ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D2 - grupa Malbork VI - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Tczew MKS 7 21 7 0 0 67 - 2
2. Wierzyca Pelplin 7 18 6 0 1 44 - 12
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 12 4 0 3 36 - 12
4. KP Starogard Gdański 7 9 3 0 4 34 - 23 2 6 2 0 0 11 - 0
5. Jedynka Pelplin 7 9 3 0 4 37 - 22 2 3 1 0 1 12 - 4
6. Orzeł Subkowy 7 9 3 0 4 15 - 47 2 0 0 0 2 0 - 19
7. Czarni Przemysław 7 6 2 0 5 14 - 45
8. Sobieski Gniew 7 0 0 0 7 8 - 92


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
2. Czarni Przemysław 0 - 11 Gryf Tczew MKS
3. Sobieski Gniew 0 - 17 Jedynka Pelplin
4. Orzeł Subkowy 0 - 7 KP Starogard Gdański
Kolejka 2 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 2 KP Starogard Gdański
6. Jedynka Pelplin 12 - 0 Orzeł Subkowy
7. Gryf Tczew MKS 22 - 1 Sobieski Gniew
8. Wierzyca Pelplin 13 - 0 Czarni Przemysław
Kolejka 3 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Czarni Przemysław 2 - 8 Beniaminek 03 Starogard Gdański
10. Sobieski Gniew 2 - 9 Wierzyca Pelplin
11. Orzeł Subkowy 0 - 14 Gryf Tczew MKS
12. KP Starogard Gdański 4 - 0 Jedynka Pelplin
Kolejka 4 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 - 1 Jedynka Pelplin
14. Gryf Tczew MKS 8 - 1 KP Starogard Gdański
15. Wierzyca Pelplin 11 - 2 Orzeł Subkowy
16. Czarni Przemysław 5 - 2 Sobieski Gniew
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Sobieski Gniew 0 - 17 Beniaminek 03 Starogard Gdański
18. Orzeł Subkowy 5 - 1 Czarni Przemysław
19. KP Starogard Gdański 2 - 5 Wierzyca Pelplin
20. Jedynka Pelplin 0 - 8 Gryf Tczew MKS
Kolejka 6 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Gryf Tczew MKS
22. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Jedynka Pelplin
23. Czarni Przemysław 6 - 1 KP Starogard Gdański
24. Sobieski Gniew 2 - 5 Orzeł Subkowy
Kolejka 7 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Orzeł Subkowy 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
26. KP Starogard Gdański 17 - 1 Sobieski Gniew
27. Jedynka Pelplin 5 - 0 Czarni Przemysław
28. Gryf Tczew MKS 3 - 0 Wierzyca Pelplin
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE