MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

II liga - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radomiak Radom 25 47 14 5 6 54 - 20
2. Widzew Łódź 24 45 12 9 3 39 - 20
3. Olimpia Grudziądz 25 43 13 4 8 52 - 35 2 3 1 0 1 2 - 2
4. GKS Bełchatów 25 43 11 10 4 28 - 15 2 3 1 0 1 2 - 2
5. Elana Toruń 25 41 10 11 4 35 - 22
6. Górnik Łęczna 25 38 10 8 7 39 - 42
7. Stal Stalowa Wola 25 37 11 4 10 37 - 34
8. Znicz Pruszków 25 34 9 7 9 39 - 45 2 3 1 0 1 3 - 3
9. Resovia Rzeszów 24 34 9 7 8 31 - 33 2 3 1 0 1 3 - 3
10. Skra Częstochowa 25 32 9 5 11 21 - 35
11. Pogoń Siedlce 25 31 8 7 10 38 - 35
12. Błękitni Stargard 25 28 8 4 13 30 - 43
13. Gryf Wejherowo 25 27 7 6 12 32 - 45
14. Ruch Chorzów 24 26 6 8 10 28 - 30
15. Rozwój Katowice 24 25 6 7 11 29 - 38 2 3 1 0 1 6 - 1
16. Siarka Tarnobrzeg 24 25 7 4 13 22 - 39 2 3 1 0 1 1 - 6
17. ROW 1964 Rybnik 24 23 4 11 9 21 - 31
18. Olimpia Elbląg 23 22 5 7 11 18 - 31
Ostatni komentarz dodał mksjantarekustka 12.07.2018, 04:05:52




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 18 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Górnik Łęczna 2 - 1 Gryf Wejherowo 11 listopada 2018 - 19:18
2. Stal Stalowa Wola 1 - 1 ROW 1964 Rybnik
3. Znicz Pruszków 0 - 2 Resovia Rzeszów
4. Rozwój Katowice 0 - 0 Elana Toruń 21 listopada 2018 - 13:00
5. Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 10 kwietnia 2019 - 19:00
6. Olimpia Grudziądz 3 - 1 Błękitni Stargard
7. GKS Bełchatów 1 - 1 Pogoń Siedlce
8. Ruch Chorzów 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg
9. Skra Częstochowa 0 - 0 Radomiak Radom
Kolejka 19 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Skra Częstochowa 0 - 0 Górnik Łęczna
11. Radomiak Radom 2 - 0 Ruch Chorzów
12. Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 GKS Bełchatów
13. Pogoń Siedlce 3 - 1 Olimpia Grudziądz
14. Błękitni Stargard 1 - 1 Olimpia Elbląg
15. Widzew Łódź 1 - 1 Rozwój Katowice
16. Elana Toruń 5 - 1 Znicz Pruszków
17. Resovia Rzeszów 1 - 0 Stal Stalowa Wola
18. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Gryf Wejherowo 17 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 20 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Skra Częstochowa 1 - 0 Ruch Chorzów
20. Górnik Łęczna 4 - 1 ROW 1964 Rybnik
21. Gryf Wejherowo 1 - 0 Resovia Rzeszów 25 listopada 2018 - 13:00
22. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Elana Toruń
23. Znicz Pruszków 1 - 0 Widzew Łódź
24. Rozwój Katowice 3 - 1 Błękitni Stargard
25. Olimpia Elbląg 1 - 1 Pogoń Siedlce
26. Olimpia Grudziądz 2 - 3 Siarka Tarnobrzeg
27. GKS Bełchatów 2 - 2 Radomiak Radom
Kolejka 21 - 1/2. grudnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Ruch Chorzów 1 - 1 Górnik Łęczna
29. Skra Częstochowa 1 - 0 GKS Bełchatów
30. Radomiak Radom 4 - 2 Olimpia Grudziądz
31. Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 17 kwietnia 2019
32. Pogoń Siedlce 1 - 0 Rozwój Katowice
33. Błękitni Stargard 3 - 2 Znicz Pruszków
34. Widzew Łódź 0 - 0 Stal Stalowa Wola
35. Elana Toruń 0 - 2 Gryf Wejherowo 1 grudnia 2018 - 13:00
36. Resovia Rzeszów - ROW 1964 Rybnik 3 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 22 - 2/3. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Górnik Łęczna 1 - 0 Resovia Rzeszów
38. ROW 1964 Rybnik 0 - 1 Elana Toruń
39. Gryf Wejherowo 1 - 2 Widzew Łódź 3 marca 2019 - 13:00
40. Stal Stalowa Wola 4 - 2 Błękitni Stargard
41. Znicz Pruszków 0 - 2 Pogoń Siedlce
42. Rozwój Katowice 6 - 0 Siarka Tarnobrzeg
43. Olimpia Elbląg 2 - 1 Radomiak Radom
44. Skra Częstochowa 0 - 4 Olimpia Grudziądz
45. GKS Bełchatów 1 - 0 Ruch Chorzów
Kolejka 23 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. GKS Bełchatów 2 - 0 Górnik Łęczna
47. Ruch Chorzów 1 - 2 Olimpia Grudziądz
48. Skra Częstochowa 2 - 1 Olimpia Elbląg
49. Radomiak Radom 2 - 0 Rozwój Katowice
50. Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 Znicz Pruszków
51. Pogoń Siedlce 5 - 1 Stal Stalowa Wola
52. Błękitni Stargard 4 - 1 Gryf Wejherowo 9 marca 2019 - 13:00
53. Widzew Łódź 1 - 1 ROW 1964 Rybnik
54. Elana Toruń 0 - 1 Resovia Rzeszów
Kolejka 24 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Górnik Łęczna 1 - 1 Elana Toruń
56. Resovia Rzeszów 1 - 1 Widzew Łódź
57. ROW 1964 Rybnik 1 - 0 Błękitni Stargard
58. Gryf Wejherowo 1 - 1 Pogoń Siedlce 17 marca 2019 - 13:00
59. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg
60. Znicz Pruszków 3 - 2 Radomiak Radom
61. Rozwój Katowice 1 - 1 Skra Częstochowa
62. Olimpia Elbląg 0 - 0 Ruch Chorzów
63. Olimpia Grudziądz 1 - 0 GKS Bełchatów
Kolejka 25 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Olimpia Grudziądz 6 - 1 Górnik Łęczna
65. GKS Bełchatów 1 - 1 Olimpia Elbląg
66. Ruch Chorzów - Rozwój Katowice
67. Skra Częstochowa 2 - 4 Znicz Pruszków
68. Radomiak Radom 1 - 0 Stal Stalowa Wola
69. Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Gryf Wejherowo 23 marca 2019 - 15:00
70. Pogoń Siedlce 2 - 2 ROW 1964 Rybnik
71. Błękitni Stargard 1 - 1 Resovia Rzeszów
72. Widzew Łódź 1 - 1 Elana Toruń
Kolejka 26 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Górnik Łęczna - Widzew Łódź
74. Elana Toruń - Błękitni Stargard
75. Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce
76. ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg
77. Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 31 marca 2019 - 14:00
78. Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa
79. Znicz Pruszków - Ruch Chorzów
80. Rozwój Katowice - GKS Bełchatów
81. Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz
Kolejka 27 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna
83. Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice
84. GKS Bełchatów - Znicz Pruszków
85. Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola
86. Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo
87. Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik
88. Siarka Tarnobrzeg - Resovia Rzeszów
89. Pogoń Siedlce - Elana Toruń
90. Błękitni Stargard - Widzew Łódź
Kolejka 28 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Górnik Łęczna - Błękitni Stargard
92. Widzew Łódź - Pogoń Siedlce
93. Elana Toruń - Siarka Tarnobrzeg
94. Resovia Rzeszów - Radomiak Radom
95. ROW 1964 Rybnik - Skra Częstochowa
96. Gryf Wejherowo - Ruch Chorzów
97. Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów
98. Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz
99. Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg
Kolejka 29 - 20/21. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Rozwój Katowice - Górnik Łęczna
101. Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
102. Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola
103. GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo
104. Ruch Chorzów - ROW 1964 Rybnik
105. Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów
106. Radomiak Radom - Elana Toruń
107. Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź
108. Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard
Kolejka 30 - 24. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce
110. Błękitni Stargard - Siarka Tarnobrzeg
111. Widzew Łódź - Radomiak Radom
112. Elana Toruń - Skra Częstochowa
113. Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów
114. ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów
115. Gryf Wejherowo - Olimpia Grudziądz
116. Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
117. Znicz Pruszków - Rozwój Katowice
Kolejka 31 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Znicz Pruszków - Górnik Łęczna
119. Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola
120. Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo
121. Olimpia Grudziądz - ROW 1964 Rybnik
122. GKS Bełchatów - Resovia Rzeszów
123. Ruch Chorzów - Elana Toruń
124. Skra Częstochowa - Widzew Łódź
125. Radomiak Radom - Błękitni Stargard
126. Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce
Kolejka 32 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Górnik Łęczna - Siarka Tarnobrzeg
128. Pogoń Siedlce - Radomiak Radom
129. Błękitni Stargard - Skra Częstochowa
130. Widzew Łódź - Ruch Chorzów
131. Elana Toruń - GKS Bełchatów
132. Resovia Rzeszów - Olimpia Grudziądz
133. ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg
134. Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice
135. Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
Kolejka 33 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna
137. Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo
138. Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik
139. Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów
140. Olimpia Grudziądz - Elana Toruń
141. GKS Bełchatów - Widzew Łódź
142. Ruch Chorzów - Błękitni Stargard
143. Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
144. Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 34 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Górnik Łęczna - Radomiak Radom
146. Siarka Tarnobrzeg - Skra Częstochowa
147. Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów
148. Błękitni Stargard - GKS Bełchatów
149. Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz
150. Elana Toruń - Olimpia Elbląg
151. Resovia Rzeszów - Rozwój Katowice
152. ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków
153. Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE