ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIKI 2005-2012, KOBIETY, SENIORZY
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - 05.01 - KOBIETY , 06.01 - SENIORZY OPEN
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 13.01.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Leśnik Cewice 22 49 16 1 5 64 - 25
2. Rowokół Smołdzino 22 47 14 5 3 50 - 18
3. Wybrzeże Objazda 22 47 15 2 5 59 - 31
4. Iskra Gogolewo 22 37 11 4 7 41 - 41
5. Chrobry Charbrowo 22 36 11 3 8 44 - 37
6. Błękitni Motarzyno 22 33 10 3 9 41 - 47
7. Jantaria Pobłocie 22 29 8 5 9 43 - 41
8. LKS Łebunia 22 29 8 5 9 37 - 47
9. Piast Wrzeście 22 22 6 4 12 47 - 63
10. Pomorze Potęgowo 22 21 6 3 13 31 - 40
11. Sokół Szczypkowice 22 15 3 6 13 32 - 53
12. Enmat Żoruchowo 22 9 2 3 17 19 - 65
Ostatni komentarz dodał Kibiclks 18.04.2009, 17:53:52



Kolejka 1 - 28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Enmat Żoruchowo 2 - 2 Pomorze Potęgowo
2. LKS Łebunia 3 - 2 Wybrzeże Objazda
3. Sokół Szczypkowice 5 - 2 Chrobry Charbrowo
4. Błękitni Motarzyno 4 - 1 Iskra Gogolewo
5. Rowokół Smołdzino 2 - 2 Jantaria Pobłocie
6. Piast Wrzeście 4 - 2 Leśnik Cewice
Kolejka 2 - 4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
7. Pomorze Potęgowo 0 - 2 Leśnik Cewice
8. Jantaria Pobłocie 0 - 2 Piast Wrzeście
9. Iskra Gogolewo 1 - 1 Rowokół Smołdzino
10. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Błękitni Motarzyno
11. Wybrzeże Objazda 3 - 0 Sokół Szczypkowice
12. Enmat Żoruchowo 1 - 1 LKS Łebunia
Kolejka 3 - 11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. LKS Łebunia 2 - 1 Pomorze Potęgowo
14. Sokół Szczypkowice 2 - 1 Enmat Żoruchowo
15. Błękitni Motarzyno 1 - 3 Wybrzeże Objazda
16. Rowokół Smołdzino 1 - 0 Chrobry Charbrowo
17. Piast Wrzeście 1 - 1 Iskra Gogolewo
18. Leśnik Cewice 6 - 1 Jantaria Pobłocie
Kolejka 4 - 18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Pomorze Potęgowo 4 - 2 Jantaria Pobłocie
20. Iskra Gogolewo 3 - 1 Leśnik Cewice
21. Chrobry Charbrowo 3 - 2 Piast Wrzeście
22. Wybrzeże Objazda 3 - 1 Rowokół Smołdzino
23. Enmat Żoruchowo 1 - 4 Błękitni Motarzyno
24. LKS Łebunia 0 - 0 Sokół Szczypkowice
Kolejka 5 - 25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Sokół Szczypkowice 1 - 4 Pomorze Potęgowo
26. Błękitni Motarzyno 1 - 1 LKS Łebunia
27. Rowokół Smołdzino 4 - 1 Enmat Żoruchowo
28. Piast Wrzeście 1 - 3 Wybrzeże Objazda
29. Leśnik Cewice 2 - 1 Chrobry Charbrowo
30. Jantaria Pobłocie 6 - 0 Iskra Gogolewo
Kolejka 6 - 2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Pomorze Potęgowo 0 - 3 Iskra Gogolewo
vo (na boisku 3-2)
32. Chrobry Charbrowo 1 - 1 Jantaria Pobłocie
33. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Leśnik Cewice
34. Enmat Żoruchowo 2 - 2 Piast Wrzeście
35. LKS Łebunia 0 - 3 Rowokół Smołdzino
vo. (gospodarze nie posiadali aktualnych bada? lekarskich)
36. Sokół Szczypkowice 2 - 3 Błękitni Motarzyno
Kolejka 7 - 9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Błękitni Motarzyno 2 - 2 Pomorze Potęgowo
38. Rowokół Smołdzino 4 - 1 Sokół Szczypkowice
39. Piast Wrzeście 5 - 2 LKS Łebunia
40. Leśnik Cewice 10 - 0 Enmat Żoruchowo
41. Jantaria Pobłocie 2 - 2 Wybrzeże Objazda
42. Iskra Gogolewo 1 - 1 Chrobry Charbrowo
Kolejka 8 - 16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Pomorze Potęgowo 1 - 4 Chrobry Charbrowo
44. Wybrzeże Objazda 1 - 3 Iskra Gogolewo
45. Enmat Żoruchowo 1 - 2 Jantaria Pobłocie
46. LKS Łebunia 2 - 0 Leśnik Cewice
47. Sokół Szczypkowice 2 - 2 Piast Wrzeście
48. Błękitni Motarzyno 0 - 0 Rowokół Smołdzino
Kolejka 9 - 23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Rowokół Smołdzino 2 - 0 Pomorze Potęgowo
50. Piast Wrzeście 4 - 2 Błękitni Motarzyno
51. Leśnik Cewice 5 - 1 Sokół Szczypkowice
52. Jantaria Pobłocie 3 - 0 LKS Łebunia
53. Iskra Gogolewo 1 - 0 Enmat Żoruchowo
54. Chrobry Charbrowo 2 - 4 Wybrzeże Objazda
Kolejka 10 - 30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Pomorze Potęgowo 0 - 2 Wybrzeże Objazda
56. Enmat Żoruchowo 3 - 2 Chrobry Charbrowo
57. LKS Łebunia 0 - 1 Iskra Gogolewo
58. Sokół Szczypkowice 1 - 1 Jantaria Pobłocie
59. Błękitni Motarzyno 2 - 7 Leśnik Cewice
60. Rowokół Smołdzino 2 - 0 Piast Wrzeście
Kolejka 11 - 6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (4) 
61. Piast Wrzeście 6 - 2 Pomorze Potęgowo
62. Leśnik Cewice 0 - 2 Rowokół Smołdzino
63. Jantaria Pobłocie 5 - 0 Błękitni Motarzyno
64. Iskra Gogolewo 2 - 1 Sokół Szczypkowice
65. Chrobry Charbrowo 7 - 4 LKS Łebunia
66. Wybrzeże Objazda 4 - 0 Enmat Żoruchowo
Kolejka 12 - 2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (5) 
67. Pomorze Potęgowo 2 - 0 Enmat Żoruchowo
68. Wybrzeże Objazda 4 - 2 LKS Łebunia
69. Chrobry Charbrowo 1 - 0 Sokół Szczypkowice
70. Iskra Gogolewo 2 - 1 Błękitni Motarzyno
71. Jantaria Pobłocie 2 - 1 Rowokół Smołdzino
72. Leśnik Cewice 4 - 0 Piast Wrzeście
Kolejka 13 - 9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (15) 
73. Leśnik Cewice 2 - 1 Pomorze Potęgowo
74. Piast Wrzeście 2 - 3 Jantaria Pobłocie
75. Rowokół Smołdzino 1 - 1 Iskra Gogolewo
76. Błękitni Motarzyno 2 - 1 Chrobry Charbrowo
77. Sokół Szczypkowice 2 - 3 Wybrzeże Objazda
78. LKS Łebunia 3 - 0 Enmat Żoruchowo
Kolejka 14 - 23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (13) 
79. Pomorze Potęgowo 0 - 1 LKS Łebunia
80. Enmat Żoruchowo 1 - 0 Sokół Szczypkowice
81. Wybrzeże Objazda 6 - 0 Błękitni Motarzyno
82. Chrobry Charbrowo 1 - 2 Rowokół Smołdzino
83. Iskra Gogolewo 6 - 1 Piast Wrzeście
84. Jantaria Pobłocie 1 - 2 Leśnik Cewice
Kolejka 15 - 30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
85. Jantaria Pobłocie 2 - 0 Pomorze Potęgowo
86. Leśnik Cewice 4 - 1 Iskra Gogolewo
87. Piast Wrzeście 3 - 5 Chrobry Charbrowo
88. Rowokół Smołdzino 1 - 3 Wybrzeże Objazda
89. Błękitni Motarzyno 3 - 0 Enmat Żoruchowo
90. Sokół Szczypkowice 2 - 2 LKS Łebunia
Kolejka 16 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (13) 
91. Pomorze Potęgowo 2 - 0 Sokół Szczypkowice
92. LKS Łebunia 0 - 2 Błękitni Motarzyno
93. Enmat Żoruchowo 0 - 2 Rowokół Smołdzino
94. Wybrzeże Objazda 5 - 1 Piast Wrzeście
95. Chrobry Charbrowo 0 - 1 Leśnik Cewice
96. Iskra Gogolewo 2 - 1 Jantaria Pobłocie
Kolejka 17 - 7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (33) 
97. Iskra Gogolewo 1 - 0 Pomorze Potęgowo
98. Jantaria Pobłocie 0 - 2 Chrobry Charbrowo
99. Leśnik Cewice 3 - 0 Wybrzeże Objazda
na boisku 2:2
100. Piast Wrzeście 3 - 1 Enmat Żoruchowo
101. Rowokół Smołdzino 4 - 0 LKS Łebunia
102. Błękitni Motarzyno 3 - 0 Sokół Szczypkowice
vo
Kolejka 18 - 14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (29) 
103. Pomorze Potęgowo 0 - 2 Błękitni Motarzyno 14 maja 2006 - 12:00
104. Sokół Szczypkowice 0 - 3 Rowokół Smołdzino 14 maja 2006 - 12:00
105. LKS Łebunia 4 - 3 Piast Wrzeście 14 maja 2006 - 12:00
106. Enmat Żoruchowo 0 - 1 Leśnik Cewice 14 maja 2006 - 15:00
107. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Jantaria Pobłocie 14 maja 2006 - 12:00
108. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Iskra Gogolewo 14 maja 2006 - 11:00
Kolejka 19 - 21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (49) 
109. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Pomorze Potęgowo 21 maja 2006 - 11:00
110. Iskra Gogolewo 0 - 3 Wybrzeże Objazda 21 maja 2006 - 13:00
na boisku 2:0
111. Jantaria Pobłocie 5 - 1 Enmat Żoruchowo 21 maja 2006 - 13:00
112. Leśnik Cewice 5 - 3 LKS Łebunia 21 maja 2006 - 12:00
113. Piast Wrzeście 3 - 3 Sokół Szczypkowice 21 maja 2006 - 11:00
114. Rowokół Smołdzino 7 - 0 Błękitni Motarzyno 21 maja 2006 - 11:00
Kolejka 20 - 28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (93) 
115. Pomorze Potęgowo 1 - 1 Rowokół Smołdzino 28 maja 2006 - 12:00
116. Błękitni Motarzyno 3 - 1 Piast Wrzeście 28 maja 2006 - 13:00
117. Sokół Szczypkowice 0 - 3 Leśnik Cewice 28 maja 2006 - 12:00
118. LKS Łebunia 2 - 0 Jantaria Pobłocie 28 maja 2006 - 12:00
119. Enmat Żoruchowo 2 - 6 Iskra Gogolewo 28 maja 2006 - 15:00
120. Wybrzeże Objazda 0 - 2 Chrobry Charbrowo 28 maja 2006 - 12:00
Kolejka 21 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (89) 
121. Wybrzeże Objazda 1 - 4 Pomorze Potęgowo 4 czerwca 2006 - 12:00
122. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Enmat Żoruchowo 4 czerwca 2006 - 12:00
123. Iskra Gogolewo 2 - 4 LKS Łebunia 4 czerwca 2006 - 12:00
124. Jantaria Pobłocie 3 - 3 Sokół Szczypkowice 4 czerwca 2006 - 12:00
125. Leśnik Cewice 2 - 0 Błękitni Motarzyno 4 czerwca 2006 - 12:00
126. Piast Wrzeście 1 - 4 Rowokół Smołdzino 4 czerwca 2006 - 12:00
Kolejka 22 - 11. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (148) 
127. Pomorze Potęgowo 4 - 0 Piast Wrzeście 11 czerwca 2006 - 12:00
128. Rowokół Smołdzino 2 - 1 Leśnik Cewice 11 czerwca 2006 - 12:00
129. Błękitni Motarzyno 5 - 0 Jantaria Pobłocie 11 czerwca 2006 - 12:00
130. Sokół Szczypkowice 6 - 2 Iskra Gogolewo 11 czerwca 2006 - 12:00
131. LKS Łebunia 1 - 1 Chrobry Charbrowo 11 czerwca 2006 - 12:00
132. Enmat Żoruchowo 1 - 4 Wybrzeże Objazda 11 czerwca 2006 - 12:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE