MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Słupsk - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sparta Sycewice 25 64 21 1 3 90 - 24
2. Jantar Ustka 25 63 20 3 2 104 - 30
3. Stal Jezierzyce 25 59 19 2 4 71 - 36
4. Piast Człuchów 25 47 14 5 6 81 - 43
5. MKS Debrzno 25 40 12 4 9 70 - 54
6. Jantaria Pobłocie 25 37 11 4 10 36 - 39
7. Brda Przechlewo 25 36 10 6 9 51 - 53 1 3 1 0 0 2 - 1
8. Myśliwiec Tuchomie 25 36 11 3 11 42 - 37 1 0 0 0 1 1 - 2
9. Karol Pęplino 25 33 9 6 10 49 - 51
10. Zawisza Borzytuchom 25 29 8 5 12 44 - 65
11. Leśnik Cewice 25 28 8 4 13 40 - 73
12. KS Włynkówko 25 26 7 5 13 34 - 74
13. Diament Trzebielino 25 23 7 2 16 29 - 58
14. Echo Biesowice 25 21 6 3 16 34 - 57 2 4 1 1 0 5 - 3
15. Czarni Czarne 25 21 5 6 14 41 - 61 2 1 0 1 1 3 - 5
16. Kaszubia Studzienice 25 6 1 3 21 29 - 90
Ostatni komentarz dodał dejmian 20.05.2018, 15:47:28




Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 16 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (14) 
1. Jantar Ustka 2 - 1 Karol Pęplino 18 kwietnia 2018 - 18:00
2. Jantaria Pobłocie 0 - 0 KS Włynkówko 26 kwietnia 2018 - 18:00
3. Piast Człuchów 9 - 1 Echo Biesowice 18 kwietnia 2018 - 17:00
4. Leśnik Cewice 2 - 2 Zawisza Borzytuchom 17 marca 2018 - 16:00
5. Sparta Sycewice 3 - 2 Stal Jezierzyce 18 marca 2018 - 16:00
6. MKS Debrzno 3 - 3 Czarni Czarne 18 kwietnia 2018 - 17:00
7. Kaszubia Studzienice 2 - 3 Brda Przechlewo 18 kwietnia 2018 - 17:00
8. Diament Trzebielino 2 - 0 Myśliwiec Tuchomie 18 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 17 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
9. Diament Trzebielino 0 - 4 Jantar Ustka 25 marca 2018 - 14:00
10. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Kaszubia Studzienice 25 marca 2018 - 13:00
11. Brda Przechlewo 2 - 2 MKS Debrzno 24 marca 2018 - 15:00
12. Czarni Czarne 0 - 1 Sparta Sycewice 24 marca 2018 - 14:00
13. Stal Jezierzyce 2 - 1 Leśnik Cewice 25 marca 2018 - 15:00
14. Zawisza Borzytuchom 5 - 1 Piast Człuchów 25 marca 2018 - 15:00
15. Echo Biesowice 1 - 4 Jantaria Pobłocie 24 marca 2018 - 16:00
16. KS Włynkówko 0 - 1 Karol Pęplino 25 marca 2018 - 13:00
Kolejka 18 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
17. Jantar Ustka 8 - 0 KS Włynkówko 28 marca 2018 - 17:00
18. Karol Pęplino 3 - 2 Echo Biesowice 28 marca 2018 - 16:30
19. Jantaria Pobłocie 4 - 1 Zawisza Borzytuchom 31 marca 2018 - 13:00
20. Piast Człuchów 2 - 5 Stal Jezierzyce 28 marca 2018 - 16:00
21. Leśnik Cewice 2 - 2 Czarni Czarne 31 marca 2018 - 12:00
22. Sparta Sycewice 5 - 1 Brda Przechlewo 28 marca 2018 - 17:00
23. MKS Debrzno 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 31 marca 2018 - 16:00
24. Kaszubia Studzienice 2 - 3 Diament Trzebielino 31 marca 2018 - 15:00
Kolejka 19 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
25. Kaszubia Studzienice 1 - 4 Jantar Ustka 7 kwietnia 2018 - 17:00
26. Diament Trzebielino 0 - 1 MKS Debrzno 7 kwietnia 2018 - 15:00
27. Myśliwiec Tuchomie 0 - 2 Sparta Sycewice 8 kwietnia 2018 - 13:00
28. Brda Przechlewo 7 - 0 Leśnik Cewice 7 kwietnia 2018 - 11:00
29. Czarni Czarne 0 - 0 Piast Człuchów 7 kwietnia 2018 - 15:00
30. Jantaria Pobłocie 1 - 4 Stal Jezierzyce 8 kwietnia 2018 - 13:00
31. Zawisza Borzytuchom 5 - 1 Karol Pęplino 8 kwietnia 2018 - 17:15
32. Echo Biesowice 1 - 3 KS Włynkówko 7 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
33. Jantar Ustka 3 - 2 Echo Biesowice 14 kwietnia 2018 - 17:00
34. KS Włynkówko 0 - 0 Zawisza Borzytuchom 15 kwietnia 2018 - 15:00
35. Karol Pęplino 1 - 1 Stal Jezierzyce 15 kwietnia 2018 - 11:00
36. Jantaria Pobłocie 2 - 1 Czarni Czarne 15 kwietnia 2018 - 13:00
37. Piast Człuchów 2 - 0 Brda Przechlewo 14 kwietnia 2018 - 15:00
38. Leśnik Cewice 0 - 5 Myśliwiec Tuchomie 15 kwietnia 2018 - 13:30
39. Sparta Sycewice 5 - 0 Diament Trzebielino 15 kwietnia 2018 - 16:00
40. MKS Debrzno 5 - 1 Kaszubia Studzienice 15 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
41. MKS Debrzno 2 - 3 Jantar Ustka 21 kwietnia 2018 - 15:00
42. Kaszubia Studzienice 1 - 2 Sparta Sycewice 21 kwietnia 2018 - 17:00
43. Diament Trzebielino 2 - 0 Leśnik Cewice 21 kwietnia 2018 - 14:30
44. Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 Piast Człuchów 22 kwietnia 2018 - 18:00
45. Brda Przechlewo 1 - 1 Jantaria Pobłocie 21 kwietnia 2018 - 13:00
46. Czarni Czarne 3 - 3 Karol Pęplino 21 kwietnia 2018 - 14:00
47. Stal Jezierzyce 3 - 1 KS Włynkówko 22 kwietnia 2018 - 17:00
48. Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Echo Biesowice 22 kwietnia 2018 - 16:00
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
49. Jantar Ustka 5 - 1 Zawisza Borzytuchom 28 kwietnia 2018 - 17:00
50. Echo Biesowice 1 - 2 Stal Jezierzyce 29 kwietnia 2018 - 16:00
51. KS Włynkówko 4 - 1 Czarni Czarne 29 kwietnia 2018 - 11:00
52. Karol Pęplino 5 - 2 Brda Przechlewo 29 kwietnia 2018 - 11:00
53. Jantaria Pobłocie 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 29 kwietnia 2018 - 13:00
54. Piast Człuchów 3 - 2 Diament Trzebielino 28 kwietnia 2018 - 15:00
55. Leśnik Cewice 3 - 1 Kaszubia Studzienice 29 kwietnia 2018 - 13:30
56. Sparta Sycewice 10 - 1 MKS Debrzno 29 kwietnia 2018 - 16:00
Kolejka 23 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (11) 
57. Sparta Sycewice 2 - 3 Jantar Ustka 5 maja 2018 - 11:00
58. MKS Debrzno 9 - 2 Leśnik Cewice 5 maja 2018 - 17:00
59. Kaszubia Studzienice 0 - 3 Piast Człuchów 5 maja 2018 - 17:00
60. Diament Trzebielino 1 - 0 Jantaria Pobłocie 5 maja 2018 - 16:30
61. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Karol Pęplino 5 maja 2018 - 18:00
62. Brda Przechlewo 5 - 0 KS Włynkówko 5 maja 2018 - 15:00
63. Czarni Czarne 2 - 2 Echo Biesowice 5 maja 2018 - 15:00
64. Stal Jezierzyce 5 - 0 Zawisza Borzytuchom 6 maja 2018 - 17:00
Kolejka 24 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
65. Jantar Ustka 3 - 3 Stal Jezierzyce 12 maja 2018 - 17:00
66. Zawisza Borzytuchom 2 - 0 Czarni Czarne 12 maja 2018 - 16:00
67. Echo Biesowice 1 - 4 Brda Przechlewo 13 maja 2018 - 16:00
68. KS Włynkówko 1 - 6 Myśliwiec Tuchomie 13 maja 2018 - 11:00
69. Karol Pęplino 1 - 0 Diament Trzebielino 13 maja 2018 - 11:00
70. Jantaria Pobłocie 4 - 2 Kaszubia Studzienice 13 maja 2018 - 13:00
71. Piast Człuchów 5 - 1 MKS Debrzno 12 maja 2018 - 15:00
72. Leśnik Cewice 1 - 6 Sparta Sycewice 12 maja 2018 - 17:00
Kolejka 25 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
73. Leśnik Cewice 0 - 8 Jantar Ustka 20 maja 2018 - 13:30
74. Sparta Sycewice 2 - 0 Piast Człuchów 19 maja 2018 - 17:30
75. MKS Debrzno 5 - 1 Jantaria Pobłocie 20 maja 2018 - 17:00
76. Kaszubia Studzienice 1 - 2 Karol Pęplino 20 maja 2018 - 17:00
77. Diament Trzebielino 1 - 2 KS Włynkówko 19 maja 2018 - 16:30
78. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Echo Biesowice 20 maja 2018 - 17:00
79. Brda Przechlewo 0 - 3 Zawisza Borzytuchom 19 maja 2018 - 15:00
80. Czarni Czarne 2 - 0 Stal Jezierzyce 19 maja 2018 - 15:00
Kolejka 26 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Jantar Ustka - Czarni Czarne 26 maja 2018 - 11:00
82. Stal Jezierzyce - Brda Przechlewo 26 maja 2018 - 17:00
83. Zawisza Borzytuchom - Myśliwiec Tuchomie 27 maja 2018 - 16:00
84. Echo Biesowice - Diament Trzebielino 27 maja 2018 - 18:00
85. KS Włynkówko - Kaszubia Studzienice 27 maja 2018 - 14:00
86. Karol Pęplino - MKS Debrzno 27 maja 2018 - 13:00
87. Jantaria Pobłocie - Sparta Sycewice 27 maja 2018 - 13:00
88. Piast Człuchów - Leśnik Cewice 26 maja 2018 - 15:00
Kolejka 27 - 30/31. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Piast Człuchów - Jantar Ustka 30 maja 2018 - 18:00
90. Leśnik Cewice - Jantaria Pobłocie 30 maja 2018 - 18:30
91. Sparta Sycewice - Karol Pęplino 31 maja 2018 - 18:00
92. MKS Debrzno - KS Włynkówko 31 maja 2018 - 16:00
93. Kaszubia Studzienice - Echo Biesowice 30 maja 2018 - 17:00
94. Diament Trzebielino - Zawisza Borzytuchom 31 maja 2018 - 15:00
95. Myśliwiec Tuchomie - Stal Jezierzyce 31 maja 2018 - 18:00
96. Brda Przechlewo - Czarni Czarne 30 maja 2018 - 17:30


Kolejka 28 - 3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Jantar Ustka - Brda Przechlewo 3 czerwca 2018 - 17:00
98. Czarni Czarne - Myśliwiec Tuchomie 3 czerwca 2018 - 15:00
99. Stal Jezierzyce - Diament Trzebielino 3 czerwca 2018 - 17:00
100. Zawisza Borzytuchom - Kaszubia Studzienice 3 czerwca 2018 - 16:00
101. Echo Biesowice - MKS Debrzno 3 czerwca 2018 - 16:00
102. KS Włynkówko - Sparta Sycewice 3 czerwca 2018 - 15:00
103. Karol Pęplino - Leśnik Cewice 3 czerwca 2018 - 11:00
104. Jantaria Pobłocie - Piast Człuchów 3 czerwca 2018 - 13:00
Kolejka 29 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Jantaria Pobłocie - Jantar Ustka 10 czerwca 2018 - 13:00
106. Piast Człuchów - Karol Pęplino 9 czerwca 2018 - 11:00
107. Leśnik Cewice - KS Włynkówko 10 czerwca 2018 - 13:30
108. Sparta Sycewice - Echo Biesowice 10 czerwca 2018 - 16:00
109. MKS Debrzno - Zawisza Borzytuchom 10 czerwca 2018 - 16:00
110. Kaszubia Studzienice - Stal Jezierzyce 10 czerwca 2018 - 13:00
111. Diament Trzebielino - Czarni Czarne 9 czerwca 2018 - 15:00
112. Myśliwiec Tuchomie - Brda Przechlewo 10 czerwca 2018 - 13:00
Kolejka 30 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Jantar Ustka - Myśliwiec Tuchomie 16 czerwca 2018 - 16:00
114. Brda Przechlewo - Diament Trzebielino 16 czerwca 2018 - 16:00
115. Czarni Czarne - Kaszubia Studzienice 16 czerwca 2018 - 16:00
116. Stal Jezierzyce - MKS Debrzno 16 czerwca 2018 - 16:00
117. Zawisza Borzytuchom - Sparta Sycewice 16 czerwca 2018 - 16:00
118. Echo Biesowice - Leśnik Cewice 16 czerwca 2018 - 16:00
119. KS Włynkówko - Piast Człuchów 16 czerwca 2018 - 16:00
120. Karol Pęplino - Jantaria Pobłocie 16 czerwca 2018 - 16:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE