Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Karol Pęplino |
2 - 8 |
Jantar Ustka |
12 sierpnia 2017
12.08 - 18:00 |
KS Włynkówko |
0 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
Echo Biesowice |
2 - 1 |
Piast Człuchów |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 1 |
Leśnik Cewice |
12 sierpnia 2017
12.08 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 1 |
Sparta Sycewice |
12 sierpnia 2017
12.08 - 15:00 |
Czarni Czarne |
1 - 3 |
MKS Debrzno |
12 sierpnia 2017
12.08 - 12:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
30 sierpnia 2017
30.08 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
Diament Trzebielino |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Jantar Ustka |
5 - 0 |
Diament Trzebielino |
15 sierpnia 2017
15.08 - 18:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
15 sierpnia 2017
15.08 - 15:00 |
MKS Debrzno |
6 - 0 |
Brda Przechlewo |
15 sierpnia 2017
15.08 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
6 - 1 |
Czarni Czarne |
15 sierpnia 2017
15.08 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
6 - 2 |
Stal Jezierzyce |
15 sierpnia 2017
15.08 - 11:00 |
Piast Człuchów |
4 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
15 sierpnia 2017
15.08 - 15:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 0 |
Echo Biesowice |
15 sierpnia 2017
15.08 - 16:00 |
Karol Pęplino |
2 - 2 |
KS Włynkówko |
15 sierpnia 2017
15.08 - 18:00 |
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (10) |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
20 sierpnia 2017
20.08 - 14:00 |
Echo Biesowice |
3 - 4 |
Karol Pęplino |
20 sierpnia 2017
20.08 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
20 sierpnia 2017
20.08 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 1 |
Piast Człuchów |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
Czarni Czarne |
1 - 3 |
Leśnik Cewice |
19 sierpnia 2017
19.08 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 4 |
Sparta Sycewice |
19 sierpnia 2017
19.08 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
MKS Debrzno |
20 sierpnia 2017
20.08 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
19 sierpnia 2017
19.08 - 16:00 |
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Jantar Ustka |
6 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
26 sierpnia 2017
26.08 - 18:00 |
MKS Debrzno |
6 - 0 |
Diament Trzebielino |
27 sierpnia 2017
27.08 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
26 sierpnia 2017
26.08 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 0 |
Brda Przechlewo |
27 sierpnia 2017
27.08 - 13:30 |
Piast Człuchów |
5 - 2 |
Czarni Czarne |
26 sierpnia 2017
26.08 - 12:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
26 sierpnia 2017
26.08 - 16:00 |
Karol Pęplino |
2 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
27 sierpnia 2017
27.08 - 17:00 |
KS Włynkówko |
1 - 0 |
Echo Biesowice |
27 sierpnia 2017
27.08 - 14:00 |
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 2 |
KS Włynkówko |
3 września 2017
3.09 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 2 |
Karol Pęplino |
3 września 2017
3.09 - 17:00 |
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
2 września 2017
2.09 - 15:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 2 |
Piast Człuchów |
2 września 2017
2.09 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 0 |
Leśnik Cewice |
3 września 2017
3.09 - 13:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 4 |
Sparta Sycewice |
2 września 2017
2.09 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 7 |
MKS Debrzno |
3 września 2017
3.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Jantar Ustka |
5 - 0 |
MKS Debrzno |
9 września 2017
9.09 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
6 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
10 września 2017
10.09 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
5 - 1 |
Diament Trzebielino |
10 września 2017
10.09 - 13:30 |
Piast Człuchów |
4 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 2 |
Brda Przechlewo |
10 września 2017
10.09 - 13:00 |
Karol Pęplino |
5 - 0 |
Czarni Czarne |
10 września 2017
10.09 - 17:00 |
KS Włynkówko |
0 - 5 |
Stal Jezierzyce |
10 września 2017
10.09 - 14:00 |
Echo Biesowice |
4 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
9 września 2017
9.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 9 |
Jantar Ustka |
17 września 2017
17.09 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
5 - 3 |
Echo Biesowice |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Czarni Czarne |
9 - 1 |
KS Włynkówko |
16 września 2017
16.09 - 15:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 0 |
Karol Pęplino |
16 września 2017
16.09 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
5 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
17 września 2017
17.09 - 13:00 |
Diament Trzebielino |
3 - 4 |
Piast Człuchów |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 3 |
Leśnik Cewice |
17 września 2017
17.09 - 15:00 |
MKS Debrzno |
3 - 4 |
Sparta Sycewice |
17 września 2017
17.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Jantar Ustka |
5 - 1 |
Sparta Sycewice |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
24 września 2017
24.09 - 13:30 |
Piast Człuchów |
10 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 0 |
Diament Trzebielino |
24 września 2017
24.09 - 13:00 |
Karol Pęplino |
0 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
24 września 2017
24.09 - 16:00 |
KS Włynkówko |
3 - 4 |
Brda Przechlewo |
24 września 2017
24.09 - 14:00 |
Echo Biesowice |
3 - 1 |
Czarni Czarne |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
24 września 2017
24.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Stal Jezierzyce |
2 - 0 |
Jantar Ustka |
30 września 2017
30.09 - 17:00 |
Czarni Czarne |
1 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
30 września 2017
30.09 - 15:00 |
Brda Przechlewo |
3 - 1 |
Echo Biesowice |
30 września 2017
30.09 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 3 |
KS Włynkówko |
1 października 2017
1.10 - 13:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
1 października 2017
1.10 - 15:00 |
MKS Debrzno |
3 - 2 |
Piast Człuchów |
1 października 2017
1.10 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 1 |
Leśnik Cewice |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Jantar Ustka |
6 - 1 |
Leśnik Cewice |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Piast Człuchów |
2 - 0 |
Sparta Sycewice |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 2 |
MKS Debrzno |
8 października 2017
8.10 - 13:00 |
Karol Pęplino |
7 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
KS Włynkówko |
3 - 5 |
Diament Trzebielino |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Echo Biesowice |
0 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 2 |
Brda Przechlewo |
8 października 2017
8.10 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 2 |
Czarni Czarne |
7 października 2017
7.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Czarni Czarne |
1 - 5 |
Jantar Ustka |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 3 |
Stal Jezierzyce |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
15 października 2017
15.10 - 13:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 0 |
Echo Biesowice |
14 października 2017
14.10 - 15:30 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 3 |
KS Włynkówko |
15 października 2017
15.10 - 13:00 |
MKS Debrzno |
2 - 2 |
Karol Pęplino |
15 października 2017
15.10 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
14 października 2017
14.10 - 16:00 |
na boisku 1-1 |
Leśnik Cewice |
1 - 6 |
Piast Człuchów |
15 października 2017
15.10 - 13:30 |
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Jantar Ustka |
2 - 2 |
Piast Człuchów |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 1 |
Leśnik Cewice |
22 października 2017
22.10 - 13:00 |
Karol Pęplino |
1 - 2 |
Sparta Sycewice |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
KS Włynkówko |
1 - 0 |
MKS Debrzno |
22 października 2017
22.10 - 13:00 |
Echo Biesowice |
1 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 1 |
Diament Trzebielino |
22 października 2017
22.10 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Czarni Czarne |
2 - 1 |
Brda Przechlewo |
21 października 2017
21.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Brda Przechlewo |
1 - 4 |
Jantar Ustka |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
Czarni Czarne |
29 października 2017
29.10 - 13:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 3 |
Stal Jezierzyce |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
29 października 2017
29.10 - 13:00 |
MKS Debrzno |
0 - 1 |
Echo Biesowice |
29 października 2017
29.10 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
5 - 0 |
KS Włynkówko |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 0 |
Karol Pęplino |
29 października 2017
29.10 - 13:30 |
Piast Człuchów |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
29 października 2017
29.10 - 13:00 |
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Jantar Ustka |
1 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Karol Pęplino |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
5 listopada 2017
5.11 - 11:00 |
KS Włynkówko |
0 - 3 |
Leśnik Cewice |
4 listopada 2017
4.11 - 13:00 |
Echo Biesowice |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 3 |
MKS Debrzno |
5 listopada 2017
5.11 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
5 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Czarni Czarne |
3 - 2 |
Diament Trzebielino |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
12 listopada 2017
12.11 - 13:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 2 |
Brda Przechlewo |
11 listopada 2017
11.11 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
12 listopada 2017
12.11 - 13:00 |
MKS Debrzno |
2 - 3 |
Stal Jezierzyce |
12 listopada 2017
12.11 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
9 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
11 listopada 2017
11.11 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 0 |
Echo Biesowice |
12 listopada 2017
12.11 - 13:30 |
Piast Człuchów |
8 - 3 |
KS Włynkówko |
11 listopada 2017
11.11 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
12 listopada 2017
12.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Jantar Ustka |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
18 kwietnia 2018
18.04 - 18:00 |
Jantaria Pobłocie |
0 - 0 |
KS Włynkówko |
26 kwietnia 2018
26.04 - 18:00 |
Piast Człuchów |
9 - 1 |
Echo Biesowice |
18 kwietnia 2018
18.04 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
17 marca 2018
17.03 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 2 |
Stal Jezierzyce |
18 marca 2018
18.03 - 16:00 |
MKS Debrzno |
3 - 3 |
Czarni Czarne |
18 kwietnia 2018
18.04 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 3 |
Brda Przechlewo |
18 kwietnia 2018
18.04 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
18 kwietnia 2018
18.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Diament Trzebielino |
0 - 4 |
Jantar Ustka |
25 marca 2018
25.03 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
25 marca 2018
25.03 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 2 |
MKS Debrzno |
24 marca 2018
24.03 - 15:00 |
Czarni Czarne |
0 - 1 |
Sparta Sycewice |
24 marca 2018
24.03 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 1 |
Leśnik Cewice |
25 marca 2018
25.03 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
5 - 1 |
Piast Człuchów |
25 marca 2018
25.03 - 15:00 |
Echo Biesowice |
1 - 4 |
Jantaria Pobłocie |
24 marca 2018
24.03 - 16:00 |
KS Włynkówko |
0 - 1 |
Karol Pęplino |
25 marca 2018
25.03 - 13:00 |
Kolejka 18 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Jantar Ustka |
8 - 0 |
KS Włynkówko |
28 marca 2018
28.03 - 17:00 |
Karol Pęplino |
3 - 2 |
Echo Biesowice |
28 marca 2018
28.03 - 16:30 |
Jantaria Pobłocie |
4 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
31 marca 2018
31.03 - 13:00 |
Piast Człuchów |
2 - 5 |
Stal Jezierzyce |
28 marca 2018
28.03 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 2 |
Czarni Czarne |
31 marca 2018
31.03 - 12:00 |
Sparta Sycewice |
5 - 1 |
Brda Przechlewo |
28 marca 2018
28.03 - 17:00 |
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
31 marca 2018
31.03 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 3 |
Diament Trzebielino |
31 marca 2018
31.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Kaszubia Studzienice |
1 - 4 |
Jantar Ustka |
7 kwietnia 2018
7.04 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 1 |
MKS Debrzno |
7 kwietnia 2018
7.04 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 2 |
Sparta Sycewice |
8 kwietnia 2018
8.04 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
7 - 0 |
Leśnik Cewice |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Czarni Czarne |
0 - 0 |
Piast Człuchów |
7 kwietnia 2018
7.04 - 15:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 4 |
Stal Jezierzyce |
8 kwietnia 2018
8.04 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
5 - 1 |
Karol Pęplino |
8 kwietnia 2018
8.04 - 17:15 |
Echo Biesowice |
1 - 3 |
KS Włynkówko |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Jantar Ustka |
3 - 2 |
Echo Biesowice |
14 kwietnia 2018
14.04 - 17:00 |
KS Włynkówko |
0 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
15 kwietnia 2018
15.04 - 15:00 |
Karol Pęplino |
1 - 1 |
Stal Jezierzyce |
15 kwietnia 2018
15.04 - 11:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 1 |
Czarni Czarne |
15 kwietnia 2018
15.04 - 13:00 |
Piast Człuchów |
2 - 0 |
Brda Przechlewo |
14 kwietnia 2018
14.04 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 5 |
Myśliwiec Tuchomie |
15 kwietnia 2018
15.04 - 13:30 |
Sparta Sycewice |
5 - 0 |
Diament Trzebielino |
15 kwietnia 2018
15.04 - 16:00 |
MKS Debrzno |
5 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
15 kwietnia 2018
15.04 - 17:00 |
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
MKS Debrzno |
2 - 3 |
Jantar Ustka |
21 kwietnia 2018
21.04 - 15:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 2 |
Sparta Sycewice |
21 kwietnia 2018
21.04 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 0 |
Leśnik Cewice |
21 kwietnia 2018
21.04 - 14:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 2 |
Piast Człuchów |
22 kwietnia 2018
22.04 - 18:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
21 kwietnia 2018
21.04 - 13:00 |
Czarni Czarne |
3 - 3 |
Karol Pęplino |
21 kwietnia 2018
21.04 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 1 |
KS Włynkówko |
22 kwietnia 2018
22.04 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 1 |
Echo Biesowice |
22 kwietnia 2018
22.04 - 16:00 |
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Jantar Ustka |
5 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
28 kwietnia 2018
28.04 - 17:00 |
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
29 kwietnia 2018
29.04 - 16:00 |
KS Włynkówko |
4 - 1 |
Czarni Czarne |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Karol Pęplino |
5 - 2 |
Brda Przechlewo |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
29 kwietnia 2018
29.04 - 13:00 |
Piast Człuchów |
3 - 2 |
Diament Trzebielino |
28 kwietnia 2018
28.04 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
29 kwietnia 2018
29.04 - 13:30 |
Sparta Sycewice |
10 - 1 |
MKS Debrzno |
29 kwietnia 2018
29.04 - 16:00 |
Kolejka 23 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Sparta Sycewice |
2 - 3 |
Jantar Ustka |
5 maja 2018
5.05 - 11:00 |
MKS Debrzno |
9 - 2 |
Leśnik Cewice |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 3 |
Piast Człuchów |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
5 maja 2018
5.05 - 16:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
Karol Pęplino |
5 maja 2018
5.05 - 18:00 |
Brda Przechlewo |
5 - 0 |
KS Włynkówko |
5 maja 2018
5.05 - 15:00 |
Czarni Czarne |
2 - 2 |
Echo Biesowice |
5 maja 2018
5.05 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
5 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
6 maja 2018
6.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Jantar Ustka |
3 - 3 |
Stal Jezierzyce |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 0 |
Czarni Czarne |
12 maja 2018
12.05 - 16:00 |
Echo Biesowice |
1 - 4 |
Brda Przechlewo |
13 maja 2018
13.05 - 16:00 |
KS Włynkówko |
1 - 6 |
Myśliwiec Tuchomie |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Karol Pęplino |
1 - 0 |
Diament Trzebielino |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Jantaria Pobłocie |
4 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
13 maja 2018
13.05 - 13:00 |
Piast Człuchów |
5 - 1 |
MKS Debrzno |
12 maja 2018
12.05 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 6 |
Sparta Sycewice |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Leśnik Cewice |
0 - 8 |
Jantar Ustka |
20 maja 2018
20.05 - 13:30 |
Sparta Sycewice |
2 - 0 |
Piast Człuchów |
19 maja 2018
19.05 - 17:30 |
MKS Debrzno |
5 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
20 maja 2018
20.05 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 2 |
Karol Pęplino |
20 maja 2018
20.05 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 2 |
KS Włynkówko |
19 maja 2018
19.05 - 16:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
Echo Biesowice |
20 maja 2018
20.05 - 17:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
19 maja 2018
19.05 - 15:00 |
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Stal Jezierzyce |
19 maja 2018
19.05 - 15:00 |
Kolejka 26 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Jantar Ustka |
9 - 0 |
Czarni Czarne |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
6 - 0 |
Brda Przechlewo |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
27 maja 2018
27.05 - 16:00 |
Echo Biesowice |
1 - 3 |
Diament Trzebielino |
27 maja 2018
27.05 - 18:00 |
KS Włynkówko |
7 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
27 maja 2018
27.05 - 14:00 |
Karol Pęplino |
7 - 0 |
MKS Debrzno |
27 maja 2018
27.05 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 2 |
Sparta Sycewice |
27 maja 2018
27.05 - 13:00 |
Piast Człuchów |
3 - 0 |
Leśnik Cewice |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Kolejka 27 - 30/31. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Piast Człuchów |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
30 maja 2018
30.05 - 18:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
30 maja 2018
30.05 - 18:30 |
Sparta Sycewice |
0 - 2 |
Karol Pęplino |
31 maja 2018
31.05 - 18:00 |
MKS Debrzno |
3 - 2 |
KS Włynkówko |
31 maja 2018
31.05 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 4 |
Echo Biesowice |
30 maja 2018
30.05 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 6 |
Zawisza Borzytuchom |
31 maja 2018
31.05 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 4 |
Stal Jezierzyce |
31 maja 2018
31.05 - 18:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
30 maja 2018
30.05 - 17:30 |
Kolejka 28 - 3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Jantar Ustka |
16 - 0 |
Brda Przechlewo |
3 czerwca 2018
3.06 - 17:00 |
Czarni Czarne |
1 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 czerwca 2018
3.06 - 17:30 |
Stal Jezierzyce |
2 - 0 |
Diament Trzebielino |
3 czerwca 2018
3.06 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
3 czerwca 2018
3.06 - 17:30 |
Echo Biesowice |
5 - 3 |
MKS Debrzno |
3 czerwca 2018
3.06 - 18:00 |
KS Włynkówko |
1 - 2 |
Sparta Sycewice |
3 czerwca 2018
3.06 - 15:00 |
Karol Pęplino |
4 - 2 |
Leśnik Cewice |
3 czerwca 2018
3.06 - 11:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 0 |
Piast Człuchów |
3 czerwca 2018
3.06 - 13:00 |
Kolejka 29 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Jantaria Pobłocie |
2 - 2 |
Jantar Ustka |
10 czerwca 2018
10.06 - 13:00 |
Piast Człuchów |
6 - 3 |
Karol Pęplino |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
4 - 2 |
KS Włynkówko |
10 czerwca 2018
10.06 - 13:30 |
Sparta Sycewice |
2 - 4 |
Echo Biesowice |
9 czerwca 2018
9.06 - 18:00 |
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
10 czerwca 2018
10.06 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 8 |
Stal Jezierzyce |
10 czerwca 2018
10.06 - 13:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 0 |
Czarni Czarne |
9 czerwca 2018
9.06 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 0 |
Brda Przechlewo |
10 czerwca 2018
10.06 - 18:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Kolejka 30 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Jantar Ustka |
4 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 4 |
Diament Trzebielino |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
Czarni Czarne |
1 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 0 |
MKS Debrzno |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 1 |
Sparta Sycewice |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
Echo Biesowice |
5 - 1 |
Leśnik Cewice |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
KS Włynkówko |
5 - 1 |
Piast Człuchów |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
Karol Pęplino |
1 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
|