MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




II liga - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Jastrzębie 34 65 20 5 9 54 - 30 2 4 1 1 0 2 - 1
2. ŁKS Łódź 34 65 18 11 5 47 - 23 2 1 0 1 1 1 - 2
3. Warta Poznań 34 62 18 8 8 43 - 24
4. Garbarnia Kraków 34 57 16 9 9 48 - 35
5. Radomiak Radom 34 55 15 10 9 52 - 37
6. Olimpia Elbląg 34 50 14 8 12 43 - 42
7. Siarka Tarnobrzeg 34 47 14 5 15 49 - 49
8. GKS Bełchatów 34 46 12 10 12 50 - 43 2 3 1 0 1 2 - 2
9. Gryf Wejherowo 34 46 12 10 12 42 - 46 2 3 1 0 1 2 - 2
10. Rozwój Katowice 34 44 12 8 14 36 - 44 4 7 2 1 1 7 - 7
11. Stal Stalowa Wola 34 44 11 11 12 44 - 39 4 6 2 0 2 9 - 4
12. ROW 1964 Rybnik 34 44 12 8 14 49 - 57 4 4 1 1 2 3 - 8
13. Znicz Pruszków 34 42 11 9 14 44 - 48
14. Błękitni Stargard Szczeciński 34 41 11 8 15 35 - 39
15. MKS Kluczbork 34 39 9 12 13 37 - 51
16. Wisła Puławy 34 36 8 12 14 34 - 44
17. Gwardia Koszalin 34 28 6 10 18 36 - 72
18. Legionovia Legionowo 34 27 7 6 21 36 - 56
Ostatni komentarz dodał administrator 22.08.2017, 15:16:59



Kolejka 1 - 29/30. lipca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 GKS Bełchatów
2. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Gryf Wejherowo 30 lipca 2017 - 17:00
3. GKS Jastrzębie 5 - 1 MKS Kluczbork
4. Znicz Pruszków 1 - 2 Gwardia Koszalin
5. ŁKS Łódź 0 - 0 ROW 1964 Rybnik
6. Olimpia Elbląg 2 - 1 Legionovia Legionowo
7. Warta Poznań 3 - 1 Rozwój Katowice
8. Wisła Puławy 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg
9. Radomiak Radom 1 - 0 Garbarnia Kraków
Kolejka 2 - 5/6. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. GKS Bełchatów 3 - 1 Garbarnia Kraków
11. Siarka Tarnobrzeg 1 - 3 Radomiak Radom
12. Rozwój Katowice 2 - 0 Wisła Puławy
13. Legionovia Legionowo 2 - 3 Warta Poznań
14. ROW 1964 Rybnik 3 - 1 Olimpia Elbląg
15. MKS Kluczbork 1 - 0 Znicz Pruszków
16. Gryf Wejherowo 0 - 2 GKS Jastrzębie 5 sierpnia 2017 - 16:00
17. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Stal Stalowa Wola
18. ŁKS Łódź 1 - 0 Gwardia Koszalin
Kolejka 3 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Stal Stalowa Wola 1 - 4 GKS Bełchatów
20. GKS Jastrzębie 0 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
21. Znicz Pruszków 3 - 2 Gryf Wejherowo 12 sierpnia 2017 - 17:00
22. ŁKS Łódź 1 - 0 MKS Kluczbork
23. Olimpia Elbląg 2 - 0 Gwardia Koszalin
24. Warta Poznań 2 - 0 ROW 1964 Rybnik
25. Wisła Puławy 2 - 1 Legionovia Legionowo
26. Radomiak Radom 4 - 1 Rozwój Katowice
27. Garbarnia Kraków 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
28. GKS Bełchatów 5 - 2 Siarka Tarnobrzeg
29. Rozwój Katowice 1 - 1 Garbarnia Kraków
30. Legionovia Legionowo 0 - 1 Radomiak Radom
31. ROW 1964 Rybnik 4 - 2 Wisła Puławy
32. Gwardia Koszalin 0 - 3 Warta Poznań
33. MKS Kluczbork 1 - 1 Olimpia Elbląg
34. Gryf Wejherowo 1 - 1 ŁKS Łódź 19 sierpnia 2017 - 16:00
35. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 1 Znicz Pruszków
36. Stal Stalowa Wola 0 - 2 GKS Jastrzębie
Kolejka 5 - 23. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GKS Jastrzębie 2 - 0 GKS Bełchatów
38. Znicz Pruszków 1 - 3 Stal Stalowa Wola
39. ŁKS Łódź 2 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
40. Olimpia Elbląg 1 - 3 Gryf Wejherowo 23 sierpnia 2017 - 17:00
41. Warta Poznań 3 - 0 MKS Kluczbork
42. Wisła Puławy 3 - 0 Gwardia Koszalin
43. Radomiak Radom 1 - 0 ROW 1964 Rybnik
44. Garbarnia Kraków 1 - 2 Legionovia Legionowo
45. Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Rozwój Katowice
Kolejka 6 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. GKS Bełchatów 2 - 0 Rozwój Katowice
47. Legionovia Legionowo 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg
48. ROW 1964 Rybnik 1 - 4 Garbarnia Kraków
49. Gwardia Koszalin 1 - 4 Radomiak Radom
50. MKS Kluczbork 1 - 1 Wisła Puławy
51. Gryf Wejherowo 0 - 1 Warta Poznań 26 sierpnia 2017 - 16:00
52. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Olimpia Elbląg
53. Stal Stalowa Wola 1 - 1 ŁKS Łódź
54. GKS Jastrzębie 2 - 1 Znicz Pruszków
Kolejka 7 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Znicz Pruszków 2 - 1 GKS Bełchatów
56. ŁKS Łódź 1 - 1 GKS Jastrzębie
57. Olimpia Elbląg 2 - 2 Stal Stalowa Wola
58. Warta Poznań 1 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński
59. Wisła Puławy 1 - 1 Gryf Wejherowo 2 września 2017 - 17:00
60. Radomiak Radom 1 - 1 MKS Kluczbork
61. Garbarnia Kraków 3 - 1 Gwardia Koszalin
62. Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 ROW 1964 Rybnik
63. Rozwój Katowice 0 - 2 Legionovia Legionowo 20 września 2017 - 16:00
Kolejka 8 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GKS Bełchatów 1 - 1 Legionovia Legionowo
65. ROW 1964 Rybnik 2 - 2 Rozwój Katowice
66. Gwardia Koszalin 1 - 4 Siarka Tarnobrzeg
67. MKS Kluczbork 1 - 1 Garbarnia Kraków
68. Gryf Wejherowo 1 - 1 Radomiak Radom 9 września 2017 - 16:00
69. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Wisła Puławy
70. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Warta Poznań
71. GKS Jastrzębie 2 - 1 Olimpia Elbląg
72. Znicz Pruszków 1 - 2 ŁKS Łódź
Kolejka 9 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. ŁKS Łódź 1 - 1 GKS Bełchatów
74. Olimpia Elbląg 0 - 1 Znicz Pruszków
75. Warta Poznań 1 - 0 GKS Jastrzębie
76. Wisła Puławy 1 - 1 Stal Stalowa Wola
77. Radomiak Radom 1 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
78. Garbarnia Kraków 1 - 0 Gryf Wejherowo 16 września 2017 - 16:00
79. Siarka Tarnobrzeg 4 - 0 MKS Kluczbork
80. Rozwój Katowice 0 - 0 Gwardia Koszalin
81. Legionovia Legionowo 3 - 1 ROW 1964 Rybnik
Kolejka 10 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. GKS Bełchatów 1 - 2 ROW 1964 Rybnik
83. Gwardia Koszalin 1 - 1 Legionovia Legionowo
84. MKS Kluczbork 1 - 1 Rozwój Katowice
85. Gryf Wejherowo 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg 23 września 2017 - 16:00
86. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 0 Garbarnia Kraków
87. Stal Stalowa Wola 2 - 2 Radomiak Radom
88. GKS Jastrzębie 1 - 1 Wisła Puławy
89. Znicz Pruszków 0 - 3 Warta Poznań
90. ŁKS Łódź 1 - 2 Olimpia Elbląg
Kolejka 11 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Olimpia Elbląg 1 - 0 GKS Bełchatów
92. Warta Poznań 0 - 0 ŁKS Łódź
93. Wisła Puławy 1 - 1 Znicz Pruszków
94. Radomiak Radom 1 - 1 GKS Jastrzębie
95. Garbarnia Kraków 1 - 0 Stal Stalowa Wola
96. Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
97. Rozwój Katowice 0 - 3 Gryf Wejherowo 30 września 2017 - 15:00
98. Legionovia Legionowo 0 - 1 MKS Kluczbork
99. ROW 1964 Rybnik 0 - 0 Gwardia Koszalin
Kolejka 12 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. GKS Bełchatów 2 - 2 Gwardia Koszalin 18 października 2017 - 18:00
101. MKS Kluczbork 2 - 2 ROW 1964 Rybnik
102. Gryf Wejherowo 1 - 1 Legionovia Legionowo 18 października 2017 - 15:00
103. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 2 Rozwój Katowice
104. Stal Stalowa Wola 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg
105. GKS Jastrzębie 1 - 2 Garbarnia Kraków
106. Znicz Pruszków 3 - 1 Radomiak Radom
107. ŁKS Łódź 1 - 0 Wisła Puławy
108. Olimpia Elbląg 1 - 0 Warta Poznań
Kolejka 13 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Warta Poznań 0 - 0 GKS Bełchatów
110. Wisła Puławy 0 - 0 Olimpia Elbląg
111. Radomiak Radom 1 - 1 ŁKS Łódź
112. Garbarnia Kraków 0 - 1 Znicz Pruszków
113. Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 GKS Jastrzębie
114. Rozwój Katowice 2 - 1 Stal Stalowa Wola
115. Legionovia Legionowo 2 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
116. ROW 1964 Rybnik 3 - 0 Gryf Wejherowo 14 października 2017 - 17:00
117. Gwardia Koszalin 1 - 1 MKS Kluczbork
Kolejka 14 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. GKS Bełchatów 1 - 0 MKS Kluczbork
119. Gryf Wejherowo 1 - 2 Gwardia Koszalin 21 października 2017 - 15:00
120. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 2 ROW 1964 Rybnik
121. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Legionovia Legionowo
122. GKS Jastrzębie 3 - 1 Rozwój Katowice
123. Znicz Pruszków 1 - 3 Siarka Tarnobrzeg
124. ŁKS Łódź 1 - 0 Garbarnia Kraków
125. Olimpia Elbląg 1 - 2 Radomiak Radom
126. Warta Poznań 3 - 1 Wisła Puławy
Kolejka 15 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Wisła Puławy 5 - 2 GKS Bełchatów
128. Radomiak Radom 0 - 0 Warta Poznań
129. Garbarnia Kraków 1 - 1 Olimpia Elbląg
130. Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 ŁKS Łódź
131. Rozwój Katowice 0 - 1 Znicz Pruszków
132. Legionovia Legionowo 0 - 2 GKS Jastrzębie
133. ROW 1964 Rybnik 1 - 0 Stal Stalowa Wola
134. Gwardia Koszalin 2 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
135. MKS Kluczbork 2 - 2 Gryf Wejherowo 28 października 2017 - 18:00
Kolejka 16 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. GKS Bełchatów 1 - 0 Gryf Wejherowo 4 listopada 2017 - 17:00
137. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 MKS Kluczbork
138. Stal Stalowa Wola 2 - 0 Gwardia Koszalin
139. GKS Jastrzębie 2 - 1 ROW 1964 Rybnik
140. Znicz Pruszków 1 - 0 Legionovia Legionowo
141. ŁKS Łódź 1 - 0 Rozwój Katowice
142. Olimpia Elbląg 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg
143. Warta Poznań 1 - 0 Garbarnia Kraków
144. Wisła Puławy 1 - 0 Radomiak Radom
Kolejka 17 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Radomiak Radom 2 - 1 GKS Bełchatów
146. Garbarnia Kraków 1 - 1 Wisła Puławy
147. Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Warta Poznań
148. Rozwój Katowice 1 - 2 Olimpia Elbląg
149. Legionovia Legionowo 0 - 2 ŁKS Łódź
150. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Znicz Pruszków
151. Gwardia Koszalin 0 - 2 GKS Jastrzębie
152. MKS Kluczbork 0 - 0 Stal Stalowa Wola
153. Gryf Wejherowo 0 - 3 Błękitni Stargard Szczeciński 12 listopada 2017 - 13:00
Kolejka 18 - 18/19. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. GKS Bełchatów 3 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński
155. Gryf Wejherowo 0 - 1 Stal Stalowa Wola 19 listopada 2017 - 13:00
156. MKS Kluczbork 0 - 1 GKS Jastrzębie
157. Gwardia Koszalin 2 - 2 Znicz Pruszków
158. ROW 1964 Rybnik 2 - 2 ŁKS Łódź
159. Legionovia Legionowo 0 - 3 Olimpia Elbląg
160. Rozwój Katowice 2 - 0 Warta Poznań
161. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Wisła Puławy
162. Garbarnia Kraków 1 - 1 Radomiak Radom
Kolejka 19 - 25/26. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Gwardia Koszalin 0 - 1 ŁKS Łódź
164. Garbarnia Kraków 1 - 1 GKS Bełchatów
165. Radomiak Radom 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg
166. Wisła Puławy 1 - 0 Rozwój Katowice
167. Warta Poznań 2 - 0 Legionovia Legionowo
168. Olimpia Elbląg 6 - 3 ROW 1964 Rybnik
169. Znicz Pruszków 1 - 1 MKS Kluczbork
170. GKS Jastrzębie 3 - 0 Gryf Wejherowo 25 listopada 2017 - 13:00
171. Stal Stalowa Wola 0 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 20 - 4. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. GKS Bełchatów 0 - 0 Stal Stalowa Wola 4 kwietnia 2018
173. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 GKS Jastrzębie 4 kwietnia 2018
174. Gryf Wejherowo 4 - 3 Znicz Pruszków 4 kwietnia 2018
175. MKS Kluczbork 0 - 2 ŁKS Łódź 4 kwietnia 2018
176. Gwardia Koszalin 1 - 5 Olimpia Elbląg 24 marca 2018 - 15:00
177. ROW 1964 Rybnik 1 - 0 Warta Poznań 4 kwietnia 2018
178. Legionovia Legionowo 1 - 1 Wisła Puławy 4 kwietnia 2018
179. Rozwój Katowice 1 - 0 Radomiak Radom 4 kwietnia 2018
180. Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Garbarnia Kraków 4 kwietnia 2018
Kolejka 21 - 10/11. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Siarka Tarnobrzeg 2 - 4 GKS Bełchatów 18 kwietnia 2018 - 17:00
182. Garbarnia Kraków 1 - 0 Rozwój Katowice 18 kwietnia 2018 - 17:30
183. Radomiak Radom 4 - 2 Legionovia Legionowo
184. Wisła Puławy 2 - 0 ROW 1964 Rybnik 18 kwietnia 2018 - 17:00
185. Warta Poznań 3 - 3 Gwardia Koszalin 18 kwietnia 2018 - 16:00
186. Olimpia Elbląg 1 - 2 MKS Kluczbork 16 maja 2018 - 17:00
187. ŁKS Łódź 0 - 0 Gryf Wejherowo 10 marca 2018 - 13:30
188. Znicz Pruszków 1 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
189. GKS Jastrzębie 2 - 1 Stal Stalowa Wola
Kolejka 22 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. GKS Bełchatów 2 - 1 GKS Jastrzębie 16 maja 2018 - 19:00
191. Stal Stalowa Wola 2 - 0 Znicz Pruszków 18 kwietnia 2018 - 16:00
192. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 2 ŁKS Łódź 16 maja 2018 - 17:00
193. Gryf Wejherowo 1 - 3 Olimpia Elbląg 25 kwietnia 2018 - 17:00
194. MKS Kluczbork 3 - 3 Warta Poznań 1 maja 2018 - 16:00
195. Gwardia Koszalin 1 - 2 Wisła Puławy 1 maja 2018 - 16:00
196. ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Radomiak Radom
197. Legionovia Legionowo 2 - 2 Garbarnia Kraków 16 maja 2018 - 17:30
198. Rozwój Katowice 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg 16 maja 2018 - 17:00
Kolejka 23 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Rozwój Katowice 1 - 0 GKS Bełchatów
200. Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Legionovia Legionowo 25 kwietnia 2018 - 17:00
201. Garbarnia Kraków 1 - 3 ROW 1964 Rybnik
202. Radomiak Radom 5 - 0 Gwardia Koszalin 11 kwietnia 2018 - 17:00
203. Wisła Puławy 1 - 2 MKS Kluczbork
204. Warta Poznań 0 - 1 Gryf Wejherowo 24 marca 2018 - 14:00
205. Olimpia Elbląg 0 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 11 kwietnia 2018 - 17:00
206. ŁKS Łódź 1 - 2 Stal Stalowa Wola 1 maja 2018 - 18:00
207. Znicz Pruszków 0 - 3 GKS Jastrzębie
Kolejka 24 - 31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. GKS Bełchatów 2 - 1 Znicz Pruszków
209. GKS Jastrzębie 1 - 0 ŁKS Łódź
210. Stal Stalowa Wola 0 - 1 Olimpia Elbląg
211. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 1 Warta Poznań
212. Gryf Wejherowo 1 - 0 Wisła Puławy 31 marca 2018 - 14:00
213. MKS Kluczbork 3 - 1 Radomiak Radom
214. Gwardia Koszalin 2 - 1 Garbarnia Kraków
215. ROW 1964 Rybnik 2 - 3 Siarka Tarnobrzeg
216. Legionovia Legionowo 1 - 2 Rozwój Katowice
Kolejka 25 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Legionovia Legionowo 2 - 2 GKS Bełchatów
218. Rozwój Katowice 2 - 0 ROW 1964 Rybnik
219. Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 Gwardia Koszalin
220. Garbarnia Kraków 4 - 1 MKS Kluczbork
221. Radomiak Radom 0 - 1 Gryf Wejherowo 7 kwietnia 2018 - 16:00
222. Wisła Puławy 1 - 3 Błękitni Stargard Szczeciński
223. Warta Poznań 1 - 0 Stal Stalowa Wola
224. Olimpia Elbląg 0 - 1 GKS Jastrzębie
225. ŁKS Łódź 0 - 2 Znicz Pruszków
Kolejka 26 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. GKS Bełchatów 2 - 2 ŁKS Łódź
227. Znicz Pruszków 0 - 0 Olimpia Elbląg
228. GKS Jastrzębie 0 - 2 Warta Poznań
229. Stal Stalowa Wola 1 - 3 Wisła Puławy
230. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 Radomiak Radom 16 kwietnia 2018
231. Gryf Wejherowo 2 - 2 Garbarnia Kraków 14 kwietnia 2018 - 16:00
232. MKS Kluczbork 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg
233. Gwardia Koszalin 0 - 0 Rozwój Katowice
234. ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Legionovia Legionowo
Kolejka 27 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. ROW 1964 Rybnik 1 - 0 GKS Bełchatów
236. Legionovia Legionowo 4 - 1 Gwardia Koszalin
237. Rozwój Katowice 2 - 1 MKS Kluczbork
238. Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 Gryf Wejherowo 21 kwietnia 2018 - 15:00
239. Garbarnia Kraków 2 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
240. Radomiak Radom 2 - 2 Stal Stalowa Wola
241. Wisła Puławy 0 - 1 GKS Jastrzębie
242. Warta Poznań 1 - 1 Znicz Pruszków
243. Olimpia Elbląg 0 - 5 ŁKS Łódź
Kolejka 28 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. GKS Bełchatów 1 - 1 Olimpia Elbląg
245. ŁKS Łódź 2 - 0 Warta Poznań
246. Znicz Pruszków 3 - 0 Wisła Puławy
247. GKS Jastrzębie 1 - 2 Radomiak Radom
248. Stal Stalowa Wola 0 - 1 Garbarnia Kraków
249. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg
250. Gryf Wejherowo 1 - 1 Rozwój Katowice 29 kwietnia 2018 - 14:00
251. MKS Kluczbork 2 - 0 Legionovia Legionowo
252. Gwardia Koszalin 1 - 4 ROW 1964 Rybnik
Kolejka 29 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Gwardia Koszalin 1 - 3 GKS Bełchatów
254. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 MKS Kluczbork
255. Legionovia Legionowo 1 - 2 Gryf Wejherowo 5 maja 2018 - 17:00
256. Rozwój Katowice 1 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
257. Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 Stal Stalowa Wola
258. Garbarnia Kraków 3 - 1 GKS Jastrzębie
259. Radomiak Radom 2 - 1 Znicz Pruszków
260. Wisła Puławy 0 - 0 ŁKS Łódź
261. Warta Poznań 1 - 0 Olimpia Elbląg
Kolejka 30 - 9. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. GKS Bełchatów 0 - 1 Warta Poznań
263. Olimpia Elbląg 1 - 1 Wisła Puławy
264. ŁKS Łódź 3 - 0 Radomiak Radom
265. Znicz Pruszków 0 - 1 Garbarnia Kraków
266. GKS Jastrzębie 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 23 maja 2018 - 18:00
267. Stal Stalowa Wola 4 - 1 Rozwój Katowice
268. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 3 Legionovia Legionowo
269. Gryf Wejherowo 0 - 1 ROW 1964 Rybnik 9 maja 2018 - 17:00
270. MKS Kluczbork 3 - 4 Gwardia Koszalin
Kolejka 31 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. MKS Kluczbork 1 - 0 GKS Bełchatów
272. Gwardia Koszalin 0 - 1 Gryf Wejherowo 13 maja 2018 - 13:00
273. ROW 1964 Rybnik 2 - 3 Błękitni Stargard Szczeciński
274. Legionovia Legionowo 0 - 3 Stal Stalowa Wola
275. Rozwój Katowice 3 - 1 GKS Jastrzębie
276. Siarka Tarnobrzeg 3 - 1 Znicz Pruszków
277. Garbarnia Kraków 2 - 1 ŁKS Łódź
278. Radomiak Radom 4 - 0 Olimpia Elbląg
279. Wisła Puławy 0 - 2 Warta Poznań
Kolejka 32 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. GKS Bełchatów 3 - 0 Wisła Puławy
281. Warta Poznań 1 - 0 Radomiak Radom
282. Olimpia Elbląg 0 - 2 Garbarnia Kraków
283. ŁKS Łódź 4 - 2 Siarka Tarnobrzeg
284. Znicz Pruszków 3 - 3 Rozwój Katowice
285. GKS Jastrzębie 3 - 1 Legionovia Legionowo
286. Stal Stalowa Wola 4 - 0 ROW 1964 Rybnik
287. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Gwardia Koszalin
288. Gryf Wejherowo 3 - 1 MKS Kluczbork 20 maja 2018 - 16:00
Kolejka 33 - 26. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Gryf Wejherowo 2 - 1 GKS Bełchatów 26 maja 2018 - 17:00
290. MKS Kluczbork 2 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 26 maja 2018 - 17:00
291. Gwardia Koszalin 3 - 3 Stal Stalowa Wola 26 maja 2018 - 17:00
292. ROW 1964 Rybnik 2 - 1 GKS Jastrzębie 26 maja 2018 - 17:00
293. Legionovia Legionowo 0 - 2 Znicz Pruszków 26 maja 2018 - 17:00
294. Rozwój Katowice 0 - 2 ŁKS Łódź 26 maja 2018 - 17:00
295. Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Olimpia Elbląg 26 maja 2018 - 17:00
296. Garbarnia Kraków 1 - 1 Warta Poznań 26 maja 2018 - 17:00
297. Radomiak Radom 2 - 2 Wisła Puławy 26 maja 2018 - 17:00
Kolejka 34 - 2. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. GKS Bełchatów 0 - 0 Radomiak Radom 2 czerwca 2018 - 17:00
299. Wisła Puławy 0 - 2 Garbarnia Kraków 2 czerwca 2018 - 17:00
300. Warta Poznań 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 2 czerwca 2018 - 17:00
301. Olimpia Elbląg 1 - 0 Rozwój Katowice 2 czerwca 2018 - 17:00
302. ŁKS Łódź 2 - 0 Legionovia Legionowo 1 czerwca 2018 - 18:00
303. Znicz Pruszków 3 - 0 ROW 1964 Rybnik 2 czerwca 2018 - 17:00
304. GKS Jastrzębie 4 - 2 Gwardia Koszalin 2 czerwca 2018 - 17:00
305. Stal Stalowa Wola 2 - 0 MKS Kluczbork 2 czerwca 2018 - 17:00
306. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 3 Gryf Wejherowo 2 czerwca 2018 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE