MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orkan Gostkowo 18 52 17 1 0 86 - 22
2. Start Łebień 18 40 13 1 4 58 - 26
3. Błękitni Motarzyno 18 37 12 1 5 57 - 24
4. Grom Nakla 18 34 11 1 6 83 - 31
5. Victoria Dąbrówka 18 31 10 1 7 49 - 43
6. Urania Udorpie 18 22 7 1 10 29 - 52
7. Brda II Przechlewo 18 18 6 0 12 24 - 48 2 3 1 0 1 3 - 3
8. Kaszubia II Studzienice 18 18 6 0 12 27 - 63 2 3 1 0 1 3 - 3
9. Baza 44 Siemirowice 18 9 2 3 13 26 - 64
10. WKS Nożyno 18 4 1 1 16 22 - 88
Ostatni komentarz dodał Kajko 15.06.2018, 23:56:14



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
1. Urania Udorpie 1 - 3 Start Łebień 27 sierpnia 2017 - 11:00
2. Brda II Przechlewo 0 - 4 Grom Nakla 27 sierpnia 2017 - 16:00
3. WKS Nożyno 3 - 4 Victoria Dąbrówka 26 sierpnia 2017 - 17:00
4. Kaszubia II Studzienice 0 - 5 Orkan Gostkowo 27 sierpnia 2017 - 15:00
5. Baza 44 Siemirowice 0 - 4 Błękitni Motarzyno 27 sierpnia 2017 - 15:15
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
6. Start Łebień 2 - 1 Błękitni Motarzyno 3 września 2017 - 13:00
7. Orkan Gostkowo 11 - 0 Baza 44 Siemirowice 3 września 2017 - 14:00
8. Victoria Dąbrówka 3 - 1 Kaszubia II Studzienice 3 września 2017 - 14:00
9. Grom Nakla 9 - 2 WKS Nożyno 3 września 2017 - 16:00
10. Urania Udorpie 2 - 1 Brda II Przechlewo 2 września 2017 - 16:00
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
11. Brda II Przechlewo 1 - 5 Start Łebień 10 września 2017 - 16:00
12. WKS Nożyno 1 - 5 Urania Udorpie 9 września 2017 - 17:00
13. Kaszubia II Studzienice 1 - 5 Grom Nakla 10 września 2017 - 15:00
14. Baza 44 Siemirowice 2 - 3 Victoria Dąbrówka 10 września 2017 - 11:00
15. Błękitni Motarzyno 3 - 7 Orkan Gostkowo 9 września 2017 - 17:00
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
16. Start Łebień 1 - 2 Orkan Gostkowo 17 września 2017 - 13:00
17. Victoria Dąbrówka 7 - 1 Błękitni Motarzyno 17 września 2017 - 14:00
18. Grom Nakla 8 - 4 Baza 44 Siemirowice 17 września 2017 - 16:00
19. Urania Udorpie 3 - 2 Kaszubia II Studzienice 16 września 2017 - 16:00
20. Brda II Przechlewo 2 - 1 WKS Nożyno 17 września 2017 - 16:00
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
21. WKS Nożyno 1 - 6 Start Łebień 24 września 2017 - 13:00
22. Kaszubia II Studzienice 1 - 2 Brda II Przechlewo 24 września 2017 - 15:00
23. Baza 44 Siemirowice 1 - 1 Urania Udorpie 24 września 2017 - 12:00
24. Błękitni Motarzyno 2 - 0 Grom Nakla 24 września 2017 - 16:00
25. Orkan Gostkowo 2 - 1 Victoria Dąbrówka 24 września 2017 - 14:00
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
26. Start Łebień 2 - 1 Victoria Dąbrówka 1 października 2017 - 13:00
27. Grom Nakla 2 - 5 Orkan Gostkowo 1 października 2017 - 12:00
28. Urania Udorpie 2 - 1 Błękitni Motarzyno 30 września 2017 - 16:00
29. Brda II Przechlewo 4 - 0 Baza 44 Siemirowice 1 października 2017 - 15:00
30. WKS Nożyno 2 - 4 Kaszubia II Studzienice 1 października 2017 - 15:00
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
31. Kaszubia II Studzienice 2 - 1 Start Łebień 7 października 2017 - 15:00
32. Baza 44 Siemirowice 4 - 0 WKS Nożyno 8 października 2017 - 12:00
33. Błękitni Motarzyno 3 - 1 Brda II Przechlewo 8 października 2017 - 15:00
34. Orkan Gostkowo 8 - 2 Urania Udorpie 8 października 2017 - 14:00
35. Victoria Dąbrówka 4 - 1 Grom Nakla 8 października 2017 - 14:00
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
36. Start Łebień 6 - 1 Grom Nakla 15 października 2017 - 13:00
37. Urania Udorpie 0 - 4 Victoria Dąbrówka 14 października 2017 - 16:00
38. Brda II Przechlewo 2 - 6 Orkan Gostkowo 15 października 2017 - 14:00
39. WKS Nożyno 0 - 12 Błękitni Motarzyno 15 października 2017 - 13:00
40. Kaszubia II Studzienice 4 - 3 Baza 44 Siemirowice 14 października 2017 - 15:00
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
41. Baza 44 Siemirowice 0 - 4 Start Łebień 22 października 2017 - 12:00
42. Błękitni Motarzyno 6 - 1 Kaszubia II Studzienice 21 października 2017 - 15:30
43. Orkan Gostkowo 4 - 2 WKS Nożyno 22 października 2017 - 14:00
44. Victoria Dąbrówka 3 - 0 Brda II Przechlewo 22 października 2017 - 14:00
vo, goście nie przyjechali
45. Grom Nakla 6 - 0 Urania Udorpie 22 października 2017 - 12:00
Kolejka 10 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
46. Start Łebień 3 - 1 Urania Udorpie 14 kwietnia 2018 - 17:00
47. Grom Nakla 5 - 0 Brda II Przechlewo 14 kwietnia 2018 - 17:00
48. Victoria Dąbrówka 3 - 1 WKS Nożyno 15 kwietnia 2018 - 14:00
49. Orkan Gostkowo 5 - 1 Kaszubia II Studzienice 15 kwietnia 2018 - 14:00
50. Błękitni Motarzyno 4 - 0 Baza 44 Siemirowice 15 kwietnia 2018 - 12:15
Kolejka 11 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
51. Błękitni Motarzyno 2 - 0 Start Łebień 22 kwietnia 2018 - 12:15
52. Baza 44 Siemirowice 2 - 4 Orkan Gostkowo 22 kwietnia 2018 - 13:15
53. Kaszubia II Studzienice 2 - 5 Victoria Dąbrówka 22 kwietnia 2018 - 14:00
54. WKS Nożyno 0 - 11 Grom Nakla 22 kwietnia 2018 - 13:00
55. Brda II Przechlewo 1 - 0 Urania Udorpie 22 kwietnia 2018 - 13:00
Kolejka 12 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
56. Start Łebień 5 - 2 Brda II Przechlewo 29 kwietnia 2018 - 12:00
57. Urania Udorpie 3 - 1 WKS Nożyno 28 kwietnia 2018 - 16:00
58. Grom Nakla 9 - 1 Kaszubia II Studzienice 28 kwietnia 2018 - 17:00
59. Victoria Dąbrówka 2 - 2 Baza 44 Siemirowice 29 kwietnia 2018 - 14:00
60. Orkan Gostkowo 1 - 1 Błękitni Motarzyno 29 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 13 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
61. Orkan Gostkowo 6 - 1 Start Łebień 6 maja 2018 - 14:00
62. Błękitni Motarzyno 3 - 0 Victoria Dąbrówka 6 maja 2018 - 12:15
63. Baza 44 Siemirowice 0 - 4 Grom Nakla 6 maja 2018 - 12:00
64. Kaszubia II Studzienice 2 - 1 Urania Udorpie 6 maja 2018 - 14:00
65. WKS Nożyno 1 - 3 Brda II Przechlewo 5 maja 2018 - 17:00
Kolejka 14 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
66. Start Łebień 5 - 1 WKS Nożyno 13 maja 2018 - 12:00
67. Brda II Przechlewo 1 - 2 Kaszubia II Studzienice 12 maja 2018 - 15:00
68. Urania Udorpie 4 - 3 Baza 44 Siemirowice 12 maja 2018 - 16:00
69. Grom Nakla 0 - 1 Błękitni Motarzyno 12 maja 2018 - 17:00
70. Victoria Dąbrówka 1 - 4 Orkan Gostkowo 13 maja 2018 - 14:00
Kolejka 15 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
71. Victoria Dąbrówka 1 - 3 Start Łebień 20 maja 2018 - 14:00
72. Orkan Gostkowo 2 - 1 Grom Nakla 20 maja 2018 - 14:00
73. Błękitni Motarzyno 6 - 0 Urania Udorpie 20 maja 2018 - 12:15
74. Baza 44 Siemirowice 3 - 0 Brda II Przechlewo 19 maja 2018 - 16:00
vo, na boisku 0:1
75. Kaszubia II Studzienice 0 - 3 WKS Nożyno 20 maja 2018 - 14:00
vo, na boisku 4:2
Kolejka 16 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (18) 
76. Start Łebień 5 - 1 Kaszubia II Studzienice 27 maja 2018 - 12:00
77. WKS Nożyno 1 - 1 Baza 44 Siemirowice 27 maja 2018 - 13:00
78. Brda II Przechlewo 2 - 0 Błękitni Motarzyno 26 maja 2018 - 15:00
79. Urania Udorpie 1 - 4 Orkan Gostkowo 26 maja 2018 - 16:00
80. Grom Nakla 11 - 1 Victoria Dąbrówka 27 maja 2018 - 18:00
Kolejka 17 - 3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (37) 
81. Grom Nakla 2 - 2 Start Łebień 3 czerwca 2018 - 18:00
82. Victoria Dąbrówka 1 - 3 Urania Udorpie 2 czerwca 2018 - 18:00
83. Orkan Gostkowo 2 - 0 Brda II Przechlewo 3 czerwca 2018 - 14:00
84. Błękitni Motarzyno 4 - 1 WKS Nożyno 3 czerwca 2018 - 12:15
85. Baza 44 Siemirowice 1 - 2 Kaszubia II Studzienice 3 czerwca 2018 - 13:15
Kolejka 18 - 10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (26) 
86. Start Łebień 4 - 0 Baza 44 Siemirowice 10 czerwca 2018 - 16:00
87. Kaszubia II Studzienice 0 - 3 Błękitni Motarzyno 10 czerwca 2018 - 16:00
vo, na boisku 1:2
88. WKS Nożyno 1 - 8 Orkan Gostkowo 10 czerwca 2018 - 16:00
89. Brda II Przechlewo 2 - 5 Victoria Dąbrówka 10 czerwca 2018 - 16:00
90. Urania Udorpie 0 - 4 Grom Nakla 10 czerwca 2018 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE