MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 20 58 19 1 0 126 - 11
2. Korona Żelistrzewo 20 46 15 1 4 95 - 27
3. Jaguar Gdańsk 20 45 14 3 3 66 - 33
4. Conrad Gdańsk 20 38 12 2 6 80 - 47
5. Orlęta Reda 20 31 10 1 9 60 - 65
6. Morena Gdańsk 20 25 8 1 11 56 - 72
7. Stolem Gniewino 20 23 6 5 9 38 - 47 2 4 1 1 0 3 - 2
8. Portowiec Gdańsk 20 23 7 2 11 44 - 42 2 1 0 1 1 2 - 3
9. Bałtyk II Gdynia AP 20 19 6 1 13 36 - 77
10. GOSRiT Luzino 20 7 2 1 17 12 - 127
11. Orkan Rumia MKS 20 6 2 0 18 18 - 83



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Orkan Rumia MKS 6 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 6 września 2017 - 18:00
2. Conrad Gdańsk 2 - 5 Jaguar Gdańsk 26 sierpnia 2017 - 10:00
3. Korona Żelistrzewo 6 - 2 Stolem Gniewino 6 września 2017 - 18:00
4. Portowiec Gdańsk 9 - 2 GOSRiT Luzino 30 sierpnia 2017 - 18:00
5. Orlęta Reda 6 - 3 Morena Gdańsk 26 sierpnia 2017 - 11:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Bałtyk II Gdynia AP 0 - 18 Lechia Gdańsk 3 września 2017 - 17:00
9. GOSRiT Luzino 0 - 11 Orlęta Reda 2 września 2017 - 11:00
10. Stolem Gniewino 2 - 1 Portowiec Gdańsk 3 września 2017 - 13:00
11. Jaguar Gdańsk 5 - 3 Korona Żelistrzewo 2 września 2017 - 16:00
12. Orkan Rumia MKS 2 - 3 Conrad Gdańsk 2 września 2017 - 13:45
Pauza: Morena Gdańsk,
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Conrad Gdańsk 3 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 10 września 2017 - 10:00
14. Korona Żelistrzewo 3 - 0 Orkan Rumia MKS 9 września 2017 - 15:00
15. Portowiec Gdańsk 0 - 2 Jaguar Gdańsk 9 września 2017 - 14:00
16. Orlęta Reda 3 - 0 Stolem Gniewino 9 września 2017 - 11:00
18. Lechia Gdańsk 11 - 2 Morena Gdańsk 9 września 2017 - 13:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Bałtyk II Gdynia AP 1 - 2 Morena Gdańsk 16 września 2017 - 17:00
20. GOSRiT Luzino 0 - 4 Lechia Gdańsk 27 września 2017 - 16:00
22. Jaguar Gdańsk 6 - 0 Orlęta Reda 16 września 2017 - 16:00
23. Orkan Rumia MKS 0 - 3 Portowiec Gdańsk 16 września 2017 - 12:00
24. Conrad Gdańsk 2 - 5 Korona Żelistrzewo 16 września 2017 - 10:00
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Korona Żelistrzewo 5 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 23 września 2017 - 15:30
26. Portowiec Gdańsk 2 - 1 Conrad Gdańsk 23 września 2017 - 14:00
27. Orlęta Reda 4 - 2 Orkan Rumia MKS 23 września 2017 - 11:00
29. Stolem Gniewino 1 - 3 Lechia Gdańsk 24 października 2017 - 17:00
30. Morena Gdańsk 11 - 0 GOSRiT Luzino 24 września 2017 - 14:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Bałtyk II Gdynia AP 9 - 0 GOSRiT Luzino 13 września 2017 - 17:00
32. Stolem Gniewino 5 - 1 Morena Gdańsk 1 października 2017 - 13:00
33. Jaguar Gdańsk 1 - 9 Lechia Gdańsk 30 września 2017 - 10:00
35. Conrad Gdańsk 10 - 3 Orlęta Reda 30 września 2017 - 15:30
36. Korona Żelistrzewo 6 - 0 Portowiec Gdańsk 30 września 2017 - 13:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Portowiec Gdańsk 5 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 7 października 2017 - 14:00
38. Orlęta Reda 3 - 7 Korona Żelistrzewo 7 października 2017 - 11:00
40. Lechia Gdańsk 20 - 0 Orkan Rumia MKS 7 października 2017 - 12:00
41. Morena Gdańsk 3 - 4 Jaguar Gdańsk 8 października 2017 - 11:00
42. GOSRiT Luzino 0 - 7 Stolem Gniewino 7 października 2017 - 11:00
Pauza: Conrad Gdańsk,
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Bałtyk II Gdynia AP 1 - 3 Stolem Gniewino 15 października 2017 - 17:00
44. Jaguar Gdańsk 6 - 0 GOSRiT Luzino 14 października 2017 - 17:00
45. Orkan Rumia MKS 2 - 3 Morena Gdańsk 14 października 2017 - 11:00
46. Conrad Gdańsk 1 - 9 Lechia Gdańsk 15 października 2017 - 10:00
48. Portowiec Gdańsk 1 - 2 Orlęta Reda 14 października 2017 - 14:00
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Orlęta Reda 5 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 22 października 2017 - 11:00
51. Lechia Gdańsk 4 - 0 Korona Żelistrzewo 21 października 2017 - 12:00
52. Morena Gdańsk 2 - 4 Conrad Gdańsk 22 października 2017 - 11:00
53. GOSRiT Luzino 2 - 1 Orkan Rumia MKS 21 października 2017 - 11:00
54. Stolem Gniewino 0 - 0 Jaguar Gdańsk 22 października 2017 - 13:00
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Bałtyk II Gdynia AP 1 - 4 Jaguar Gdańsk 28 października 2017 - 13:00
56. Orkan Rumia MKS 4 - 0 Stolem Gniewino 12 listopada 2017 - 12:00
57. Conrad Gdańsk 11 - 1 GOSRiT Luzino 29 października 2017 - 10:00
58. Korona Żelistrzewo 5 - 0 Morena Gdańsk 28 października 2017 - 13:30
59. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Lechia Gdańsk 28 października 2017 - 14:00
Pauza: Orlęta Reda,
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Lechia Gdańsk 4 - 0 Orlęta Reda 4 listopada 2017 - 12:00
63. Morena Gdańsk 4 - 3 Portowiec Gdańsk 4 listopada 2017 - 14:30
64. GOSRiT Luzino 0 - 15 Korona Żelistrzewo 4 października 2017 - 16:00
65. Stolem Gniewino 2 - 2 Conrad Gdańsk 5 listopada 2017 - 13:00
66. Jaguar Gdańsk 3 - 1 Orkan Rumia MKS 4 listopada 2017 - 14:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 12 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Bałtyk II Gdynia AP 5 - 0 Orkan Rumia MKS 7 kwietnia 2018 - 19:00
68. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Conrad Gdańsk 7 kwietnia 2018 - 13:00
69. Stolem Gniewino 1 - 4 Korona Żelistrzewo 7 kwietnia 2018 - 16:00
70. GOSRiT Luzino 1 - 7 Portowiec Gdańsk 11 kwietnia 2018 - 17:30
71. Morena Gdańsk 3 - 5 Orlęta Reda 8 kwietnia 2018 - 14:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Lechia Gdańsk 6 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 15 kwietnia 2018 - 15:00
75. Orlęta Reda 8 - 0 GOSRiT Luzino 14 kwietnia 2018 - 11:00
76. Portowiec Gdańsk 1 - 1 Stolem Gniewino 15 kwietnia 2018 - 14:00
77. Korona Żelistrzewo 7 - 1 Jaguar Gdańsk 14 kwietnia 2018 - 15:00
78. Conrad Gdańsk 6 - 0 Orkan Rumia MKS 14 kwietnia 2018 - 11:30
Pauza: Morena Gdańsk,
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Bałtyk II Gdynia AP 2 - 4 Conrad Gdańsk 22 kwietnia 2018 - 15:00
80. Orkan Rumia MKS 0 - 10 Korona Żelistrzewo 21 kwietnia 2018 - 11:00
81. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Portowiec Gdańsk 21 kwietnia 2018 - 12:00
82. Stolem Gniewino 0 - 0 Orlęta Reda 21 kwietnia 2018 - 16:00
84. Morena Gdańsk 2 - 2 Lechia Gdańsk 21 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Morena Gdańsk 1 - 3 Bałtyk II Gdynia AP 29 kwietnia 2018 - 13:30
86. Lechia Gdańsk 5 - 0 GOSRiT Luzino 9 maja 2018 - 16:30
88. Orlęta Reda 0 - 5 Jaguar Gdańsk 29 kwietnia 2018 - 11:00
89. Portowiec Gdańsk 3 - 0 Orkan Rumia MKS
90. Korona Żelistrzewo 3 - 2 Conrad Gdańsk 6 czerwca 2018 - 18:00
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 16 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Bałtyk II Gdynia AP 1 - 1 Korona Żelistrzewo 5 maja 2018 - 17:00
92. Conrad Gdańsk 5 - 1 Portowiec Gdańsk 13 czerwca 2018 - 18:00
93. Orkan Rumia MKS 0 - 3 Orlęta Reda
95. Lechia Gdańsk 5 - 0 Stolem Gniewino 5 maja 2018 - 15:00
96. GOSRiT Luzino 0 - 4 Morena Gdańsk 6 maja 2018 - 16:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 17 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. GOSRiT Luzino 0 - 2 Bałtyk II Gdynia AP 13 maja 2018 - 13:00
98. Morena Gdańsk 3 - 0 Stolem Gniewino 13 maja 2018 - 11:00
99. Lechia Gdańsk 3 - 0 Jaguar Gdańsk 12 maja 2018 - 13:00
101. Orlęta Reda 2 - 5 Conrad Gdańsk 13 maja 2018 - 11:00
102. Portowiec Gdańsk 0 - 1 Korona Żelistrzewo 13 maja 2018 - 14:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 18 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Bałtyk II Gdynia AP 4 - 2 Portowiec Gdańsk 18 maja 2018 - 18:00
104. Korona Żelistrzewo 4 - 1 Orlęta Reda 19 maja 2018 - 15:00
106. Orkan Rumia MKS 0 - 3 Lechia Gdańsk
107. Jaguar Gdańsk 9 - 2 Morena Gdańsk 19 maja 2018 - 12:00
108. Stolem Gniewino 2 - 2 GOSRiT Luzino 19 maja 2018 - 16:00
Pauza: Conrad Gdańsk,
Kolejka 19 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Stolem Gniewino 7 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 27 maja 2018 - 11:00
110. GOSRiT Luzino 0 - 1 Jaguar Gdańsk 26 maja 2018 - 13:00
111. Morena Gdańsk 3 - 0 Orkan Rumia MKS
112. Lechia Gdańsk 2 - 1 Conrad Gdańsk 26 maja 2018 - 14:00
114. Orlęta Reda 3 - 1 Portowiec Gdańsk 26 maja 2018 - 11:00
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Bałtyk II Gdynia AP 2 - 1 Orlęta Reda 2 czerwca 2018 - 15:00
117. Korona Żelistrzewo 0 - 1 Lechia Gdańsk 2 czerwca 2018 - 11:00
118. Conrad Gdańsk 8 - 3 Morena Gdańsk 2 czerwca 2018 - 10:00
119. Orkan Rumia MKS 0 - 3 GOSRiT Luzino
120. Jaguar Gdańsk 6 - 0 Stolem Gniewino 13 czerwca 2018 - 18:00
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 10 czerwca 2018 - 15:00
122. Stolem Gniewino 3 - 0 Orkan Rumia MKS
123. GOSRiT Luzino 0 - 5 Conrad Gdańsk 10 czerwca 2018 - 13:00
124. Morena Gdańsk 2 - 1 Korona Żelistrzewo 10 czerwca 2018 - 12:00
125. Lechia Gdańsk 3 - 2 Portowiec Gdańsk 10 czerwca 2018 - 15:30
Pauza: Orlęta Reda,
Kolejka 22 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. Orlęta Reda 0 - 11 Lechia Gdańsk 17 czerwca 2018 - 11:00
129. Portowiec Gdańsk 3 - 2 Morena Gdańsk 17 czerwca 2018 - 14:00
130. Korona Żelistrzewo 9 - 1 GOSRiT Luzino 17 czerwca 2018 - 16:30
131. Conrad Gdańsk 4 - 2 Stolem Gniewino 16 czerwca 2018 - 11:30
132. Orkan Rumia MKS 0 - 3 Jaguar Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE