MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpijczyk Kwakowo 14 42 14 0 0 121 - 7
2. Gryf Słupsk KS 14 36 12 0 2 99 - 7
3. Salos Słupsk 14 30 10 0 4 55 - 21
4. Leśnik Cewice 14 20 6 2 6 41 - 48
5. Stal Jezierzyce 14 16 5 1 8 24 - 48
6. Dąb Kusowo 14 9 3 0 11 18 - 98
7. Chrobry Charbrowo 14 8 2 2 10 15 - 95
8. Echo Biesowice 14 4 1 1 12 13 - 62
Ostatni komentarz dodał beksk 04.08.2017, 13:34:04



Kolejka 1 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Echo Biesowice 0 - 4 Olimpijczyk Kwakowo 3 września 2017 - 15:00
2. Salos Słupsk 3 - 0 Dąb Kusowo 2 września 2017 - 11:00
3. Leśnik Cewice 3 - 0 Chrobry Charbrowo 2 września 2017 - 11:00
4. Gryf Słupsk KS 6 - 0 Stal Jezierzyce 3 września 2017 - 13:30
Kolejka 2 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. Olimpijczyk Kwakowo 5 - 0 Stal Jezierzyce 9 września 2017 - 11:00
6. Chrobry Charbrowo 0 - 17 Gryf Słupsk KS 10 września 2017 - 15:00
7. Dąb Kusowo 2 - 4 Leśnik Cewice 9 września 2017 - 11:30
8. Echo Biesowice 0 - 10 Salos Słupsk 10 września 2017 - 15:00
Kolejka 3 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Salos Słupsk 1 - 6 Olimpijczyk Kwakowo 13 września 2017 - 18:00
10. Leśnik Cewice 2 - 2 Echo Biesowice 16 września 2017 - 11:00
11. Gryf Słupsk KS 14 - 0 Dąb Kusowo 16 września 2017 - 15:00
12. Stal Jezierzyce 4 - 2 Chrobry Charbrowo 16 września 2017 - 17:00
Kolejka 4 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Olimpijczyk Kwakowo 18 - 0 Chrobry Charbrowo 23 września 2017 - 11:00
14. Dąb Kusowo 3 - 8 Stal Jezierzyce 23 września 2017 - 11:30
15. Echo Biesowice 0 - 3 Gryf Słupsk KS 24 września 2017 - 15:00
16. Salos Słupsk 4 - 0 Leśnik Cewice 23 września 2017 - 13:00
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Leśnik Cewice 0 - 3 Olimpijczyk Kwakowo 30 września 2017 - 11:00
vo
18. Gryf Słupsk KS 3 - 0 Salos Słupsk 1 października 2017 - 11:00
19. Stal Jezierzyce 3 - 0 Echo Biesowice 1 października 2017 - 15:00
20. Chrobry Charbrowo 1 - 2 Dąb Kusowo 30 września 2017 - 15:00
Kolejka 6 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Olimpijczyk Kwakowo 13 - 0 Dąb Kusowo 7 października 2017 - 11:00
22. Echo Biesowice 2 - 3 Chrobry Charbrowo 8 października 2017 - 15:00
23. Salos Słupsk 5 - 0 Stal Jezierzyce 8 października 2017 - 11:00
24. Leśnik Cewice 0 - 3 Gryf Słupsk KS 7 października 2017 - 11:00
Kolejka 7 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Gryf Słupsk KS 1 - 3 Olimpijczyk Kwakowo 14 października 2017 - 11:00
26. Stal Jezierzyce 0 - 1 Leśnik Cewice 15 października 2017 - 11:00
27. Chrobry Charbrowo 1 - 6 Salos Słupsk 15 października 2017 - 15:00
28. Dąb Kusowo 3 - 1 Echo Biesowice 14 października 2017 - 11:30
Kolejka 8 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Olimpijczyk Kwakowo 12 - 1 Echo Biesowice 14 kwietnia 2018 - 11:00
30. Dąb Kusowo 2 - 6 Salos Słupsk 14 kwietnia 2018 - 12:00
31. Chrobry Charbrowo 2 - 2 Leśnik Cewice 15 kwietnia 2018 - 13:00
32. Stal Jezierzyce 1 - 5 Gryf Słupsk KS 15 kwietnia 2018 - 16:00
Kolejka 9 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Stal Jezierzyce 0 - 11 Olimpijczyk Kwakowo 25 kwietnia 2018 - 17:00
34. Gryf Słupsk KS 8 - 0 Chrobry Charbrowo 21 kwietnia 2018 - 11:00
35. Leśnik Cewice 15 - 1 Dąb Kusowo 21 kwietnia 2018 - 11:00
36. Salos Słupsk 5 - 1 Echo Biesowice 21 kwietnia 2018 - 13:00
Kolejka 10 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Olimpijczyk Kwakowo 3 - 1 Salos Słupsk 28 kwietnia 2018 - 11:00
38. Echo Biesowice 1 - 5 Leśnik Cewice 28 kwietnia 2018 - 16:00
39. Dąb Kusowo 1 - 16 Gryf Słupsk KS 28 kwietnia 2018 - 12:00
40. Chrobry Charbrowo 1 - 1 Stal Jezierzyce 29 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 11 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Chrobry Charbrowo 0 - 24 Olimpijczyk Kwakowo 6 maja 2018 - 10:00
42. Stal Jezierzyce 1 - 0 Dąb Kusowo 5 maja 2018 - 16:30
43. Gryf Słupsk KS 6 - 0 Echo Biesowice 6 maja 2018 - 16:00
44. Leśnik Cewice 1 - 7 Salos Słupsk 5 maja 2018 - 11:00
Kolejka 12 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
45. Olimpijczyk Kwakowo 7 - 2 Leśnik Cewice 13 maja 2018 - 11:00
46. Salos Słupsk 1 - 2 Gryf Słupsk KS 8 maja 2018 - 17:00
47. Echo Biesowice 0 - 3 Stal Jezierzyce 12 maja 2018 - 14:00
48. Dąb Kusowo 3 - 2 Chrobry Charbrowo 13 maja 2018 - 12:00
Kolejka 13 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Dąb Kusowo 1 - 11 Olimpijczyk Kwakowo 20 maja 2018 - 12:00
50. Chrobry Charbrowo 3 - 2 Echo Biesowice 20 maja 2018 - 10:00
51. Stal Jezierzyce 2 - 3 Salos Słupsk 23 maja 2018 - 17:30
52. Gryf Słupsk KS 15 - 0 Leśnik Cewice 20 maja 2018 - 15:00
Kolejka 14 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
53. Olimpijczyk Kwakowo 1 - 0 Gryf Słupsk KS 23 maja 2018 - 17:00
54. Leśnik Cewice 6 - 1 Stal Jezierzyce 27 maja 2018 - 13:00
55. Salos Słupsk 3 - 0 Chrobry Charbrowo 27 maja 2018 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
56. Echo Biesowice 3 - 0 Dąb Kusowo 27 maja 2018 - 13:00
vo, goście nie przyjechali




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE