POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




II liga - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Jastrzębie 19 43 13 4 2 34 - 11
2. ŁKS Łódź 19 38 10 8 1 21 - 11
3. Warta Poznań 19 36 11 3 5 26 - 12
4. Radomiak Radom 19 34 9 7 3 28 - 18
5. Olimpia Elbląg 19 32 9 5 5 29 - 22 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Siarka Tarnobrzeg 19 32 10 2 7 30 - 25 1 0 0 0 1 1 - 2
7. Znicz Pruszków 19 26 7 5 7 23 - 26 1 3 1 0 0 2 - 1
8. GKS Bełchatów 19 26 7 5 7 30 - 27 1 0 0 0 1 1 - 2
9. Błękitni Stargard Szczeciński 19 24 6 6 7 20 - 19 1 3 1 0 0 2 - 0
10. Garbarnia Kraków 19 24 6 6 7 22 - 21 1 0 0 0 1 0 - 2
11. Wisła Puławy 19 23 5 8 6 21 - 21
12. ROW 1964 Rybnik 19 22 5 7 7 29 - 33 1 3 1 0 0 1 - 0
13. Stal Stalowa Wola 19 22 5 7 7 18 - 22 1 0 0 0 1 0 - 1
14. Legionovia Legionowo 19 18 5 3 11 18 - 26
15. Rozwój Katowice 19 17 4 5 10 16 - 28
16. MKS Kluczbork 19 16 2 10 7 14 - 27
17. Gwardia Koszalin 19 15 3 6 10 15 - 33
18. Gryf Wejherowo 19 13 2 7 10 18 - 30
Ostatni komentarz dodał administrator 22.08.2017, 15:16:59
* Gwardia Koszalin będzie rozgrywać mecze w roli gospodarza w sezonie 2017/2018 na stadionie Kotwicy Kołobrzeg.

Kolejka 1 - 29/30. lipca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 GKS Bełchatów
2. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Gryf Wejherowo 30 lipca 2017 - 17:00
3. GKS Jastrzębie 5 - 1 MKS Kluczbork
4. Znicz Pruszków 1 - 2 Gwardia Koszalin
5. ŁKS Łódź 0 - 0 ROW 1964 Rybnik
6. Olimpia Elbląg 2 - 1 Legionovia Legionowo
7. Warta Poznań 3 - 1 Rozwój Katowice
8. Wisła Puławy 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg
9. Radomiak Radom 1 - 0 Garbarnia Kraków
Kolejka 2 - 5/6. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. GKS Bełchatów 3 - 1 Garbarnia Kraków
11. Siarka Tarnobrzeg 1 - 3 Radomiak Radom
12. Rozwój Katowice 2 - 0 Wisła Puławy
13. Legionovia Legionowo 2 - 3 Warta Poznań
14. ROW 1964 Rybnik 3 - 1 Olimpia Elbląg
15. MKS Kluczbork 1 - 0 Znicz Pruszków
16. Gryf Wejherowo 0 - 2 GKS Jastrzębie 5 sierpnia 2017 - 16:00
17. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Stal Stalowa Wola
18. ŁKS Łódź 1 - 0 Gwardia Koszalin
Kolejka 3 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Stal Stalowa Wola 1 - 4 GKS Bełchatów
20. GKS Jastrzębie 0 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
21. Znicz Pruszków 3 - 2 Gryf Wejherowo 12 sierpnia 2017 - 17:00
22. ŁKS Łódź 1 - 0 MKS Kluczbork
23. Olimpia Elbląg 2 - 0 Gwardia Koszalin
24. Warta Poznań 2 - 0 ROW 1964 Rybnik
25. Wisła Puławy 2 - 1 Legionovia Legionowo
26. Radomiak Radom 4 - 1 Rozwój Katowice
27. Garbarnia Kraków 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
28. GKS Bełchatów 5 - 2 Siarka Tarnobrzeg
29. Rozwój Katowice 1 - 1 Garbarnia Kraków
30. Legionovia Legionowo 0 - 1 Radomiak Radom
31. ROW 1964 Rybnik 4 - 2 Wisła Puławy
32. Gwardia Koszalin 0 - 3 Warta Poznań
33. MKS Kluczbork 1 - 1 Olimpia Elbląg
34. Gryf Wejherowo 1 - 1 ŁKS Łódź 19 sierpnia 2017 - 16:00
35. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 1 Znicz Pruszków
36. Stal Stalowa Wola 0 - 2 GKS Jastrzębie
Kolejka 5 - 23. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GKS Jastrzębie 2 - 0 GKS Bełchatów
38. Znicz Pruszków 1 - 3 Stal Stalowa Wola
39. ŁKS Łódź 2 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
40. Olimpia Elbląg 1 - 3 Gryf Wejherowo 23 sierpnia 2017 - 17:00
41. Warta Poznań 3 - 0 MKS Kluczbork
42. Wisła Puławy 3 - 0 Gwardia Koszalin
43. Radomiak Radom 1 - 0 ROW 1964 Rybnik
44. Garbarnia Kraków 1 - 2 Legionovia Legionowo
45. Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Rozwój Katowice
Kolejka 6 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. GKS Bełchatów 2 - 0 Rozwój Katowice
47. Legionovia Legionowo 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg
48. ROW 1964 Rybnik 1 - 4 Garbarnia Kraków
49. Gwardia Koszalin 1 - 4 Radomiak Radom
50. MKS Kluczbork 1 - 1 Wisła Puławy
51. Gryf Wejherowo 0 - 1 Warta Poznań 26 sierpnia 2017 - 16:00
52. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Olimpia Elbląg
53. Stal Stalowa Wola 1 - 1 ŁKS Łódź
54. GKS Jastrzębie 2 - 1 Znicz Pruszków
Kolejka 7 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Znicz Pruszków 2 - 1 GKS Bełchatów
56. ŁKS Łódź 1 - 1 GKS Jastrzębie
57. Olimpia Elbląg 2 - 2 Stal Stalowa Wola
58. Warta Poznań 1 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński
59. Wisła Puławy 1 - 1 Gryf Wejherowo 2 września 2017 - 17:00
60. Radomiak Radom 1 - 1 MKS Kluczbork
61. Garbarnia Kraków 3 - 1 Gwardia Koszalin
62. Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 ROW 1964 Rybnik
63. Rozwój Katowice 0 - 2 Legionovia Legionowo 20 września 2017 - 16:00
Kolejka 8 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GKS Bełchatów 1 - 1 Legionovia Legionowo
65. ROW 1964 Rybnik 2 - 2 Rozwój Katowice
66. Gwardia Koszalin 1 - 4 Siarka Tarnobrzeg
67. MKS Kluczbork 1 - 1 Garbarnia Kraków
68. Gryf Wejherowo 1 - 1 Radomiak Radom 9 września 2017 - 16:00
69. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Wisła Puławy
70. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Warta Poznań
71. GKS Jastrzębie 2 - 1 Olimpia Elbląg
72. Znicz Pruszków 1 - 2 ŁKS Łódź
Kolejka 9 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. ŁKS Łódź 1 - 1 GKS Bełchatów
74. Olimpia Elbląg 0 - 1 Znicz Pruszków
75. Warta Poznań 1 - 0 GKS Jastrzębie
76. Wisła Puławy 1 - 1 Stal Stalowa Wola
77. Radomiak Radom 1 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
78. Garbarnia Kraków 1 - 0 Gryf Wejherowo 16 września 2017 - 16:00
79. Siarka Tarnobrzeg 4 - 0 MKS Kluczbork
80. Rozwój Katowice 0 - 0 Gwardia Koszalin
81. Legionovia Legionowo 3 - 1 ROW 1964 Rybnik
Kolejka 10 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. GKS Bełchatów 1 - 2 ROW 1964 Rybnik
83. Gwardia Koszalin 1 - 1 Legionovia Legionowo
84. MKS Kluczbork 1 - 1 Rozwój Katowice
85. Gryf Wejherowo 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg 23 września 2017 - 16:00
86. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 0 Garbarnia Kraków
87. Stal Stalowa Wola 2 - 2 Radomiak Radom
88. GKS Jastrzębie 1 - 1 Wisła Puławy
89. Znicz Pruszków 0 - 3 Warta Poznań
90. ŁKS Łódź 1 - 2 Olimpia Elbląg
Kolejka 11 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Olimpia Elbląg 1 - 0 GKS Bełchatów
92. Warta Poznań 0 - 0 ŁKS Łódź
93. Wisła Puławy 1 - 1 Znicz Pruszków
94. Radomiak Radom 1 - 1 GKS Jastrzębie
95. Garbarnia Kraków 1 - 0 Stal Stalowa Wola
96. Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
97. Rozwój Katowice 0 - 3 Gryf Wejherowo 30 września 2017 - 15:00
98. Legionovia Legionowo 0 - 1 MKS Kluczbork
99. ROW 1964 Rybnik 0 - 0 Gwardia Koszalin
Kolejka 12 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. GKS Bełchatów 2 - 2 Gwardia Koszalin 18 października 2017 - 18:00
101. MKS Kluczbork 2 - 2 ROW 1964 Rybnik
102. Gryf Wejherowo 1 - 1 Legionovia Legionowo 18 października 2017 - 15:00
103. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 2 Rozwój Katowice
104. Stal Stalowa Wola 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg
105. GKS Jastrzębie 1 - 2 Garbarnia Kraków
106. Znicz Pruszków 3 - 1 Radomiak Radom
107. ŁKS Łódź 1 - 0 Wisła Puławy
108. Olimpia Elbląg 1 - 0 Warta Poznań
Kolejka 13 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Warta Poznań 0 - 0 GKS Bełchatów
110. Wisła Puławy 0 - 0 Olimpia Elbląg
111. Radomiak Radom 1 - 1 ŁKS Łódź
112. Garbarnia Kraków 0 - 1 Znicz Pruszków
113. Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 GKS Jastrzębie
114. Rozwój Katowice 2 - 1 Stal Stalowa Wola
115. Legionovia Legionowo 2 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
116. ROW 1964 Rybnik 3 - 0 Gryf Wejherowo 14 października 2017 - 17:00
117. Gwardia Koszalin 1 - 1 MKS Kluczbork
Kolejka 14 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. GKS Bełchatów 1 - 0 MKS Kluczbork
119. Gryf Wejherowo 1 - 2 Gwardia Koszalin 21 października 2017 - 15:00
120. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 2 ROW 1964 Rybnik
121. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Legionovia Legionowo
122. GKS Jastrzębie 3 - 1 Rozwój Katowice
123. Znicz Pruszków 1 - 3 Siarka Tarnobrzeg
124. ŁKS Łódź 1 - 0 Garbarnia Kraków
125. Olimpia Elbląg 1 - 2 Radomiak Radom
126. Warta Poznań 3 - 1 Wisła Puławy
Kolejka 15 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Wisła Puławy 5 - 2 GKS Bełchatów
128. Radomiak Radom 0 - 0 Warta Poznań
129. Garbarnia Kraków 1 - 1 Olimpia Elbląg
130. Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 ŁKS Łódź
131. Rozwój Katowice 0 - 1 Znicz Pruszków
132. Legionovia Legionowo 0 - 2 GKS Jastrzębie
133. ROW 1964 Rybnik 1 - 0 Stal Stalowa Wola
134. Gwardia Koszalin 2 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
135. MKS Kluczbork 2 - 2 Gryf Wejherowo 28 października 2017 - 18:00
Kolejka 16 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. GKS Bełchatów 1 - 0 Gryf Wejherowo 4 listopada 2017 - 17:00
137. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 MKS Kluczbork
138. Stal Stalowa Wola 2 - 0 Gwardia Koszalin
139. GKS Jastrzębie 2 - 1 ROW 1964 Rybnik
140. Znicz Pruszków 1 - 0 Legionovia Legionowo
141. ŁKS Łódź 1 - 0 Rozwój Katowice
142. Olimpia Elbląg 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg
143. Warta Poznań 1 - 0 Garbarnia Kraków
144. Wisła Puławy 1 - 0 Radomiak Radom
Kolejka 17 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Radomiak Radom 2 - 1 GKS Bełchatów
146. Garbarnia Kraków 1 - 1 Wisła Puławy
147. Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Warta Poznań
148. Rozwój Katowice 1 - 2 Olimpia Elbląg
149. Legionovia Legionowo 0 - 2 ŁKS Łódź
150. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Znicz Pruszków
151. Gwardia Koszalin 0 - 2 GKS Jastrzębie
152. MKS Kluczbork 0 - 0 Stal Stalowa Wola
153. Gryf Wejherowo 0 - 3 Błękitni Stargard Szczeciński 12 listopada 2017 - 13:00
Kolejka 18 - 18/19. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. GKS Bełchatów 3 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński
155. Gryf Wejherowo 0 - 1 Stal Stalowa Wola 19 listopada 2017 - 13:00
156. MKS Kluczbork 0 - 1 GKS Jastrzębie
157. Gwardia Koszalin 2 - 2 Znicz Pruszków
158. ROW 1964 Rybnik 2 - 2 ŁKS Łódź
159. Legionovia Legionowo 0 - 3 Olimpia Elbląg
160. Rozwój Katowice 2 - 0 Warta Poznań
161. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Wisła Puławy
162. Garbarnia Kraków 1 - 1 Radomiak Radom
Kolejka 19 - 25/26. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Gwardia Koszalin 0 - 1 ŁKS Łódź
164. Garbarnia Kraków 1 - 1 GKS Bełchatów
165. Radomiak Radom 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg
166. Wisła Puławy 1 - 0 Rozwój Katowice
167. Warta Poznań 2 - 0 Legionovia Legionowo
168. Olimpia Elbląg 6 - 3 ROW 1964 Rybnik
169. Znicz Pruszków 1 - 1 MKS Kluczbork
170. GKS Jastrzębie 3 - 0 Gryf Wejherowo 25 listopada 2017 - 13:00
171. Stal Stalowa Wola 0 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 20 - 3/4. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
173. Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Jastrzębie
174. Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków
175. MKS Kluczbork - ŁKS Łódź
176. Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg
177. ROW 1964 Rybnik - Warta Poznań
178. Legionovia Legionowo - Wisła Puławy
179. Rozwój Katowice - Radomiak Radom
180. Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków
Kolejka 21 - 10/11. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów
182. Garbarnia Kraków - Rozwój Katowice
183. Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
184. Wisła Puławy - ROW 1964 Rybnik
185. Warta Poznań - Gwardia Koszalin
186. Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork
187. ŁKS Łódź - Gryf Wejherowo
188. Znicz Pruszków - Błękitni Stargard Szczeciński
189. GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola
Kolejka 22 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. GKS Bełchatów - GKS Jastrzębie
191. Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
192. Błękitni Stargard Szczeciński - ŁKS Łódź
193. Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg
194. MKS Kluczbork - Warta Poznań
195. Gwardia Koszalin - Wisła Puławy
196. ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom
197. Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków
198. Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 23 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Rozwój Katowice - GKS Bełchatów
200. Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo
201. Garbarnia Kraków - ROW 1964 Rybnik
202. Radomiak Radom - Gwardia Koszalin
203. Wisła Puławy - MKS Kluczbork
204. Warta Poznań - Gryf Wejherowo
205. Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
206. ŁKS Łódź - Stal Stalowa Wola
207. Znicz Pruszków - GKS Jastrzębie
Kolejka 24 - 31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. GKS Bełchatów - Znicz Pruszków
209. GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź
210. Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
211. Błękitni Stargard Szczeciński - Warta Poznań
212. Gryf Wejherowo - Wisła Puławy
213. MKS Kluczbork - Radomiak Radom
214. Gwardia Koszalin - Garbarnia Kraków
215. ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg
216. Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice
Kolejka 25 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów
218. Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik
219. Siarka Tarnobrzeg - Gwardia Koszalin
220. Garbarnia Kraków - MKS Kluczbork
221. Radomiak Radom - Gryf Wejherowo
222. Wisła Puławy - Błękitni Stargard Szczeciński
223. Warta Poznań - Stal Stalowa Wola
224. Olimpia Elbląg - GKS Jastrzębie
225. ŁKS Łódź - Znicz Pruszków
Kolejka 26 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
227. Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
228. GKS Jastrzębie - Warta Poznań
229. Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
230. Błękitni Stargard Szczeciński - Radomiak Radom
231. Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków
232. MKS Kluczbork - Siarka Tarnobrzeg
233. Gwardia Koszalin - Rozwój Katowice
234. ROW 1964 Rybnik - Legionovia Legionowo
Kolejka 27 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów
236. Legionovia Legionowo - Gwardia Koszalin
237. Rozwój Katowice - MKS Kluczbork
238. Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo
239. Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard Szczeciński
240. Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
241. Wisła Puławy - GKS Jastrzębie
242. Warta Poznań - Znicz Pruszków
243. Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź
Kolejka 28 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg
245. ŁKS Łódź - Warta Poznań
246. Znicz Pruszków - Wisła Puławy
247. GKS Jastrzębie - Radomiak Radom
248. Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
249. Błękitni Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg
250. Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice
251. MKS Kluczbork - Legionovia Legionowo
252. Gwardia Koszalin - ROW 1964 Rybnik
Kolejka 29 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Gwardia Koszalin - GKS Bełchatów
254. ROW 1964 Rybnik - MKS Kluczbork
255. Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo
256. Rozwój Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
257. Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola
258. Garbarnia Kraków - GKS Jastrzębie
259. Radomiak Radom - Znicz Pruszków
260. Wisła Puławy - ŁKS Łódź
261. Warta Poznań - Olimpia Elbląg
Kolejka 30 - 9. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. GKS Bełchatów - Warta Poznań
263. Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
264. ŁKS Łódź - Radomiak Radom
265. Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
266. GKS Jastrzębie - Siarka Tarnobrzeg
267. Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice
268. Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
269. Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik
270. MKS Kluczbork - Gwardia Koszalin
Kolejka 31 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. MKS Kluczbork - GKS Bełchatów
272. Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo
273. ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard Szczeciński
274. Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola
275. Rozwój Katowice - GKS Jastrzębie
276. Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
277. Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź
278. Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
279. Wisła Puławy - Warta Poznań
Kolejka 32 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. GKS Bełchatów - Wisła Puławy
281. Warta Poznań - Radomiak Radom
282. Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
283. ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg
284. Znicz Pruszków - Rozwój Katowice
285. GKS Jastrzębie - Legionovia Legionowo
286. Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik
287. Błękitni Stargard Szczeciński - Gwardia Koszalin
288. Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork
Kolejka 33 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów
290. MKS Kluczbork - Błękitni Stargard Szczeciński
291. Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola
292. ROW 1964 Rybnik - GKS Jastrzębie
293. Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków
294. Rozwój Katowice - ŁKS Łódź
295. Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg
296. Garbarnia Kraków - Warta Poznań
297. Radomiak Radom - Wisła Puławy
Kolejka 34 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. GKS Bełchatów - Radomiak Radom
299. Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
300. Warta Poznań - Siarka Tarnobrzeg
301. Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice
302. ŁKS Łódź - Legionovia Legionowo
303. Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik
304. GKS Jastrzębie - Gwardia Koszalin
305. Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork
306. Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.05