Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Pelplin |
2 - 5 |
Błękitni Stare Pole |
20 sierpnia 2017
20.08 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
2 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
19 sierpnia 2017
19.08 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 5 |
AP Malbork |
19 sierpnia 2017
19.08 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
19 - 0 |
Grom Nowy Staw |
19 sierpnia 2017
19.08 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
20 sierpnia 2017
20.08 - 13:15 |
Pogoń Smętowo |
2 - 4 |
Olimpia Sztum |
|
Pogoń Prabuty |
4 - 0 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
19 sierpnia 2017
19.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 7 |
Pogoń Prabuty |
|
Gryf Tczew MKS |
2 - 3 |
Pogoń Smętowo |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 19 |
Powiśle Dzierzgoń |
27 sierpnia 2017
27.08 - 11:00 |
AP Malbork |
1 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
26 sierpnia 2017
26.08 - 13:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
27 sierpnia 2017
27.08 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
4 - 4 |
Sobieski Gniew |
27 sierpnia 2017
27.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Sobieski Gniew |
1 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
2 września 2017
2.09 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
12 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
6 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 września 2017
2.09 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
6 - 0 |
AP Malbork |
3 września 2017
3.09 - 13:15 |
Pogoń Smętowo |
7 - 1 |
Grom Nowy Staw |
2 września 2017
2.09 - 13:30 |
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
3 - 4 |
Olimpia Sztum |
|
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Błękitni Stare Pole |
5 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Gryf Tczew MKS |
5 - 0 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 11 |
Pogoń Prabuty |
10 września 2017
10.09 - 13:30 |
AP Malbork |
5 - 2 |
Pogoń Smętowo |
9 września 2017
9.09 - 15:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 6 |
Powiśle Dzierzgoń |
10 września 2017
10.09 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
2 - 2 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
10 września 2017
10.09 - 13:30 |
Sobieski Gniew |
1 - 6 |
Rodło Kwidzyn |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
4 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
5 - 1 |
Sobieski Gniew |
16 września 2017
16.09 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
17 września 2017
17.09 - 13:15 |
Pogoń Smętowo |
3 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
16 września 2017
16.09 - 13:30 |
Pogoń Prabuty |
4 - 0 |
AP Malbork |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
15 - 0 |
Grom Nowy Staw |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 3 |
Gryf Tczew MKS |
|
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
24 września 2017
24.09 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 6 |
Olimpia Sztum |
|
AP Malbork |
4 - 2 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
23 września 2017
23.09 - 15:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 6 |
Pogoń Prabuty |
23 września 2017
23.09 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
4 - 1 |
Pogoń Smętowo |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
0 - 10 |
Powiśle Dzierzgoń |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
4 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
30 września 2017
30.09 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
1 października 2017
1.10 - 13:15 |
Pogoń Smętowo |
3 - 1 |
Sobieski Gniew |
30 września 2017
30.09 - 13:30 |
Pogoń Prabuty |
8 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
3 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 3 |
AP Malbork |
|
Gryf Tczew MKS |
12 - 0 |
Grom Nowy Staw |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Błękitni Stare Pole |
13 - 1 |
Grom Nowy Staw |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
AP Malbork |
3 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
7 października 2017
7.10 - 15:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
Wierzyca Pelplin |
2 - 1 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
8 października 2017
8.10 - 13:30 |
Sobieski Gniew |
1 - 4 |
Pogoń Prabuty |
7 października 2017
7.10 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
6 - 0 |
Pogoń Smętowo |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 października 2017
7.10 - 13:00 |
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
15 października 2017
15.10 - 13:15 |
Pogoń Smętowo |
0 - 4 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
14 października 2017
14.10 - 13:30 |
Pogoń Prabuty |
1 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
1 - 2 |
Sobieski Gniew |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 5 |
Wierzyca Pelplin |
|
Gryf Tczew MKS |
9 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 10 |
AP Malbork |
15 października 2017
15.10 - 13:30 |
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 4 |
AP Malbork |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
10 - 1 |
Grom Nowy Staw |
22 października 2017
22.10 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
2 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
6 - 4 |
Olimpia Sztum |
|
Rodło Kwidzyn |
4 - 0 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 - 0 |
Pogoń Smętowo |
22 października 2017
22.10 - 13:15 |
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Pogoń Smętowo |
4 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
28 października 2017
28.10 - 13:30 |
Pogoń Prabuty |
0 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
3 - 2 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Gryf Tczew MKS |
6 - 1 |
Sobieski Gniew |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 9 |
Wierzyca Pelplin |
29 października 2017
29.10 - 13:30 |
AP Malbork |
4 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
3 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 1 |
AP Malbork |
5 listopada 2017
5.11 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
8 - 1 |
Grom Nowy Staw |
5 listopada 2017
5.11 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 4 |
Gryf Tczew MKS |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
6 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 0 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
4 listopada 2017
4.11 - 14:15 |
Pogoń Smętowo |
0 - 2 |
Pogoń Prabuty |
5 listopada 2017
5.11 - 13:30 |
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Prabuty |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Orliki Stary Dzierzgoń |
3 - 4 |
Pogoń Smętowo |
12 listopada 2017
12.11 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 8 |
Powiśle Dzierzgoń |
11 listopada 2017
11.11 - 12:00 |
Gryf Tczew MKS |
3 - 2 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 10 |
Rodło Kwidzyn |
12 listopada 2017
12.11 - 13:30 |
AP Malbork |
4 - 1 |
Sobieski Gniew |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 4 |
Wierzyca Pelplin |
12 listopada 2017
12.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
1 maja 2018
1.05 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 2 |
Sobieski Gniew |
24 marca 2018
24.03 - 13:00 |
AP Malbork |
4 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
24 marca 2018
24.03 - 13:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 6 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
25 marca 2018
25.03 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
0 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 maja 2018
2.05 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Pogoń Smętowo |
|
Orliki Stary Dzierzgoń |
0 - 6 |
Pogoń Prabuty |
25 marca 2018
25.03 - 11:00 |
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orliki Stary Dzierzgoń |
1 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
28 marca 2018
28.03 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Pogoń Smętowo |
0 - 4 |
Gryf Tczew MKS |
28 marca 2018
28.03 - 16:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
8 - 0 |
Grom Nowy Staw |
29 marca 2018
29.03 - 12:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 1 |
AP Malbork |
28 marca 2018
28.03 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
9 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
31 marca 2018
31.03 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
0 - 5 |
Wierzyca Pelplin |
31 marca 2018
31.03 - 11:00 |
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
3 - 2 |
Sobieski Gniew |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
8 kwietnia 2018
8.04 - 16:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
AP Malbork |
5 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 kwietnia 2018
7.04 - 15:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 4 |
Pogoń Smętowo |
8 kwietnia 2018
8.04 - 13:30 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
|
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
|
Orliki Stary Dzierzgoń |
1 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
15 kwietnia 2018
15.04 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
7 - 0 |
Grom Nowy Staw |
15 kwietnia 2018
15.04 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 5 |
AP Malbork |
14 kwietnia 2018
14.04 - 13:30 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
15 kwietnia 2018
15.04 - 13:30 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 5 |
Wierzyca Pelplin |
14 kwietnia 2018
14.04 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
12 - 0 |
Sobieski Gniew |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
3 - 6 |
Rodło Kwidzyn |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
4 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
21 kwietnia 2018
21.04 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
22 kwietnia 2018
22.04 - 16:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 |
Pogoń Smętowo |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
AP Malbork |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
21 kwietnia 2018
21.04 - 15:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 3 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
22 kwietnia 2018
22.04 - 13:30 |
Gryf Tczew MKS |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gryf Tczew MKS |
8 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Grom Nowy Staw |
|
Orliki Stary Dzierzgoń |
2 - 2 |
AP Malbork |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
8 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 4 |
Wierzyca Pelplin |
28 kwietnia 2018
28.04 - 13:30 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 - 2 |
Sobieski Gniew |
29 kwietnia 2018
29.04 - 13:30 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 8 |
Rodło Kwidzyn |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 4 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
5 maja 2018
5.05 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
5 maja 2018
5.05 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
4 - 2 |
Pogoń Smętowo |
6 maja 2018
6.05 - 16:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
6 maja 2018
6.05 - 16:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
vo, na boisku 1:4 |
AP Malbork |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Grom Nowy Staw |
0 - 8 |
Gryf Tczew MKS |
6 maja 2018
6.05 - 13:30 |
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
6 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
4 - 1 |
AP Malbork |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Orliki Stary Dzierzgoń |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
10 - 0 |
Sobieski Gniew |
13 maja 2018
13.05 - 17:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 7 |
Rodło Kwidzyn |
12 maja 2018
12.05 - 13:30 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
13 maja 2018
13.05 - 13:30 |
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 10 |
Powiśle Dzierzgoń |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
5 - 2 |
Pogoń Smętowo |
20 maja 2018
20.05 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Pogoń Prabuty |
18 maja 2018
18.05 - 17:30 |
Sobieski Gniew |
0 - 6 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 5 |
Gryf Tczew MKS |
19 maja 2018
19.05 - 15:00 |
AP Malbork |
5 - 2 |
Grom Nowy Staw |
19 maja 2018
19.05 - 15:00 |
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
5 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
27 maja 2018
27.05 - 13:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
27 maja 2018
27.05 - 13:30 |
Gryf Tczew MKS |
4 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Sobieski Gniew |
|
Orliki Stary Dzierzgoń |
0 - 10 |
Rodło Kwidzyn |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
26 maja 2018
26.05 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 9 |
Powiśle Dzierzgoń |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
3 - 1 |
Pogoń Smętowo |
2 czerwca 2018
2.06 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 1 |
Pogoń Prabuty |
2 czerwca 2018
2.06 - 13:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
7 - 3 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
2 czerwca 2018
2.06 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Sobieski Gniew |
0 - 16 |
Gryf Tczew MKS |
2 czerwca 2018
2.06 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 1 |
Grom Nowy Staw |
7 czerwca 2018
7.06 - 18:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 5 |
AP Malbork |
3 czerwca 2018
3.06 - 15:00 |
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
AP Malbork |
3 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Grom Nowy Staw |
3 - 3 |
Sobieski Gniew |
10 czerwca 2018
10.06 - 13:30 |
Gryf Tczew MKS |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Orliki Stary Dzierzgoń |
2 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
10 czerwca 2018
10.06 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
10 - 0 |
Pogoń Smętowo |
8 czerwca 2018
8.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 5 |
Pogoń Prabuty |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 1 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
16 czerwca 2018
16.06 - 13:30 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 3 |
Gryf Tczew MKS |
16 czerwca 2018
16.06 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
9 - 0 |
Grom Nowy Staw |
13 czerwca 2018
13.06 - 18:00 |
Sobieski Gniew |
0 - 3 |
AP Malbork |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
vo, na boisku 3:3 |
Wierzyca Pelplin |
10 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
17 czerwca 2018
17.06 - 16:30 |
|