ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zatoka Puck 6 14 4 2 0 18 - 5
2. Portowiec Gdańsk 6 13 4 1 1 21 - 4 2 3 1 0 1 4 - 3
3. Kaszubia Starzyno 6 13 4 1 1 16 - 6 1 3 1 0 0 1 - 0
4. Dragon Bojano 6 13 4 1 1 14 - 8 1 0 0 0 1 2 - 4
5. Start Mrzezino 6 12 4 0 2 19 - 10
6. Zenit Łęczyce 6 10 3 1 2 20 - 11
7. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 9 2 3 1 14 - 12
8. Eko-Prod Szemud 6 9 3 0 3 10 - 14
9. Karlikowo Sopot 6 8 2 2 2 14 - 14
10. KP Sopot 6 8 2 2 2 12 - 13
11. Latarnik Choczewo 6 7 2 1 3 11 - 16
12. Arka Prusewo 6 3 1 0 5 6 - 26
13. Sokół Bożepole Wielkie 6 0 0 0 6 1 - 16
14. MKS II Władysławowo 6 0 0 0 6 4 - 25
Ostatni komentarz dodał remiczek 17.09.2017, 19:22:53


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
1. Zatoka Puck 3 - 0 Kaszubia Starzyno 12 sierpnia 2017 - 18:00
vo, na boisku 1:0
2. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 2 Start Mrzezino 12 sierpnia 2017 - 17:00
3. KP Sopot 2 - 4 Zenit Łęczyce 12 sierpnia 2017 - 11:00
4. Arka Prusewo 1 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 12 września 2017 - 17:00
5. Latarnik Choczewo 0 - 3 Eko-Prod Szemud 12 sierpnia 2017 - 18:00
6. Karlikowo Sopot 4 - 0 MKS II Władysławowo 12 sierpnia 2017 - 14:30
7. Dragon Bojano 2 - 4 Portowiec Gdańsk 12 sierpnia 2017 - 11:00
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (27) 
8. Kaszubia Starzyno 1 - 0 Portowiec Gdańsk 20 sierpnia 2017 - 14:00
9. MKS II Władysławowo 1 - 2 Dragon Bojano 20 sierpnia 2017 - 14:30
10. Eko-Prod Szemud 3 - 0 Karlikowo Sopot 20 sierpnia 2017 - 12:00
11. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 4 Latarnik Choczewo 19 sierpnia 2017 - 17:00
12. Zenit Łęczyce 8 - 2 Arka Prusewo 19 sierpnia 2017 - 16:00
13. Start Mrzezino 5 - 1 KP Sopot 19 sierpnia 2017 - 17:00
14. Zatoka Puck 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 19 sierpnia 2017 - 18:00
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
15. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 6 Kaszubia Starzyno 26 sierpnia 2017 - 11:00
16. KP Sopot 1 - 1 Zatoka Puck 26 sierpnia 2017 - 11:00
17. Arka Prusewo 1 - 5 Start Mrzezino 26 sierpnia 2017 - 18:00
18. Latarnik Choczewo 3 - 1 Zenit Łęczyce 26 sierpnia 2017 - 17:00
19. Karlikowo Sopot 1 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 sierpnia 2017 - 14:00
20. Dragon Bojano 3 - 0 Eko-Prod Szemud 26 sierpnia 2017 - 11:00
21. Portowiec Gdańsk 6 - 0 MKS II Władysławowo 27 sierpnia 2017 - 11:00
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
22. Kaszubia Starzyno 4 - 1 MKS II Władysławowo 2 września 2017 - 17:00
23. Portowiec Gdańsk 6 - 1 Eko-Prod Szemud 3 września 2017 - 11:00
24. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Dragon Bojano 2 września 2017 - 17:00
25. Zenit Łęczyce 5 - 1 Karlikowo Sopot 2 września 2017 - 16:00
26. Start Mrzezino 5 - 0 Latarnik Choczewo 3 września 2017 - 11:00
27. Zatoka Puck 6 - 0 Arka Prusewo 2 września 2017 - 17:00
28. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 KP Sopot 2 września 2017 - 17:00
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
29. KP Sopot 2 - 2 Kaszubia Starzyno 9 września 2017 - 11:00
30. Arka Prusewo 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 9 września 2017 - 17:00
31. Latarnik Choczewo 1 - 2 Zatoka Puck 9 września 2017 - 17:00
32. Karlikowo Sopot 5 - 2 Start Mrzezino 9 września 2017 - 14:30
33. Dragon Bojano 3 - 2 Zenit Łęczyce 9 września 2017 - 17:00
34. Portowiec Gdańsk 5 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 września 2017 - 11:00
35. MKS II Władysławowo 2 - 3 Eko-Prod Szemud 10 września 2017 - 14:30
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
36. Kaszubia Starzyno 3 - 0 Eko-Prod Szemud 17 września 2017 - 14:00
37. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 - 0 MKS II Władysławowo 16 września 2017 - 17:00
38. Zenit Łęczyce 0 - 0 Portowiec Gdańsk 16 września 2017 - 16:00
39. Start Mrzezino 0 - 3 Dragon Bojano 16 września 2017 - 17:00
40. Zatoka Puck 3 - 3 Karlikowo Sopot 16 września 2017 - 17:00
41. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 3 Latarnik Choczewo 16 września 2017 - 17:00
42. KP Sopot 5 - 1 Arka Prusewo 16 września 2017 - 11:00
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Arka Prusewo - Kaszubia Starzyno 24 września 2017 - 13:00
44. Latarnik Choczewo - KP Sopot 23 września 2017 - 16:00
45. Karlikowo Sopot - Sokół Bożepole Wielkie 24 września 2017 - 14:00
46. Dragon Bojano - Zatoka Puck 23 września 2017 - 16:00
47. Portowiec Gdańsk - Start Mrzezino 24 września 2017 - 11:00
48. MKS II Władysławowo - Zenit Łęczyce 24 września 2017 - 14:00
49. Eko-Prod Szemud - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 23 września 2017 - 16:00
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Kaszubia Starzyno - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 października 2017 - 14:00
51. Zenit Łęczyce - Eko-Prod Szemud 30 września 2017 - 16:00
52. Start Mrzezino - MKS II Władysławowo 30 września 2017 - 14:00
53. Zatoka Puck - Portowiec Gdańsk 1 października 2017 - 14:00
54. Sokół Bożepole Wielkie - Dragon Bojano 30 września 2017 - 17:00
55. KP Sopot - Karlikowo Sopot 30 września 2017 - 11:00
56. Arka Prusewo - Latarnik Choczewo 1 października 2017 - 15:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Latarnik Choczewo - Kaszubia Starzyno 7 października 2017 - 16:00
58. Karlikowo Sopot - Arka Prusewo 8 października 2017 - 14:00
59. Dragon Bojano - KP Sopot 7 października 2017 - 15:00
60. Portowiec Gdańsk - Sokół Bożepole Wielkie 8 października 2017 - 11:00
61. MKS II Władysławowo - Zatoka Puck 8 października 2017 - 14:00
62. Eko-Prod Szemud - Start Mrzezino 8 października 2017 - 12:00
63. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Zenit Łęczyce 7 października 2017 - 15:00
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Kaszubia Starzyno - Zenit Łęczyce 15 października 2017 - 14:00
65. Start Mrzezino - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 14 października 2017 - 15:00
66. Zatoka Puck - Eko-Prod Szemud 14 października 2017 - 15:30
67. Sokół Bożepole Wielkie - MKS II Władysławowo 14 października 2017 - 16:00
68. KP Sopot - Portowiec Gdańsk 14 października 2017 - 11:00
69. Arka Prusewo - Dragon Bojano 15 października 2017 - 11:00
70. Latarnik Choczewo - Karlikowo Sopot 15 października 2017 - 12:00
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Karlikowo Sopot - Kaszubia Starzyno 22 października 2017 - 14:00
72. Dragon Bojano - Latarnik Choczewo 21 października 2017 - 14:30
73. Portowiec Gdańsk - Arka Prusewo 22 października 2017 - 11:00
74. MKS II Władysławowo - KP Sopot 22 października 2017 - 13:00
75. Eko-Prod Szemud - Sokół Bożepole Wielkie 22 października 2017 - 12:00
76. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Zatoka Puck 21 października 2017 - 15:00
77. Zenit Łęczyce - Start Mrzezino 21 października 2017 - 16:00
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Kaszubia Starzyno - Start Mrzezino 29 października 2017 - 14:00
79. Zatoka Puck - Zenit Łęczyce 29 października 2017 - 14:00
80. Sokół Bożepole Wielkie - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 28 października 2017 - 16:00
81. KP Sopot - Eko-Prod Szemud 28 października 2017 - 11:00
82. Arka Prusewo - MKS II Władysławowo 28 października 2017 - 14:00
83. Latarnik Choczewo - Portowiec Gdańsk 29 października 2017 - 12:00
84. Karlikowo Sopot - Dragon Bojano 28 października 2017 - 14:00
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Dragon Bojano - Kaszubia Starzyno 5 listopada 2017 - 11:00
86. Portowiec Gdańsk - Karlikowo Sopot 5 listopada 2017 - 11:00
87. MKS II Władysławowo - Latarnik Choczewo 5 listopada 2017 - 13:00
88. Eko-Prod Szemud - Arka Prusewo 5 listopada 2017 - 12:00
89. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - KP Sopot 4 listopada 2017 - 14:00
90. Zenit Łęczyce - Sokół Bożepole Wielkie 4 listopada 2017 - 16:00
91. Start Mrzezino - Zatoka Puck 5 listopada 2017 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.43