SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zatoka Puck 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Start Mrzezino 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Zenit Łęczyce 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Eko-Prod Szemud 0 0 0 0 0 0 - 0
6. MKS II Władysławowo 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Kaszubia Starzyno 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Dragon Bojano 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Karlikowo Sopot 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Latarnik Choczewo 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Arka Prusewo 0 0 0 0 0 0 - 0
12. KP Sopot 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Sokół Bożepole Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Portowiec Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Zatoka Puck - Kaszubia Starzyno
2. Sokół Bożepole Wielkie - Start Mrzezino
3. KP Sopot - Zenit Łęczyce
4. Arka Prusewo - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
5. Latarnik Choczewo - Eko-Prod Szemud
6. Karlikowo Sopot - MKS II Władysławowo
7. Dragon Bojano - Portowiec Gdańsk
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Kaszubia Starzyno - Portowiec Gdańsk
9. MKS II Władysławowo - Dragon Bojano
10. Eko-Prod Szemud - Karlikowo Sopot
11. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Latarnik Choczewo
12. Zenit Łęczyce - Arka Prusewo
13. Start Mrzezino - KP Sopot
14. Zatoka Puck - Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Sokół Bożepole Wielkie - Kaszubia Starzyno
16. KP Sopot - Zatoka Puck
17. Arka Prusewo - Start Mrzezino
18. Latarnik Choczewo - Zenit Łęczyce
19. Karlikowo Sopot - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
20. Dragon Bojano - Eko-Prod Szemud
21. Portowiec Gdańsk - MKS II Władysławowo
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Kaszubia Starzyno - MKS II Władysławowo
23. Eko-Prod Szemud - Portowiec Gdańsk
24. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Dragon Bojano
25. Zenit Łęczyce - Karlikowo Sopot
26. Start Mrzezino - Latarnik Choczewo
27. Zatoka Puck - Arka Prusewo
28. Sokół Bożepole Wielkie - KP Sopot
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. KP Sopot - Kaszubia Starzyno
30. Arka Prusewo - Sokół Bożepole Wielkie
31. Latarnik Choczewo - Zatoka Puck
32. Karlikowo Sopot - Start Mrzezino
33. Dragon Bojano - Zenit Łęczyce
34. Portowiec Gdańsk - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
35. MKS II Władysławowo - Eko-Prod Szemud
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Kaszubia Starzyno - Eko-Prod Szemud
37. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - MKS II Władysławowo
38. Zenit Łęczyce - Portowiec Gdańsk
39. Start Mrzezino - Dragon Bojano
40. Zatoka Puck - Karlikowo Sopot
41. Sokół Bożepole Wielkie - Latarnik Choczewo
42. KP Sopot - Arka Prusewo
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Arka Prusewo - Kaszubia Starzyno
44. Latarnik Choczewo - KP Sopot
45. Karlikowo Sopot - Sokół Bożepole Wielkie
46. Dragon Bojano - Zatoka Puck
47. Portowiec Gdańsk - Start Mrzezino
48. MKS II Władysławowo - Zenit Łęczyce
49. Eko-Prod Szemud - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Kaszubia Starzyno - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
51. Zenit Łęczyce - Eko-Prod Szemud
52. Start Mrzezino - MKS II Władysławowo
53. Zatoka Puck - Portowiec Gdańsk
54. Sokół Bożepole Wielkie - Dragon Bojano
55. KP Sopot - Karlikowo Sopot
56. Arka Prusewo - Latarnik Choczewo
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Latarnik Choczewo - Kaszubia Starzyno
58. Karlikowo Sopot - Arka Prusewo
59. Dragon Bojano - KP Sopot
60. Portowiec Gdańsk - Sokół Bożepole Wielkie
61. MKS II Władysławowo - Zatoka Puck
62. Eko-Prod Szemud - Start Mrzezino
63. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Zenit Łęczyce
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Kaszubia Starzyno - Zenit Łęczyce
65. Start Mrzezino - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
66. Zatoka Puck - Eko-Prod Szemud
67. Sokół Bożepole Wielkie - MKS II Władysławowo
68. KP Sopot - Portowiec Gdańsk
69. Arka Prusewo - Dragon Bojano
70. Latarnik Choczewo - Karlikowo Sopot
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Karlikowo Sopot - Kaszubia Starzyno
72. Dragon Bojano - Latarnik Choczewo
73. Portowiec Gdańsk - Arka Prusewo
74. MKS II Władysławowo - KP Sopot
75. Eko-Prod Szemud - Sokół Bożepole Wielkie
76. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Zatoka Puck
77. Zenit Łęczyce - Start Mrzezino
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Kaszubia Starzyno - Start Mrzezino
79. Zatoka Puck - Zenit Łęczyce
80. Sokół Bożepole Wielkie - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
81. KP Sopot - Eko-Prod Szemud
82. Arka Prusewo - MKS II Władysławowo
83. Latarnik Choczewo - Portowiec Gdańsk
84. Karlikowo Sopot - Dragon Bojano
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Dragon Bojano - Kaszubia Starzyno
86. Portowiec Gdańsk - Karlikowo Sopot
87. MKS II Władysławowo - Latarnik Choczewo
88. Eko-Prod Szemud - Arka Prusewo
89. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - KP Sopot
90. Zenit Łęczyce - Sokół Bożepole Wielkie
91. Start Mrzezino - Zatoka Puck
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03