MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów B - grupa Słupsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Skotawia Dębnica Kaszubska 18 46 15 1 2 66 - 14
2. Pogoń Lębork 18 43 14 1 3 90 - 14
3. Anioły Garczegorze 18 36 11 3 4 50 - 18
4. Garbarnia Kępice 18 28 9 1 8 40 - 40
5. Wybrzeże Objazda 18 25 8 1 9 30 - 53 2 6 2 0 0 6 - 3
6. Stal Jezierzyce 18 25 8 1 9 37 - 38 2 0 0 0 2 3 - 6
7. Słupia Kobylnica 18 24 7 3 8 25 - 31
8. KS Damnica 18 18 5 3 10 35 - 54 2 3 1 0 1 10 - 8
9. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 18 18 6 0 12 37 - 71 2 3 1 0 1 8 - 10
10. Victoria Słupsk 18 0 0 0 18 4 - 81



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 10 - 1 Victoria Słupsk 27 sierpnia 2017 - 17:00
2. Słupia Kobylnica 3 - 9 Stal Jezierzyce 5 września 2017 - 17:15
3. Skotawia Dębnica Kaszubska 8 - 0 Garbarnia Kępice 26 sierpnia 2017 - 13:00
4. Wybrzeże Objazda 1 - 1 KS Damnica 20 września 2017 - 17:00
5. Anioły Garczegorze 2 - 1 Pogoń Lębork 6 września 2017 - 17:00
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Victoria Słupsk 0 - 12 Pogoń Lębork 3 września 2017 - 11:30
7. KS Damnica 1 - 0 Anioły Garczegorze 2 września 2017 - 15:30
8. Garbarnia Kępice 4 - 2 Wybrzeże Objazda 2 września 2017 - 11:00
9. Stal Jezierzyce 1 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 2 września 2017 - 11:00
10. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 0 Słupia Kobylnica 3 września 2017 - 17:00
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Słupia Kobylnica 1 - 0 Victoria Słupsk 9 września 2017 - 12:30
12. Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 10 września 2017 - 16:00
13. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Stal Jezierzyce 13 września 2017 - 17:00
14. Anioły Garczegorze 8 - 1 Garbarnia Kępice 9 września 2017 - 11:00
15. Pogoń Lębork 9 - 1 KS Damnica 9 września 2017 - 11:00
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Victoria Słupsk 1 - 5 KS Damnica 17 września 2017 - 14:00
17. Garbarnia Kępice 0 - 3 Pogoń Lębork 16 września 2017 - 16:30
18. Stal Jezierzyce 0 - 1 Anioły Garczegorze 16 września 2017 - 13:15
19. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 8 Wybrzeże Objazda 17 września 2017 - 11:00
20. Słupia Kobylnica 0 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 17 września 2017 - 12:00
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 0 Victoria Słupsk 23 września 2017 - 14:00
22. Wybrzeże Objazda 1 - 0 Słupia Kobylnica 24 września 2017 - 14:00
23. Anioły Garczegorze 7 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 12 września 2017 - 17:00
24. Pogoń Lębork 9 - 0 Stal Jezierzyce 23 września 2017 - 11:00
25. KS Damnica 2 - 2 Garbarnia Kępice 23 września 2017 - 13:00
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Victoria Słupsk 1 - 7 Garbarnia Kępice 30 września 2017 - 11:00
27. Stal Jezierzyce 3 - 2 KS Damnica 1 października 2017 - 11:00
28. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 7 Pogoń Lębork 30 września 2017 - 16:00
29. Słupia Kobylnica 1 - 1 Anioły Garczegorze 1 października 2017 - 12:00
30. Skotawia Dębnica Kaszubska 8 - 2 Wybrzeże Objazda 30 września 2017 - 13:00
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Wybrzeże Objazda 4 - 1 Victoria Słupsk 8 października 2017 - 14:00
32. Anioły Garczegorze 1 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 7 października 2017 - 11:00
33. Pogoń Lębork 2 - 2 Słupia Kobylnica 7 października 2017 - 11:00
34. KS Damnica 7 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 25 września 2017 - 17:00
35. Garbarnia Kępice 0 - 2 Stal Jezierzyce 7 października 2017 - 11:00
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Victoria Słupsk 0 - 3 Stal Jezierzyce 15 października 2017 - 11:30
37. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 0 Garbarnia Kępice 15 października 2017 - 14:30
38. Słupia Kobylnica 2 - 0 KS Damnica 14 października 2017 - 13:00
39. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 Pogoń Lębork 14 października 2017 - 11:00
40. Wybrzeże Objazda 0 - 3 Anioły Garczegorze 15 października 2017 - 14:00
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Anioły Garczegorze 9 - 0 Victoria Słupsk 21 października 2017 - 11:00
42. Pogoń Lębork 7 - 0 Wybrzeże Objazda 21 października 2017 - 11:00
43. KS Damnica 1 - 6 Skotawia Dębnica Kaszubska 22 października 2017 - 13:00
44. Garbarnia Kępice 5 - 2 Słupia Kobylnica 21 października 2017 - 11:00
45. Stal Jezierzyce 5 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 19 września 2017 - 17:00
Kolejka 10 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Victoria Słupsk 0 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
47. Stal Jezierzyce 1 - 1 Słupia Kobylnica 14 kwietnia 2018 - 13:00
48. Garbarnia Kępice 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 14 kwietnia 2018 - 11:00
49. KS Damnica 3 - 0 Wybrzeże Objazda 10 maja 2018 - 18:00
vo, na boisku 3:4
50. Pogoń Lębork 1 - 3 Anioły Garczegorze 14 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 11 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Pogoń Lębork 3 - 0 Victoria Słupsk
52. Anioły Garczegorze 2 - 2 KS Damnica 20 kwietnia 2018 - 17:00
53. Wybrzeże Objazda 0 - 3 Garbarnia Kępice 22 kwietnia 2018 - 14:00
54. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 Stal Jezierzyce 21 kwietnia 2018 - 14:00
55. Słupia Kobylnica 3 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 21 kwietnia 2018 - 11:00
vo, na boisku 3:2
Kolejka 12 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Victoria Słupsk 0 - 3 Słupia Kobylnica
57. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 7 Skotawia Dębnica Kaszubska 29 kwietnia 2018 - 15:00
58. Stal Jezierzyce 2 - 4 Wybrzeże Objazda 28 kwietnia 2018 - 13:00
59. Garbarnia Kępice 4 - 0 Anioły Garczegorze 28 kwietnia 2018 - 11:00
60. KS Damnica 1 - 5 Pogoń Lębork 28 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 13 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. KS Damnica 3 - 0 Victoria Słupsk
62. Pogoń Lębork 4 - 0 Garbarnia Kępice 5 maja 2018 - 13:00
63. Anioły Garczegorze 2 - 0 Stal Jezierzyce 9 maja 2018 - 17:00
64. Wybrzeże Objazda 1 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 6 maja 2018 - 14:00
65. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 0 Słupia Kobylnica 6 maja 2018 - 16:15
Kolejka 14 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Victoria Słupsk 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
67. Słupia Kobylnica 0 - 1 Wybrzeże Objazda 13 maja 2018 - 11:00
68. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 5 Anioły Garczegorze 15 maja 2018 - 17:00
69. Stal Jezierzyce 1 - 2 Pogoń Lębork 13 maja 2018 - 15:00
70. Garbarnia Kępice 4 - 0 KS Damnica 12 maja 2018 - 11:00
Kolejka 15 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Garbarnia Kępice 3 - 0 Victoria Słupsk
72. KS Damnica 2 - 3 Stal Jezierzyce 23 maja 2018 - 18:00
73. Pogoń Lębork 7 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 19 maja 2018 - 11:00
vo, zdekompletowanie drużyny gości
74. Anioły Garczegorze 3 - 0 Słupia Kobylnica 19 maja 2018 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
75. Wybrzeże Objazda 0 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 17 maja 2018 - 18:00
Kolejka 16 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Victoria Słupsk 0 - 3 Wybrzeże Objazda
77. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 Anioły Garczegorze 26 maja 2018 - 11:00
78. Słupia Kobylnica 3 - 1 Pogoń Lębork 27 maja 2018 - 11:00
79. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 3 KS Damnica 27 maja 2018 - 14:00
80. Stal Jezierzyce 0 - 3 Garbarnia Kępice 5 czerwca 2018 - 18:00
vo, na boisku 3:1
Kolejka 17 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Stal Jezierzyce 3 - 0 Victoria Słupsk
82. Garbarnia Kępice 3 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 29 maja 2018 - 18:00
83. KS Damnica 1 - 2 Słupia Kobylnica 2 czerwca 2018 - 16:00
84. Pogoń Lębork 5 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 1 czerwca 2018 - 18:00
85. Anioły Garczegorze 0 - 1 Wybrzeże Objazda 6 czerwca 2018 - 18:30
Kolejka 18 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Victoria Słupsk 0 - 3 Anioły Garczegorze
87. Wybrzeże Objazda 0 - 10 Pogoń Lębork 9 czerwca 2018 - 16:00
88. Skotawia Dębnica Kaszubska 6 - 0 KS Damnica 9 czerwca 2018 - 16:00
89. Słupia Kobylnica 2 - 1 Garbarnia Kępice 9 czerwca 2018 - 16:00
90. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 2 Stal Jezierzyce 9 czerwca 2018 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE