MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk V - sezon 2017/208



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Cartusia Kartuzy 20 58 19 1 0 146 - 9
2. GKS Sierakowice 20 51 17 0 3 113 - 22
3. Chojniczanka Chojnice 20 49 16 1 3 98 - 28
4. FC Gowidlino 20 40 13 1 6 66 - 31
5. Salos Brusy 20 34 11 1 8 79 - 68
6. Santana Wielki Klincz 20 23 7 2 11 31 - 55
7. GKS Przodkowo 20 20 6 2 12 34 - 72 2 4 1 1 0 4 - 2
8. Szargan Somonino 20 20 6 2 12 43 - 66 2 1 0 1 1 2 - 4
9. Sławek Borzechowo 20 16 5 1 14 37 - 66
10. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 20 10 3 1 16 28 - 98
11. Brda Rytel 20 3 1 0 19 12 - 172



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Chojniczanka Chojnice 13 - 1 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 27 sierpnia 2017 - 15:00
3. Cartusia Kartuzy 14 - 0 GKS Przodkowo 30 sierpnia 2017 - 17:00
4. Brda Rytel 1 - 7 Santana Wielki Klincz 29 sierpnia 2017 - 11:00
5. Salos Brusy 3 - 1 Sławek Borzechowo 27 sierpnia 2017 - 15:00
6. GKS Sierakowice 5 - 2 Szargan Somonino 26 sierpnia 2017 - 11:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Sławek Borzechowo 3 - 6 GKS Sierakowice 3 września 2017 - 11:00
9. Santana Wielki Klincz 1 - 4 Salos Brusy 2 września 2017 - 11:00
10. GKS Przodkowo 6 - 1 Brda Rytel 3 września 2017 - 13:00
11. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 0 - 12 Cartusia Kartuzy 2 września 2017 - 14:00
12. FC Gowidlino 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 2 września 2017 - 12:00
Pauza: Szargan Somonino,
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Cartusia Kartuzy 7 - 2 FC Gowidlino 10 września 2017 - 11:00
15. Brda Rytel 0 - 7 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 10 września 2017 - 11:00
16. Salos Brusy 6 - 1 GKS Przodkowo 10 września 2017 - 11:00
17. GKS Sierakowice 4 - 0 Santana Wielki Klincz 9 września 2017 - 11:00
18. Szargan Somonino 5 - 3 Sławek Borzechowo 9 września 2017 - 14:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Santana Wielki Klincz 2 - 2 Szargan Somonino 16 września 2017 - 11:00
21. GKS Przodkowo 3 - 7 GKS Sierakowice 17 września 2017 - 11:00
22. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 1 - 11 Salos Brusy 16 września 2017 - 14:00
23. FC Gowidlino 11 - 0 Brda Rytel 17 września 2017 - 11:00
24. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Cartusia Kartuzy 17 września 2017 - 15:00
Pauza: Sławek Borzechowo,
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Brda Rytel 0 - 11 Chojniczanka Chojnice 23 września 2017 - 11:00
27. Salos Brusy 3 - 6 FC Gowidlino 23 września 2017 - 11:00
28. GKS Sierakowice 3 - 0 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 23 września 2017 - 11:00
29. Szargan Somonino 0 - 2 GKS Przodkowo 23 września 2017 - 11:00
30. Sławek Borzechowo 0 - 3 Santana Wielki Klincz 24 września 2017 - 16:30
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. GKS Przodkowo 1 - 7 Sławek Borzechowo 1 października 2017 - 13:00
33. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 0 - 8 Szargan Somonino 30 września 2017 - 14:00
34. FC Gowidlino 0 - 2 GKS Sierakowice 1 października 2017 - 11:00
35. Chojniczanka Chojnice 6 - 5 Salos Brusy 1 października 2017 - 12:00
36. Cartusia Kartuzy 27 - 0 Brda Rytel 30 września 2017 - 14:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Salos Brusy 0 - 11 Cartusia Kartuzy 7 października 2017 - 11:00
39. GKS Sierakowice 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 7 października 2017 - 11:00
40. Szargan Somonino 0 - 4 FC Gowidlino 8 października 2017 - 14:00
41. Sławek Borzechowo 4 - 0 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 8 października 2017 - 11:00
42. Santana Wielki Klincz 2 - 2 GKS Przodkowo 7 października 2017 - 11:00
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 2 - 3 Santana Wielki Klincz 14 października 2017 - 14:00
45. FC Gowidlino 3 - 0 Sławek Borzechowo 14 października 2017 - 11:00
46. Chojniczanka Chojnice 5 - 2 Szargan Somonino 15 października 2017 - 11:00
47. Cartusia Kartuzy 2 - 0 GKS Sierakowice 15 października 2017 - 11:00
48. Brda Rytel 1 - 9 Salos Brusy 14 października 2017 - 11:00
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. GKS Sierakowice 20 - 0 Brda Rytel 21 października 2017 - 11:00
51. Szargan Somonino 1 - 6 Cartusia Kartuzy 21 października 2017 - 11:00
52. Sławek Borzechowo 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 22 października 2017 - 11:00
53. Santana Wielki Klincz 2 - 5 FC Gowidlino 21 października 2017 - 11:00
54. GKS Przodkowo 6 - 2 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 21 października 2017 - 14:00
Pauza: Salos Brusy,
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. FC Gowidlino 2 - 0 GKS Przodkowo 18 listopada 2017 - 11:00
57. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Santana Wielki Klincz 28 października 2017 - 11:00
58. Cartusia Kartuzy 7 - 1 Sławek Borzechowo 11 listopada 2017 - 15:00
59. Brda Rytel 2 - 1 Szargan Somonino 29 października 2017 - 11:00
60. Salos Brusy 2 - 10 GKS Sierakowice 28 października 2017 - 11:00
Pauza: Expert Pantery Sierakowice/Malbork,
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Szargan Somonino 1 - 6 Salos Brusy 4 listopada 2017 - 14:00
63. Sławek Borzechowo 5 - 0 Brda Rytel 5 listopada 2017 - 11:00
64. Santana Wielki Klincz 0 - 7 Cartusia Kartuzy 5 listopada 2017 - 11:00
65. GKS Przodkowo 3 - 5 Chojniczanka Chojnice 5 listopada 2017 - 14:00
66. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 1 - 6 FC Gowidlino 4 listopada 2017 - 14:00
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 12 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
68. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 4 - 4 Chojniczanka Chojnice 7 kwietnia 2018 - 13:00
69. GKS Przodkowo 0 - 1 Cartusia Kartuzy 8 kwietnia 2018 - 14:30
70. Santana Wielki Klincz 3 - 1 Brda Rytel 8 kwietnia 2018 - 12:00
71. Sławek Borzechowo 1 - 1 Salos Brusy 8 kwietnia 2018 - 11:00
72. Szargan Somonino 0 - 6 GKS Sierakowice 7 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. GKS Sierakowice 11 - 0 Sławek Borzechowo 15 kwietnia 2018 - 11:00
75. Salos Brusy 1 - 0 Santana Wielki Klincz 14 kwietnia 2018 - 14:00
76. Brda Rytel 0 - 2 GKS Przodkowo 14 kwietnia 2018 - 13:00
77. Cartusia Kartuzy 7 - 1 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 15 kwietnia 2018 - 11:00
78. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 FC Gowidlino 14 kwietnia 2018 - 10:00
Pauza: Szargan Somonino,
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
80. FC Gowidlino 2 - 2 Cartusia Kartuzy 21 kwietnia 2018 - 11:00
81. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 4 - 1 Brda Rytel 21 kwietnia 2018 - 13:00
82. GKS Przodkowo 0 - 3 Salos Brusy 22 kwietnia 2018 - 16:00
83. Santana Wielki Klincz 0 - 5 GKS Sierakowice 21 kwietnia 2018 - 11:00
84. Sławek Borzechowo 0 - 4 Szargan Somonino 21 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Szargan Somonino 2 - 0 Santana Wielki Klincz 29 kwietnia 2018 - 11:00
87. GKS Sierakowice 9 - 0 GKS Przodkowo 29 kwietnia 2018 - 13:00
88. Salos Brusy 3 - 1 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 28 kwietnia 2018 - 14:00
89. Brda Rytel 0 - 6 FC Gowidlino 28 kwietnia 2018 - 11:00
90. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 29 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Sławek Borzechowo,
Kolejka 16 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Chojniczanka Chojnice 11 - 0 Brda Rytel 5 maja 2018 - 17:30
93. FC Gowidlino 3 - 1 Salos Brusy 5 maja 2018 - 11:00
94. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 0 - 7 GKS Sierakowice 5 maja 2018 - 13:00
95. GKS Przodkowo 2 - 2 Szargan Somonino 6 maja 2018 - 13:30
96. Santana Wielki Klincz 1 - 0 Sławek Borzechowo 5 maja 2018 - 11:00
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 17 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Sławek Borzechowo 3 - 4 GKS Przodkowo 13 maja 2018 - 11:00
99. Szargan Somonino 3 - 0 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 30 maja 2018 - 15:00
100. GKS Sierakowice 3 - 2 FC Gowidlino 12 maja 2018 - 13:00
101. Salos Brusy 3 - 9 Chojniczanka Chojnice 12 maja 2018 - 14:00
102. Brda Rytel 0 - 9 Cartusia Kartuzy 12 maja 2018 - 11:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 18 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
104. Cartusia Kartuzy 9 - 0 Salos Brusy 20 maja 2018 - 11:00
105. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 GKS Sierakowice 19 maja 2018 - 17:30
106. FC Gowidlino 4 - 0 Szargan Somonino 19 maja 2018 - 14:00
107. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 0 - 3 Sławek Borzechowo 19 maja 2018 - 13:00
108. GKS Przodkowo 1 - 0 Santana Wielki Klincz 20 maja 2018 - 13:30
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 19 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
110. Santana Wielki Klincz 2 - 1 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 26 maja 2018 - 12:00
111. Sławek Borzechowo 1 - 4 FC Gowidlino 27 maja 2018 - 11:00
112. Szargan Somonino 1 - 5 Chojniczanka Chojnice 26 maja 2018 - 11:00
113. GKS Sierakowice 0 - 1 Cartusia Kartuzy 27 maja 2018 - 13:00
114. Salos Brusy 14 - 0 Brda Rytel 26 maja 2018 - 14:00
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
116. Brda Rytel 2 - 8 GKS Sierakowice 3 czerwca 2018 - 14:00
117. Cartusia Kartuzy 8 - 1 Szargan Somonino 3 czerwca 2018 - 11:00
118. Chojniczanka Chojnice 7 - 0 Sławek Borzechowo 2 czerwca 2018 - 15:00
119. FC Gowidlino 1 - 4 Santana Wielki Klincz 2 czerwca 2018 - 11:00
120. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 3 - 0 GKS Przodkowo 2 czerwca 2018 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
Pauza: Salos Brusy,
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. GKS Przodkowo 1 - 2 FC Gowidlino 10 czerwca 2018 - 13:00
123. Santana Wielki Klincz 1 - 6 Chojniczanka Chojnice 10 czerwca 2018 - 11:00
124. Sławek Borzechowo 0 - 4 Cartusia Kartuzy 10 czerwca 2018 - 17:00
125. Szargan Somonino 6 - 2 Brda Rytel 9 czerwca 2018 - 11:00
126. GKS Sierakowice 4 - 0 Salos Brusy 9 czerwca 2018 - 13:00
Pauza: Expert Pantery Sierakowice/Malbork,
Kolejka 22 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. Salos Brusy 4 - 2 Szargan Somonino 13 czerwca 2018 - 17:00
129. Brda Rytel 1 - 5 Sławek Borzechowo 16 czerwca 2018 - 14:00
130. Cartusia Kartuzy 8 - 0 Santana Wielki Klincz 17 czerwca 2018 - 11:00
131. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 GKS Przodkowo 16 czerwca 2018 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
132. FC Gowidlino 2 - 0 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 16 czerwca 2018 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE