MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orkan Gostkowo 16 46 15 1 0 76 - 21
2. Start Łebień 16 36 12 0 4 52 - 24
3. Błękitni Motarzyno 16 31 10 1 5 50 - 23
4. Victoria D±brówka 15 28 9 1 5 42 - 27
5. Grom Nakla 15 27 9 0 6 66 - 28
6. Urania Udorpie 16 19 6 1 9 26 - 47
7. Brda II Przechlewo 16 18 6 0 10 22 - 41
8. Kaszubia II Studzienice 16 15 5 0 11 25 - 59
9. Baza 44 Siemirowice 16 9 2 3 11 25 - 58
10. WKS Nożyno 16 4 1 1 14 20 - 76
Ostatni komentarz dodał Malik92 27.05.2018, 14:12:04




Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 10 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. Start Łebień 3 - 1 Urania Udorpie 14 kwietnia 2018 - 17:00
2. Grom Nakla 5 - 0 Brda II Przechlewo 14 kwietnia 2018 - 17:00
3. Victoria D±brówka 3 - 1 WKS Nożyno 15 kwietnia 2018 - 14:00
4. Orkan Gostkowo 5 - 1 Kaszubia II Studzienice 15 kwietnia 2018 - 14:00
5. Błękitni Motarzyno 4 - 0 Baza 44 Siemirowice 15 kwietnia 2018 - 12:15
Kolejka 11 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
6. Błękitni Motarzyno 2 - 0 Start Łebień 22 kwietnia 2018 - 12:15
7. Baza 44 Siemirowice 2 - 4 Orkan Gostkowo 22 kwietnia 2018 - 13:15
8. Kaszubia II Studzienice 2 - 5 Victoria D±brówka 22 kwietnia 2018 - 14:00
9. WKS Nożyno 0 - 11 Grom Nakla 22 kwietnia 2018 - 13:00
10. Brda II Przechlewo 1 - 0 Urania Udorpie 22 kwietnia 2018 - 13:00
Kolejka 12 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
11. Start Łebień 5 - 2 Brda II Przechlewo 29 kwietnia 2018 - 12:00
12. Urania Udorpie 3 - 1 WKS Nożyno 28 kwietnia 2018 - 16:00
13. Grom Nakla 9 - 1 Kaszubia II Studzienice 28 kwietnia 2018 - 17:00
14. Victoria D±brówka 2 - 2 Baza 44 Siemirowice 29 kwietnia 2018 - 14:00
15. Orkan Gostkowo 1 - 1 Błękitni Motarzyno 29 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 13 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
16. Orkan Gostkowo 6 - 1 Start Łebień 6 maja 2018 - 14:00
17. Błękitni Motarzyno 3 - 0 Victoria D±brówka 6 maja 2018 - 12:15
18. Baza 44 Siemirowice 0 - 4 Grom Nakla 6 maja 2018 - 12:00
19. Kaszubia II Studzienice 2 - 1 Urania Udorpie 6 maja 2018 - 14:00
20. WKS Nożyno 1 - 3 Brda II Przechlewo 5 maja 2018 - 17:00
Kolejka 14 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
21. Start Łebień 5 - 1 WKS Nożyno 13 maja 2018 - 12:00
22. Brda II Przechlewo 1 - 2 Kaszubia II Studzienice 12 maja 2018 - 15:00
23. Urania Udorpie 4 - 3 Baza 44 Siemirowice 12 maja 2018 - 16:00
24. Grom Nakla 0 - 1 Błękitni Motarzyno 12 maja 2018 - 17:00
25. Victoria D±brówka 1 - 4 Orkan Gostkowo 13 maja 2018 - 14:00
Kolejka 15 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
26. Victoria D±brówka 1 - 3 Start Łebień 20 maja 2018 - 14:00
27. Orkan Gostkowo 2 - 1 Grom Nakla 20 maja 2018 - 14:00
28. Błękitni Motarzyno 6 - 0 Urania Udorpie 20 maja 2018 - 12:15
29. Baza 44 Siemirowice 3 - 0 Brda II Przechlewo 19 maja 2018 - 16:00
vo, na boisku 0:1
30. Kaszubia II Studzienice 0 - 3 WKS Nożyno 20 maja 2018 - 14:00
vo, na boisku 4:2
Kolejka 16 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (13) 
31. Start Łebień 5 - 1 Kaszubia II Studzienice 27 maja 2018 - 12:00
32. WKS Nożyno 1 - 1 Baza 44 Siemirowice 27 maja 2018 - 13:00
33. Brda II Przechlewo 2 - 0 Błękitni Motarzyno 26 maja 2018 - 15:00
34. Urania Udorpie 1 - 4 Orkan Gostkowo 26 maja 2018 - 16:00
35. Grom Nakla - Victoria D±brówka 27 maja 2018 - 18:00
Kolejka 17 - 3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Grom Nakla - Start Łebień 3 czerwca 2018 - 18:00
37. Victoria D±brówka - Urania Udorpie 3 czerwca 2018 - 14:00
38. Orkan Gostkowo - Brda II Przechlewo 3 czerwca 2018 - 14:00
39. Błękitni Motarzyno - WKS Nożyno 3 czerwca 2018 - 12:15
40. Baza 44 Siemirowice - Kaszubia II Studzienice 3 czerwca 2018 - 13:15


Kolejka 18 - 10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Start Łebień - Baza 44 Siemirowice 10 czerwca 2018 - 16:00
42. Kaszubia II Studzienice - Błękitni Motarzyno 10 czerwca 2018 - 16:00
43. WKS Nożyno - Orkan Gostkowo 10 czerwca 2018 - 16:00
44. Brda II Przechlewo - Victoria D±brówka 10 czerwca 2018 - 16:00
45. Urania Udorpie - Grom Nakla 10 czerwca 2018 - 16:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE