ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpijczyk Kwakowo 7 21 7 0 0 52 - 2
2. Gryf Słupsk KS 7 18 6 0 1 47 - 3
3. Salos Słupsk 7 15 5 0 2 29 - 10
4. Leśnik Cewice 7 10 3 1 3 10 - 14
5. Stal Jezierzyce 7 9 3 0 4 15 - 22
6. Dąb Kusowo 7 6 2 0 5 10 - 44
7. Chrobry Charbrowo 7 3 1 0 6 7 - 52
8. Echo Biesowice 7 1 0 1 6 5 - 28
Ostatni komentarz dodał beksk 04.08.2017, 13:34:04


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Echo Biesowice 0 - 4 Olimpijczyk Kwakowo
2. Salos Słupsk 3 - 0 Dąb Kusowo
3. Leśnik Cewice 3 - 0 Chrobry Charbrowo
4. Gryf Słupsk KS 6 - 0 Stal Jezierzyce
Kolejka 2 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. Olimpijczyk Kwakowo 5 - 0 Stal Jezierzyce
6. Chrobry Charbrowo 0 - 17 Gryf Słupsk KS
7. Dąb Kusowo 2 - 4 Leśnik Cewice
8. Echo Biesowice 0 - 10 Salos Słupsk
Kolejka 3 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Salos Słupsk 1 - 6 Olimpijczyk Kwakowo
10. Leśnik Cewice 2 - 2 Echo Biesowice
11. Gryf Słupsk KS 14 - 0 Dąb Kusowo
12. Stal Jezierzyce 4 - 2 Chrobry Charbrowo
Kolejka 4 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Olimpijczyk Kwakowo 18 - 0 Chrobry Charbrowo
14. Dąb Kusowo 3 - 8 Stal Jezierzyce
15. Echo Biesowice 0 - 3 Gryf Słupsk KS
16. Salos Słupsk 4 - 0 Leśnik Cewice
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Leśnik Cewice 0 - 3 Olimpijczyk Kwakowo 30 września 2017 - 11:00
vo
18. Gryf Słupsk KS 3 - 0 Salos Słupsk
19. Stal Jezierzyce 3 - 0 Echo Biesowice
20. Chrobry Charbrowo 1 - 2 Dąb Kusowo
Kolejka 6 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Olimpijczyk Kwakowo 13 - 0 Dąb Kusowo
22. Echo Biesowice 2 - 3 Chrobry Charbrowo
23. Salos Słupsk 5 - 0 Stal Jezierzyce
24. Leśnik Cewice 0 - 3 Gryf Słupsk KS
Kolejka 7 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Gryf Słupsk KS 1 - 3 Olimpijczyk Kwakowo
26. Stal Jezierzyce 0 - 1 Leśnik Cewice
27. Chrobry Charbrowo 1 - 6 Salos Słupsk
28. Dąb Kusowo 3 - 1 Echo Biesowice
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE