MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar Gdańsk 25 60 19 3 3 76 - 27
2. Gryf Słupsk KS 25 56 17 5 3 53 - 20
3. Gedania Gdańsk 25 47 13 8 4 66 - 27
4. KP Gdynia AP 25 41 12 5 8 48 - 38
5. Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 39 12 3 10 55 - 47 1 0 0 0 1 0 - 5
6. Jantar Ustka 25 35 10 5 10 36 - 39
7. FC Gowidlino 25 33 11 0 14 45 - 75
8. Czarni Pruszcz Gdański 25 32 8 8 9 36 - 36
9. GTS Pruszcz Gdański 25 31 10 1 14 30 - 35
10. Żuławy Nowy Dwór Gdański 25 22 6 4 15 34 - 69
11. Pogoń Prabuty 25 20 6 2 17 33 - 71
12. Borowiak Czersk 25 16 5 1 19 24 - 73
13. Bałtyk Gdynia AP 25 12 3 3 19 28 - 96
14. Arka Gdynia SI (*) 13 39 13 0 0 91 - 2 1 3 1 0 0 5 - 0
Ostatni komentarz dodał 25.03.2018, 08:42:50
* Arka Gdynia SI awansowała do rozgrywek centralnych



Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 KP Gdynia AP 20 sierpnia 2017 - 13:00
2. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 5 Arka Gdynia SI 30 sierpnia 2017
3. Gryf Słupsk KS 0 - 2 Jaguar Gdańsk 19 sierpnia 2017 - 11:00
4. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Gedania Gdańsk 6 września 2017 - 17:30
5. Borowiak Czersk 1 - 3 GTS Pruszcz Gdański 6 września 2017 - 18:30
6. Jantar Ustka 2 - 3 FC Gowidlino 19 sierpnia 2017 - 13:00
7. Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 Pogoń Prabuty 20 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KP Gdynia AP 3 - 1 Pogoń Prabuty 26 sierpnia 2017 - 17:00
9. FC Gowidlino 7 - 1 Bałtyk Gdynia AP 27 sierpnia 2017 - 11:00
10. GTS Pruszcz Gdański 0 - 3 Jantar Ustka 26 sierpnia 2017 - 11:00
11. Gedania Gdańsk 3 - 0 Borowiak Czersk 27 sierpnia 2017 - 11:00
12. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 sierpnia 2017 - 10:00
13. Arka Gdynia SI 4 - 0 Gryf Słupsk KS
14. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 26 sierpnia 2017 - 15:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
15. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 KP Gdynia AP 3 września 2017 - 16:00
16. Gryf Słupsk KS 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 września 2017 - 11:00
vo
17. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 13 Arka Gdynia SI
18. Borowiak Czersk 1 - 2 Jaguar Gdańsk 3 września 2017 - 11:00
19. Jantar Ustka 0 - 3 Gedania Gdańsk 30 sierpnia 2017 - 17:00
20. Bałtyk Gdynia AP 0 - 4 GTS Pruszcz Gdański 2 września 2017 - 17:00
21. Pogoń Prabuty 3 - 0 FC Gowidlino 2 września 2017 - 15:00
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KP Gdynia AP 3 - 0 FC Gowidlino 9 września 2017 - 15:00
23. GTS Pruszcz Gdański 2 - 1 Pogoń Prabuty 9 września 2017 - 12:00
24. Gedania Gdańsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia AP 10 września 2017 - 13:30
25. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Jantar Ustka 9 września 2017 - 11:00
26. Arka Gdynia SI 6 - 0 Borowiak Czersk
27. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 września 2017 - 15:00
28. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Gryf Słupsk KS 10 września 2017 - 12:15
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Gryf Słupsk KS 0 - 0 KP Gdynia AP 16 września 2017 - 11:00
30. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 27 września 2017 - 16:30
31. Borowiak Czersk 1 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 września 2017 - 14:00
32. Jantar Ustka 0 - 6 Arka Gdynia SI
33. Bałtyk Gdynia AP 0 - 7 Jaguar Gdańsk 17 września 2017 - 09:00
34. Pogoń Prabuty 0 - 3 Gedania Gdańsk 17 września 2017 - 15:00
35. FC Gowidlino 1 - 0 GTS Pruszcz Gdański 16 września 2017 - 14:00
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KP Gdynia AP 2 - 0 GTS Pruszcz Gdański 23 września 2017 - 13:00
37. FC Gowidlino 1 - 5 Gedania Gdańsk 27 września 2017 - 17:30
38. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Pogoń Prabuty 23 września 2017 - 11:00
39. Arka Gdynia SI 16 - 0 Bałtyk Gdynia AP
40. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Jantar Ustka 3 października 2017 - 17:30
41. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Borowiak Czersk 24 września 2017 - 11:00
42. Gryf Słupsk KS 4 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 września 2017 - 11:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 KP Gdynia AP 30 września 2017 - 09:00
44. Borowiak Czersk 1 - 2 Gryf Słupsk KS 1 października 2017 - 14:00
45. Jantar Ustka 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 30 września 2017 - 11:00
46. Bałtyk Gdynia AP 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 października 2017 - 17:00
47. Pogoń Prabuty 1 - 7 Arka Gdynia SI
48. FC Gowidlino 1 - 0 Jaguar Gdańsk 30 września 2017 - 15:00
49. GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Gedania Gdańsk 1 października 2017 - 11:00
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. KP Gdynia AP 0 - 3 Gedania Gdańsk 7 października 2017 - 09:00
51. Jaguar Gdańsk 3 - 0 GTS Pruszcz Gdański 7 października 2017 - 10:00
52. Arka Gdynia SI 16 - 0 FC Gowidlino
53. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 Pogoń Prabuty 7 października 2017 - 15:00
54. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Bałtyk Gdynia AP 8 października 2017 - 11:00
55. Gryf Słupsk KS 0 - 0 Jantar Ustka 7 października 2017 - 11:00
56. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Borowiak Czersk 8 października 2017 - 11:00
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Borowiak Czersk 1 - 4 KP Gdynia AP 15 października 2017 - 14:00
58. Jantar Ustka 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 października 2017 - 13:30
59. Bałtyk Gdynia AP 1 - 2 Gryf Słupsk KS 14 października 2017 - 13:00
60. Pogoń Prabuty 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 14 października 2017 - 15:00
61. FC Gowidlino 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 października 2017 - 15:00
62. GTS Pruszcz Gdański 0 - 1 Arka Gdynia SI
63. Gedania Gdańsk 1 - 2 Jaguar Gdańsk 15 października 2017 - 11:00
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KP Gdynia AP 2 - 5 Jaguar Gdańsk 22 października 2017 - 11:00
65. Arka Gdynia SI 7 - 0 Gedania Gdańsk
66. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 GTS Pruszcz Gdański 22 października 2017 - 15:00
67. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 FC Gowidlino 22 października 2017 - 11:00
68. Gryf Słupsk KS 4 - 1 Pogoń Prabuty 22 października 2017 - 11:00
69. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 Bałtyk Gdynia AP 21 października 2017 - 11:00
70. Borowiak Czersk 1 - 0 Jantar Ustka 22 października 2017 - 11:00
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
71. Jantar Ustka 2 - 1 KP Gdynia AP 28 października 2017 - 11:00
72. Bałtyk Gdynia AP 1 - 0 Borowiak Czersk 29 października 2017 - 15:00
73. Pogoń Prabuty 2 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 października 2017 - 15:00
74. FC Gowidlino 0 - 4 Gryf Słupsk KS 28 października 2017 - 11:00
75. GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 28 października 2017 - 11:00
76. Gedania Gdańsk 5 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 października 2017 - 11:00
77. Jaguar Gdańsk 1 - 4 Arka Gdynia SI
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KP Gdynia AP 0 - 1 Arka Gdynia SI
79. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Jaguar Gdańsk 5 listopada 2017 - 15:00
80. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Gedania Gdańsk 5 listopada 2017 - 11:00
81. Gryf Słupsk KS 1 - 1 GTS Pruszcz Gdański 4 listopada 2017 - 16:00
82. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 FC Gowidlino 4 listopada 2017 - 11:00
83. Borowiak Czersk 3 - 1 Pogoń Prabuty 5 listopada 2017 - 11:00
84. Jantar Ustka 2 - 1 Bałtyk Gdynia AP 4 listopada 2017 - 11:00
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Bałtyk Gdynia AP 4 - 8 KP Gdynia AP 12 sierpnia 2017 - 13:00
86. Pogoń Prabuty 2 - 3 Jantar Ustka 12 listopada 2017 - 12:00
87. FC Gowidlino 3 - 2 Borowiak Czersk 18 listopada 2017 - 13:00
88. GTS Pruszcz Gdański 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 listopada 2017 - 12:00
89. Gedania Gdańsk 0 - 1 Gryf Słupsk KS 12 listopada 2017 - 11:00
90. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 11 listopada 2017 - 10:00
91. Arka Gdynia SI 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
92. KP Gdynia AP 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 marca 2018 - 15:00
94. Jaguar Gdańsk 1 - 2 Gryf Słupsk KS 6 czerwca 2018 - 18:00
95. Gedania Gdańsk 6 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 25 marca 2018 - 14:00
96. GTS Pruszcz Gdański 2 - 0 Borowiak Czersk 25 marca 2018 - 13:30
97. FC Gowidlino 1 - 4 Jantar Ustka 24 marca 2018 - 12:00
98. Pogoń Prabuty 2 - 1 Bałtyk Gdynia AP 24 marca 2018 - 12:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Pogoń Prabuty 1 - 0 KP Gdynia AP 4 kwietnia 2018 - 17:00
100. Bałtyk Gdynia AP 0 - 5 FC Gowidlino 28 marca 2018 - 16:00
101. Jantar Ustka 0 - 3 GTS Pruszcz Gdański 19 kwietnia 2018 - 14:00
102. Borowiak Czersk 0 - 4 Gedania Gdańsk 11 kwietnia 2018 - 17:00
103. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Jaguar Gdańsk 28 marca 2018 - 16:30
105. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 marca 2018 - 15:00
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. KP Gdynia AP 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 7 kwietnia 2018 - 17:00
107. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Gryf Słupsk KS 7 kwietnia 2018 - 15:00
109. Jaguar Gdańsk 9 - 1 Borowiak Czersk 7 kwietnia 2018 - 11:00
110. Gedania Gdańsk 1 - 1 Jantar Ustka 8 kwietnia 2018 - 13:00
111. GTS Pruszcz Gdański 3 - 1 Bałtyk Gdynia AP 8 kwietnia 2018 - 13:00
112. FC Gowidlino 5 - 1 Pogoń Prabuty 7 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. FC Gowidlino 0 - 3 KP Gdynia AP 14 kwietnia 2018 - 11:00
114. Pogoń Prabuty 1 - 0 GTS Pruszcz Gdański 15 kwietnia 2018 - 14:00
115. Bałtyk Gdynia AP 2 - 2 Gedania Gdańsk 14 kwietnia 2018 - 11:00
116. Jantar Ustka 0 - 1 Jaguar Gdańsk 14 kwietnia 2018 - 13:30
118. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 6 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 kwietnia 2018 - 11:00
119. Gryf Słupsk KS 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 15 kwietnia 2018 - 16:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. KP Gdynia AP 1 - 0 Gryf Słupsk KS 21 kwietnia 2018 - 13:00
121. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 kwietnia 2018 - 11:00
122. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 0 Borowiak Czersk 22 kwietnia 2018 - 15:00
124. Jaguar Gdańsk 5 - 0 Bałtyk Gdynia AP 21 kwietnia 2018 - 10:00
125. Gedania Gdańsk 5 - 1 Pogoń Prabuty 22 kwietnia 2018 - 11:00
126. GTS Pruszcz Gdański 0 - 1 FC Gowidlino 22 kwietnia 2018 - 12:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GTS Pruszcz Gdański 1 - 0 KP Gdynia AP 28 kwietnia 2018 - 14:00
128. Gedania Gdańsk 8 - 1 FC Gowidlino 9 maja 2018 - 18:00
129. Pogoń Prabuty 2 - 4 Jaguar Gdańsk 29 kwietnia 2018 - 14:00
131. Jantar Ustka 2 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 kwietnia 2018 - 13:00
132. Borowiak Czersk 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 30 maja 2018 - 16:00
133. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 8 Gryf Słupsk KS 28 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. KP Gdynia AP 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 maja 2018 - 16:00
135. Gryf Słupsk KS 2 - 0 Borowiak Czersk 5 maja 2018 - 13:30
136. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Jantar Ustka 6 maja 2018 - 11:00
137. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 Bałtyk Gdynia AP 6 maja 2018 - 15:00
139. Jaguar Gdańsk 5 - 3 FC Gowidlino 5 maja 2018 - 11:00
140. Gedania Gdańsk 5 - 0 GTS Pruszcz Gdański 5 maja 2018 - 11:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Gedania Gdańsk 2 - 2 KP Gdynia AP 23 maja 2018 - 16:30
142. GTS Pruszcz Gdański 0 - 1 Jaguar Gdańsk 13 maja 2018 - 12:00
144. Pogoń Prabuty 2 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 maja 2018 - 14:00
145. Bałtyk Gdynia AP 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 12 maja 2018 - 11:00
146. Jantar Ustka 0 - 0 Gryf Słupsk KS 12 maja 2018 - 13:30
147. Borowiak Czersk 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 maja 2018 - 14:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. KP Gdynia AP 2 - 0 Borowiak Czersk 20 maja 2018 - 17:00
149. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Jantar Ustka 19 maja 2018 - 11:00
150. Gryf Słupsk KS 3 - 1 Bałtyk Gdynia AP 19 maja 2018 - 11:00
151. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Pogoń Prabuty 20 maja 2018 - 11:00
152. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 2 FC Gowidlino 19 maja 2018 - 11:00
154. Jaguar Gdańsk 2 - 1 Gedania Gdańsk 19 maja 2018 - 10:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Jaguar Gdańsk 9 - 1 KP Gdynia AP 26 maja 2018 - 10:00
157. GTS Pruszcz Gdański 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 27 maja 2018 - 13:00
158. FC Gowidlino 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 27 maja 2018 - 15:00
159. Pogoń Prabuty 2 - 3 Gryf Słupsk KS 27 maja 2018 - 17:00
160. Bałtyk Gdynia AP 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 maja 2018 - 17:00
161. Jantar Ustka 2 - 1 Borowiak Czersk 26 maja 2018 - 14:30
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. KP Gdynia AP 3 - 0 Jantar Ustka 2 czerwca 2018 - 13:00
vo, na boisku 2:0
163. Borowiak Czersk 3 - 1 Bałtyk Gdynia AP 3 czerwca 2018 - 11:00
164. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Pogoń Prabuty 3 czerwca 2018 - 11:00
165. Gryf Słupsk KS 3 - 1 FC Gowidlino 2 czerwca 2018 - 11:00
166. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 GTS Pruszcz Gdański 6 czerwca 2018 - 19:00
167. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Gedania Gdańsk 2 czerwca 2018 - 11:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
170. Jaguar Gdańsk 3 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 czerwca 2018 - 13:00
171. Gedania Gdańsk 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 9 czerwca 2018 - 14:30
172. GTS Pruszcz Gdański 0 - 1 Gryf Słupsk KS 10 czerwca 2018 - 12:00
173. FC Gowidlino 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 czerwca 2018 - 11:00
174. Pogoń Prabuty 0 - 0 Borowiak Czersk 9 czerwca 2018 - 17:00
175. Bałtyk Gdynia AP 1 - 2 Jantar Ustka 9 czerwca 2018 - 11:00
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. KP Gdynia AP 5 - 1 Bałtyk Gdynia AP 18 marca 2018 - 17:00
177. Jantar Ustka 7 - 1 Pogoń Prabuty 16 czerwca 2018 - 12:30
178. Borowiak Czersk 4 - 3 FC Gowidlino 16 czerwca 2018 - 11:00
179. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 GTS Pruszcz Gdański 16 czerwca 2018 - 11:00
180. Gryf Słupsk KS 1 - 1 Gedania Gdańsk 16 czerwca 2018 - 15:30
181. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Jaguar Gdańsk 16 czerwca 2018 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE