MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2017/2018



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar Gdańsk 21 51 16 3 2 61 - 21
2. Gedania Gdańsk 22 44 13 5 4 63 - 24
3. Gryf Słupsk KS 20 43 13 4 3 43 - 15
4. Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 38 12 2 8 51 - 40
5. KP Gdynia AP 22 35 10 5 7 39 - 28
6. Czarni Pruszcz Gdański 20 28 7 7 6 32 - 30
7. FC Gowidlino 21 27 9 0 12 38 - 68
8. Jantar Ustka 21 26 7 5 9 25 - 33
9. Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 22 6 4 11 30 - 57 1 3 1 0 0 4 - 0
10. GTS Pruszcz Gdański 21 22 7 1 13 22 - 32 1 0 0 0 1 0 - 4
11. Pogoń Prabuty 21 16 5 1 15 27 - 60
12. Bałtyk Gdynia AP 21 9 2 3 16 22 - 84 1 3 1 0 0 1 - 0
13. Borowiak Czersk 20 9 3 0 17 15 - 65 1 0 0 0 1 0 - 1
14. Arka Gdynia SI (*) 13 39 13 0 0 91 - 2
Ostatni komentarz dodał 25.03.2018, 08:42:50
* Arka Gdynia SI awansowała do rozgrywek centralnych




Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. KP Gdynia AP 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
3. Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk KS 6 czerwca 2018 - 18:00
4. Gedania Gdańsk 6 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
5. GTS Pruszcz Gdański 2 - 0 Borowiak Czersk
6. FC Gowidlino 1 - 4 Jantar Ustka
7. Pogoń Prabuty 2 - 1 Bałtyk Gdynia AP
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Pogoń Prabuty 1 - 0 KP Gdynia AP 4 kwietnia 2018 - 17:00
9. Bałtyk Gdynia AP 0 - 5 FC Gowidlino
10. Jantar Ustka 0 - 3 GTS Pruszcz Gdański 19 kwietnia 2018 - 14:00
11. Borowiak Czersk 0 - 4 Gedania Gdańsk 11 kwietnia 2018 - 17:00
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Jaguar Gdańsk 28 marca 2018 - 16:30
14. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. KP Gdynia AP 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
16. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Gryf Słupsk KS
18. Jaguar Gdańsk 9 - 1 Borowiak Czersk
19. Gedania Gdańsk 1 - 1 Jantar Ustka
20. GTS Pruszcz Gdański 3 - 1 Bałtyk Gdynia AP
21. FC Gowidlino 5 - 1 Pogoń Prabuty
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. FC Gowidlino 0 - 3 KP Gdynia AP 14 kwietnia 2018 - 11:00
23. Pogoń Prabuty 1 - 0 GTS Pruszcz Gdański
24. Bałtyk Gdynia AP 2 - 2 Gedania Gdańsk
25. Jantar Ustka 0 - 1 Jaguar Gdańsk
27. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 6 Beniaminek 03 Starogard Gdański
28. Gryf Słupsk KS 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. KP Gdynia AP 1 - 0 Gryf Słupsk KS
30. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
31. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 0 Borowiak Czersk
33. Jaguar Gdańsk 5 - 0 Bałtyk Gdynia AP
34. Gedania Gdańsk 5 - 1 Pogoń Prabuty
35. GTS Pruszcz Gdański 0 - 1 FC Gowidlino
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. GTS Pruszcz Gdański 1 - 0 KP Gdynia AP
37. Gedania Gdańsk 8 - 1 FC Gowidlino 9 maja 2018
38. Pogoń Prabuty 2 - 4 Jaguar Gdańsk
40. Jantar Ustka 2 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
41. Borowiak Czersk - Czarni Pruszcz Gdański 30 maja 2018
42. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 8 Gryf Słupsk KS
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. KP Gdynia AP 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 maja 2018 - 16:00
44. Gryf Słupsk KS 2 - 0 Borowiak Czersk
45. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Jantar Ustka
46. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 Bałtyk Gdynia AP
48. Jaguar Gdańsk 5 - 3 FC Gowidlino
49. Gedania Gdańsk 5 - 0 GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Gedania Gdańsk 2 - 2 KP Gdynia AP 23 maja 2018 - 16:30
51. GTS Pruszcz Gdański 0 - 1 Jaguar Gdańsk
53. Pogoń Prabuty 2 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański
54. Bałtyk Gdynia AP 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
55. Jantar Ustka 0 - 0 Gryf Słupsk KS
56. Borowiak Czersk 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. KP Gdynia AP 2 - 0 Borowiak Czersk
58. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Jantar Ustka
59. Gryf Słupsk KS 3 - 1 Bałtyk Gdynia AP
60. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Pogoń Prabuty
61. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 2 FC Gowidlino
63. Jaguar Gdańsk 2 - 1 Gedania Gdańsk
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jaguar Gdańsk - KP Gdynia AP
66. GTS Pruszcz Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański
67. FC Gowidlino - Czarni Pruszcz Gdański
68. Pogoń Prabuty - Gryf Słupsk KS
69. Bałtyk Gdynia AP - Żuławy Nowy Dwór Gdański
70. Jantar Ustka - Borowiak Czersk
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. KP Gdynia AP - Jantar Ustka
72. Borowiak Czersk - Bałtyk Gdynia AP
73. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pogoń Prabuty
74. Gryf Słupsk KS - FC Gowidlino
75. Czarni Pruszcz Gdański - GTS Pruszcz Gdański
76. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gedania Gdańsk
Pauza: Jaguar Gdańsk,


Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Jaguar Gdańsk - Beniaminek 03 Starogard Gdański
80. Gedania Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański
81. GTS Pruszcz Gdański - Gryf Słupsk KS
82. FC Gowidlino - Żuławy Nowy Dwór Gdański
83. Pogoń Prabuty - Borowiak Czersk
84. Bałtyk Gdynia AP - Jantar Ustka
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. KP Gdynia AP - Bałtyk Gdynia AP
86. Jantar Ustka - Pogoń Prabuty
87. Borowiak Czersk - FC Gowidlino
88. Żuławy Nowy Dwór Gdański - GTS Pruszcz Gdański
89. Gryf Słupsk KS - Gedania Gdańsk
90. Czarni Pruszcz Gdański - Jaguar Gdańsk


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE