POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - R. 1983 I STARSI - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2010 - 10.03.2018 (SOBOTA)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk III - sezon 2017/2018



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar Gdańsk 10 30 10 0 0 102 - 4
2. Lechia Gdańsk 10 27 9 0 1 82 - 11
3. Akademia Sportowa Pomorze 10 24 8 0 2 72 - 17
4. AP Gdynia D±browa 10 21 7 0 3 37 - 20
5. Conrad Gdańsk 10 13 4 1 5 26 - 41 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Bałtyk II Gdynia AP 10 13 4 1 5 27 - 28 1 0 0 0 1 1 - 2
7. Orkan II Rumia MKS 10 11 3 2 5 28 - 45
8. Gedania III Gdańsk 10 9 3 0 7 18 - 66
9. AP Gdańsk 10 7 2 1 7 18 - 61 1 1 0 1 0 2 - 2
10. Sztorm II Mosty 10 7 2 1 7 13 - 37 1 1 0 1 0 2 - 2
11. Biało-Zielone Gdańsk 10 0 0 0 10 7 - 100


Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Bałtyk II Gdynia AP - Sztorm II Mosty
2. Gedania III Gdańsk - Orkan II Rumia MKS
3. Biało-Zielone Gdańsk - Jaguar Gdańsk
4. Akademia Sportowa Pomorze - Lechia Gdańsk
5. AP Gdańsk - Conrad Gdańsk
Pauza: AP Gdynia D±browa,
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. AP Gdynia D±browa - Bałtyk II Gdynia AP
9. Conrad Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
10. Lechia Gdańsk - Biało-Zielone Gdańsk
11. Jaguar Gdańsk - Gedania III Gdańsk
12. Orkan II Rumia MKS - Sztorm II Mosty
Pauza: AP Gdańsk,
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Bałtyk II Gdynia AP - Orkan II Rumia MKS
14. Sztorm II Mosty - Jaguar Gdańsk
15. Gedania III Gdańsk - Lechia Gdańsk
16. Biało-Zielone Gdańsk - Conrad Gdańsk
18. AP Gdańsk - AP Gdynia D±browa
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. AP Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP
20. AP Gdynia D±browa - Akademia Sportowa Pomorze
22. Conrad Gdańsk - Gedania III Gdańsk
23. Lechia Gdańsk - Sztorm II Mosty
24. Jaguar Gdańsk - Orkan II Rumia MKS
Pauza: Biało-Zielone Gdańsk,
Kolejka 16 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Bałtyk II Gdynia AP - Jaguar Gdańsk
26. Orkan II Rumia MKS - Lechia Gdańsk
27. Sztorm II Mosty - Conrad Gdańsk
29. Biało-Zielone Gdańsk - AP Gdynia D±browa
30. Akademia Sportowa Pomorze - AP Gdańsk
Pauza: Gedania III Gdańsk,
Kolejka 17 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Akademia Sportowa Pomorze - Bałtyk II Gdynia AP
32. AP Gdańsk - Biało-Zielone Gdańsk
33. AP Gdynia D±browa - Gedania III Gdańsk
35. Conrad Gdańsk - Orkan II Rumia MKS
36. Lechia Gdańsk - Jaguar Gdańsk
Pauza: Sztorm II Mosty,
Kolejka 18 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Bałtyk II Gdynia AP - Lechia Gdańsk
38. Jaguar Gdańsk - Conrad Gdańsk
40. Sztorm II Mosty - AP Gdynia D±browa
41. Gedania III Gdańsk - AP Gdańsk
42. Biało-Zielone Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Orkan II Rumia MKS,
Kolejka 19 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Biało-Zielone Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP
44. Akademia Sportowa Pomorze - Gedania III Gdańsk
45. AP Gdańsk - Sztorm II Mosty
46. AP Gdynia D±browa - Orkan II Rumia MKS
48. Conrad Gdańsk - Lechia Gdańsk
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Bałtyk II Gdynia AP - Conrad Gdańsk
51. Jaguar Gdańsk - AP Gdynia D±browa
52. Orkan II Rumia MKS - AP Gdańsk
53. Sztorm II Mosty - Akademia Sportowa Pomorze
54. Gedania III Gdańsk - Biało-Zielone Gdańsk
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Gedania III Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP
56. Biało-Zielone Gdańsk - Sztorm II Mosty
57. Akademia Sportowa Pomorze - Orkan II Rumia MKS
58. AP Gdańsk - Jaguar Gdańsk
59. AP Gdynia D±browa - Lechia Gdańsk
Pauza: Conrad Gdańsk,
Kolejka 22 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Conrad Gdańsk - AP Gdynia D±browa
63. Lechia Gdańsk - AP Gdańsk
64. Jaguar Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
65. Orkan II Rumia MKS - Biało-Zielone Gdańsk
66. Sztorm II Mosty - Gedania III Gdańsk


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE