MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów B - grupa Malbork III - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Powiśle Dzierzgoń 26 73 24 1 1 142 - 18
2. Pogoń Prabuty 26 61 19 4 3 112 - 18 2 4 1 1 0 5 - 1
3. AP Malbork 26 61 19 4 3 87 - 43 2 1 0 1 1 1 - 5
4. Rodło Kwidzyn 26 60 19 3 4 137 - 37
5. Gryf Tczew MKS 26 52 16 4 6 107 - 34
6. Wierzyca Pelplin 26 39 11 6 9 72 - 69 2 4 1 1 0 7 - 5
7. Powiśle Pawlice-Rakowiec 26 39 12 3 11 88 - 57 2 1 0 1 1 5 - 7
8. Błękitni Stare Pole 26 33 11 0 15 56 - 78
9. Pogoń Smętowo 26 30 10 0 16 50 - 94
10. Orliki Stary Dzierzgoń 26 25 8 1 17 55 - 76
11. Sobieski Gniew 26 24 7 3 16 49 - 123
12. Grom Nowy Staw 26 11 3 2 21 22 - 203
13. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 10 3 1 22 40 - 105
14. Olimpia Sztum (*) 26 12 4 0 22 29 - 91
Ostatni komentarz dodał KKS 22 28.04.2018, 12:53:22
* Olimpia Sztum wycofała się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wierzyca Pelplin 2 - 5 Błękitni Stare Pole 20 sierpnia 2017 - 11:00
2. Sobieski Gniew 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 sierpnia 2017 - 11:00
3. Rodło Kwidzyn 5 - 5 AP Malbork 19 sierpnia 2017 - 11:00
4. Powiśle Pawlice-Rakowiec 19 - 0 Grom Nowy Staw 19 sierpnia 2017 - 13:00
5. Powiśle Dzierzgoń 7 - 1 Gryf Tczew MKS 20 sierpnia 2017 - 13:15
6. Pogoń Smętowo 2 - 4 Olimpia Sztum
7. Pogoń Prabuty 4 - 0 Orliki Stary Dzierzgoń 19 sierpnia 2017 - 11:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
8. Błękitni Stare Pole 2 - 0 Orliki Stary Dzierzgoń 26 sierpnia 2017 - 11:00
9. Olimpia Sztum 1 - 7 Pogoń Prabuty
10. Gryf Tczew MKS 2 - 3 Pogoń Smętowo 26 sierpnia 2017 - 11:00
11. Grom Nowy Staw 0 - 19 Powiśle Dzierzgoń 27 sierpnia 2017 - 11:00
12. AP Malbork 1 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 26 sierpnia 2017 - 13:00
13. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Rodło Kwidzyn 27 sierpnia 2017 - 11:00
14. Wierzyca Pelplin 4 - 4 Sobieski Gniew 27 sierpnia 2017 - 16:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
15. Sobieski Gniew 1 - 2 Błękitni Stare Pole 2 września 2017 - 13:00
16. Rodło Kwidzyn 12 - 1 Wierzyca Pelplin 3 września 2017 - 11:00
17. Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 września 2017 - 13:00
18. Powiśle Dzierzgoń 6 - 0 AP Malbork 3 września 2017 - 13:15
19. Pogoń Smętowo 7 - 1 Grom Nowy Staw 2 września 2017 - 13:30
20. Pogoń Prabuty 2 - 1 Gryf Tczew MKS 2 września 2017 - 11:00
21. Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 4 Olimpia Sztum
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
22. Błękitni Stare Pole 5 - 0 Olimpia Sztum
23. Gryf Tczew MKS 5 - 0 Orliki Stary Dzierzgoń 9 września 2017 - 11:00
24. Grom Nowy Staw 0 - 11 Pogoń Prabuty 10 września 2017 - 13:30
25. AP Malbork 5 - 2 Pogoń Smętowo 9 września 2017 - 15:00
26. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 6 Powiśle Dzierzgoń 10 września 2017 - 15:00
27. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 10 września 2017 - 13:30
28. Sobieski Gniew 1 - 6 Rodło Kwidzyn 9 września 2017 - 11:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Błękitni Stare Pole 16 września 2017 - 11:00
30. Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 - 1 Sobieski Gniew 16 września 2017 - 13:00
31. Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Wierzyca Pelplin 17 września 2017 - 13:15
32. Pogoń Smętowo 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 września 2017 - 13:30
33. Pogoń Prabuty 4 - 0 AP Malbork 16 września 2017 - 11:00
34. Orliki Stary Dzierzgoń 15 - 0 Grom Nowy Staw 17 września 2017 - 11:00
35. Olimpia Sztum 2 - 3 Gryf Tczew MKS
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Błękitni Stare Pole 1 - 2 Gryf Tczew MKS 24 września 2017 - 14:00
37. Grom Nowy Staw 0 - 6 Olimpia Sztum
38. AP Malbork 4 - 2 Orliki Stary Dzierzgoń 23 września 2017 - 15:00
39. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 6 Pogoń Prabuty 23 września 2017 - 15:00
40. Wierzyca Pelplin 4 - 1 Pogoń Smętowo 24 września 2017 - 11:00
41. Sobieski Gniew 0 - 10 Powiśle Dzierzgoń 23 września 2017 - 11:00
42. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 23 września 2017 - 11:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 3 Błękitni Stare Pole 30 września 2017 - 13:00
44. Powiśle Dzierzgoń 4 - 0 Rodło Kwidzyn 1 października 2017 - 13:15
45. Pogoń Smętowo 3 - 1 Sobieski Gniew 30 września 2017 - 13:30
46. Pogoń Prabuty 8 - 0 Wierzyca Pelplin 30 września 2017 - 11:00
47. Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 października 2017 - 11:00
48. Olimpia Sztum 2 - 3 AP Malbork
49. Gryf Tczew MKS 12 - 0 Grom Nowy Staw 1 października 2017 - 11:00
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
50. Błękitni Stare Pole 13 - 1 Grom Nowy Staw 7 października 2017 - 11:00
51. AP Malbork 3 - 1 Gryf Tczew MKS 7 października 2017 - 15:00
52. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Olimpia Sztum
53. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Orliki Stary Dzierzgoń 8 października 2017 - 13:30
54. Sobieski Gniew 1 - 4 Pogoń Prabuty 7 października 2017 - 13:00
55. Rodło Kwidzyn 6 - 0 Pogoń Smętowo 7 października 2017 - 11:00
56. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 7 października 2017 - 13:00
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Powiśle Dzierzgoń 4 - 0 Błękitni Stare Pole 15 października 2017 - 13:15
58. Pogoń Smętowo 0 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 14 października 2017 - 13:30
59. Pogoń Prabuty 1 - 2 Rodło Kwidzyn 14 października 2017 - 11:00
60. Orliki Stary Dzierzgoń 1 - 2 Sobieski Gniew 15 października 2017 - 11:00
61. Olimpia Sztum 1 - 5 Wierzyca Pelplin
62. Gryf Tczew MKS 9 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 października 2017 - 11:00
63. Grom Nowy Staw 1 - 10 AP Malbork 15 października 2017 - 13:30
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Błękitni Stare Pole 0 - 4 AP Malbork 21 października 2017 - 11:00
65. Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 - 1 Grom Nowy Staw 22 października 2017 - 13:00
66. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Gryf Tczew MKS 22 października 2017 - 11:00
67. Sobieski Gniew 6 - 4 Olimpia Sztum
68. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Orliki Stary Dzierzgoń 21 października 2017 - 11:00
69. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 1 Pogoń Prabuty 21 października 2017 - 15:00
70. Powiśle Dzierzgoń 7 - 0 Pogoń Smętowo 22 października 2017 - 13:15
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
71. Pogoń Smętowo 4 - 2 Błękitni Stare Pole 28 października 2017 - 13:30
72. Pogoń Prabuty 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 28 października 2017 - 11:00
73. Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 29 października 2017 - 11:00
74. Olimpia Sztum 2 - 3 Rodło Kwidzyn
75. Gryf Tczew MKS 6 - 1 Sobieski Gniew 28 października 2017 - 11:00
76. Grom Nowy Staw 0 - 9 Wierzyca Pelplin 29 października 2017 - 13:30
77. AP Malbork 4 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 października 2017 - 11:00
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 listopada 2017 - 11:00
79. Wierzyca Pelplin 0 - 1 AP Malbork 5 listopada 2017 - 11:00
80. Sobieski Gniew 8 - 1 Grom Nowy Staw 5 listopada 2017 - 11:00
81. Rodło Kwidzyn 4 - 4 Gryf Tczew MKS 4 listopada 2017 - 11:00
82. Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 - 0 Olimpia Sztum
83. Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Orliki Stary Dzierzgoń 4 listopada 2017 - 14:15
84. Pogoń Smętowo 0 - 2 Pogoń Prabuty 5 listopada 2017 - 13:30
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Pogoń Prabuty 3 - 0 Błękitni Stare Pole 11 listopada 2017 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
86. Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 4 Pogoń Smętowo 12 listopada 2017 - 11:00
87. Olimpia Sztum 1 - 8 Powiśle Dzierzgoń 11 listopada 2017 - 12:00
88. Gryf Tczew MKS 3 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 11 listopada 2017 - 11:00
89. Grom Nowy Staw 0 - 10 Rodło Kwidzyn 12 listopada 2017 - 13:30
90. AP Malbork 4 - 1 Sobieski Gniew 11 listopada 2017 - 11:00
91. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 4 Wierzyca Pelplin 12 listopada 2017 - 11:00
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Błękitni Stare Pole 0 - 1 Wierzyca Pelplin 1 maja 2018 - 11:00
93. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Sobieski Gniew 24 marca 2018 - 13:00
94. AP Malbork 4 - 1 Rodło Kwidzyn 24 marca 2018 - 13:00
95. Grom Nowy Staw 0 - 6 Powiśle Pawlice-Rakowiec 25 marca 2018 - 11:00
96. Gryf Tczew MKS 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 2 maja 2018 - 11:00
97. Olimpia Sztum 0 - 3 Pogoń Smętowo
98. Orliki Stary Dzierzgoń 0 - 6 Pogoń Prabuty 25 marca 2018 - 11:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Orliki Stary Dzierzgoń 1 - 2 Błękitni Stare Pole 28 marca 2018 - 16:00
100. Pogoń Prabuty 3 - 0 Olimpia Sztum
101. Pogoń Smętowo 0 - 4 Gryf Tczew MKS 28 marca 2018 - 16:00
102. Powiśle Dzierzgoń 8 - 0 Grom Nowy Staw 29 marca 2018 - 12:00
103. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 1 AP Malbork 28 marca 2018 - 16:00
104. Rodło Kwidzyn 9 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 marca 2018 - 11:00
105. Sobieski Gniew 0 - 5 Wierzyca Pelplin 31 marca 2018 - 11:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Błękitni Stare Pole 3 - 2 Sobieski Gniew 7 kwietnia 2018 - 11:00
107. Wierzyca Pelplin 3 - 3 Rodło Kwidzyn 8 kwietnia 2018 - 16:30
108. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 7 kwietnia 2018 - 11:00
109. AP Malbork 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń 7 kwietnia 2018 - 15:00
110. Grom Nowy Staw 1 - 4 Pogoń Smętowo 8 kwietnia 2018 - 13:30
111. Gryf Tczew MKS 1 - 1 Pogoń Prabuty 7 kwietnia 2018 - 11:00
112. Olimpia Sztum 0 - 3 Orliki Stary Dzierzgoń
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Olimpia Sztum 0 - 3 Błękitni Stare Pole
114. Orliki Stary Dzierzgoń 1 - 0 Gryf Tczew MKS 15 kwietnia 2018 - 11:00
115. Pogoń Prabuty 7 - 0 Grom Nowy Staw 15 kwietnia 2018 - 11:00
116. Pogoń Smętowo 1 - 5 AP Malbork 14 kwietnia 2018 - 13:30
117. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 kwietnia 2018 - 13:30
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
118. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 5 Wierzyca Pelplin 14 kwietnia 2018 - 14:00
119. Rodło Kwidzyn 12 - 0 Sobieski Gniew 14 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Błękitni Stare Pole 3 - 6 Rodło Kwidzyn 21 kwietnia 2018 - 11:00
121. Sobieski Gniew 4 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 21 kwietnia 2018 - 13:00
122. Wierzyca Pelplin 3 - 4 Powiśle Dzierzgoń 22 kwietnia 2018 - 16:30
123. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Pogoń Smętowo 22 kwietnia 2018 - 11:00
124. AP Malbork 1 - 1 Pogoń Prabuty 21 kwietnia 2018 - 15:00
125. Grom Nowy Staw 0 - 3 Orliki Stary Dzierzgoń 22 kwietnia 2018 - 13:30
126. Gryf Tczew MKS 3 - 0 Olimpia Sztum
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
127. Gryf Tczew MKS 8 - 0 Błękitni Stare Pole 29 kwietnia 2018 - 11:00
128. Olimpia Sztum 0 - 3 Grom Nowy Staw
129. Orliki Stary Dzierzgoń 2 - 2 AP Malbork 29 kwietnia 2018 - 11:00
130. Pogoń Prabuty 8 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 kwietnia 2018 - 11:00
131. Pogoń Smętowo 2 - 4 Wierzyca Pelplin 28 kwietnia 2018 - 13:30
132. Powiśle Dzierzgoń 7 - 2 Sobieski Gniew 29 kwietnia 2018 - 13:30
133. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 8 Rodło Kwidzyn 29 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Błękitni Stare Pole 1 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 maja 2018 - 11:00
135. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 5 maja 2018 - 11:00
136. Sobieski Gniew 4 - 2 Pogoń Smętowo 6 maja 2018 - 16:00
137. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Pogoń Prabuty 6 maja 2018 - 16:30
138. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Orliki Stary Dzierzgoń 6 maja 2018 - 11:00
vo, na boisku 1:4
139. AP Malbork 3 - 0 Olimpia Sztum
140. Grom Nowy Staw 0 - 8 Gryf Tczew MKS 6 maja 2018 - 13:30
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Grom Nowy Staw 6 - 0 Błękitni Stare Pole 13 maja 2018 - 11:00
142. Gryf Tczew MKS 4 - 1 AP Malbork 12 maja 2018 - 11:00
143. Olimpia Sztum 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
144. Orliki Stary Dzierzgoń 2 - 1 Wierzyca Pelplin 13 maja 2018 - 11:00
145. Pogoń Prabuty 10 - 0 Sobieski Gniew 13 maja 2018 - 17:00
146. Pogoń Smętowo 1 - 7 Rodło Kwidzyn 12 maja 2018 - 13:30
147. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 13 maja 2018 - 13:30
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Błękitni Stare Pole 0 - 10 Powiśle Dzierzgoń 19 maja 2018 - 11:00
149. Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 - 2 Pogoń Smętowo 20 maja 2018 - 11:00
150. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Pogoń Prabuty 18 maja 2018 - 17:30
151. Sobieski Gniew 0 - 6 Orliki Stary Dzierzgoń 19 maja 2018 - 11:00
152. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Olimpia Sztum
153. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Gryf Tczew MKS 19 maja 2018 - 15:00
154. AP Malbork 5 - 2 Grom Nowy Staw 19 maja 2018 - 15:00
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. AP Malbork 5 - 2 Błękitni Stare Pole 27 maja 2018 - 13:00
156. Grom Nowy Staw 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 27 maja 2018 - 13:30
157. Gryf Tczew MKS 4 - 0 Wierzyca Pelplin 26 maja 2018 - 11:00
158. Olimpia Sztum 0 - 3 Sobieski Gniew
159. Orliki Stary Dzierzgoń 0 - 10 Rodło Kwidzyn 27 maja 2018 - 11:00
160. Pogoń Prabuty 4 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 26 maja 2018 - 16:00
161. Pogoń Smętowo 0 - 9 Powiśle Dzierzgoń 26 maja 2018 - 11:00
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Błękitni Stare Pole 3 - 1 Pogoń Smętowo 2 czerwca 2018 - 11:00
163. Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Pogoń Prabuty 2 czerwca 2018 - 13:00
164. Powiśle Pawlice-Rakowiec 7 - 3 Orliki Stary Dzierzgoń 2 czerwca 2018 - 14:00
165. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Olimpia Sztum
166. Sobieski Gniew 0 - 16 Gryf Tczew MKS 2 czerwca 2018 - 11:00
167. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Grom Nowy Staw 7 czerwca 2018 - 18:00
168. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 5 AP Malbork 3 czerwca 2018 - 15:00
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Błękitni Stare Pole 9 czerwca 2018 - 11:00
170. AP Malbork 3 - 0 Wierzyca Pelplin 9 czerwca 2018 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
171. Grom Nowy Staw 3 - 3 Sobieski Gniew 10 czerwca 2018 - 13:30
172. Gryf Tczew MKS 0 - 3 Rodło Kwidzyn 9 czerwca 2018 - 11:00
173. Olimpia Sztum 0 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec
174. Orliki Stary Dzierzgoń 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 10 czerwca 2018 - 11:00
175. Pogoń Prabuty 10 - 0 Pogoń Smętowo 8 czerwca 2018 - 17:00
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Błękitni Stare Pole 0 - 5 Pogoń Prabuty 16 czerwca 2018 - 11:00
177. Pogoń Smętowo 2 - 1 Orliki Stary Dzierzgoń 16 czerwca 2018 - 13:30
178. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Olimpia Sztum
179. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Gryf Tczew MKS 16 czerwca 2018 - 14:00
180. Rodło Kwidzyn 9 - 0 Grom Nowy Staw 13 czerwca 2018 - 18:00
181. Sobieski Gniew 0 - 3 AP Malbork 16 czerwca 2018 - 11:00
vo, na boisku 3:3
182. Wierzyca Pelplin 10 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 czerwca 2018 - 16:30




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE