POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - R. 1983 I STARSI - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2010 - 10.03.2018 (SOBOTA)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 13 39 13 0 0 91 - 2
2. Jaguar Gdańsk 13 27 8 3 2 31 - 13 1 3 1 0 0 2 - 0
3. Gryf Słupsk KS 13 27 8 3 2 24 - 10 1 0 0 0 1 0 - 2
4. Gedania Gdańsk 13 26 8 2 3 29 - 15
5. Czarni Pruszcz Gdański 13 24 7 3 3 24 - 17
6. KP Gdynia AP 13 20 6 2 5 26 - 21 1 3 1 0 0 2 - 1
7. Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 20 6 2 5 27 - 31 1 0 0 0 1 1 - 2
8. FC Gowidlino 13 18 6 0 7 20 - 42
9. Jantar Ustka 13 17 5 2 6 16 - 23
10. Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 16 5 1 7 17 - 29
11. GTS Pruszcz Gdański 13 10 3 1 9 13 - 23
12. Bałtyk Gdynia AP 13 7 2 1 10 15 - 58
13. Borowiak Czersk 13 6 2 0 11 13 - 38 1 3 1 0 0 3 - 1
14. Pogoń Prabuty 13 6 2 0 11 15 - 39 1 0 0 0 1 1 - 3
Ostatni komentarz dodał ad-niem 28.10.2017, 19:20:59


Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. KP Gdynia AP - Beniaminek 03 Starogard Gdański
2. Arka Gdynia SI - Czarni Pruszcz Gdański
3. Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk KS
4. Gedania Gdańsk - Żuławy Nowy Dwór Gdański
5. GTS Pruszcz Gdański - Borowiak Czersk
6. FC Gowidlino - Jantar Ustka
7. Pogoń Prabuty - Bałtyk Gdynia AP
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Pogoń Prabuty - KP Gdynia AP
9. Bałtyk Gdynia AP - FC Gowidlino
10. Jantar Ustka - GTS Pruszcz Gdański
11. Borowiak Czersk - Gedania Gdańsk
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Jaguar Gdańsk
13. Gryf Słupsk KS - Arka Gdynia SI
14. Czarni Pruszcz Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. KP Gdynia AP - Czarni Pruszcz Gdański
16. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gryf Słupsk KS
17. Arka Gdynia SI - Żuławy Nowy Dwór Gdański
18. Jaguar Gdańsk - Borowiak Czersk
19. Gedania Gdańsk - Jantar Ustka
20. GTS Pruszcz Gdański - Bałtyk Gdynia AP
21. FC Gowidlino - Pogoń Prabuty
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. FC Gowidlino - KP Gdynia AP
23. Pogoń Prabuty - GTS Pruszcz Gdański
24. Bałtyk Gdynia AP - Gedania Gdańsk
25. Jantar Ustka - Jaguar Gdańsk
26. Borowiak Czersk - Arka Gdynia SI
27. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański
28. Gryf Słupsk KS - Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. KP Gdynia AP - Gryf Słupsk KS
30. Czarni Pruszcz Gdański - Żuławy Nowy Dwór Gdański
31. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Borowiak Czersk
32. Arka Gdynia SI - Jantar Ustka
33. Jaguar Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP
34. Gedania Gdańsk - Pogoń Prabuty
35. GTS Pruszcz Gdański - FC Gowidlino
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. GTS Pruszcz Gdański - KP Gdynia AP
37. Gedania Gdańsk - FC Gowidlino
38. Pogoń Prabuty - Jaguar Gdańsk
39. Bałtyk Gdynia AP - Arka Gdynia SI
40. Jantar Ustka - Beniaminek 03 Starogard Gdański
41. Borowiak Czersk - Czarni Pruszcz Gdański
42. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Gryf Słupsk KS
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. KP Gdynia AP - Żuławy Nowy Dwór Gdański
44. Gryf Słupsk KS - Borowiak Czersk
45. Czarni Pruszcz Gdański - Jantar Ustka
46. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia AP
47. Arka Gdynia SI - Pogoń Prabuty
48. Jaguar Gdańsk - FC Gowidlino
49. Gedania Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Gedania Gdańsk - KP Gdynia AP
51. GTS Pruszcz Gdański - Jaguar Gdańsk
52. FC Gowidlino - Arka Gdynia SI
53. Pogoń Prabuty - Beniaminek 03 Starogard Gdański
54. Bałtyk Gdynia AP - Czarni Pruszcz Gdański
55. Jantar Ustka - Gryf Słupsk KS
56. Borowiak Czersk - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. KP Gdynia AP - Borowiak Czersk
58. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Jantar Ustka
59. Gryf Słupsk KS - Bałtyk Gdynia AP
60. Czarni Pruszcz Gdański - Pogoń Prabuty
61. Beniaminek 03 Starogard Gdański - FC Gowidlino
62. Arka Gdynia SI - GTS Pruszcz Gdański
63. Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jaguar Gdańsk - KP Gdynia AP
65. Gedania Gdańsk - Arka Gdynia SI
66. GTS Pruszcz Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański
67. FC Gowidlino - Czarni Pruszcz Gdański
68. Pogoń Prabuty - Gryf Słupsk KS
69. Bałtyk Gdynia AP - Żuławy Nowy Dwór Gdański
70. Jantar Ustka - Borowiak Czersk
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. KP Gdynia AP - Jantar Ustka
72. Borowiak Czersk - Bałtyk Gdynia AP
73. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pogoń Prabuty
74. Gryf Słupsk KS - FC Gowidlino
75. Czarni Pruszcz Gdański - GTS Pruszcz Gdański
76. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gedania Gdańsk
77. Arka Gdynia SI - Jaguar Gdańsk
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Arka Gdynia SI - KP Gdynia AP
79. Jaguar Gdańsk - Beniaminek 03 Starogard Gdański
80. Gedania Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański
81. GTS Pruszcz Gdański - Gryf Słupsk KS
82. FC Gowidlino - Żuławy Nowy Dwór Gdański
83. Pogoń Prabuty - Borowiak Czersk
84. Bałtyk Gdynia AP - Jantar Ustka
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. KP Gdynia AP - Bałtyk Gdynia AP
86. Jantar Ustka - Pogoń Prabuty
87. Borowiak Czersk - FC Gowidlino
88. Żuławy Nowy Dwór Gdański - GTS Pruszcz Gdański
89. Gryf Słupsk KS - Gedania Gdańsk
90. Czarni Pruszcz Gdański - Jaguar Gdańsk
91. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Arka Gdynia SI


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE