MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk IV - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar Gdańsk 18 49 16 1 1 121 - 21
2. GTS Pruszcz Gdański 18 43 14 1 3 70 - 12
3. Gedania Gdańsk 18 39 13 0 5 70 - 28
4. Sporting Leźno 18 37 12 1 5 55 - 23
5. Bałtyk III Gdynia AP 18 28 9 1 8 40 - 42
6. Piki Gdańsk 18 24 7 3 8 36 - 46
7. Motława Suchy Dąb 18 16 4 4 10 20 - 30
8. Czarni Pruszcz Gdański 18 10 3 1 14 21 - 88 2 4 1 1 0 3 - 1
9. Portowiec Gdańsk 18 10 3 1 14 15 - 69 2 1 0 1 1 1 - 3
10. Sparta Gdańsk 18 7 2 1 15 19 - 108



Kolejka 1 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Sporting Leźno 0 - 2 GTS Pruszcz Gdański 3 września 2017 - 11:00
2. Portowiec Gdańsk 1 - 4 Bałtyk III Gdynia AP 3 września 2017 - 13:00
3. Piki Gdańsk 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 2 września 2017 - 13:00
4. Motława Suchy Dąb 1 - 4 Jaguar Gdańsk 2 września 2017 - 15:00
5. Gedania Gdańsk 6 - 4 Sparta Gdańsk 3 września 2017 - 16:30
Kolejka 2 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. GTS Pruszcz Gdański 4 - 1 Sparta Gdańsk 9 września 2017 - 11:00
7. Jaguar Gdańsk 5 - 1 Gedania Gdańsk 9 września 2017 - 11:00
8. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Motława Suchy Dąb 10 września 2017 - 11:00
9. Bałtyk III Gdynia AP 0 - 2 Piki Gdańsk 10 września 2017 - 09:00
10. Sporting Leźno 2 - 1 Portowiec Gdańsk 10 września 2017 - 11:00
Kolejka 3 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Portowiec Gdańsk 0 - 4 GTS Pruszcz Gdański 16 września 2017 - 11:00
12. Piki Gdańsk 3 - 1 Sporting Leźno 16 września 2017 - 15:30
13. Motława Suchy Dąb 1 - 2 Bałtyk III Gdynia AP 16 września 2017 - 17:00
14. Gedania Gdańsk 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 17 września 2017 - 16:30
15. Sparta Gdańsk 1 - 17 Jaguar Gdańsk 16 września 2017 - 12:00
Kolejka 4 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. GTS Pruszcz Gdański 1 - 4 Jaguar Gdańsk 23 września 2017 - 11:00
17. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 5 Sparta Gdańsk 23 września 2017 - 11:00
18. Bałtyk III Gdynia AP 3 - 4 Gedania Gdańsk 24 września 2017 - 13:00
19. Sporting Leźno 3 - 2 Motława Suchy Dąb 24 września 2017 - 11:00
20. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Piki Gdańsk 24 września 2017 - 13:30
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Piki Gdańsk 0 - 6 GTS Pruszcz Gdański 30 września 2017 - 13:30
22. Motława Suchy Dąb 4 - 1 Portowiec Gdańsk 30 września 2017 - 11:00
23. Gedania Gdańsk 2 - 1 Sporting Leźno 1 października 2017 - 11:00
24. Sparta Gdańsk 0 - 4 Bałtyk III Gdynia AP 30 września 2017 - 12:00
25. Jaguar Gdańsk 13 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 30 września 2017 - 11:00
Kolejka 6 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. GTS Pruszcz Gdański 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 7 października 2017 - 11:00
27. Bałtyk III Gdynia AP 0 - 7 Jaguar Gdańsk 7 października 2017 - 15:00
28. Sporting Leźno 4 - 1 Sparta Gdańsk 8 października 2017 - 11:00
29. Portowiec Gdańsk 1 - 3 Gedania Gdańsk 8 października 2017 - 13:30
30. Piki Gdańsk 0 - 0 Motława Suchy Dąb 8 października 2017 - 14:00
Kolejka 7 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Motława Suchy Dąb 1 - 1 GTS Pruszcz Gdański 14 października 2017 - 11:00
32. Gedania Gdańsk 8 - 1 Piki Gdańsk 15 października 2017 - 15:00
33. Sparta Gdańsk 0 - 3 Portowiec Gdańsk 14 października 2017 - 11:00
34. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Sporting Leźno 14 października 2017 - 11:00
35. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Bałtyk III Gdynia AP 15 października 2017 - 11:00
Kolejka 8 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. GTS Pruszcz Gdański 4 - 0 Bałtyk III Gdynia AP 21 października 2017 - 11:00
37. Sporting Leźno 8 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 21 października 2017 - 11:00
38. Portowiec Gdańsk 0 - 13 Jaguar Gdańsk 22 października 2017 - 13:30
39. Piki Gdańsk 0 - 1 Sparta Gdańsk 21 października 2017 - 15:30
40. Motława Suchy Dąb 0 - 3 Gedania Gdańsk 21 października 2017 - 11:00
Kolejka 9 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Gedania Gdańsk 1 - 3 GTS Pruszcz Gdański 29 października 2017 - 17:00
42. Sparta Gdańsk 0 - 0 Motława Suchy Dąb 28 października 2017 - 13:30
43. Jaguar Gdańsk 8 - 1 Piki Gdańsk 28 października 2017 - 11:00
44. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Portowiec Gdańsk 29 października 2017 - 11:00
45. Bałtyk III Gdynia AP 3 - 1 Sporting Leźno 28 października 2017 - 17:00
Kolejka 10 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Sporting Leźno 7 kwietnia 2018 - 11:00
47. Bałtyk III Gdynia AP 1 - 0 Portowiec Gdańsk 8 kwietnia 2018 - 11:00
48. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Piki Gdańsk 8 kwietnia 2018 - 17:00
49. Jaguar Gdańsk 7 - 1 Motława Suchy Dąb 7 kwietnia 2018 - 12:00
50. Sparta Gdańsk 0 - 10 Gedania Gdańsk 7 kwietnia 2018 - 14:30
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Sparta Gdańsk 0 - 13 GTS Pruszcz Gdański 14 kwietnia 2018 - 17:00
52. Gedania Gdańsk 0 - 1 Jaguar Gdańsk 14 kwietnia 2018 - 11:00
53. Motława Suchy Dąb 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 14 kwietnia 2018 - 11:00
54. Piki Gdańsk 3 - 3 Bałtyk III Gdynia AP 14 kwietnia 2018 - 10:00
55. Portowiec Gdańsk 0 - 7 Sporting Leźno 18 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. GTS Pruszcz Gdański 4 - 0 Portowiec Gdańsk 21 kwietnia 2018 - 11:00
57. Sporting Leźno 2 - 0 Piki Gdańsk 21 kwietnia 2018 - 11:00
58. Bałtyk III Gdynia AP 2 - 1 Motława Suchy Dąb 21 kwietnia 2018 - 17:00
59. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 9 Gedania Gdańsk 21 kwietnia 2018 - 11:00
60. Jaguar Gdańsk 11 - 2 Sparta Gdańsk 21 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Jaguar Gdańsk 2 - 0 GTS Pruszcz Gdański 28 kwietnia 2018 - 12:00
62. Sparta Gdańsk 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 29 kwietnia 2018 - 13:00
63. Gedania Gdańsk 4 - 0 Bałtyk III Gdynia AP 28 kwietnia 2018 - 13:00
64. Motława Suchy Dąb 1 - 2 Sporting Leźno 28 kwietnia 2018 - 11:00
65. Piki Gdańsk 9 - 1 Portowiec Gdańsk 28 kwietnia 2018 - 10:00
Kolejka 14 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. GTS Pruszcz Gdański 6 - 0 Piki Gdańsk 6 maja 2018 - 16:00
67. Portowiec Gdańsk 0 - 1 Motława Suchy Dąb 5 maja 2018 - 11:00
68. Sporting Leźno 2 - 1 Gedania Gdańsk 5 maja 2018 - 11:00
69. Bałtyk III Gdynia AP 6 - 0 Sparta Gdańsk 6 maja 2018 - 17:00
70. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 11 Jaguar Gdańsk 5 maja 2018 - 11:00
Kolejka 15 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 6 GTS Pruszcz Gdański 12 maja 2018 - 11:00
72. Jaguar Gdańsk 6 - 3 Bałtyk III Gdynia AP 12 maja 2018 - 12:00
73. Sparta Gdańsk 0 - 8 Sporting Leźno 11 maja 2018 - 20:00
74. Gedania Gdańsk 8 - 0 Portowiec Gdańsk 12 maja 2018 - 16:00
75. Motława Suchy Dąb 0 - 0 Piki Gdańsk 12 maja 2018 - 16:00
Kolejka 16 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. GTS Pruszcz Gdański 1 - 0 Motława Suchy Dąb 19 maja 2018 - 11:00
77. Piki Gdańsk 0 - 3 Gedania Gdańsk 20 maja 2018 - 16:00
78. Portowiec Gdańsk 2 - 1 Sparta Gdańsk 20 maja 2018 - 12:00
79. Sporting Leźno 2 - 4 Jaguar Gdańsk 19 maja 2018 - 11:00
80. Bałtyk III Gdynia AP 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 19 maja 2018 - 11:00
Kolejka 17 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Bałtyk III Gdynia AP 0 - 4 GTS Pruszcz Gdański 26 maja 2018 - 13:00
82. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 7 Sporting Leźno 26 maja 2018 - 14:00
83. Jaguar Gdańsk 2 - 4 Portowiec Gdańsk 27 maja 2018 - 13:00
84. Sparta Gdańsk 1 - 8 Piki Gdańsk 27 maja 2018 - 11:30
85. Gedania Gdańsk 2 - 0 Motława Suchy Dąb 26 maja 2018 - 13:00
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. GTS Pruszcz Gdański 5 - 0 Gedania Gdańsk 23 maja 2018 - 18:00
87. Motława Suchy Dąb 4 - 1 Sparta Gdańsk 3 czerwca 2018 - 17:00
88. Piki Gdańsk 1 - 5 Jaguar Gdańsk 3 czerwca 2018 - 18:00
89. Portowiec Gdańsk 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 2 czerwca 2018 - 13:00
90. Sporting Leźno 2 - 0 Bałtyk III Gdynia AP 2 czerwca 2018 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE