Kolejka 1 - 29/30. lipca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stargard |
2 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
30 lipca 2017
30.07 - 17:00 |
GKS Jastrzębie |
5 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Znicz Pruszków |
1 - 2 |
Gwardia Koszalin |
|
ŁKS Łódź |
0 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Olimpia Elbląg |
2 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Warta Poznań |
3 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Wisła Puławy |
0 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Radomiak Radom |
1 - 0 |
Garbarnia Kraków |
|
Kolejka 2 - 5/6. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
3 - 1 |
Garbarnia Kraków |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 3 |
Radomiak Radom |
|
Rozwój Katowice |
2 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Legionovia Legionowo |
2 - 3 |
Warta Poznań |
|
ROW 1964 Rybnik |
3 - 1 |
Olimpia Elbląg |
|
MKS Kluczbork |
1 - 0 |
Znicz Pruszków |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 2 |
GKS Jastrzębie |
5 sierpnia 2017
5.08 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
ŁKS Łódź |
1 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Kolejka 3 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
1 - 4 |
GKS Bełchatów |
|
GKS Jastrzębie |
0 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Znicz Pruszków |
3 - 2 |
Gryf Wejherowo |
12 sierpnia 2017
12.08 - 17:00 |
ŁKS Łódź |
1 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Olimpia Elbląg |
2 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Warta Poznań |
2 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Wisła Puławy |
2 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Radomiak Radom |
4 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Garbarnia Kraków |
3 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GKS Bełchatów |
5 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Rozwój Katowice |
1 - 1 |
Garbarnia Kraków |
|
Legionovia Legionowo |
0 - 1 |
Radomiak Radom |
|
ROW 1964 Rybnik |
4 - 2 |
Wisła Puławy |
|
Gwardia Koszalin |
0 - 3 |
Warta Poznań |
|
MKS Kluczbork |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
ŁKS Łódź |
19 sierpnia 2017
19.08 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 2 |
GKS Jastrzębie |
|
Kolejka 5 - 23. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Jastrzębie |
2 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Znicz Pruszków |
1 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
|
ŁKS Łódź |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Olimpia Elbląg |
1 - 3 |
Gryf Wejherowo |
23 sierpnia 2017
23.08 - 17:00 |
Warta Poznań |
3 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Wisła Puławy |
3 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Radomiak Radom |
1 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Garbarnia Kraków |
1 - 2 |
Legionovia Legionowo |
|
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 0 |
Rozwój Katowice |
|
Kolejka 6 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
2 - 0 |
Rozwój Katowice |
|
Legionovia Legionowo |
2 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 4 |
Garbarnia Kraków |
|
Gwardia Koszalin |
1 - 4 |
Radomiak Radom |
|
MKS Kluczbork |
1 - 1 |
Wisła Puławy |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Warta Poznań |
26 sierpnia 2017
26.08 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Olimpia Elbląg |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
ŁKS Łódź |
|
GKS Jastrzębie |
2 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Kolejka 7 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Znicz Pruszków |
2 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
ŁKS Łódź |
1 - 1 |
GKS Jastrzębie |
|
Olimpia Elbląg |
2 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Warta Poznań |
1 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Wisła Puławy |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
2 września 2017
2.09 - 17:00 |
Radomiak Radom |
1 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Garbarnia Kraków |
3 - 1 |
Gwardia Koszalin |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Rozwój Katowice |
0 - 2 |
Legionovia Legionowo |
20 września 2017
20.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
1 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 2 |
Rozwój Katowice |
|
Gwardia Koszalin |
1 - 4 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
MKS Kluczbork |
1 - 1 |
Garbarnia Kraków |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Radomiak Radom |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Warta Poznań |
|
GKS Jastrzębie |
2 - 1 |
Olimpia Elbląg |
|
Znicz Pruszków |
1 - 2 |
ŁKS Łódź |
|
Kolejka 9 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ŁKS Łódź |
1 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Olimpia Elbląg |
0 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Warta Poznań |
1 - 0 |
GKS Jastrzębie |
|
Wisła Puławy |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Radomiak Radom |
1 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Garbarnia Kraków |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
4 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Rozwój Katowice |
0 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Legionovia Legionowo |
3 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Kolejka 10 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
1 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Gwardia Koszalin |
1 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
MKS Kluczbork |
1 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
23 września 2017
23.09 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
2 - 0 |
Garbarnia Kraków |
|
Stal Stalowa Wola |
2 - 2 |
Radomiak Radom |
|
GKS Jastrzębie |
1 - 1 |
Wisła Puławy |
|
Znicz Pruszków |
0 - 3 |
Warta Poznań |
|
ŁKS Łódź |
1 - 2 |
Olimpia Elbląg |
|
Kolejka 11 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Elbląg |
1 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Warta Poznań |
0 - 0 |
ŁKS Łódź |
|
Wisła Puławy |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Radomiak Radom |
1 - 1 |
GKS Jastrzębie |
|
Garbarnia Kraków |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Rozwój Katowice |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
30 września 2017
30.09 - 15:00 |
Legionovia Legionowo |
0 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
ROW 1964 Rybnik |
0 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Kolejka 12 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
2 - 2 |
Gwardia Koszalin |
18 października 2017
18.10 - 18:00 |
MKS Kluczbork |
2 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Legionovia Legionowo |
18 października 2017
18.10 - 15:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 2 |
Rozwój Katowice |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
GKS Jastrzębie |
1 - 2 |
Garbarnia Kraków |
|
Znicz Pruszków |
3 - 1 |
Radomiak Radom |
|
ŁKS Łódź |
1 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Olimpia Elbląg |
1 - 0 |
Warta Poznań |
|
Kolejka 13 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
0 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Wisła Puławy |
0 - 0 |
Olimpia Elbląg |
|
Radomiak Radom |
1 - 1 |
ŁKS Łódź |
|
Garbarnia Kraków |
0 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 2 |
GKS Jastrzębie |
|
Rozwój Katowice |
2 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Legionovia Legionowo |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
ROW 1964 Rybnik |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
14 października 2017
14.10 - 17:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Kolejka 14 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
1 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Gwardia Koszalin |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Błękitni Stargard |
2 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Legionovia Legionowo |
|
GKS Jastrzębie |
3 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Znicz Pruszków |
1 - 3 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
ŁKS Łódź |
1 - 0 |
Garbarnia Kraków |
|
Olimpia Elbląg |
1 - 2 |
Radomiak Radom |
|
Warta Poznań |
3 - 1 |
Wisła Puławy |
|
Kolejka 15 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Puławy |
5 - 2 |
GKS Bełchatów |
|
Radomiak Radom |
0 - 0 |
Warta Poznań |
|
Garbarnia Kraków |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg |
|
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 1 |
ŁKS Łódź |
|
Rozwój Katowice |
0 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Legionovia Legionowo |
0 - 2 |
GKS Jastrzębie |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Gwardia Koszalin |
2 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
MKS Kluczbork |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
28 października 2017
28.10 - 18:00 |
Kolejka 16 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
4 listopada 2017
4.11 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Stal Stalowa Wola |
2 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
GKS Jastrzębie |
2 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Znicz Pruszków |
1 - 0 |
Legionovia Legionowo |
|
ŁKS Łódź |
1 - 0 |
Rozwój Katowice |
|
Olimpia Elbląg |
2 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Warta Poznań |
1 - 0 |
Garbarnia Kraków |
|
Wisła Puławy |
1 - 0 |
Radomiak Radom |
|
Kolejka 17 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radomiak Radom |
2 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Garbarnia Kraków |
1 - 1 |
Wisła Puławy |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 0 |
Warta Poznań |
|
Rozwój Katowice |
1 - 2 |
Olimpia Elbląg |
|
Legionovia Legionowo |
0 - 2 |
ŁKS Łódź |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Gwardia Koszalin |
0 - 2 |
GKS Jastrzębie |
|
MKS Kluczbork |
0 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
Błękitni Stargard |
12 listopada 2017
12.11 - 13:00 |
Kolejka 18 - 18/19. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
3 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
19 listopada 2017
19.11 - 13:00 |
MKS Kluczbork |
0 - 1 |
GKS Jastrzębie |
|
Gwardia Koszalin |
2 - 2 |
Znicz Pruszków |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 2 |
ŁKS Łódź |
|
Legionovia Legionowo |
0 - 3 |
Olimpia Elbląg |
|
Rozwój Katowice |
2 - 0 |
Warta Poznań |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Garbarnia Kraków |
1 - 1 |
Radomiak Radom |
|
Kolejka 19 - 25/26. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gwardia Koszalin |
0 - 1 |
ŁKS Łódź |
|
Garbarnia Kraków |
1 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Radomiak Radom |
1 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Wisła Puławy |
1 - 0 |
Rozwój Katowice |
|
Warta Poznań |
2 - 0 |
Legionovia Legionowo |
|
Olimpia Elbląg |
6 - 3 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Znicz Pruszków |
1 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
GKS Jastrzębie |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
25 listopada 2017
25.11 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Kolejka 20 - 4. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
0 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
4 kwietnia 2018
4.04 |
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
GKS Jastrzębie |
4 kwietnia 2018
4.04 |
Gryf Wejherowo |
4 - 3 |
Znicz Pruszków |
4 kwietnia 2018
4.04 |
MKS Kluczbork |
0 - 2 |
ŁKS Łódź |
4 kwietnia 2018
4.04 |
Gwardia Koszalin |
1 - 5 |
Olimpia Elbląg |
24 marca 2018
24.03 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 0 |
Warta Poznań |
4 kwietnia 2018
4.04 |
Legionovia Legionowo |
1 - 1 |
Wisła Puławy |
4 kwietnia 2018
4.04 |
Rozwój Katowice |
1 - 0 |
Radomiak Radom |
4 kwietnia 2018
4.04 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 1 |
Garbarnia Kraków |
4 kwietnia 2018
4.04 |
Kolejka 21 - 10/11. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 4 |
GKS Bełchatów |
18 kwietnia 2018
18.04 - 17:00 |
Garbarnia Kraków |
1 - 0 |
Rozwój Katowice |
18 kwietnia 2018
18.04 - 17:30 |
Radomiak Radom |
4 - 2 |
Legionovia Legionowo |
|
Wisła Puławy |
2 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
18 kwietnia 2018
18.04 - 17:00 |
Warta Poznań |
3 - 3 |
Gwardia Koszalin |
18 kwietnia 2018
18.04 - 16:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 2 |
MKS Kluczbork |
16 maja 2018
16.05 - 17:00 |
ŁKS Łódź |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
10 marca 2018
10.03 - 13:30 |
Znicz Pruszków |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
GKS Jastrzębie |
2 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Kolejka 22 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
2 - 1 |
GKS Jastrzębie |
16 maja 2018
16.05 - 19:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 0 |
Znicz Pruszków |
18 kwietnia 2018
18.04 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 2 |
ŁKS Łódź |
16 maja 2018
16.05 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Olimpia Elbląg |
25 kwietnia 2018
25.04 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
3 - 3 |
Warta Poznań |
1 maja 2018
1.05 - 16:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 2 |
Wisła Puławy |
1 maja 2018
1.05 - 16:00 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 2 |
Radomiak Radom |
|
Legionovia Legionowo |
2 - 2 |
Garbarnia Kraków |
16 maja 2018
16.05 - 17:30 |
Rozwój Katowice |
3 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
16 maja 2018
16.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rozwój Katowice |
1 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 0 |
Legionovia Legionowo |
25 kwietnia 2018
25.04 - 17:00 |
Garbarnia Kraków |
1 - 3 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Radomiak Radom |
5 - 0 |
Gwardia Koszalin |
11 kwietnia 2018
11.04 - 17:00 |
Wisła Puławy |
1 - 2 |
MKS Kluczbork |
|
Warta Poznań |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
24 marca 2018
24.03 - 14:00 |
Olimpia Elbląg |
0 - 1 |
Błękitni Stargard |
11 kwietnia 2018
11.04 - 17:00 |
ŁKS Łódź |
1 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
1 maja 2018
1.05 - 18:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 3 |
GKS Jastrzębie |
|
Kolejka 24 - 31. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
2 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
GKS Jastrzębie |
1 - 0 |
ŁKS Łódź |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 1 |
Olimpia Elbląg |
|
Błękitni Stargard |
0 - 1 |
Warta Poznań |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Wisła Puławy |
31 marca 2018
31.03 - 14:00 |
MKS Kluczbork |
3 - 1 |
Radomiak Radom |
|
Gwardia Koszalin |
2 - 1 |
Garbarnia Kraków |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 3 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Legionovia Legionowo |
1 - 2 |
Rozwój Katowice |
|
Kolejka 25 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legionovia Legionowo |
2 - 2 |
GKS Bełchatów |
|
Rozwój Katowice |
2 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 2 |
Gwardia Koszalin |
|
Garbarnia Kraków |
4 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Radomiak Radom |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
7 kwietnia 2018
7.04 - 16:00 |
Wisła Puławy |
1 - 3 |
Błękitni Stargard |
|
Warta Poznań |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Olimpia Elbląg |
0 - 1 |
GKS Jastrzębie |
|
ŁKS Łódź |
0 - 2 |
Znicz Pruszków |
|
Kolejka 26 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
2 - 2 |
ŁKS Łódź |
|
Znicz Pruszków |
0 - 0 |
Olimpia Elbląg |
|
GKS Jastrzębie |
0 - 2 |
Warta Poznań |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 3 |
Wisła Puławy |
|
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Radomiak Radom |
16 kwietnia 2018
16.04 |
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Garbarnia Kraków |
14 kwietnia 2018
14.04 - 16:00 |
MKS Kluczbork |
1 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Gwardia Koszalin |
0 - 0 |
Rozwój Katowice |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Kolejka 27 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Legionovia Legionowo |
4 - 1 |
Gwardia Koszalin |
|
Rozwój Katowice |
2 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 2 |
Gryf Wejherowo |
21 kwietnia 2018
21.04 - 15:00 |
Garbarnia Kraków |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Radomiak Radom |
2 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Wisła Puławy |
0 - 1 |
GKS Jastrzębie |
|
Warta Poznań |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Olimpia Elbląg |
0 - 5 |
ŁKS Łódź |
|
Kolejka 28 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg |
|
ŁKS Łódź |
2 - 0 |
Warta Poznań |
|
Znicz Pruszków |
3 - 0 |
Wisła Puławy |
|
GKS Jastrzębie |
1 - 2 |
Radomiak Radom |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 1 |
Garbarnia Kraków |
|
Błękitni Stargard |
1 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Rozwój Katowice |
29 kwietnia 2018
29.04 - 14:00 |
MKS Kluczbork |
2 - 0 |
Legionovia Legionowo |
|
Gwardia Koszalin |
1 - 4 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Kolejka 29 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gwardia Koszalin |
1 - 3 |
GKS Bełchatów |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Legionovia Legionowo |
1 - 2 |
Gryf Wejherowo |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
Rozwój Katowice |
1 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Garbarnia Kraków |
3 - 1 |
GKS Jastrzębie |
|
Radomiak Radom |
2 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Wisła Puławy |
0 - 0 |
ŁKS Łódź |
|
Warta Poznań |
1 - 0 |
Olimpia Elbląg |
|
Kolejka 30 - 9. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
0 - 1 |
Warta Poznań |
|
Olimpia Elbląg |
1 - 1 |
Wisła Puławy |
|
ŁKS Łódź |
3 - 0 |
Radomiak Radom |
|
Znicz Pruszków |
0 - 1 |
Garbarnia Kraków |
|
GKS Jastrzębie |
0 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
23 maja 2018
23.05 - 18:00 |
Stal Stalowa Wola |
4 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Błękitni Stargard |
0 - 3 |
Legionovia Legionowo |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
9 maja 2018
9.05 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
3 - 4 |
Gwardia Koszalin |
|
Kolejka 31 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Kluczbork |
1 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Gwardia Koszalin |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
13 maja 2018
13.05 - 13:00 |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 3 |
Błękitni Stargard |
|
Legionovia Legionowo |
0 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
|
Rozwój Katowice |
3 - 1 |
GKS Jastrzębie |
|
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Garbarnia Kraków |
2 - 1 |
ŁKS Łódź |
|
Radomiak Radom |
4 - 0 |
Olimpia Elbląg |
|
Wisła Puławy |
0 - 2 |
Warta Poznań |
|
Kolejka 32 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
3 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Warta Poznań |
1 - 0 |
Radomiak Radom |
|
Olimpia Elbląg |
0 - 2 |
Garbarnia Kraków |
|
ŁKS Łódź |
4 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Znicz Pruszków |
3 - 3 |
Rozwój Katowice |
|
GKS Jastrzębie |
3 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Stal Stalowa Wola |
4 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 1 |
MKS Kluczbork |
20 maja 2018
20.05 - 16:00 |
Kolejka 33 - 26. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
GKS Bełchatów |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
2 - 0 |
Błękitni Stargard |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Gwardia Koszalin |
3 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 1 |
GKS Jastrzębie |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
0 - 2 |
Znicz Pruszków |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Rozwój Katowice |
0 - 2 |
ŁKS Łódź |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 1 |
Olimpia Elbląg |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Garbarnia Kraków |
1 - 1 |
Warta Poznań |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Radomiak Radom |
2 - 2 |
Wisła Puławy |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 |
Kolejka 34 - 2. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
0 - 0 |
Radomiak Radom |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:00 |
Wisła Puławy |
0 - 2 |
Garbarnia Kraków |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:00 |
Warta Poznań |
0 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 0 |
Rozwój Katowice |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:00 |
ŁKS Łódź |
2 - 0 |
Legionovia Legionowo |
1 czerwca 2018
1.06 - 18:00 |
Znicz Pruszków |
3 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:00 |
GKS Jastrzębie |
4 - 2 |
Gwardia Koszalin |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 0 |
MKS Kluczbork |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
2 - 3 |
Gryf Wejherowo |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:00 |
|