpnia 2018
29.08 - 11:00 |
Korona Kielce |
1 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Kolejka 2 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
7 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Ruch Chorzów |
0 - 3 |
Korona Kielce |
|
Arka Gdynia |
3 - 3 |
Górnik Zabrze |
|
Cracovia Kraków |
3 - 2 |
Escola Varsovia Warszawa |
|
Zagłębie Lubin |
3 - 1 |
Śląsk Wrocław |
22 sierpnia 2018
22.08 - 12:00 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 1 |
Wisła Kraków |
26 września 2018
26.09 - 11:00 |
Elana Toruń |
0 - 2 |
Lech Poznań |
|
Motor Lublin |
0 - 4 |
Pogoń Szczecin |
|
Kolejka 3 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Szczecin |
2 - 0 |
Legia Warszawa |
|
Lech Poznań |
2 - 1 |
Motor Lublin |
|
Wisła Kraków |
1 - 0 |
Elana Toruń |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
29 sierpnia 2018
29.08 - 12:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
1 - 3 |
Zagłębie Lubin |
|
Górnik Zabrze |
2 - 2 |
Cracovia Kraków |
|
Korona Kielce |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
|
GKS Bełchatów |
3 - 2 |
Ruch Chorzów |
|
Kolejka 4 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
3 - 1 |
Ruch Chorzów |
|
GKS Bełchatów |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Cracovia Kraków |
3 - 5 |
Korona Kielce |
|
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Górnik Zabrze |
|
Jagiellonia Białystok |
2 - 2 |
Escola Varsovia Warszawa |
|
Elana Toruń |
1 - 5 |
Śląsk Wrocław |
|
Motor Lublin |
0 - 1 |
Wisła Kraków |
|
Pogoń Szczecin |
2 - 1 |
Lech Poznań |
|
Kolejka 5 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
0 - 2 |
Legia Warszawa |
|
Wisła Kraków |
1 - 2 |
Pogoń Szczecin |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 3 |
Motor Lublin |
|
Escola Varsovia Warszawa |
4 - 2 |
Elana Toruń |
|
Górnik Zabrze |
0 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
|
Korona Kielce |
2 - 0 |
Zagłębie Lubin |
|
GKS Bełchatów |
2 - 2 |
Cracovia Kraków |
|
Ruch Chorzów |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Kolejka 6 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
19 września 2018
19.09 |
Cracovia Kraków |
4 - 2 |
Ruch Chorzów |
|
Zagłębie Lubin |
5 - 0 |
GKS Bełchatów |
19 września 2018
19.09 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 3 |
Korona Kielce |
19 września 2018
19.09 |
Elana Toruń |
1 - 4 |
Górnik Zabrze |
|
Motor Lublin |
4 - 3 |
Escola Varsovia Warszawa |
|
Pogoń Szczecin |
4 - 5 |
Śląsk Wrocław |
19 września 2018
19.09 |
Lech Poznań |
1 - 0 |
Wisła Kraków |
19 września 2018
19.09 |
Kolejka 7 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Kraków |
1 - 1 |
Legia Warszawa |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 6 |
Lech Poznań |
|
Escola Varsovia Warszawa |
0 - 3 |
Pogoń Szczecin |
|
Górnik Zabrze |
1 - 1 |
Motor Lublin |
|
Korona Kielce |
1 - 1 |
Elana Toruń |
|
GKS Bełchatów |
1 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
|
Ruch Chorzów |
5 - 1 |
Zagłębie Lubin |
|
Arka Gdynia |
5 - 3 |
Cracovia Kraków |
|
Kolejka 8 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
2 - 1 |
Cracovia Kraków |
|
Zagłębie Lubin |
3 - 0 |
Arka Gdynia |
|
Jagiellonia Białystok |
3 - 3 |
Ruch Chorzów |
|
Elana Toruń |
2 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Motor Lublin |
2 - 2 |
Korona Kielce |
|
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
|
Lech Poznań |
1 - 2 |
Escola Varsovia Warszawa |
|
Wisła Kraków |
4 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Kolejka 9 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Śląsk Wrocław |
3 - 0 |
Legia Warszawa |
|
Escola Varsovia Warszawa |
2 - 1 |
Wisła Kraków |
|
Górnik Zabrze |
0 - 3 |
Lech Poznań |
|
Korona Kielce |
2 - 1 |
Pogoń Szczecin |
|
GKS Bełchatów |
1 - 1 |
Motor Lublin |
|
Ruch Chorzów |
1 - 1 |
Elana Toruń |
|
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
|
Cracovia Kraków |
0 - 2 |
Zagłębie Lubin |
|
Kolejka 10 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
0 - 1 |
Zagłębie Lubin |
|
Jagiellonia Białystok |
0 - 3 |
Cracovia Kraków |
|
Elana Toruń |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Motor Lublin |
1 - 1 |
Ruch Chorzów |
|
Pogoń Szczecin |
4 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Lech Poznań |
0 - 3 |
Korona Kielce |
|
Wisła Kraków |
2 - 1 |
Górnik Zabrze |
|
Śląsk Wrocław |
4 - 2 |
Escola Varsovia Warszawa |
|
Kolejka 11 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Escola Varsovia Warszawa |
0 - 1 |
Legia Warszawa |
31 października 2018
31.10 - 14:00 |
Górnik Zabrze |
2 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Korona Kielce |
0 - 1 |
Wisła Kraków |
17 października 2018
17.10 - 12:00 |
GKS Bełchatów |
2 - 4 |
Lech Poznań |
|
Ruch Chorzów |
1 - 2 |
Pogoń Szczecin |
|
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Motor Lublin |
|
Cracovia Kraków |
1 - 1 |
Elana Toruń |
|
Zagłębie Lubin |
1 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
24 października 2018
24.10 |
Kolejka 12 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
5 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
|
Elana Toruń |
0 - 2 |
Zagłębie Lubin |
|
Motor Lublin |
1 - 1 |
Cracovia Kraków |
|
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Lech Poznań |
7 - 0 |
Ruch Chorzów |
|
Wisła Kraków |
0 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 4 |
Korona Kielce |
|
Escola Varsovia Warszawa |
3 - 1 |
Górnik Zabrze |
|
Kolejka 13 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
2 - 1 |
Legia Warszawa |
|
Korona Kielce |
2 - 3 |
Escola Varsovia Warszawa |
|
GKS Bełchatów |
0 - 2 |
Śląsk Wrocław |
|
Ruch Chorzów |
1 - 0 |
Wisła Kraków |
|
Arka Gdynia |
0 - 1 |
Lech Poznań |
7 listopada 2018
7.11 - 11:00 |
Cracovia Kraków |
1 - 1 |
Pogoń Szczecin |
|
Zagłębie Lubin |
0 - 1 |
Motor Lublin |
|
Jagiellonia Białystok |
4 - 3 |
Elana Toruń |
|
Kolejka 14 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
2 - 1 |
Elana Toruń |
|
Motor Lublin |
0 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
|
Pogoń Szczecin |
2 - 4 |
Zagłębie Lubin |
|
Lech Poznań |
1 - 3 |
Cracovia Kraków |
|
Wisła Kraków |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Śląsk Wrocław |
7 - 1 |
Ruch Chorzów |
|
Escola Varsovia Warszawa |
1 - 2 |
GKS Bełchatów |
|
Górnik Zabrze |
1 - 2 |
Korona Kielce |
10 kwietnia 2019
10.04 |
Kolejka 15 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Kielce |
1 - 0 |
Legia Warszawa |
|
GKS Bełchatów |
1 - 2 |
Górnik Zabrze |
|
Ruch Chorzów |
1 - 2 |
Escola Varsovia Warszawa |
|
Arka Gdynia |
2 - 3 |
Śląsk Wrocław |
|
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Wisła Kraków |
|
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Lech Poznań |
|
Jagiellonia Białystok |
3 - 3 |
Pogoń Szczecin |
|
Elana Toruń |
0 - 0 |
Motor Lublin |
|
Kolejka 16 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
2 - 2 |
Motor Lublin |
|
Elana Toruń |
1 - 1 |
Pogoń Szczecin |
|
Jagiellonia Białystok |
3 - 2 |
Lech Poznań |
|
Zagłębie Lubin |
3 - 4 |
Wisła Kraków |
|
Cracovia Kraków |
0 - 3 |
Śląsk Wrocław |
|
Arka Gdynia |
3 - 2 |
Escola Varsovia Warszawa |
|
Ruch Chorzów |
1 - 0 |
Górnik Zabrze |
|
GKS Bełchatów |
0 - 2 |
Korona Kielce |
|
Kolejka 17 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
0 - 3 |
Legia Warszawa |
|
Korona Kielce |
2 - 1 |
Ruch Chorzów |
|
Górnik Zabrze |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
|
Escola Varsovia Warszawa |
2 - 3 |
Cracovia Kraków |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Zagłębie Lubin |
|
Wisła Kraków |
3 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
|
Lech Poznań |
4 - 0 |
Elana Toruń |
|
Pogoń Szczecin |
1 - 2 |
Motor Lublin |
|
Kolejka 18 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
|
Motor Lublin |
0 - 1 |
Lech Poznań |
|
Elana Toruń |
1 - 3 |
Wisła Kraków |
|
Jagiellonia Białystok |
0 - 4 |
Śląsk Wrocław |
|
Zagłębie Lubin |
2 - 3 |
Escola Varsovia Warszawa |
|
Cracovia Kraków |
5 - 2 |
Górnik Zabrze |
|
Arka Gdynia |
2 - 3 |
Korona Kielce |
|
Ruch Chorzów |
2 - 3 |
GKS Bełchatów |
|
Kolejka 19 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ruch Chorzów |
1 - 3 |
Legia Warszawa |
|
Arka Gdynia |
2 - 2 |
GKS Bełchatów |
|
Korona Kielce |
5 - 3 |
Cracovia Kraków |
|
Górnik Zabrze |
1 - 2 |
Zagłębie Lubin |
|
Escola Varsovia Warszawa |
0 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
|
Śląsk Wrocław |
5 - 0 |
Elana Toruń |
|
Wisła Kraków |
2 - 1 |
Motor Lublin |
|
Lech Poznań |
1 - 4 |
Pogoń Szczecin |
|
Kolejka 20 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
1 - 1 |
Lech Poznań |
|
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Wisła Kraków |
1 maja 2019
1.05 |
Motor Lublin |
2 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Elana Toruń |
0 - 3 |
Escola Varsovia Warszawa |
10 kwietnia 2019
10.04 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
3 kwietnia 2019
3.04 |
Zagłębie Lubin |
2 - 2 |
Korona Kielce |
|
Cracovia Kraków |
1 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Arka Gdynia |
3 - 3 |
Ruch Chorzów |
|
Kolejka 21 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Legia Warszawa |
|
Ruch Chorzów |
2 - 1 |
Cracovia Kraków |
|
GKS Bełchatów |
0 - 2 |
Zagłębie Lubin |
|
Korona Kielce |
3 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
|
Górnik Zabrze |
3 - 1 |
Elana Toruń |
|
Escola Varsovia Warszawa |
0 - 0 |
Motor Lublin |
|
Śląsk Wrocław |
3 - 2 |
Pogoń Szczecin |
|
Wisła Kraków |
2 - 0 |
Lech Poznań |
|
Kolejka 22 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
0 - 3 |
Wisła Kraków |
|
Lech Poznań |
2 - 3 |
Śląsk Wrocław |
|
Pogoń Szczecin |
2 - 0 |
Escola Varsovia Warszawa |
|
Motor Lublin |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
|
Elana Toruń |
0 - 5 |
Korona Kielce |
|
Jagiellonia Białystok |
4 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Zagłębie Lubin |
1 - 1 |
Ruch Chorzów |
|
Cracovia Kraków |
3 - 0 |
Arka Gdynia |
|
Kolejka 23 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
3 - 0 |
Legia Warszawa |
|
Arka Gdynia |
3 - 3 |
Zagłębie Lubin |
|
Ruch Chorzów |
0 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
|
GKS Bełchatów |
0 - 1 |
Elana Toruń |
|
Korona Kielce |
1 - 0 |
Motor Lublin |
|
Górnik Zabrze |
3 - 3 |
Pogoń Szczecin |
|
Escola Varsovia Warszawa |
1 - 2 |
Lech Poznań |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Wisła Kraków |
|
Kolejka 24 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Wisła Kraków |
2 - 0 |
Escola Varsovia Warszawa |
|
Lech Poznań |
1 - 3 |
Górnik Zabrze |
|
Pogoń Szczecin |
3 - 3 |
Korona Kielce |
|
Motor Lublin |
1 - 2 |
GKS Bełchatów |
|
Elana Toruń |
2 - 2 |
Ruch Chorzów |
|
Jagiellonia Białystok |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Zagłębie Lubin |
1 - 2 |
Cracovia Kraków |
20 kwietnia 2019
20.04 |
Kolejka 25 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zagłębie Lubin |
4 - 0 |
Legia Warszawa |
|
Cracovia Kraków |
1 - 3 |
Jagiellonia Białystok |
|
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Elana Toruń |
|
Ruch Chorzów |
2 - 0 |
Motor Lublin |
|
GKS Bełchatów |
2 - 1 |
Pogoń Szczecin |
|
Korona Kielce |
3 - 2 |
Lech Poznań |
|
Górnik Zabrze |
1 - 0 |
Wisła Kraków |
|
Escola Varsovia Warszawa |
1 - 2 |
Śląsk Wrocław |
|
Kolejka 26 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
2 - 1 |
Escola Varsovia Warszawa |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
Górnik Zabrze |
|
Wisła Kraków |
0 - 3 |
Korona Kielce |
|
Lech Poznań |
3 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Pogoń Szczecin |
0 - 1 |
Ruch Chorzów |
|
Motor Lublin |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
|
Elana Toruń |
1 - 5 |
Cracovia Kraków |
|
Jagiellonia Białystok |
2 - 0 |
Zagłębie Lubin |
|
Kolejka 27 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jagiellonia Białystok |
4 - 1 |
Legia Warszawa |
|
Zagłębie Lubin |
2 - 0 |
Elana Toruń |
|
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Motor Lublin |
|
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Pogoń Szczecin |
14 maja 2019
14.05 |
Ruch Chorzów |
4 - 2 |
Lech Poznań |
|
GKS Bełchatów |
4 - 1 |
Wisła Kraków |
|
Korona Kielce |
3 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Górnik Zabrze |
1 - 5 |
Escola Varsovia Warszawa |
|
Kolejka 28 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
0 - 3 |
Górnik Zabrze |
|
Escola Varsovia Warszawa |
0 - 4 |
Korona Kielce |
|
Śląsk Wrocław |
5 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Wisła Kraków |
0 - 2 |
Ruch Chorzów |
|
Lech Poznań |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Pogoń Szczecin |
0 - 4 |
Cracovia Kraków |
|
Motor Lublin |
0 - 1 |
Zagłębie Lubin |
|
Elana Toruń |
0 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
|
Kolejka 29 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Elana Toruń |
0 - 1 |
Legia Warszawa |
|
Jagiellonia Białystok |
3 - 0 |
Motor Lublin |
|
Zagłębie Lubin |
1 - 0 |
Pogoń Szczecin |
|
Cracovia Kraków |
1 - 2 |
Lech Poznań |
|
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Wisła Kraków |
|
Ruch Chorzów |
1 - 3 |
Śląsk Wrocław |
|
GKS Bełchatów |
2 - 3 |
Escola Varsovia Warszawa |
|
Korona Kielce |
3 - 1 |
Górnik Zabrze |
|
Kolejka 30 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
1 - 1 |
Korona Kielce |
|
Górnik Zabrze |
0 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Escola Varsovia Warszawa |
2 - 1 |
Ruch Chorzów |
|
Śląsk Wrocław |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
|
Wisła Kraków |
1 - 2 |
Cracovia Kraków |
|
Lech Poznań |
0 - 0 |
Zagłębie Lubin |
|
Pogoń Szczecin |
2 - 3 |
Jagiellonia Białystok |
|
Motor Lublin |
3 - 0 |
Elana Toruń |
|
|