POMORSKI FUTBOL CUP - RELACJA LIVE Z MECZÓW FAZY PUCHAROWEJ
SPARINGI - ZIMA 2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Centralna Liga Juniorów - grupa zachodnia - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Śląsk Wrocław 17 44 14 2 1 56 - 16
2. Pogoń Szczecin 17 37 12 1 4 41 - 23
3. Lech Poznań 17 35 10 5 2 50 - 16
4. Zagłębie Lubin 17 34 11 1 5 40 - 22
5. Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 30 9 3 5 27 - 19
6. Arka Gdynia 17 29 8 5 4 26 - 16
7. Górnik Zabrze 17 27 8 3 6 37 - 21 1 3 1 0 0 4 - 0
8. Lechia Gdańsk 17 27 8 3 6 19 - 25 1 0 0 0 1 0 - 4
9. Warta Poznań 17 24 6 6 5 25 - 22
10. Miedź Legnica 17 17 4 5 8 21 - 26
11. Piast Gliwice 17 16 4 4 9 17 - 36
12. Chrobry Głogów 17 14 3 5 9 19 - 29
13. Salos Szczecin 17 13 3 4 10 19 - 40 1 1 0 1 0 1 - 1
14. Falubaz Zielona Góra 17 13 3 4 10 14 - 36 1 1 0 1 0 1 - 1
15. Odra Opole 17 11 2 5 10 15 - 38
16. Warta Gorzów Wielkopolski 17 8 2 2 13 15 - 56


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Falubaz Zielona Góra 0 - 2 Lechia Gdańsk
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Miedź Legnica
3. Górnik Zabrze 1 - 3 Warta Poznań 23 sierpnia 2017 - 11:00
4. Odra Opole 0 - 1 Piast Gliwice
5. Pogoń Szczecin 3 - 0 Salos Szczecin 16 sierpnia 2017 - 12:00
6. Lech Poznań 1 - 2 Zagłębie Lubin 23 sierpnia 2017 - 16:00
7. Chrobry Głogów 1 - 2 Śląsk Wrocław
8. Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 4 Arka Gdynia 6 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Lechia Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia
10. Śląsk Wrocław 8 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski
11. Zagłębie Lubin 1 - 2 Chrobry Głogów 6 września 2017 - 16:00
12. Salos Szczecin 1 - 1 Lech Poznań
13. Piast Gliwice 0 - 3 Pogoń Szczecin
14. Warta Poznań 0 - 0 Odra Opole
15. Miedź Legnica 0 - 0 Górnik Zabrze
16. Falubaz Zielona Góra 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 Lechia Gdańsk
18. Górnik Zabrze 4 - 0 Falubaz Zielona Góra
19. Odra Opole 2 - 2 Miedź Legnica
20. Pogoń Szczecin 3 - 2 Warta Poznań
21. Lech Poznań 6 - 1 Piast Gliwice
22. Chrobry Głogów 3 - 4 Salos Szczecin
23. Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 4 Zagłębie Lubin
24. Śląsk Wrocław 2 - 1 Arka Gdynia
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Lechia Gdańsk 2 - 1 Śląsk Wrocław
26. Zagłębie Lubin 2 - 3 Arka Gdynia
27. Salos Szczecin 2 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski
28. Piast Gliwice 1 - 1 Chrobry Głogów
29. Warta Poznań 2 - 2 Lech Poznań
30. Miedź Legnica 0 - 2 Pogoń Szczecin
31. Falubaz Zielona Góra 1 - 1 Odra Opole
32. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Górnik Zabrze
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Górnik Zabrze 4 - 0 Lechia Gdańsk
34. Odra Opole 1 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
35. Pogoń Szczecin 2 - 1 Falubaz Zielona Góra 20 września 2017 - 14:00
36. Lech Poznań 3 - 0 Miedź Legnica
37. Chrobry Głogów 2 - 2 Warta Poznań
38. Warta Gorzów Wielkopolski 3 - 2 Piast Gliwice
39. Arka Gdynia 2 - 0 Salos Szczecin
40. Śląsk Wrocław 4 - 1 Zagłębie Lubin
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Lechia Gdańsk 0 - 2 Zagłębie Lubin
42. Salos Szczecin 1 - 5 Śląsk Wrocław
43. Piast Gliwice 2 - 2 Arka Gdynia
44. Warta Poznań 2 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski
45. Miedź Legnica 7 - 1 Chrobry Głogów
46. Falubaz Zielona Góra 1 - 3 Lech Poznań
47. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 3 Pogoń Szczecin
48. Górnik Zabrze 2 - 0 Odra Opole
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Odra Opole 0 - 1 Lechia Gdańsk
50. Pogoń Szczecin 1 - 1 Górnik Zabrze
51. Lech Poznań 3 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
52. Chrobry Głogów 0 - 0 Falubaz Zielona Góra
53. Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 4 Miedź Legnica
54. Arka Gdynia 1 - 1 Warta Poznań
55. Śląsk Wrocław 7 - 0 Piast Gliwice
56. Zagłębie Lubin 6 - 1 Salos Szczecin
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Lechia Gdańsk 2 - 1 Salos Szczecin
58. Piast Gliwice 1 - 0 Zagłębie Lubin 11 października 2017
59. Warta Poznań 1 - 1 Śląsk Wrocław
60. Miedź Legnica 0 - 0 Arka Gdynia
61. Falubaz Zielona Góra 2 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski
62. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Chrobry Głogów
63. Górnik Zabrze 1 - 5 Lech Poznań
64. Odra Opole 1 - 5 Pogoń Szczecin
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Pogoń Szczecin 5 - 1 Lechia Gdańsk
66. Lech Poznań 7 - 0 Odra Opole
67. Chrobry Głogów 0 - 1 Górnik Zabrze
68. Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 4 Podbeskidzie Bielsko-Biała
69. Arka Gdynia 2 - 0 Falubaz Zielona Góra
70. Śląsk Wrocław 3 - 1 Miedź Legnica
71. Zagłębie Lubin 2 - 0 Warta Poznań
72. Salos Szczecin 0 - 0 Piast Gliwice
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Lechia Gdańsk 1 - 0 Piast Gliwice
74. Warta Poznań 2 - 1 Salos Szczecin
75. Miedź Legnica 0 - 1 Zagłębie Lubin
76. Falubaz Zielona Góra 0 - 7 Śląsk Wrocław
77. Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 0 Arka Gdynia
78. Górnik Zabrze 8 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 10 października 2017
79. Odra Opole 1 - 0 Chrobry Głogów
80. Pogoń Szczecin 1 - 4 Lech Poznań 25 października 2017
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Lech Poznań 3 - 0 Lechia Gdańsk
82. Chrobry Głogów 1 - 2 Pogoń Szczecin
83. Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Odra Opole
84. Arka Gdynia 0 - 1 Górnik Zabrze
85. Śląsk Wrocław 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
86. Zagłębie Lubin 2 - 1 Falubaz Zielona Góra
87. Salos Szczecin 1 - 3 Miedź Legnica
88. Piast Gliwice 2 - 1 Warta Poznań
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Lechia Gdańsk 2 - 1 Warta Poznań
90. Miedź Legnica 1 - 0 Piast Gliwice
91. Falubaz Zielona Góra 1 - 1 Salos Szczecin
92. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Zagłębie Lubin 25 października 2017
93. Górnik Zabrze 1 - 2 Śląsk Wrocław
94. Odra Opole 0 - 3 Arka Gdynia
95. Pogoń Szczecin 5 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski
96. Lech Poznań 0 - 0 Chrobry Głogów
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Chrobry Głogów 1 - 1 Lechia Gdańsk
98. Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 3 Lech Poznań
99. Arka Gdynia 3 - 1 Pogoń Szczecin
100. Śląsk Wrocław 3 - 0 Odra Opole
101. Zagłębie Lubin 4 - 3 Górnik Zabrze
102. Salos Szczecin 1 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
103. Piast Gliwice 4 - 0 Falubaz Zielona Góra
104. Warta Poznań 3 - 0 Miedź Legnica
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Lechia Gdańsk 2 - 0 Miedź Legnica
106. Falubaz Zielona Góra 0 - 3 Warta Poznań
107. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 Piast Gliwice
108. Górnik Zabrze 1 - 1 Salos Szczecin 2 grudnia 2017 - 13:00
109. Odra Opole 0 - 4 Zagłębie Lubin
110. Pogoń Szczecin 2 - 3 Śląsk Wrocław 15 listopada 2017 - 12:00
111. Lech Poznań 2 - 2 Arka Gdynia
112. Chrobry Głogów 4 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 2 Lechia Gdańsk
114. Arka Gdynia 1 - 0 Chrobry Głogów
115. Śląsk Wrocław 3 - 2 Lech Poznań
116. Zagłębie Lubin 4 - 0 Pogoń Szczecin
117. Salos Szczecin 4 - 3 Odra Opole
118. Piast Gliwice 0 - 4 Górnik Zabrze 14 listopada 2017 - 12:00
119. Warta Poznań 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
120. Miedź Legnica 1 - 1 Falubaz Zielona Góra
Kolejka 16 - 18/19. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Lechia Gdańsk 1 - 2 Falubaz Zielona Góra
122. Miedź Legnica 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
123. Warta Poznań 1 - 0 Górnik Zabrze
124. Piast Gliwice 1 - 4 Odra Opole
125. Salos Szczecin 0 - 1 Pogoń Szczecin
126. Zagłębie Lubin 2 - 2 Lech Poznań
127. Śląsk Wrocław 2 - 0 Chrobry Głogów
128. Arka Gdynia 0 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04