ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
TRÓJMIEJSKA LIGA JUNIORÓW - JESIEŃ 2017 - JEDNODNIOWE TURNIEJE - ROCZNIKI 2007 - 2012
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


II liga - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Warta Poznań 10 24 8 0 2 20 - 6
2. Radomiak Radom 10 24 7 3 0 19 - 7
3. GKS Jastrzębie 10 21 6 3 1 17 - 6
4. ŁKS Łódź 10 17 4 5 1 11 - 8
5. GKS Bełchatów 10 14 4 2 4 19 - 14 4 7 2 1 1 10 - 6
6. Legionovia Legionowo 10 14 4 2 4 15 - 12 3 7 2 1 0 5 - 2
7. Błękitni Stargard Szczeciński 10 14 3 5 2 8 - 6 2 6 2 0 0 4 - 1
8. Garbarnia Kraków 10 14 4 2 4 15 - 13 4 3 1 0 3 5 - 8
9. Siarka Tarnobrzeg 10 14 4 2 4 17 - 17 3 0 0 0 3 3 - 10
10. Stal Stalowa Wola 10 12 2 6 2 12 - 14 1 1 0 1 0 2 - 2
11. Olimpia Elbląg 10 12 3 3 4 12 - 14 1 1 0 1 0 2 - 2
12. ROW 1964 Rybnik 10 11 3 2 5 14 - 18 1 3 1 0 0 4 - 2
13. Wisła Puławy 10 11 2 5 3 11 - 12 1 0 0 0 1 2 - 4
14. Znicz Pruszków 10 10 3 1 6 11 - 17
15. Rozwój Katowice 10 8 1 5 4 8 - 15 1 1 0 1 0 1 - 1
16. MKS Kluczbork 10 8 1 5 4 7 - 18 1 1 0 1 0 1 - 1
17. Gryf Wejherowo 10 8 1 5 4 11 - 14
18. Gwardia Koszalin 10 5 1 2 7 6 - 22
Ostatni komentarz dodał administrator 22.08.2017, 15:16:59
* Gwardia Koszalin będzie rozgrywać mecze w roli gospodarza w sezonie 2017/2018 na stadionie Kotwicy Kołobrzeg.


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 29/30. lipca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 GKS Bełchatów
2. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Gryf Wejherowo 30 lipca 2017 - 17:00
3. GKS Jastrzębie 5 - 1 MKS Kluczbork
4. Znicz Pruszków 1 - 2 Gwardia Koszalin
5. ŁKS Łódź 0 - 0 ROW 1964 Rybnik
6. Olimpia Elbląg 2 - 1 Legionovia Legionowo
7. Warta Poznań 3 - 1 Rozwój Katowice
8. Wisła Puławy 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg
9. Radomiak Radom 1 - 0 Garbarnia Kraków
Kolejka 2 - 5/6. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. GKS Bełchatów 3 - 1 Garbarnia Kraków
11. Siarka Tarnobrzeg 1 - 3 Radomiak Radom
12. Rozwój Katowice 2 - 0 Wisła Puławy
13. Legionovia Legionowo 2 - 3 Warta Poznań
14. ROW 1964 Rybnik 3 - 1 Olimpia Elbląg
15. MKS Kluczbork 1 - 0 Znicz Pruszków
16. Gryf Wejherowo 0 - 2 GKS Jastrzębie 5 sierpnia 2017 - 16:00
17. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Stal Stalowa Wola
18. ŁKS Łódź 1 - 0 Gwardia Koszalin
Kolejka 3 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Stal Stalowa Wola 1 - 4 GKS Bełchatów
20. GKS Jastrzębie 0 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
21. Znicz Pruszków 3 - 2 Gryf Wejherowo 12 sierpnia 2017 - 17:00
22. ŁKS Łódź 1 - 0 MKS Kluczbork
23. Olimpia Elbląg 2 - 0 Gwardia Koszalin
24. Warta Poznań 2 - 0 ROW 1964 Rybnik
25. Wisła Puławy 2 - 1 Legionovia Legionowo
26. Radomiak Radom 4 - 1 Rozwój Katowice
27. Garbarnia Kraków 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
28. GKS Bełchatów 5 - 2 Siarka Tarnobrzeg
29. Rozwój Katowice 1 - 1 Garbarnia Kraków
30. Legionovia Legionowo 0 - 1 Radomiak Radom
31. ROW 1964 Rybnik 4 - 2 Wisła Puławy
32. Gwardia Koszalin 0 - 3 Warta Poznań
33. MKS Kluczbork 1 - 1 Olimpia Elbląg
34. Gryf Wejherowo 1 - 1 ŁKS Łódź 19 sierpnia 2017 - 16:00
35. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 1 Znicz Pruszków
36. Stal Stalowa Wola 0 - 2 GKS Jastrzębie
Kolejka 5 - 23. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GKS Jastrzębie 2 - 0 GKS Bełchatów
38. Znicz Pruszków 1 - 3 Stal Stalowa Wola
39. ŁKS Łódź 2 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
40. Olimpia Elbląg 1 - 3 Gryf Wejherowo 23 sierpnia 2017 - 17:00
41. Warta Poznań 3 - 0 MKS Kluczbork
42. Wisła Puławy 3 - 0 Gwardia Koszalin
43. Radomiak Radom 1 - 0 ROW 1964 Rybnik
44. Garbarnia Kraków 1 - 2 Legionovia Legionowo
45. Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Rozwój Katowice
Kolejka 6 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. GKS Bełchatów 2 - 0 Rozwój Katowice
47. Legionovia Legionowo 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg
48. ROW 1964 Rybnik 1 - 4 Garbarnia Kraków
49. Gwardia Koszalin 1 - 4 Radomiak Radom
50. MKS Kluczbork 1 - 1 Wisła Puławy
51. Gryf Wejherowo 0 - 1 Warta Poznań 26 sierpnia 2017 - 16:00
52. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Olimpia Elbląg
53. Stal Stalowa Wola 1 - 1 ŁKS Łódź
54. GKS Jastrzębie 2 - 1 Znicz Pruszków
Kolejka 7 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Znicz Pruszków 2 - 1 GKS Bełchatów
56. ŁKS Łódź 1 - 1 GKS Jastrzębie
57. Olimpia Elbląg 2 - 2 Stal Stalowa Wola
58. Warta Poznań 1 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński
59. Wisła Puławy 1 - 1 Gryf Wejherowo 2 września 2017 - 17:00
60. Radomiak Radom 1 - 1 MKS Kluczbork
61. Garbarnia Kraków 3 - 1 Gwardia Koszalin
62. Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 ROW 1964 Rybnik
63. Rozwój Katowice 0 - 2 Legionovia Legionowo 20 września 2017 - 16:00
Kolejka 8 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GKS Bełchatów 1 - 1 Legionovia Legionowo
65. ROW 1964 Rybnik 2 - 2 Rozwój Katowice
66. Gwardia Koszalin 1 - 4 Siarka Tarnobrzeg
67. MKS Kluczbork 1 - 1 Garbarnia Kraków
68. Gryf Wejherowo 1 - 1 Radomiak Radom 9 września 2017 - 16:00
69. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Wisła Puławy
70. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Warta Poznań
71. GKS Jastrzębie 2 - 1 Olimpia Elbląg
72. Znicz Pruszków 1 - 2 ŁKS Łódź
Kolejka 9 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. ŁKS Łódź 1 - 1 GKS Bełchatów
74. Olimpia Elbląg 0 - 1 Znicz Pruszków
75. Warta Poznań 1 - 0 GKS Jastrzębie
76. Wisła Puławy 1 - 1 Stal Stalowa Wola
77. Radomiak Radom 1 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
78. Garbarnia Kraków 1 - 0 Gryf Wejherowo 16 września 2017 - 16:00
79. Siarka Tarnobrzeg 4 - 0 MKS Kluczbork
80. Rozwój Katowice 0 - 0 Gwardia Koszalin
81. Legionovia Legionowo 3 - 1 ROW 1964 Rybnik
Kolejka 10 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. GKS Bełchatów 1 - 2 ROW 1964 Rybnik
83. Gwardia Koszalin 1 - 1 Legionovia Legionowo
84. MKS Kluczbork 1 - 1 Rozwój Katowice
85. Gryf Wejherowo 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg 23 września 2017 - 16:00
86. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 0 Garbarnia Kraków
87. Stal Stalowa Wola 2 - 2 Radomiak Radom
88. GKS Jastrzębie 1 - 1 Wisła Puławy
89. Znicz Pruszków 0 - 3 Warta Poznań
90. ŁKS Łódź 1 - 2 Olimpia Elbląg
Kolejka 11 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów
92. Warta Poznań - ŁKS Łódź
93. Wisła Puławy - Znicz Pruszków
94. Radomiak Radom - GKS Jastrzębie
95. Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola
96. Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński
97. Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 30 września 2017 - 15:00
98. Legionovia Legionowo - MKS Kluczbork
99. ROW 1964 Rybnik - Gwardia Koszalin
Kolejka 12 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. GKS Bełchatów - Gwardia Koszalin
101. MKS Kluczbork - ROW 1964 Rybnik
102. Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo 7 października 2017 - 15:00
103. Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice
104. Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
105. GKS Jastrzębie - Garbarnia Kraków
106. Znicz Pruszków - Radomiak Radom
107. ŁKS Łódź - Wisła Puławy
108. Olimpia Elbląg - Warta Poznań
Kolejka 13 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Warta Poznań - GKS Bełchatów
110. Wisła Puławy - Olimpia Elbląg
111. Radomiak Radom - ŁKS Łódź
112. Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
113. Siarka Tarnobrzeg - GKS Jastrzębie
114. Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola
115. Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard Szczeciński
116. ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo
117. Gwardia Koszalin - MKS Kluczbork
Kolejka 14 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. GKS Bełchatów - MKS Kluczbork
119. Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin
120. Błękitni Stargard Szczeciński - ROW 1964 Rybnik
121. Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo
122. GKS Jastrzębie - Rozwój Katowice
123. Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
124. ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków
125. Olimpia Elbląg - Radomiak Radom
126. Warta Poznań - Wisła Puławy
Kolejka 15 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Wisła Puławy - GKS Bełchatów
128. Radomiak Radom - Warta Poznań
129. Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
130. Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łódź
131. Rozwój Katowice - Znicz Pruszków
132. Legionovia Legionowo - GKS Jastrzębie
133. ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola
134. Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard Szczeciński
135. MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo
Kolejka 16 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo
137. Błękitni Stargard Szczeciński - MKS Kluczbork
138. Stal Stalowa Wola - Gwardia Koszalin
139. GKS Jastrzębie - ROW 1964 Rybnik
140. Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo
141. ŁKS Łódź - Rozwój Katowice
142. Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
143. Warta Poznań - Garbarnia Kraków
144. Wisła Puławy - Radomiak Radom
Kolejka 17 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Radomiak Radom - GKS Bełchatów
146. Garbarnia Kraków - Wisła Puławy
147. Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań
148. Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg
149. Legionovia Legionowo - ŁKS Łódź
150. ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków
151. Gwardia Koszalin - GKS Jastrzębie
152. MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola
153. Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04