MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa Malbork III - sezon 2017/2018



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Powi¶le Dzierzgoń 22 61 20 1 1 123 - 15
2. Pogoń Prabuty 22 52 16 4 2 92 - 14
3. AP Malbork 22 49 15 4 3 71 - 39
4. Rodło Kwidzyn 22 48 15 3 4 112 - 37
5. Gryf Tczew MKS 22 43 13 4 5 84 - 31
6. Wierzyca Pelplin 22 35 10 5 7 61 - 59
7. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 22 33 10 3 9 78 - 47
8. Pogoń Smętowo 22 27 9 0 13 47 - 71
9. Orliki Stary Dzierzgoń 22 25 8 1 13 49 - 54
10. Błękitni Stare Pole 21 24 8 0 13 45 - 67
11. Sobieski Gniew 22 20 6 2 14 43 - 101
12. Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 10 3 1 17 36 - 83
13. Grom Nowy Staw 22 6 2 0 20 17 - 190
14. Olimpia Sztum (*) 22 12 4 0 18 29 - 79
Ostatni komentarz dodał KKS 22 28.04.2018, 12:53:22
* Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej




Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Błękitni Stare Pole 0 - 1 Wierzyca Pelplin 1 maja 2018
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Sobieski Gniew
3. AP Malbork 4 - 1 Rodło Kwidzyn
4. Grom Nowy Staw 0 - 6 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
5. Gryf Tczew MKS 0 - 0 Powi¶le Dzierzgoń 2 maja 2018 - 11:00
6. Olimpia Sztum 0 - 3 Pogoń Smętowo
7. Orliki Stary Dzierzgoń 0 - 6 Pogoń Prabuty
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Orliki Stary Dzierzgoń 1 - 2 Błękitni Stare Pole
9. Pogoń Prabuty 3 - 0 Olimpia Sztum
10. Pogoń Smętowo 0 - 4 Gryf Tczew MKS
11. Powi¶le Dzierzgoń 8 - 0 Grom Nowy Staw
12. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 1 - 1 AP Malbork
13. Rodło Kwidzyn 9 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 marca 2018 - 11:00
14. Sobieski Gniew 0 - 5 Wierzyca Pelplin 31 marca 2018 - 11:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Błękitni Stare Pole 3 - 2 Sobieski Gniew
16. Wierzyca Pelplin 3 - 3 Rodło Kwidzyn
17. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
18. AP Malbork 5 - 1 Powi¶le Dzierzgoń 7 kwietnia 2018 - 15:00
19. Grom Nowy Staw 1 - 4 Pogoń Smętowo
20. Gryf Tczew MKS 1 - 1 Pogoń Prabuty
21. Olimpia Sztum 0 - 3 Orliki Stary Dzierzgoń
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Olimpia Sztum 0 - 3 Błękitni Stare Pole
23. Orliki Stary Dzierzgoń 1 - 0 Gryf Tczew MKS
24. Pogoń Prabuty 7 - 0 Grom Nowy Staw
25. Pogoń Smętowo 1 - 5 AP Malbork
26. Powi¶le Dzierzgoń 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 kwietnia 2018 - 13:30
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
27. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 3 - 5 Wierzyca Pelplin
28. Rodło Kwidzyn 12 - 0 Sobieski Gniew
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Błękitni Stare Pole 3 - 6 Rodło Kwidzyn
30. Sobieski Gniew 4 - 3 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
31. Wierzyca Pelplin 3 - 4 Powi¶le Dzierzgoń
32. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Pogoń Smętowo
33. AP Malbork 1 - 1 Pogoń Prabuty
34. Grom Nowy Staw 0 - 3 Orliki Stary Dzierzgoń
35. Gryf Tczew MKS 3 - 0 Olimpia Sztum
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
36. Gryf Tczew MKS 8 - 0 Błękitni Stare Pole
37. Olimpia Sztum 0 - 3 Grom Nowy Staw
38. Orliki Stary Dzierzgoń 2 - 2 AP Malbork
39. Pogoń Prabuty 8 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
40. Pogoń Smętowo 2 - 4 Wierzyca Pelplin
41. Powi¶le Dzierzgoń 7 - 2 Sobieski Gniew
42. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 0 - 8 Rodło Kwidzyn
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Błękitni Stare Pole 1 - 4 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
44. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Powi¶le Dzierzgoń
45. Sobieski Gniew 4 - 2 Pogoń Smętowo
46. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Pogoń Prabuty
47. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Orliki Stary Dzierzgoń
vo, na boisku 1:4
48. AP Malbork 3 - 0 Olimpia Sztum
49. Grom Nowy Staw 0 - 8 Gryf Tczew MKS
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Grom Nowy Staw 6 - 0 Błękitni Stare Pole
51. Gryf Tczew MKS 4 - 1 AP Malbork
52. Olimpia Sztum 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
53. Orliki Stary Dzierzgoń 2 - 1 Wierzyca Pelplin 13 maja 2018 - 11:00
54. Pogoń Prabuty 10 - 0 Sobieski Gniew
55. Pogoń Smętowo 1 - 7 Rodło Kwidzyn
56. Powi¶le Dzierzgoń 2 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec 13 maja 2018 - 13:30
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Błękitni Stare Pole 0 - 10 Powi¶le Dzierzgoń
58. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 5 - 2 Pogoń Smętowo
59. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Pogoń Prabuty
60. Sobieski Gniew 0 - 6 Orliki Stary Dzierzgoń
61. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Olimpia Sztum
62. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Gryf Tczew MKS 19 maja 2018 - 15:00
63. AP Malbork 5 - 2 Grom Nowy Staw
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. AP Malbork - Błękitni Stare Pole
65. Grom Nowy Staw - Beniaminek 03 Starogard Gdański
66. Gryf Tczew MKS - Wierzyca Pelplin
67. Olimpia Sztum - Sobieski Gniew
68. Orliki Stary Dzierzgoń - Rodło Kwidzyn
69. Pogoń Prabuty - Powi¶le Pawlice-Rakowiec
70. Pogoń Smętowo - Powi¶le Dzierzgoń
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Błękitni Stare Pole - Pogoń Smętowo
72. Powi¶le Dzierzgoń - Pogoń Prabuty
73. Powi¶le Pawlice-Rakowiec - Orliki Stary Dzierzgoń
74. Rodło Kwidzyn - Olimpia Sztum
75. Sobieski Gniew - Gryf Tczew MKS
76. Wierzyca Pelplin - Grom Nowy Staw
77. Beniaminek 03 Starogard Gdański - AP Malbork


Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Błękitni Stare Pole
79. AP Malbork - Wierzyca Pelplin
80. Grom Nowy Staw - Sobieski Gniew
81. Gryf Tczew MKS - Rodło Kwidzyn
82. Olimpia Sztum - Powi¶le Pawlice-Rakowiec
83. Orliki Stary Dzierzgoń - Powi¶le Dzierzgoń
84. Pogoń Prabuty - Pogoń Smętowo
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Błękitni Stare Pole - Pogoń Prabuty
86. Pogoń Smętowo - Orliki Stary Dzierzgoń
87. Powi¶le Dzierzgoń - Olimpia Sztum
88. Powi¶le Pawlice-Rakowiec - Gryf Tczew MKS
89. Rodło Kwidzyn - Grom Nowy Staw
90. Sobieski Gniew - AP Malbork
91. Wierzyca Pelplin - Beniaminek 03 Starogard Gdański


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE