ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




II liga - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Widzew Łódź 11 24 7 3 1 21 - 10
2. Olimpia Grudziądz 11 23 7 2 2 19 - 7
3. Elana Toruń 11 22 6 4 1 19 - 9
4. Radomiak Radom 11 21 6 3 2 23 - 5
5. GKS Bełchatów 11 19 5 4 2 15 - 9
6. Siarka Tarnobrzeg 11 18 5 3 3 13 - 12
7. Znicz Pruszków 11 16 4 4 3 15 - 15
8. Górnik Łęczna 10 15 4 3 3 17 - 17
9. Ruch Chorzów 11 14 3 5 3 15 - 14 1 1 0 1 0 2 - 2
10. Stal Stalowa Wola 11 14 4 2 5 13 - 15 1 1 0 1 0 2 - 2
11. Gryf Wejherowo 11 13 3 4 4 14 - 20
12. Resovia Rzeszów 11 12 3 3 5 14 - 18
13. ROW 1964 Rybnik 11 11 2 5 4 11 - 14 1 1 0 1 0 1 - 1
14. Błękitni Stargard 10 11 3 2 5 10 - 14 1 1 0 1 0 1 - 1
15. Skra Częstochowa 11 10 3 1 7 8 - 19
16. Pogoń Siedlce 11 9 2 3 6 13 - 18 1 1 0 1 0 2 - 2
17. Rozwój Katowice 11 9 2 3 6 10 - 20 1 1 0 1 0 2 - 2
18. Olimpia Elbląg 11 6 2 0 9 4 - 18
Ostatni komentarz dodał mksjantarekustka 12.07.2018, 04:05:52




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 21/22. lipca 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Gryf Wejherowo 2 - 2 Górnik Łęczna 21 lipca 2018 - 17:00
2. ROW 1964 Rybnik 0 - 1 Stal Stalowa Wola
3. Resovia Rzeszów 1 - 3 Znicz Pruszków
4. Elana Toruń 2 - 2 Rozwój Katowice
5. Widzew Łódź 1 - 0 Olimpia Elbląg
6. Błękitni Stargard 1 - 2 Olimpia Grudziądz
7. Pogoń Siedlce 0 - 0 GKS Bełchatów
8. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Ruch Chorzów
9. Radomiak Radom 1 - 0 Skra Częstochowa
Kolejka 2 - 28/29. lipca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Górnik Łęczna 2 - 1 Skra Częstochowa
11. Ruch Chorzów 0 - 2 Radomiak Radom
12. GKS Bełchatów 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg
13. Olimpia Grudziądz 2 - 0 Pogoń Siedlce
14. Olimpia Elbląg 0 - 1 Błękitni Stargard
15. Rozwój Katowice 0 - 4 Widzew Łódź
16. Znicz Pruszków 0 - 2 Elana Toruń
17. Stal Stalowa Wola 2 - 1 Resovia Rzeszów
18. Gryf Wejherowo 1 - 0 ROW 1964 Rybnik 28 lipca 2018 - 17:00
Kolejka 3 - 4/5. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Górnik Łęczna
20. Resovia Rzeszów 1 - 1 Gryf Wejherowo 4 sierpnia 2018 - 17:00
21. Elana Toruń 2 - 1 Stal Stalowa Wola
22. Widzew Łódź 1 - 1 Znicz Pruszków
23. Błękitni Stargard 1 - 1 Rozwój Katowice
24. Pogoń Siedlce 0 - 1 Olimpia Elbląg
25. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Olimpia Grudziądz
26. Radomiak Radom 1 - 1 GKS Bełchatów
27. Ruch Chorzów 4 - 0 Skra Częstochowa
Kolejka 4 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Górnik Łęczna 5 - 1 Ruch Chorzów
29. GKS Bełchatów 3 - 0 Skra Częstochowa
30. Olimpia Grudziądz 1 - 0 Radomiak Radom
31. Olimpia Elbląg 0 - 2 Siarka Tarnobrzeg
32. Rozwój Katowice 2 - 2 Pogoń Siedlce
33. Znicz Pruszków 1 - 2 Błękitni Stargard
34. Stal Stalowa Wola 3 - 0 Widzew Łódź
35. Gryf Wejherowo 3 - 1 Elana Toruń 10 sierpnia 2018 - 18:00
36. ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Resovia Rzeszów
Kolejka 5 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Resovia Rzeszów 2 - 2 Górnik Łęczna
38. Elana Toruń 3 - 0 ROW 1964 Rybnik
39. Widzew Łódź 3 - 1 Gryf Wejherowo 18 sierpnia 2018 - 19:10
40. Błękitni Stargard 1 - 0 Stal Stalowa Wola
41. Pogoń Siedlce 0 - 3 Znicz Pruszków
42. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Rozwój Katowice
43. Radomiak Radom 5 - 0 Olimpia Elbląg
44. Olimpia Grudziądz 4 - 0 Skra Częstochowa
45. Ruch Chorzów 2 - 2 GKS Bełchatów
Kolejka 6 - 22. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Górnik Łęczna 1 - 1 GKS Bełchatów
47. Olimpia Grudziądz 0 - 0 Ruch Chorzów
48. Olimpia Elbląg 1 - 0 Skra Częstochowa
49. Rozwój Katowice 1 - 0 Radomiak Radom
50. Znicz Pruszków 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg
51. Stal Stalowa Wola 0 - 2 Pogoń Siedlce
52. Gryf Wejherowo 2 - 0 Błękitni Stargard 22 sierpnia 2018 - 18:00
53. ROW 1964 Rybnik 2 - 2 Widzew Łódź
54. Resovia Rzeszów 0 - 0 Elana Toruń
Kolejka 7 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Elana Toruń 2 - 0 Górnik Łęczna
56. Widzew Łódź 2 - 1 Resovia Rzeszów
57. Błękitni Stargard 1 - 1 ROW 1964 Rybnik
58. Pogoń Siedlce 7 - 2 Gryf Wejherowo 26 sierpnia 2018 - 19:00
59. Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Stal Stalowa Wola
60. Radomiak Radom 4 - 0 Znicz Pruszków
61. Skra Częstochowa 2 - 0 Rozwój Katowice
62. Ruch Chorzów 1 - 0 Olimpia Elbląg
63. GKS Bełchatów 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Kolejka 8 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Górnik Łęczna 1 - 3 Olimpia Grudziądz
65. Olimpia Elbląg 0 - 1 GKS Bełchatów
66. Rozwój Katowice 0 - 3 Ruch Chorzów
67. Znicz Pruszków 2 - 1 Skra Częstochowa
68. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Radomiak Radom
69. Gryf Wejherowo 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg 2 września 2018 - 16:00
70. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Pogoń Siedlce
71. Resovia Rzeszów 1 - 0 Błękitni Stargard
72. Elana Toruń 0 - 0 Widzew Łódź
Kolejka 9 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Widzew Łódź 3 - 0 Górnik Łęczna
74. Błękitni Stargard 1 - 2 Elana Toruń 19 września 2018
75. Pogoń Siedlce 1 - 3 Resovia Rzeszów
76. Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 ROW 1964 Rybnik
77. Radomiak Radom 3 - 0 Gryf Wejherowo 8 września 2018 - 17:00
78. Skra Częstochowa 3 - 2 Stal Stalowa Wola
79. Ruch Chorzów 1 - 1 Znicz Pruszków 11 września 2018
80. GKS Bełchatów 2 - 1 Rozwój Katowice
81. Olimpia Grudziądz 3 - 0 Olimpia Elbląg
Kolejka 10 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Górnik Łęczna 2 - 1 Olimpia Elbląg
83. Rozwój Katowice 1 - 2 Olimpia Grudziądz
84. Znicz Pruszków 1 - 0 GKS Bełchatów
85. Stal Stalowa Wola 2 - 2 Ruch Chorzów
86. Gryf Wejherowo 0 - 1 Skra Częstochowa 16 września 2018 - 16:00
87. ROW 1964 Rybnik 2 - 2 Radomiak Radom
88. Resovia Rzeszów 3 - 0 Siarka Tarnobrzeg
89. Elana Toruń 3 - 0 Pogoń Siedlce
90. Widzew Łódź 4 - 2 Błękitni Stargard
Kolejka 11 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Błękitni Stargard - Górnik Łęczna
92. Pogoń Siedlce 0 - 1 Widzew Łódź
93. Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 Elana Toruń
94. Radomiak Radom 5 - 0 Resovia Rzeszów
95. Skra Częstochowa 0 - 0 ROW 1964 Rybnik
96. Ruch Chorzów 1 - 1 Gryf Wejherowo 21 września 2018 - 19:20
97. GKS Bełchatów 1 - 2 Stal Stalowa Wola
98. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Znicz Pruszków
99. Olimpia Elbląg 1 - 2 Rozwój Katowice
Kolejka 12 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Górnik Łęczna - Rozwój Katowice
101. Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
102. Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz
103. Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 30 września 2018 - 14:00
104. ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów
105. Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa
106. Elana Toruń - Radomiak Radom
107. Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg
108. Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce
Kolejka 13 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna
110. Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard
111. Radomiak Radom - Widzew Łódź
112. Skra Częstochowa - Elana Toruń
113. Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów
114. GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik
115. Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo
116. Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
117. Rozwój Katowice - Znicz Pruszków
Kolejka 14 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Górnik Łęczna - Znicz Pruszków
119. Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice
120. Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg
121. ROW 1964 Rybnik - Olimpia Grudziądz
122. Resovia Rzeszów - GKS Bełchatów
123. Elana Toruń - Ruch Chorzów
124. Widzew Łódź - Skra Częstochowa
125. Błękitni Stargard - Radomiak Radom
126. Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 15 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna
128. Radomiak Radom - Pogoń Siedlce
129. Skra Częstochowa - Błękitni Stargard
130. Ruch Chorzów - Widzew Łódź
131. GKS Bełchatów - Elana Toruń
132. Olimpia Grudziądz - Resovia Rzeszów
133. Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik
134. Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo
135. Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
Kolejka 16 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola
137. Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków
138. ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice
139. Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg
140. Elana Toruń - Olimpia Grudziądz
141. Widzew Łódź - GKS Bełchatów
142. Błękitni Stargard - Ruch Chorzów
143. Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa
144. Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
Kolejka 17 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Radomiak Radom - Górnik Łęczna
146. Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg
147. Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce
148. GKS Bełchatów - Błękitni Stargard
149. Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź
150. Olimpia Elbląg - Elana Toruń
151. Rozwój Katowice - Resovia Rzeszów
152. Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik
153. Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE