ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sopocka Akademia Piłkarska 11 33 11 0 0 76 - 3
2. Portowiec II Gdańsk 11 24 7 3 1 46 - 10 1 3 1 0 0 12 - 0
3. Polonia II Gdańsk 11 24 8 0 3 55 - 33 1 0 0 0 1 0 - 12
4. Zaspa Gdańsk 11 22 7 1 3 38 - 40
5. Akademia Sportowa Pomorze 11 21 6 3 2 55 - 23
6. KKS Koleczkowo 11 17 5 2 4 43 - 33
7. KP Gdynia AP 11 14 4 2 5 20 - 37
8. Oruński KP 11 10 2 4 5 24 - 40
9. Morena Gdańsk 11 7 2 1 8 18 - 46 1 1 0 1 0 3 - 3
10. UKS Klukowo 11 7 2 1 8 16 - 71 1 1 0 1 0 3 - 3
11. KP Gdynia 11 5 1 2 8 18 - 48
12. Pomorzanin Gdynia 11 3 0 3 8 12 - 37
Ostatni komentarz dodał siola85 07.11.2017, 08:54:11


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
1. Pomorzanin Gdynia 0 - 3 Polonia II Gdańsk
vo rezygnacja z rozegrania meczu w innym terminie
2. Oruński KP 5 - 2 Morena Gdańsk 26 sierpnia 2017 - 17:00
3. KP Gdynia AP 5 - 0 UKS Klukowo 26 sierpnia 2017 - 19:00
4. Sopocka Akademia Piłkarska 10 - 0 KP Gdynia 26 sierpnia 2017 - 17:00
5. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 2 KKS Koleczkowo 12 września 2017 - 20:30
6. Portowiec II Gdańsk 3 - 0 Zaspa Gdańsk 26 sierpnia 2017 - 12:00
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
7. Polonia II Gdańsk 7 - 2 Zaspa Gdańsk 2 września 2017 - 11:00
8. KKS Koleczkowo 3 - 3 Portowiec II Gdańsk 3 września 2017 - 13:00
9. KP Gdynia 2 - 8 Akademia Sportowa Pomorze 3 września 2017 - 20:30
10. UKS Klukowo 0 - 8 Sopocka Akademia Piłkarska 3 września 2017 - 11:00
11. Morena Gdańsk 0 - 2 KP Gdynia AP 3 września 2017 - 11:00
12. Pomorzanin Gdynia 3 - 3 Oruński KP 3 września 2017 - 16:00
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Oruński KP 1 - 8 Polonia II Gdańsk 9 września 2017 - 17:00
14. KP Gdynia AP 1 - 1 Pomorzanin Gdynia 9 września 2017 - 19:00
15. Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 0 Morena Gdańsk 9 września 2017 - 17:00
16. Akademia Sportowa Pomorze 15 - 1 UKS Klukowo 8 września 2017 - 20:30
17. Portowiec II Gdańsk 8 - 0 KP Gdynia 9 września 2017 - 12:00
18. Zaspa Gdańsk 6 - 4 KKS Koleczkowo 10 września 2017 - 11:00
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
19. Polonia II Gdańsk 8 - 3 KKS Koleczkowo 17 września 2017 - 11:00
20. KP Gdynia 3 - 5 Zaspa Gdańsk 17 września 2017 - 20:30
21. UKS Klukowo 1 - 4 Portowiec II Gdańsk 17 września 2017 - 11:00
22. Morena Gdańsk 1 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 17 września 2017 - 11:00
23. Pomorzanin Gdynia 0 - 5 Sopocka Akademia Piłkarska 17 września 2017 - 18:30
24. Oruński KP 1 - 4 KP Gdynia AP 16 września 2017 - 17:00
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
25. KP Gdynia AP 1 - 4 Polonia II Gdańsk 23 września 2017 - 17:00
26. Sopocka Akademia Piłkarska 8 - 0 Oruński KP 23 września 2017 - 16:00
27. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 1 Pomorzanin Gdynia 22 września 2017 - 20:30
28. Portowiec II Gdańsk 6 - 1 Morena Gdańsk 23 września 2017 - 12:00
29. Zaspa Gdańsk 7 - 1 UKS Klukowo 24 września 2017 - 11:00
30. KKS Koleczkowo 2 - 0 KP Gdynia 23 września 2017 - 15:00
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
31. Polonia II Gdańsk 4 - 1 KP Gdynia 1 października 2017 - 11:00
32. UKS Klukowo 2 - 12 KKS Koleczkowo 1 października 2017 - 11:00
33. Morena Gdańsk 3 - 4 Zaspa Gdańsk 1 października 2017 - 11:00
34. Pomorzanin Gdynia 0 - 4 Portowiec II Gdańsk 1 października 2017 - 18:30
35. Oruński KP 3 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 30 września 2017 - 16:00
36. KP Gdynia AP 0 - 14 Sopocka Akademia Piłkarska 30 września 2017 - 20:30
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
37. Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 0 Polonia II Gdańsk 7 października 2017 - 16:00
38. Akademia Sportowa Pomorze 9 - 1 KP Gdynia AP 6 października 2017 - 20:30
39. Portowiec II Gdańsk 3 - 3 Oruński KP 7 października 2017 - 12:00
40. Zaspa Gdańsk 5 - 0 Pomorzanin Gdynia 8 października 2017 - 11:00
41. KKS Koleczkowo 9 - 1 Morena Gdańsk 7 października 2017 - 15:00
42. KP Gdynia 6 - 3 UKS Klukowo 8 października 2017 - 20:30
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
43. Polonia II Gdańsk 9 - 0 UKS Klukowo 14 października 2017 - 11:00
44. Morena Gdańsk 1 - 0 KP Gdynia 15 października 2017 - 11:00
45. Pomorzanin Gdynia 2 - 4 KKS Koleczkowo 15 października 2017 - 18:30
46. Oruński KP 2 - 3 Zaspa Gdańsk 14 października 2017 - 16:00
47. KP Gdynia AP 0 - 2 Portowiec II Gdańsk 14 października 2017 - 19:00
48. Sopocka Akademia Piłkarska 6 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 13 października 2017 - 20:30
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
49. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 2 Polonia II Gdańsk 25 października 2017 - 20:30
50. Portowiec II Gdańsk 1 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 21 października 2017 - 12:00
51. Zaspa Gdańsk 2 - 2 KP Gdynia AP 22 października 2017 - 11:00
52. KKS Koleczkowo 2 - 4 Oruński KP 21 października 2017 - 15:00
53. KP Gdynia 3 - 3 Pomorzanin Gdynia 22 października 2017 - 20:30
54. UKS Klukowo 3 - 3 Morena Gdańsk 22 października 2017 - 11:00
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Polonia II Gdańsk 10 - 4 Morena Gdańsk 28 października 2017 - 11:00
56. Pomorzanin Gdynia 1 - 2 UKS Klukowo 29 października 2017 - 18:30
57. Oruński KP 1 - 1 KP Gdynia 28 października 2017 - 15:00
58. KP Gdynia AP 1 - 2 KKS Koleczkowo 28 października 2017 - 20:30
59. Sopocka Akademia Piłkarska 12 - 0 Zaspa Gdańsk 28 października 2017 - 15:00
60. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 0 Portowiec II Gdańsk 29 października 2017 - 14:00
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
61. Portowiec II Gdańsk 12 - 0 Polonia II Gdańsk 5 listopada 2017 - 12:00
62. Zaspa Gdańsk 4 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 5 listopada 2017 - 11:00
63. KKS Koleczkowo 0 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 4 listopada 2017 - 15:00
64. KP Gdynia 2 - 3 KP Gdynia AP 5 listopada 2017 - 20:30
65. UKS Klukowo 3 - 1 Oruński KP 5 listopada 2017 - 11:00
66. Morena Gdańsk 2 - 1 Pomorzanin Gdynia 5 listopada 2017 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE