ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk IV - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar Gdańsk 9 25 8 1 0 72 - 8
2. GTS Pruszcz Gdański 9 22 7 1 1 30 - 7
3. Gedania Gdańsk 9 21 7 0 2 33 - 19
4. Bałtyk III Gdynia AP 9 15 5 0 4 20 - 21
5. Piki Gdańsk 9 13 4 1 4 13 - 24 1 3 1 0 0 3 - 1
6. Sporting Leźno 9 13 4 1 4 21 - 15 1 0 0 0 1 1 - 3
7. Motława Suchy Dąb 9 9 2 3 4 12 - 14
8. Sparta Gdańsk 9 7 2 1 6 13 - 42
9. Czarni Pruszcz Gdański 9 3 1 0 8 10 - 46 1 3 1 0 0 2 - 0
10. Portowiec Gdańsk 9 3 1 0 8 7 - 35 1 0 0 0 1 0 - 2


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Sporting Leźno 0 - 2 GTS Pruszcz Gdański
2. Portowiec Gdańsk 1 - 4 Bałtyk III Gdynia AP
3. Piki Gdańsk 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
4. Motława Suchy Dąb 1 - 4 Jaguar Gdańsk
5. Gedania Gdańsk 6 - 4 Sparta Gdańsk
Kolejka 2 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. GTS Pruszcz Gdański 4 - 1 Sparta Gdańsk
7. Jaguar Gdańsk 5 - 1 Gedania Gdańsk
8. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Motława Suchy Dąb
9. Bałtyk III Gdynia AP 0 - 2 Piki Gdańsk
10. Sporting Leźno 2 - 1 Portowiec Gdańsk
Kolejka 3 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Portowiec Gdańsk 0 - 4 GTS Pruszcz Gdański
12. Piki Gdańsk 3 - 1 Sporting Leźno
13. Motława Suchy Dąb 1 - 2 Bałtyk III Gdynia AP
14. Gedania Gdańsk 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
15. Sparta Gdańsk 1 - 17 Jaguar Gdańsk
Kolejka 4 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. GTS Pruszcz Gdański 1 - 4 Jaguar Gdańsk
17. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 5 Sparta Gdańsk
18. Bałtyk III Gdynia AP 3 - 4 Gedania Gdańsk
19. Sporting Leźno 3 - 2 Motława Suchy Dąb
20. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Piki Gdańsk
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Piki Gdańsk 0 - 6 GTS Pruszcz Gdański
22. Motława Suchy Dąb 4 - 1 Portowiec Gdańsk
23. Gedania Gdańsk 2 - 1 Sporting Leźno
24. Sparta Gdańsk 0 - 4 Bałtyk III Gdynia AP
25. Jaguar Gdańsk 13 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 6 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. GTS Pruszcz Gdański 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
27. Bałtyk III Gdynia AP 0 - 7 Jaguar Gdańsk
28. Sporting Leźno 4 - 1 Sparta Gdańsk
29. Portowiec Gdańsk 1 - 3 Gedania Gdańsk
30. Piki Gdańsk 0 - 0 Motława Suchy Dąb
Kolejka 7 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Motława Suchy Dąb 1 - 1 GTS Pruszcz Gdański
32. Gedania Gdańsk 8 - 1 Piki Gdańsk
33. Sparta Gdańsk 0 - 3 Portowiec Gdańsk
34. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Sporting Leźno
35. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Bałtyk III Gdynia AP
Kolejka 8 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. GTS Pruszcz Gdański 4 - 0 Bałtyk III Gdynia AP
37. Sporting Leźno 8 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
38. Portowiec Gdańsk 0 - 13 Jaguar Gdańsk
39. Piki Gdańsk 0 - 1 Sparta Gdańsk
40. Motława Suchy Dąb 0 - 3 Gedania Gdańsk
Kolejka 9 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Gedania Gdańsk 1 - 3 GTS Pruszcz Gdański
42. Sparta Gdańsk 0 - 0 Motława Suchy Dąb 28 października 2017 - 13:30
43. Jaguar Gdańsk 8 - 1 Piki Gdańsk
44. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Portowiec Gdańsk
45. Bałtyk III Gdynia AP 3 - 1 Sporting Leźno
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE